61 Востаннє редагувалося ADR (31.10.2016 21:18:16)

Re: Українські ІТ компанії

tim написав:
cheappi386 написав:

Чому ж ті " Українські ІТ компанії " не йдуть в регіони, якщо в них недостатча людських ресурсів в олігархічних столицях ? Що там живе одне розумово відстале бидло, генетичне сміття яке навіть джаву з PHP не потягне?

Керівники, власники ІТ компаній "родом з СРСР", більшість у віці 40-55 років. Стереотипне мислення. Вважають, що працівник сам має приїхати у велике місто і конкурувати з такими само "подаванами" за житло і робоче місце.
Орієнтуйтесь на українські компанії, які пропонують українцям офіси в Каліфорнії, США, ЄС та інших комфортних країнах.
Компанії забезпечують трансфер закордон, початкове розміщення, адаптацію.

Що за брєд? Який смисл відкривати компанію у мало місті?? У майже мільйонному Львові із кучую тех внз людей не хватає, а ви пропонуєш поїхати в дрібні міста, з яких половина населення готова виїхати при першій же можливості?

62

Re: Українські ІТ компанії

ADR написав:

Що за брєд? Який смисл відкривати компанію у мало місті??

Я б відкрив. У будь-якому малому місті достатньо програмістів, які працюють в києвах і львовах. Можливість жити в своєму житлі і не платити за оренду, а ще не тратити на дорогу по дві години щодня, стоячи в пробках або в забитому метрі́ — така пропозиція спокусила б багатьох.

ADR написав:

У майже мільйонному Львові із кучую тех внз людей не хватає, а ви пропонуєш поїхати в дрібні міста, з яких половина населення готова виїхати при першій же можливості?

Мені не потрібна половина населення, хоче — хай їде. Мені потрібна робота, а її немає. До речі, саме через відсутність роботи половина населення і хоче звалити. Були б якісь перспективи — бажаючих було б набагато менше.

А ще, який зв’язок між внз і нехваткою людей? Хочете сказати, що айті-компанії влаштували всіх випускників і все одно залишились місця? Що не ходять бажаючі без досвіду і не просять, щоб їх взяли хоч куди? Не віриться щось.

Подякували: tim1

63

Re: Українські ІТ компанії

ADR написав:

Що за брєд? Який смисл відкривати компанію у мало місті?? У майже мільйонному Львові із кучую тех внз людей не хватає, а ви пропонуєш поїхати в дрібні міста, з яких половина населення готова виїхати при першій же можливості?

У Кривому Розі населення 750+ тис, а з вакансій за півроку кілька веб, та купка 1С.Що найменьше пара тех внз,у місті є... Ваша теорія, чому тут ніхто не хоче відкривати пов'язане з софт девом?)))

64

Re: Українські ІТ компанії

Якби в мене не була кишка тоненька відкривати власну ІТ-компанію, мені було б байдуже де відкривати офіс... точніше, я б намагався його відкрити десь у себе під домом. Всих інших працівників (окрім хіба що менеджерів по роботі з клієнтами - хтось же має в тому офісі з'являтися час від часу ;) ) я б набирав би віддалено, щоб вони працювали там, де це їм зручно, головне вчасно виходити на зв'язок і виконувати роботу. Ну і на співбесіду разок можна й навідатись до славетного міста Полтави :)

Подякували: tim1

65 Востаннє редагувалося tim (01.11.2016 08:07:15)

Re: Українські ІТ компанії

ADR написав:

Що за брєд? Який смисл відкривати компанію у мало місті?? У майже мільйонному Львові із кучую тех внз людей не хватає, а ви пропонуєш поїхати в дрібні міста, з яких половина населення готова виїхати при першій же можливості?

Відкривати компанію потрібно в США, Великій Британії. А набирати працівників по всій Україні на віддалену роботу. Можете навіть наймати українців з закордону ;) Про відкриття компанії в Україні мова не йшла.
В наш час головний ресурс компанії - люди. За класними спеціалістами ТНК лізуть "до чорта на роги".

