101 Востаннє редагувалося Lordie (18.06.2015 12:50:29)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Досить вже так звертати увагу на слово дітородний орган! Він був використаний в певному контексті і всі включаючи вас зрозуміли,що мається на увазі! А постійно про нього пишете! Краще про це задумайтесь,а не про моє почуття міри!))

VertoX, так си лише ж у вас на нього така зарізка реакція - більш ніхто не комплексує, ані через орган як такий, ані через відсутність огризку на ньому...
А дарма! Зберете ж ви врешті-решт на який-небудь огризок - і не треба буде ані краплі комплексувати! Ви тільки уявіть, виходите ви з Ланоса як справжній мачо, дістаєте ваш айфон... та всі дівки на селі ваші!

Подякували: Chemist-i1

102

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Відволікли. Якісь 2 чувака в облігаючих шортах, окулярах та клітчатих сорочках та тапочках питали чи я вірю в святого  Возняка та Брата його Великого Стіва. Послав їх на деякий дітородний орган (Вертокс, то я не до Вас), а вони посміхнулися та облизнулися. Дивні такі. Напевно, ще й селфі роблять.
Це взагалі не аргумент за чи проти, це просто факт з життя. Епплофанство - це секта, адепти якої мусять щороку добровільно витрачати гроші. А нирки вони того, якось не відновлюються

103

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

А нирки вони того, якось не відновлюються

Це вам, недолугим юзерам ПК та усіляких відроїдів так кажуть - а насправді усе залежить від ступеню Віри. А якщо ще й вдастся доторкнутись до Священних Мощів Водолазки...

104

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

Шановний VertoX, дякую за таку новелу про брендовані речі, дорогі та усе інше. Але Ви забуваєте, що ASUS - це теж бренд, у якого є речі дорожчі за яблучні. І якщо людина прислуховується до поради "експертів" з мейлору чи у магазині, то він може купити навіть, просити, Господи, acer. І вже не кажучи, що головна ціль - продати. Людина, яка може аналізувати, вибере річ собі самостійно. Біда еппл не у поганих конструкціях та загрібущості маркетологів, які щороку наївних дурників годують новим шматком пластику, а у тому, що такі ж характеристики можна знайти за меншу ціну, з меншим гємором (без анальних пробок та макосі), з більшими можливостями модифікації і з кількома портами, один з яких не буде гніздом зарядки. Щодо презентацій, то це просто смішно, погугліть як робить презентації пан РМС, а він трошки авторитетніший за хіпстерів.

От бачте?Можете коли хочете! Тактовно,змістовно і все по полочкам! Хоч і знов не посоромились про щось там анальне писати в комп"ютерній тематиці! Стосовно людини і порад то зазвичай за такими порадами звертаються звичайні люди котрі хочуть купити техніку дитині для уроків,або за гарні відмітки,що б в танкі грала,але вони явно не користувачі/володарі техніки яблук! Ви згадуєте Acer,а от наприклад тут може з"явитись дядько в кого цей бренд працює також як і Асус пана Lordie 8-9 років навіть без чистки і буде казать,що ваші наїзди на його бренд безпідставні і так цій темі кінця й краю не буде! Людина яка може аналізувати то вибире щсь собі,ви праві. Але людина котра може аналізувати і котра не має питань з рахуванням власних коштів без зайвих питань купить собі Епл. Бо він знає/здогатується,що це досить таки мощна штука з належною якістю,а ще дозволить бути трохи пафоснішим у певному колі!)) Я не знаю хто такий пан РМС і якщо чесно навіть не цікаво я піду он дивитись інтрев"ю Наливайченка котре залишили в темі про війни! Ну і на останок мені вженабридло писати одне й те саме. Я не яблофан і не захищаю їх,я кажу,що не такий цей бренд і нікчемний як ви його змальовуєте.

105

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

VertoX, так си лише ж у вас на нього така зарізка реакція

Яка така?))) Просто пишу,що досить цю фразу постійно згадувати!))

Lordie написав:

більш ніхто не комплексує, ані через орган як такий, ані через відсутність огризку на ньому...

