101

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Так, я пам'ятаю вашу думку стосовно "дурень думкою багатіє", як і раніше, я з нею згоден.

Справа в тому, що лінь дійсно займає більшість часу, дійсно все ще має місце "відкладання на потім", але не забувайте, що більшість народу й до того не доходить, що я вже зробив. Наприклад, якщо б на всю Україну назбиралось хоча б 80 людей, хто стільки само доклав зусиль, скільки доклав їх я до перекладу на українську документації по PHP, то ми вже б мали повністю перекладену й перевірену документацію.

Також, я переклав Bootstrap 3 на українську, це при тому, що сам я вчив англійську за допомогою гугл-транслейта. Став ініціатором створення українського модуля в онлайн редакторі PHP.

Оці малопомітні роботи - це ланки довгого ланцюжка, які також забирають купу часу й зусиль.

Разом з тим, проектувати такий складний проект, що я оце задумав - це ще та задача. Тут не лише програмістські навички потрібні, тут треба бути цілим архітектором, менеджером і психологом одразу.

А врахуйте ще й облом зі смертю фреймворку, на якому була написана перша версія хабу, облом із затримкою релізу Angular 2...

Але я вважаю, що 70% шляху для побудови проекту hub.org.ua вже пройдено. Далі темп введення нової функціональності помітно пошвидшає.

Подякували: 0xDADA11C71

102

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Окрім кола друзів, буде ширше коло - на рівні професії.

Вказуючи свою професію, користувач зможе читати рекомендації від своїх колег по редакторам, IDE, фреймворкам, курсам, навчальним закладам і т.д. Усі ці рекомендації йтимуть в окремому спеціальному розділі, де окрім рекомендацій буде статистика по кількості користувачів у кожній з професії, статистика по населеним пунктам проживання користувачів і т.д.

Окрім цього, якщо користувачі в налаштуваннях укажуть, що вони шукають роботу, вони зможуть проглядати статистику по відкритим вакансіям.

103

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Ну шо я вам можу сказати, ріплейсовці - описаний тут проект вже відпрацював "програму мінімум", бо я нещодавно здався у рабство в одну з аутсорсінгових компаній. Вважаю, що хоча цей проект і не був ключовим в моєму портфоліо, але завдяки ньому, таки мені було що показати роботодавцю стосовно досвіду використання Angular + TypeScript.

Перед цим, я чотири роки працював на себе і жив на раніше зароблені гроші, точніше - на відсотки від цих грошей. Проблема в тому, що я тримав депозит в гривні. Неслабенька інфляція і банкрутство Platinum bank (де був мій депозит) не дозволила мені продовжувати утримувати матеріально самого себе, тому на майбутнє вже буду тримати депозити в різних валютах і в різних банках...

Впевнений, що даний проект не буде на далі повільніше будуватись, бо, як я вже і писав - базу вже створено. До кінця цього місяця планую повністю завершити систему репутації.

Подякували: 0xDADA11C7, bunyk2

104

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:

Ну шо я вам можу сказати, ріплейсовці - описаний тут проект вже відпрацював "програму мінімум", бо я нещодавно здався у рабство в одну з аутсорсінгових компаній. Вважаю, що хоча цей проект і не був ключовим в моєму портфоліо, але завдяки ньому, таки мені було що показати роботодавцю стосовно досвіду використання Angular + TypeScript.

Перед цим, я чотири роки працював на себе і жив на раніше зароблені гроші, точніше - на відсотки від цих грошей. Проблема в тому, що я тримав депозит в гривні. Неслабенька інфляція і банкрутство Platinum bank (де був мій депозит) не дозволила мені продовжувати утримувати матеріально самого себе, тому на майбутнє вже буду тримати депозити в різних валютах і в різних банках...

Впевнений, що даний проект не буде на далі повільніше будуватись, бо, як я вже і писав - базу вже створено. До кінця цього місяця планую повністю завершити систему репутації.

А тримали би в біткоінах, представте скільки б заробили?

