41 Востаннє редагувалося Lordie (17.06.2015 00:19:34)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Загалом, ваші аргументи ведуть до елементарного "все бюджетне - лайно, тому виробники, які не за геть усе просять продати почку - лайно, а ябло просить по почці-півтори майже за все - тому вони не те що кльові, а шикаааарні"
P.s.: так, якщо я вже згадував соньки - то мав на увазі саме ті, за які не гріх і обидві віддати

42

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Тому так, маючи цілу флотилію чудових Asus'ів і вельми нефігові Sony... останнє що мені потрібно - це будь-яке ябло.

Я не переконую вас все продать і негайно піти купити Яблуко! Я кажу,що не треба ставити в один ряд брендову марку і нормальний середнячок(Нехай навіть у нього і є пару потужних іграшок для дядь з грошиками! ). Бо на мою думку якість перших суттєво відчутніша. І дуже погано,що у нас нема змоги зробити статистику типу скіки із 100 ноутів яблуків прийшло в СЦ по гарантії і скіки Asus-ів. Скажу відверто,що я б до останнього не вірив би якби Asus переміг.

43

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

Я дуже шаную Ґвідо, але тикати тим, що він прихильник еппл тупо. Я знаю людей, які використовують ASUS на презентаціях, але ж список їх не називаю

Я цим хотів сказати лише те,що Яблуко не тіки діти мажиків і блонди купують.

44

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Нє, ну тут само собою ви мабуть про Sony кажете, в них ноути ну геть такий собі середнячок, да... тому їх у Бондіані й знімали, щоб не думали шо то 007 взагалі шось у брендах шарить, ніпаложено.

45

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:
makhauser написав:

Я дуже шаную Ґвідо, але тикати тим, що він прихильник еппл тупо. Я знаю людей, які використовують ASUS на презентаціях, але ж список їх не називаю

Я цим хотів сказати лише те,що Яблуко не тіки діти мажиків і блонди купують.

Так і анальним сексом не лише гомосексуалісти займаються.

Подякували: Djalin1

46

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Загалом, ваші аргументи ведуть до елементарного "все бюджетне - лайно

Переважно так і є. Можете зайти в тему котру залишив пан Djalin я там також критикував марку Lenovo. Ткож лише за тим фактом,що їх вагонами таскали на гарантійний ремонт. Більш якісні Lenovo(котрі також коштують грошей) приносили рідше,але все ж таки...

Lordie написав:

P.s.: так, якщо я вже згадував соньки - то мав на увазі саме ті, за які не гріх і обидві віддати

Ну той час я брав Соньку виключно через камеру. Бо колись свого часу Сайбершоти були реально крутяцькими. Але в моїй Сонькє камера мене відверто розчарувала. І трохи він не такий швидкий як хотілося б. Але не знаю з чим це пов"язано з проблемою суто мого гаджету чи це біда всієї лінії.
P.S. Зато я завши не любив Нокії. От чогось мені вони муляли. Але рік тому знайомий хизувався Нокією за якісь там космічні бабки і показував здібності камери. То блін реально якась мобільна милиця котра фоткає не гірше за рядову. Я закохався в ту модельку! А от у сестри моєї бюджетна нокія,але там гадство як на мене то також камера краща за мою типу флагманську!((

47

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Нє, ну тут само собою ви мабуть про Sony кажете, в них ноути ну геть такий собі середнячок, да... тому їх у Бондіані й знімали, щоб не думали шо то 007 взагалі шось у брендах шарить, ніпаложено.

Якщо чесно то ваш подкол такий тонкий,що я його не второпав. Що ви хочете цим сказати? Я ж наче не писав,що Сонька то суцільне лихо!
P.S. Бачив свій гаджет у пару мувіках(007 також), було приємно і ЧСВ  зашкалювало!)) Можливо HTC samsung-і також показують,але не пригадую,що б бачив!

48 Востаннє редагувалося Lordie (17.06.2015 00:35:35)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Більш якісні Lenovo

Маю BSOD мозку.

Переважно так і є.

Приказку про танцюристів знаєте, ге?

Бо колись свого часу Сайбершоти були реально крутяцькими.

А потім з'явились ті, хто не знає як їх готувати. Маю дві - і з старої, і з нової гвардії. Спробуйте познімати так вашим яблом, еге ж...