Звідки така інфа? Ви встигли поспілкуватись з кожним представником чоловічої статі на форумі чи задоволений він своїм органом?)) У вас явно якийсь фєтіш! Ми мало того,що про орган часто згадуєте так ще й огризок туди ліпите! Мабуть Фрейд би шось таки б запідозрив!)))

Lordie написав:

А дарма! Зберете ж ви врешті-решт на який-небудь огризок - і не треба буде ані краплі комплексувати! Ви тільки уявіть, виходите ви з Ланоса як справжній мачо, дістаєте ваш айфон... та всі дівки на селі ваші!

От чогось я й не ставив навіть під сумнів,що ви є шанувальником жартів ЗА АЙФОН НОГИ РОЗЧИПІРЧИЛА і т.д.!))

106 Востаннє редагувалося Lordie (18.06.2015 13:05:42)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

Але людина котра може аналізувати і котра не має питань з рахуванням власних коштів без зайвих питань купить собі Епл.

Таки ні, трохи навпаки. Ніщєброд, який не може аналізувати, продасть останню нирку і без зайвих питань (лічені хвилини жити залишилось, не до питань якось вже!) і купить собі Епл. А людина котра може аналізувати - навіть не задумається про таку нісенітницю як версія пана VertoX'а про те, що десь хтось подумає, що в неї несерйозний бізнес чи ще що лише тому, що у неї Asus з QHD IPS-екраном та повноцінним дискретним відео і (не доведи!) більше ніж 1 портом для периферії - та ще й окремим портом для зарядки!...

VertoX написав:

От чогось я й не ставив навіть під сумнів,що ви є шанувальником жартів ЗА АЙФОН НОГИ РОЗЧИПІРЧИЛА і т.д.!))

Прошу пані! Руки геть від айфона! Помилувалась - і розчипірчила! А айфон лишиться в мене, я й на один заледве зібрав

107

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

я кажу,що не такий цей бренд і нікчемний як ви його змальовуєте.

Я не називав його нікчемним, я сказав, що він гірше за інші. Так, там є цікаве начиння, але ж за ці гроші можна купити таке саме + залишиться ще. І без ОС (точніше - FreeDOS). У мене також ASUS, працює добре, враховуючи, скільки він зі мною їздив та як я його використовував. Я кажу те, що бачив та знаю. Коли у девайсі через любов до мінімізації залишають 1 порт на всі принади - це погано. Коли тебе змушують купувати щороку новий телефон (чисто психологічний фактор), а потім ще презентують годинника, то рука сама лізе до гаманця. Але ж новітній айфон має властивості нексуса віком в 3 роки. І так само з усім від Еппл. Вони лишень гарні маркетологи та юристи, все інше роблять краще за них багацько компаній

Подякували: Djalin1

108

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

Якісь 2 чувака в облігаючих шортах, окулярах та клітчатих сорочках та тапочках питали чи я вірю в святого  Возняка та Брата його Великого Стіва.

Ну створили деякі люди певну субкультуру навколо бренду і дуріють як хочуть/можуть.Що тут прям такого?

makhauser написав:

Послав їх на деякий дітородний орган (Вертокс, то я не до Вас)

Можна було б і без уточнень. Фраза мною не запатентована,як хочте і де хочте можете використовувати без зайвого звітування,що то не до мене чи не про мене і т.д.

makhauser написав:

Напевно, ще й селфі роблять.

У вас і до цього заняття питання є? Дик його мабудь пів населення земного шару робило незалежно від статі і шо?

makhauser написав:

А нирки вони того, якось не відновлюються

Про це не второпав до чого ви!

109

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Вимагаю проведення замірів з лінійками!

Подякували: makhauser1

110 Востаннє редагувалося Lordie (18.06.2015 13:09:19)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

Дик його мабудь пів населення земного шару робило незалежно від статі і шо?

У вас якась дуже дивна тенденція весь час твердити, що якщо ви схильні до якоїсь дурниці - то таке самісіньке і півнаселення земного шару... ай-ай-ай. Вони можуть врешті-решт образитись і дати тумаків, бо клєвєта не є добже.

Djalin написав:

Вимагаю проведення замірів з лінійками!