105

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Chemist-i написав:

А тримали би в біткоінах, представте скільки б заробили?

Ні, у фінансовій піраміді під назвою біткойн, не маю бажання брати участь. Нехай краще інші багатіють на ній. Подивимось де будуть біткойни через років 5-10.

106

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:
Chemist-i написав:

А тримали би в біткоінах, представте скільки б заробили?

Ні, у фінансовій піраміді під назвою біткойн, не маю бажання брати участь. Нехай краще інші багатіють на ній. Подивимось де будуть біткойни через років 5-10.

Чомусь брати участь у фін.піраміді під назвою гривня Вас не засмутило. Ок. :)

Подякували: 0xDADA11C7, Q-bart2

107

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Гривня - це точно не фінансова піраміда. Значним чинником інфляції послужила емісія грошей на потреби армії, нової поліції і т.д. Хоча звичайно ж якась частина осіла в кишенях корупціонерів, але "то таке", куди дінешся від совкової спадщини.

Для мене це важливо, це мої цінності, за які я готовий жертвувати своїми коштами. Вже пожертвував немало, надалі оберу більш збалансований варіант.

А що таке біткойни? Де осядуть ваші кошти, якщо ця мильна дорогуща куля лопне? Вам пофіг?

Подякували: bunyk1

108

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Ви вже берете участь у фінансовій піраміді під назвою "українська економіка", ось що головне, а от я завдяки біткойну намагаюся уникати цієї піраміди. Мені цікаво, а як ви до блокчейну ставитеся(різновид розподіленої бази даних), на якому ґрунтується біткойни?

109

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Називати будь-які національні валюти "фінансовою пірамідою", м'яко кажучи безпідставно (якщо не сказати -
безглуздо). Щоб біткойни так називати, є щонайменше три причини. Які аргументи наведете ви на користь твердження "гривня - це фінансова піраміда"? Вони у вас є?

Стосовно мого відношення до блокчейну, то я досить поверхово знаю, що цей механізм не дозволяє зробити підробку певної ланки у ланцюжку. Мабуть цей механізм можна використовувати у валюті, але ця валюта не повинна бути пусто-порожньою як біткойни...

Подякували: 0xDADA11C71

110

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

1. Ті хто має біткойни отримують дуже високі відсотки. Із самого початку (9 років назад) який був курс одного бітка? А зараз?

Це взагалі ліл, це причина для підозри в кращому випадку.

2. Ріст курсу валюти відбувається, по-перше, за рахунок притоку нових учасників цієї піраміди

Так і має бути, якби "український" уряд дбав би про економіку, то відбувівся б ріст суб'єктів економічної діяльності і ріст гривні - се норма.

, по-друге, за рахунок вкидання інформації про швидкий ріст курсу.

Це стосується біткойну, як і будь-яких инших цінних паперів, не те що валюти. Таке є і це не новина.

3. Валюта абсолютно не підкріплена товарами чи послугами, як це повинно бути із будь-якими валютами

Тобто ви можете змиритися з роками гіперінфляції лише від "рідного" уряду(скажімо, 92-96 до створення гривні), а біткойн такого права не має? Головне в біткойні те, що його складно регулювати адміністративними методами, окрім прямої заборони, бо воно саморегулюється законами економіки. Особисто я користуюсь ним через муляж банківської системи, який мені пропонує "Україна".

По "українській економіці" відпишуся окремо.

Подякували: LoganRoss, P.Y.2

111

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:

Мабуть цей механізм можна використовувати у валюті, але ця валюта не повинна бути пусто-порожньою як біткойни...

Хех, пустопорожня валюта. Не буває таких, бувають потрібні і непотрібні. Біткойн потрібен, щоб купувати всяке зілля і брати хабарі, тому його майбутнє у мене не викликає питань. В його ціні велика частка очікувань подальшого зростання, і якщо ці очікування не будуть справджуватись, він падатиме, що скоріше всього і відбудеться скоро.

