141

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

І в мене зависає. Через пошту не проходить реєстрація. Цікаво коли таке сталось. Зараз спробую на ще старішу версію відкотитись.

142

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

До речі переглянув:
Тут перші два рівня будуть статичними, користувач повинен буде придумувати мітку на місці фрази "певна мітка".
Ось деякі наприклади:
    `Мови програмування -> JavaScript -> closures`
    `Операційні системи -> Android -> emulator`

і в мене питання. Adnroid - це і ОС, але для розробника важливіша його функція як фреймворка. Тому, якщо перші два рівня мітки будуть статичними, користувачу важко буде сформулювати правильно мітку. У випадку Android можна було б перефразувати:
Android -> OS -> ...
Android -> Framework -> ...
чи
Android -> API -> ...
Все-таки бажано дати можливість користувачам пропонувати свої варіанти для статичних рівнів , оптимально через затвердження цих пропозицій модератором сайту.

Подякували: ktretyak1

143

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

PRY, дякую за зворотній зв'язок!

PRY написав:

і в мене питання. Adnroid - це і ОС, але для розробника важливіша його функція як фреймворка. Тому, якщо перші два рівня мітки будуть статичними, користувачу важко буде сформулювати правильно мітку. У випадку Android можна було б перефразувати:
Android -> OS -> ...
Android -> Framework -> ...
чи
Android -> API -> ...

Краще таки статичні рівні формувати від категорії до підкатегорії, тобто

Framework -> Android -> ...
API -> Android -> ...

Центризм навколо Android (як ви навели приклад з бажаною ієрархією) можна зробити завдяки вказуванню своєї професії. Саме ідея із професіє-центризмом дуже кльова, бо вказавжи свою професію, користувач зможе отримувати дефолтну підписку на публікації, теми обговорення, рекомендації по IDE, літературі, проф-подіям і т.д.

Залишилось лише знайти час щоб для кожної професії нагуглити матеріал зі списку типу MUST HAVE. Це як для старту сайту, пізніше користувачі самі ділитимуться між собою подібним.

Стосовно старої версії на hub.org.ua, то я не став розбиратись що там перестало працювати, все-одно там жодного тесту я не написав, на відміну від нової версії. Хоча й нова, звичайно ж, може зараз десь не працювати, все-таки ще з альфа-версії я поки що не вибрався.

Задеплоїв нову версію на hub.org.ua, успішно зареєструвався і з пошти, і з кожної соцмережі. Покищо мітки ігноруються, хоча вже можна з ними погратись, прицінитись як воно буде.

144

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Ще в багатьох місцях позалишався термін "навички", пізніше він буде перейменований у "контексти", маючи на увазі контексти для міток.

145

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

А, ще забув сказати, що повидаляв усіх користувачів разом із собою. Почав із "чистого листа". Все-одно ті кого видалив "зареєструвались і забули туди дорогу". Ну нічого, думаю я зможу запропонувати щось цікаве на цьому сайті пізніше.

146

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Все-таки не зміг зареєструватись. Спочатку після введення E-mail , і Не робот, не прийшло повідомлення на пошту.
Попробував ще раз, - видає "неправильні параметри".

Подякували: ktretyak1

147

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Стосовно міток, згоден, починати від більш загальних API чи Framework було б доцільніше.

148

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Я зараз бачу що є непідтверджена пошта з двох адрес, новіша з яких використовує ukr.net. Пошта відправлялась двічі на цю адресу, після чого спрацювало обмеження по кількості спроб (це щоб не закидати когось спамом). Раніше я спеціально заводив обліковий запис на ukr.net щоб їхній поштовий сервер знав поштовий сервер на hub.org.ua. Мені пошта приходить у Вхідні. Подивіться, будь-ласка, якщо пошта не прийшла, може вона потрапила у Спам.

Якщо ж ви отримали пошту, то старий лінк активації дійсний пару днів. Але якщо ви його видалили навіть з видалених у пошті, то прохання відписатись щоб я видалив у себе цей старий лінк, тоді можна буде відправити новий лінк.

149 Востаннє редагувалося ktretyak (17.11.2017 13:36:48)

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Хтось на сайт шле (4 рази) форму для реєстрації без галочки "я згоден з правилами сайта" (тобто мабуть вручну розблокували кнопку відправки форми). Я так розумію, що це користувачі заради інтересу тестують правильність роботи сайта =).

150

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Цікаво як змінилось розподілення навантаження на VSP після додавання gzip-стиснення на hub.org.ua. Оцей різкий перепад на графіку - це я якраз додав gzip-стиснення.

Те, що CPU трохи більше буде використовуватись, і що диск буде більше відпочивати - було очікувано, не очікував я зменшення використання оперативної пам'яті. Здавалось би для стиснення певного файла, все-одно його необхідно так само переганяти в пам'ять... мабуть справа в стисненні по частинам, чи щось таке...

https://habrastorage.org/webt/nc/at/e8/ncate8xroh01fp78tigvnrrl8zs.png

151

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

В мене на пошті є тільки 2 лінки вчорашні, коли стопорився процес на введенні пароля.
Сьогоднішніх немає ні одного. В Спам звичайно ж дивлюсь в першу чергу.

152

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Оті вчорашні лінки дійсні і сьогодні, і ще два дні будуть дійсні.

153

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Мда, ця тема вже явно нагадує "театр одного актора". Що ж, приймаю це, беру паузу мабуть до релізу бета-версії hub.org.ua.

Подякували: 0xDADA11C7, PRY2

154

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Все-таки подумайте на предмет відкритого доступу до сайту для "гостей", для ознайомлення з контентом. З "гостей" як правило з'являються нові користувачі. Зі свого досвіду, не пам'ятаю ні одного сайту, на який я зареєструвався б, попередньо не переконавшись, що він мені може бути корисним чи просто цікавим.

155

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

І ще. Пройшов в налаштуваннях "Вибір навичок та їх пріоритетності", зроблено практично, градуювання сподобалось за пріоритетністю. Думаю, ця таблиця наповниться додатковими навичками, яких зараз не вистачає, коли буде зворотня реакція користувачів.

156 Востаннє редагувалося NaharD (19.01.2018 09:05:44)

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Колись чув, що гугл почав розуміти джаваскрипт, але зараз побачив зворотнє.

https://image.prntscr.com/image/04iHTTdiTKmdGRhKTBlw4Q.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://image.prntscr.com/image/Y1BLYa31R8e_XVjus5AICw.png

Нехай панель керування та кабінет буде на ангулярі, а от передок мусить генеруватися сервером. Бо без трафіку це проект для резюме.

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, ostap34PHP3

157

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

noreplay@hub.org.ua гугл  визначає як спам

158

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Хто ще не в курсі, даний проект переріс у проект https://mblog.dev