Охват мого огризка - ... а чорт, ледь не повівся

111

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:
makhauser написав:

Якісь 2 чувака в облігаючих шортах, окулярах та клітчатих сорочках та тапочках питали чи я вірю в святого  Возняка та Брата його Великого Стіва.

Ну створили деякі люди певну субкультуру навколо бренду і дуріють як хочуть/можуть.Що тут прям такого?

makhauser написав:

Послав їх на деякий дітородний орган (Вертокс, то я не до Вас)

Можна було б і без уточнень. Фраза мною не запатентована,як хочте і де хочте можете використовувати без зайвого звітування,що то не до мене чи не про мене і т.д.

makhauser написав:

Напевно, ще й селфі роблять.

У вас і до цього заняття питання є? Дик його мабудь пів населення земного шару робило незалежно від статі і шо?

makhauser написав:

А нирки вони того, якось не відновлюються

Про це не второпав до чого ви!


Все просто варто загуглити нирка за айфон

112

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

У вас і до цього заняття питання є? Дик його мабудь пів населення земного шару робило незалежно від статі і шо?

А то, шо це трошки дебільна та нелогічна справа. Фронтальна камера призначена дял відео-конференцій (3G, ага), а не для того, щоб показати світові свої емоції, багатий внутрішній світ та пику у вигляді світлини на фоні стіни/вікна/звалища/стенду з новим макбуком/тощо

VertoX написав:

Про це не второпав до чого ви!

Якщо щороку купувати все більш дорожчий та дорожчий яблофон, то незабаром може статися так, що грошей не вистачить. Тут підійде нирка. Якщо її куплять після тонких цигарок, якихось коктейлів та контактику наркотиків.

113

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Таки ні, трохи навпаки. Ніщєброд, який не може аналізувати, продасть останню нирку і без зайвих питань (лічені хвилини жити залишилось, не до питань якось вже!) і купить собі Епл. А людина котра може аналізувати - навіть не задумається про таку нісенітницю як версія пана VertoX'а про те, що десь хтось подумає, що в неї несерйозний бізнес чи ще що лише тому, що у неї Asus з QHD IPS-екраном та повноцінним дискретним відео і (не доведи!) більше ніж 1 портом для периферії - та ще й окремим портом для зарядки!...

Вважаю вам не треба розписувати дії як за тих жебраків і людей зі статком. В кожного на цей рахунок власні думки.Тож не узагальнюйте. Ви дарма стібетесь з питань представницького вигляду. Для багатьох людей/контор це дійсно має значення. Мабуть і спеціальні люди є котрі відповідають у таких конторах,що б все було першокласно! Асус з КьюАшДі екраном і т.д. Ну так ви праві нехай це крутіше за те,що використовують в Яблуці,та все ж таки звідки можуть закордонники знати,що сам там у вашому Асусі? Вони бачуть ще це лише Асус. А Яблуко апріорі дає зрозуміти,що це який не який а все ж таки рівень!

Lordie написав:

Прошу пані! Руки геть від айфона! Помилувалась - і розчипірчила! А айфон лишиться в мене, я й на один заледве зібрав

Незважаючи на те,що ваш жарт невдалий,трохи правди все ж таки в ньому є. Нажаль в нашому суспільстві досить людей котрі використовують пафос любою ціною,а деякі ведуться і здатні навіть в ліжко лягти з тим хто цим пафосом хизується.

114 Востаннє редагувалося Lordie (18.06.2015 13:18:14)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

Ну так ви праві нехай це крутіше за те,що використовують в Яблуці,та все ж таки звідки можуть закордонники знати,що сам там у вашому Асусі? Вони бачуть ще це лише Асус. А Яблуко апріорі дає зрозуміти,що це який не який а все ж таки рівень!

Дам підказку: на відміну від отієї самісінької з розчепіренними ногами, вони не будуть робити висновків, не маючи достатньо вхідної інфи - особливо, коли питання стосується того, що їх не стосується. І вам раджу.
P.s.: бугага, піду б/в яблофон брати першого покоління.. воно хоч і шляк повний, і заледве навіть з 3Q яким-небудь потягається, але ж з огризком - зразу зацінять статус! Не те що з флагманською Sony...