Зато я завши не любив Нокії.

Тут щось одне. Або любов до ябла, або долучення до Nokia.

От чогось мені вони муляли.

То не вони, а кулак Чака Норріса після того як ви озвучили ставлення до Nokia. Знову ж таки, от коли ваші ябла будуть працювати без ремонту по 9 років...

А от у сестри моєї бюджетна нокія,але там гадство як на мене то також камера краща за мою типу флагманську!((

Маю таку підозру.. тільки ви їй не кажіть, бо ще образиться! Ну.. це.. тавой... я думаю, воно дзвонить.

VertoX написав:
Lordie написав:

Нє, ну тут само собою ви мабуть про Sony кажете, в них ноути ну геть такий собі середнячок, да... тому їх у Бондіані й знімали, щоб не думали шо то 007 взагалі шось у брендах шарить, ніпаложено.

Якщо чесно то ваш подкол такий тонкий,що я його не второпав. Що ви хочете цим сказати? Я ж наче не писав,що Сонька то суцільне лихо!
P.S. Бачив свій гаджет у пару мувіках(007 також), було приємно і ЧСВ  зашкалювало!)) Можливо HTC samsung-і також показують,але не пригадую,що б бачив!

Маю підозру, що тру-Sony ви не бачите, бо навіть героям фільмів вони не по кишені. Але це точно не проблема Sony.

49

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

Так і анальним сексом не лише гомосексуалісти займаються.

Оце у вас аналогія спрацювала...АГОНЬ!)))
Але навіть і в такому випадку це не доводить,що даний вид сексу не приносить задоволення,або не є таким же неймовірним по відчуттям! Так само і з Еплом! Що я в принципі і сказав раніше. ЙОго купують не лише певний тип людей(блонди,підлітки мажи),але й люди котрі тямлять,що таке техніка і отримують задоволення від її використання!
P.S. А може йому взагалі забашляли,що б він автор мови програмування виступив на міжнародній конференції саме з Яблуком! Я цього не знаю...Але він з ним був. Хоча міг купити в половину дешевший і мошніший Asus.

Подякували: makhauser1

50

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:
makhauser написав:

Так і анальним сексом не лише гомосексуалісти займаються.

Оце у вас аналогія спрацювала...АГОНЬ!)))
Але навіть і в такому випадку це не доводить,що даний вид сексу не приносить задоволення,або не є таким же неймовірним по відчуттям! Так само і з Еплом! Що я в принципі і сказав раніше. ЙОго купують не лише певний тип людей(блонди,підлітки мажи),але й люди котрі тямлять,що таке техніка і отримують задоволення від її використання!
P.S. А може йому взагалі забашляли,що б він автор мови програмування виступив на міжнародній конференції саме з Яблуком! Я цього не знаю...Але він з ним був. Хоча міг купити в половину дешевший і мошніший Asus.

Подякував за комплімент про аналогії анального сексу та техніки еппл. А ще можливо, що пан Россум, як екс-працівник Гугл та поточний працівник Дропбокс просто бере з собою техніку, яку не шкода навіть загубити, га?
Це вже не кажучи про те, що еппл умикнула частину дизайну KDE, використовує ліц.BSD  у своїх принадах і наживається на стаді баранів леммінґів користувачів, які з охотою купують їхню техніку "бо це еппл, тому вона найкраща", навіть не аналізуючи нічого, тільки мастурбуючи на те, що Кук дбайливо зробив жирним текстом?

51

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Приказку про танцюристів знаєте, ге?

Приказку шо в лоб шо по лбу знаєте,ге? Чи до вас не доходить коли техніка летить не по вині користувача-орангутанга, а по вині заводського браку?

Lordie написав:

А потім з'явились ті, хто не знає як їх готувати. Маю дві - і з старої, і з нової гвардії. Спробуйте познімати так вашим яблом, еге ж...

ВИ ЗНОВУ НЕУВАЖНО ЧИТАЛИ ПОПЕРЕДНІЙ МІЙ ПОСТ. ДЕ Я НАПИСАВ,ЩО 4s БРАТА ЗРОБИВ КРАЩІЙ ЗНІМОК ЗА МОЮ ФЛАГМАНСЬКУ. Ви або тролітє,або до вас туго доходять зміст деяких фраз.

Lordie написав:

Тут щось одне. Або любов до ябла, або долучення до Nokia.