112

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

До речі, а де вже зараз приймають хабарі біткойнами? І чи можливо привчити старих корупціонерів до нових технологій?

113

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:

Гривня - це точно не фінансова піраміда1. Значним чинником інфляції послужила емісія грошей на потреби армії, нової поліції і т.д. Хоча звичайно ж якась частина осіла в кишенях корупціонерів, але "то таке", куди дінешся від совкової спадщини.

Для мене це важливо, це мої цінності, за які я готовий жертвувати своїми коштами.2 Вже пожертвував немало, надалі оберу більш збалансований варіант.

А що таке біткойни? Де осядуть ваші кошти3, якщо ця мильна дорогуща куля лопне? Вам пофіг?

По порядку.
1. Гривня така сама фінансова піраміда як і все решта. Всі розмови з приводу в гривні є гарант у вигляді держави Україна то все таке, якщо згадати що ся стало із попередніми валютами (найближча карбованці, спочатку гіперінфляція, а опісля скасування.)., стане зрозуміло, що гарант не гарантує;
2. Чому, коли для вас важливо захиститись від русні проспонсорувати армію, Вам обов'язково потрібно, щоб Ваш карман витрусили без вашої згоди та розподілили "кошти" (в даному сенсі не зовсім коректний термін) по схемі (корупціонери + армія), замість того, щоб Ви самі керували своїм гаманцем і, наприклад проспонсорувати армію без *удаків посередників?
* ремарка, Чому не коректно казати кошти, тому, що кошти не абстрактна величина, а еквівалент якихось благ. Для мене, наприклад, це в першу чергу час, мій безцінний час, який я витрачаю з користю для когось іншого.

3. Де осядуть кошти (див. ремарку зверху). Кошти не осядуть, бо кошти це транспорт, він має рухатись беззупину, біткоіни зручна платіжна система (ПС), так, в неї є свої переваги і недоліки (як і будь якої іншої ПС). І це альтернатива іншій платіжній системі, наприклад гривні. Стосовно завищеного курсу, курс формують самі користувачі, тим, що готові обмінювати (ключове слово) біткоіни на інші блага/еквіваленти (читай валюти) за таким курсом який є, якщо вони будуть не готові - то курс буде інакший. Приведу аналогію на Вашій улюбленій гривні, Ви вирішили полетіти до Європ, у Вас є гривні, ви їх вирішили обміняти на єври, ви це зробите за курсом який обидві сторони влаштовує (Вас і обмінник), якщо хоч одну сторону то не влаштує то транзакція не пройде і ви (може і обмінник) підете шукати кращої долі (вигідніші умови). То саме із (біткоіном/будь якою криптовалютою/валютою/дорогоцінними камінчиками/іншими соціальними конструктами, в які вірить сучасна людина). Тому чорний курс завжди не такий як в НБУ. А у біткоіна НБУ нема.

Подякували: raxp1

114 Востаннє редагувалося ktretyak (12.06.2017 23:33:32)

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

1. Схоже у вас фраза "фінансова піраміда" асоціюється із будь-яким крахом фінансової системи. Насправді, між неминучим крахом фінансової піраміди і крахом національної валюти в наслідок гіперінфляції, спільним є хіба що загальна назва, бо в обох випадках це "фінансова система". Але величезна відмінність між цими крахами у тому, що фінансова піраміда за визначенням лопне через свою нестабільну і нетривалу природу, на відміну від національної валюти, успіх якої залежить від розумного керування цією системою, ну і від здоров'я економіки.

2. Ви не правильно інтерпретуєте мої слова. Звичайно ж я не клав свої кошти на депозит з метою, щоб вони прогоріли від гіперінфляції, і таким чином щоб допомогти нашій армії. Це був би верх тупізму, і така б людина не змогла заробити певні кошти щоб покласти їх на депозит...

Я добре розумів, що ризикую, коли кладу гроші у гривні. Я отримував ЗП у гривні, оцінював у що обійдеться конвертація їх у іноземну валюту, оцінював скільки відсотків отримаю за депозит від гривні, скільки відсотків за депозит від іноземної валюти... і десь на останок я знав, що для економіки добре, коли люди тримають депозити у національній валюті.

