21

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

Почали за здравіє, а кончили... та хіба ж з таким підходом кончиш...

22 Востаннє редагувалося o_0ps (22.06.2015 12:49:05)

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

o0ps написав:

Народ, виникла проблема, я роблю загрузку файла і мені потрібно дозволити тільки розширення картинок, я хотів використати валідатор IsImage но він мені завжди показує що файл не знайдено або розширення неправильне... Приходиться розширення валідувати вручну... Є вирішення? Киньте будь-ласка приклад робочої валідації

Читати потрібно уважно...

23

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

Djalin написав:

ні ви тоді питали як зробити щоб помилки не вилазили - це варіант рішення, який не усуває проблему але гасить самі помилки

Він не гасить помилки, а просто не відображає їх...

24

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

DictatoR написав:

Так панове, це уже якась традиція цього форуму, що тема починається одним а закінчується іншим  *PARDON*
Через те що o_0ps неправильно формулює думку, там не було зрозуміло що саме він хотів дізнатись, спочатку він сказав що якась помилка непонятна, я пояснив що то таке, потім порадив вихід з його положення, а потім він сказав що не проблема в тій помилці, просто воно йому візуально заважає, так я й порадив йому

error_reporting(0);

Просто пиши тоді помилки і попередження в лог тай все!

Якщо я таке писав киниьте цитату тоді будь-ласка, я не пригадую...

25

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

DictatoR написав:
o_0ps написав:

Доречі, є ще одна проблемка, при загрузці файлу з розширенням *.wmv функція перевірки типу навіть не запускається, а появляється вот така єрунда:

Warning: POST Content-Length of 26246879 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0

Аха, якщо ви не знаєте що це за "єрунда" тоді може спочатку підтягните англійську, а вже потім будите братись за програмування?
Там сказано, що файл який ви завантажуєте важить 26246879 байт, а встанрвлений ліміт  8388608  байт, фірштейн?  *HI*

o_0ps написав:

По ідеї та помилка з додаванням великих файлів виникати не буде, адже загрузка робіт в портфоліо доступна тільки адміністраторам, але всерівно неприємно...

26

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

І взагалі це уже безглузд!

27

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

DictatoR написав:
DictatoR написав:
o_0ps написав:

Доречі, є ще одна проблемка, при загрузці файлу з розширенням *.wmv функція перевірки типу навіть не запускається, а появляється вот така єрунда:

Аха, якщо ви не знаєте що це за "єрунда" тоді може спочатку підтягните англійську, а вже потім будите братись за програмування?
Там сказано, що файл який ви завантажуєте важить 26246879 байт, а встанрвлений ліміт  8388608  байт, фірштейн?  *HI*

o_0ps написав:

По ідеї та помилка з додаванням великих файлів виникати не буде, адже загрузка робіт в портфоліо доступна тільки адміністраторам, але всерівно неприємно...

І де я просив відключити повідомлення про помилку?

28

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

DictatoR написав:

І взагалі це уже безглузд!

Погоджуюсь, тому тема ЗАКРИТА.

29

Re: Doctrine ORM SQLSTATE[42000]

Ой всє!