Або ви пишете ахінєю,аби писати. Так також може бути.

От чогось мені вони муляли.

Lordie написав:

То не вони, а кулак Чака Норріса після того як ви озвучили ставлення до Nokia. Знову ж таки, от коли ваші ябла будуть працювати без ремонту по 9 років...

VertoX написав:

От чогось мені вони муляли.

Поступово мене ви починаєте мулять. Ще раз. Якщо ви знов пропустили. Мені пофіг на Яблука,я не буду рвати за них тєльняху.Є думка котру я озвучив,можете з нею не погоджуватись. Мені цефіолетово.

Lordie написав:

Маю таку підозру.. тільки ви їй не кажіть, бо ще образиться! Ну.. це.. тавой... я думаю, воно дзвонить.

Ви пане тримайте свої нєдо-сарказми в своїй чрепній коропці. І не дозволяйте вашим пальцям гамцелити по клавіатурі літери котрі в певній послідовності ставлять під сумнів розумові здібності моєї сестри. Невмієте нормально спілкуватись давіть на свій порваний від сміху тапок звідси. Бо чого доброго ще ви образитесь!

Lordie написав:

Маю підозру, що тру-Sony ви не бачите, бо навіть героям фільмів вони не по кишені. Але це точно не проблема Sony.

Да, я нічого не бачив і не чув. Ви молоток,Сонька ФОРЕВА.

52

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

баранів леммінґів користувачів, які з охотою купують їхню техніку "бо це еппл, тому вона найкраща", навіть не аналізуючи нічого, тільки мастурбуючи на те, що Кук дбайливо зробив жирним текстом?

Добре. Лише ви з паном Lordie не барани леммінги і здатні до аналізу якості продукції брендів. А всі інші купіють Яблуко маструбуючи і кричучи ЦЕ Ж ЕППЛ. Так і є.

53

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:
makhauser написав:

баранів леммінґів користувачів, які з охотою купують їхню техніку "бо це еппл, тому вона найкраща", навіть не аналізуючи нічого, тільки мастурбуючи на те, що Кук дбайливо зробив жирним текстом?

Добре. Лише ви з паном Lordie не барани леммінги і здатні до аналізу якості продукції брендів. А всі інші купіють Яблуко маструбуючи і кричучи ЦЕ Ж ЕППЛ. Так і є.

Нарешті ми розставили всі крапки над "і" та "ї"

54

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:
VertoX написав:
makhauser написав:

Я дуже шаную Ґвідо, але тикати тим, що він прихильник еппл тупо. Я знаю людей, які використовують ASUS на презентаціях, але ж список їх не називаю

Я цим хотів сказати лише те,що Яблуко не тіки діти мажиків і блонди купують.

Так і анальним сексом не лише гомосексуалісти займаються.

Ан теж бачив рекламу з Азішом?

55

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Славненько - холівар удався  :)
Тільки вчора запостив тему, а вже сьогодні влом читати 3 сторінки...

56

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Хіба ж це холівар?.. Як в дитини цукерку поцупити...

57 Востаннє редагувалося reverse2500 (17.06.2015 12:12:29)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

за іМас 6ХХ серії що я писав, був в Сц нашому, бо грівся дуже і вимикався, хоч його і чистили, на ті часи ми вияснили що проблема була в блоку живлення ( ч не виясняв, так вирішив майстер ), який коштував 5000 грн. на 2011 рік.
На ютубі бачив ролик "синій екран на макбуці".
так що все хрень, навіть якщо щось пишуть, купуй це класне і неламається

Подякували: Djalin1

58

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Думаю, компанія Apple випускає дійсно якісну техніку.

59

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Думаю, у компанії Foxconn справді майже позбулися проблеми самогубств на виробництві.
Не знаю хто виробляв решітки, що вони начепили на вікна гуртожитків при своїх заводах - але вони випускають дійсно якісні грати.

60

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Думаю, у компанії Foxconn справді майже позбулися проблеми самогубств на виробництві.
Не знаю хто виробляв решітки, що вони начепили на вікна гуртожитків при своїх заводах - але вони випускають дійсно якісні грати.

У вас по ходу дар писати аби шо!))) А кількість китайських самогубців на місяць прямо пропорціонально впливають на якість з/ч використаних в моделях техніки Apple!  *BRAVO*