Вище я говорив, що для мене значно спокійніше втратити частину своїх коштів через інфляцію, викликану штампуванням грошей на потреби нашої армії, економіки, соцвиплат і т.д. Ось про що я кажу...

3. По моїм інтуїтивним відчуттям (тобто без аргументації) біткойн рухне не пізніше, ніж через три роки, десь до 2020 року. Про те що "кошти не можуть ніде осідати" - це не так.

Елементарний приклад. Давайте уявимо собі, що певна людина узяла собі кредит у національній валюті, наприклад, на покупку житла. Уявімо тепер, що зовсім скоро після цього національна валюта здешевіла на 1000%. Що ця людина зробить? - Правильно, візьме половину своєї зарплати і закриє свій кредит, бо йому почнуть виплачувати "мільйони".

А тепер, увага, питання: "У цієї людини осіли чужі кошти в кишенях, чи вона їх чесно заробила?".

Кошти таки осідають. Правильно ви кажете, що під коштами слід розуміти певні матеріальні і нематеріальні блага. Вони нікуди не випаровуються, а тому, під час гіперінфляції, вони таке осідають...

Chemist-i написав:

А у біткоіна НБУ нема

Тим гірше для вкладників у біткойни, бо ніхто людей не зобов'яже робити покупки у біткойнах, якщо раптом з'явиться значно перспективніша валюта. А в НБУ є законне право вимагати використовувати гривні...

Подякували: quez1

115

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Ммда, схоже що "не так сталось як гадалось" черговий раз. На даний момент, живу під Києвом, на роботу їду в Київ. На дорогу витрачаю 5 годин на день. Дописувати свій проект можу хіба що на вихідних...

Хоча є й позитив - на роботі вивчаю той же Angular, TypeScript, RxJS, Material Design... які знадобляться і в моєму проекті. Скоро збираюсь перебратись в Київ, з'явиться більше вільного часу на проект.

116

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Мені здається, що ваша імплементація маркдавуну поламана, оскільки в статтю неможливо вбудувати довільний html код. Так, я хочу викласти переклад специхвікації архіектури chip-8 на вашому сайті.

Подякували: ktretyak1

117

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Так, HTML покищо не підтримується. А що хіба не можна обійтись однією макрдаун-розміткою?

Треба буде колись приділити час цьому, подумати як так дозволити HTML щоб він не міг поламати іншу розмітку сайта. Думаю це не просто зробити.

118

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:

Так, HTML покищо не підтримується. А що хіба не можна обійтись однією макрдаун-розміткою?

Треба буде колись приділити час цьому, подумати як так дозволити HTML щоб він не міг поламати іншу розмітку сайта. Думаю це не просто зробити.

Спробувати підвантажувати в iframe наприклад.

119

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Мені потрібні таблиці, в комірках яких містиметься декілька рядків бажано з моноширинним шрифтом, якщо ви знаєте як зробити це в чистому маркдавуні, то підкажіть. Власне завдання

120 Востаннє редагувалося ktretyak (30.09.2017 22:29:15)

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Так, просту табличку з маркдаун-розміткою можна зробити (але не знаю як зробити по кілька рядків в одній комірці):

|    "0"  |    Двійк.    | Шістн. |
|---------|---------------|----------|
|\*\*\*\* | 11110000 | 0xF0   |
|\*     \* | 10010000 | 0x90   |
|\*     \* | 10010000 | 0x90   |
|\*     \* | 10010000 | 0x90   |
|\*\*\*\* | 11110000 | 0xF0   |

Кожну зірочку екрановано, бо це типу як розмітка в маркдауні.

Підтримується майже усе, що є в Github markdown, окрім html, смайликів та чисто github-специфіки, типу конвертувати github issue в короткий лінк і т.д.

Подякували: 0xDADA11C71