115

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

https://psv4.сайт-злодій/c537400/u2000049286/docs/204c72064cfe/file.gif?extra=4oGb_leZHjm_YQ6LPUxoPIXgBnLfFrTmgPI34sbbPF18xWFOZOL7H0mzTC0ekN7CacIwxQ1MNJQF4vwd_50CoyQGhHAvHg

116

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

У вас якась дуже дивна тенденція весь час твердити, що якщо ви схильні до якоїсь дурниці - то таке самісіньке і півнаселення земного шару... ай-ай-ай. Вони можуть врешті-решт образитись і дати тумаків, бо клєвєта не є добже.

Як у випадку вашого тексту на мій про Славуту. Спростувати адекватно моє ствердження можете? Чи лише якась несуразна купка слів? От наприклад навіть цей реально багатьма людьми шановний дядя робив селфі

Прихований текст

http://s5o.ru/storage/simple/ru/edt/53/93/08/79/ruee009f447ee.jpg

О Боже...А ви подивіться чим він це робить?

Прихований текст

http://s5o.ru/storage/simple/ru/edt/91/91/72/74/rue0f9b327d56.jpg

От уж цей ананюжний володар пафосного дрючка Франческо Тотті!
Ідемо трохи далі і бачимо як чемпіон світу по боксу Мені Пакіяо та його знаменитий тренер,що роблять? О ні...Це ж СЕЛФІ...

Прихований текст

Ну карочє... Все ж таки моя думка мабуть доречніша за вашу у питаннях кількості людей котрі робили бодай раз у житті селфі.

Lordie написав:

Охват мого огризка - ... а чорт, ледь не повівся

У вас і тут прокол!))) Зазвичай всі довжину моріяють,а вас на охват поперло!)))

117

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX, по-перше, перелік двох персон - це не те що не півсвіту, а навіть не половина якої-небудь квартири, тому як було від балди сказано, так і лишилось.
По-друге, ви щойно підтвердили, що люди які не шарять, не аналізують, а беруть абищо - юзають ябло.
По-третє, це вже радше ваш прокол, що ви не знаєте ані що і для чого міряють, ані пам'ятаєте про що реально йшла мова.. хоча, безумовно, мені вкрай цікаво з якого в який бік ви мірятмете довжину логотипу на вашому яблі. Коли зберете на нього...

118

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

Якщо щороку купувати все більш дорожчий та дорожчий яблофон, то незабаром може статися так, що грошей не вистачить. Тут підійде нирка. Якщо її куплять після тонких цигарок, якихось коктейлів та контактику наркотиків.

Скетч шоу Едді Мерфі дивились за 1986(7)рік?Де він казав фразу в чувака 350мільйонів баксів(або якась інша сума не пам"ятаю),там конци с концамі нє х*й дєлать сводяться! Так і тут...Хто не задумуючись купує Яблуко без питань продовжуватиме купувати собі нову яблучну техніку! Питання людей котрі беруть кредит за для купівлі цяці я навіть не розглядаю. У інших утріруя пів гаража спорт карів,а вони рєпу чесатимуть де взяти на новий Айфон?)))

119

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

Питання людей котрі беруть кредит за для купівлі цяці я навіть не розглядаю. У інших утріруя пів гаража спорт карів,а вони рєпу чесатимуть де взяти на новий Айфон?)))

Точняк! І при всьому цьому півгаражі спорткарів - стовбичитиме звечора у черзі під яблоСтором аби тільки завести собі ябло... власники спорткарів тільки цим і живуть

120

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Дам підказку: на відміну від отієї самісінької з розчепіренними ногами, вони не будуть робити висновків, не маючи достатньо вхідної інфи - особливо, коли питання стосується того, що їх не стосується. І вам раджу.

Ще раз. Для багатьох компаній пафос і організаційний розмах мають значення. Вам просто варто з цим змиритись.

Lordie написав:

P.s.: бугага, піду б/в яблофон брати першого покоління.. воно хоч і шляк повний, і заледве навіть з 3Q яким-небудь потягається, але ж з огризком - зразу зацінять статус! Не те що з флагманською Sony...

І ви ще заікались про тіпання в крайності?Ну-ну! :)