Подякували: flatliner1

66 Востаннє редагувалося tim (01.11.2016 08:13:13)

Re: Українські ІТ компанії

bvn написав:

Ну і на співбесіду разок можна й навідатись до славетного міста Полтави :)

Проходив співбесіду скайпом в компанію з офісами в Одесі, Індії, Каліфорнії. Перша співбесіда була з Одесою, друга з Каліфорнією. Їздити в офіс на співбесіду - це минуле століття.
Ще рік-два тому проходив співбесіди в IBM у Польщі. Просто телефоном. Єдина прикрість - зв'язок рветься 3-5 разів за 10 хвилин, перенабирають.
Вже думаю над назвою теми "Українські ІТ компанії" - може таких не існує в природі? Правильно казати компанії з офісами в Україні.

Подякували: flatliner1

67 Востаннє редагувалося Torbins (01.11.2016 11:50:12)

Re: Українські ІТ компанії

tim написав:

Відкривати компанію потрібно в США, Великій Британії. А набирати працівників по всій Україні на віддалену роботу.

Дуже класно, коли команда проекту сидить в одному приміщенні. Особисте спілкування разів в десять ефективніше за спілкування Скайпом. Але в маленькому місті набрати навіть невелику команду для розробки веб-сайту буде дуже важко. А якщо потрібні якісь більш екзотичні технології ніж HTML5+CSS3+JS, то завдання стає нереально складним. Плюс багато кому не подобається працювати вдома, бо там діти волають, жінка просить викинути сміття і "вообще", сусіди роблять ремонт уже третій рік... Отже доведеться шукати офіс, а за ним хтось має доглядати, а обладнання періодично доведеться ремонтувати.
Або зі сторони працівника: жінку ввечері повести нікуди, для дітей нормальної школи немає, дороги такі, що можна лиш танком їздити...
Коротше кажучи, мені не зрозуміло чого у такому варіанті більше: плюсів чи мінусів.

Подякували: ADR1

68 Востаннє редагувалося P.Y. (01.11.2016 19:43:46)

Re: Українські ІТ компанії

Плюс багато кому не подобається працювати вдома, бо там діти волають, жінка просить викинути сміття і "вообще", сусіди роблять ремонт уже третій рік...

З іншого боку, в офісі начальство настирливо стежить, щоб ти не відволікався від роботи, плюс дорога туди, дорога назад (сніг, дощ, калюжі, якісь дауни гризуться на зупинці, роздовбана маршрутка з водієм-камікадзе, затори…).

Або зі сторони працівника: жінку ввечері повести нікуди, для дітей нормальної школи немає, дороги такі, що можна лиш танком їздити...

Тільки от не треба думати, що з переїздом у мегаполіс проблеми автоматично вирішаться. По-перше, квартира (з урахуванням наявності жінки й дітей, доволі дорогуща й десь у спальному районі, тому жінку доведеться водити в якусь дешеву забігайлівку). Школа: може виникнути дилема між «годину туди їхати» і «найгірша школа району». Єдина радість — дороги, але в них доведеться проводити більше часу.

Подякували: quez, flatliner2

69

Re: Українські ІТ компанії

bvn написав:

Якби в мене не була кишка тоненька відкривати власну ІТ-компанію, мені було б байдуже де відкривати офіс... точніше, я б намагався його відкрити десь у себе під домом. Всих інших працівників (окрім хіба що менеджерів по роботі з клієнтами - хтось же має в тому офісі з'являтися час від часу ;) ) я б набирав би віддалено, щоб вони працювали там, де це їм зручно, головне вчасно виходити на зв'язок і виконувати роботу. Ну і на співбесіду разок можна й навідатись до славетного міста Полтави :)

А людей у Полтаві де ви шукати будете? Початківців може й знайдете але далі рівня мідла почнуться міграції.

70

Re: Українські ІТ компанії

Sensetivity написав:
bvn написав:

Якби в мене не була кишка тоненька відкривати власну ІТ-компанію, мені було б байдуже де відкривати офіс... точніше, я б намагався його відкрити десь у себе під домом. Всих інших працівників (окрім хіба що менеджерів по роботі з клієнтами - хтось же має в тому офісі з'являтися час від часу ;) ) я б набирав би віддалено, щоб вони працювали там, де це їм зручно, головне вчасно виходити на зв'язок і виконувати роботу. Ну і на співбесіду разок можна й навідатись до славетного міста Полтави :)

А людей у Полтаві де ви шукати будете? Початківців може й знайдете але далі рівня мідла почнуться міграції.

Допис мій уважно читали?

71

Re: Українські ІТ компанії

Sensetivity написав:
bvn написав:

Якби в мене не була кишка тоненька відкривати власну ІТ-компанію, мені було б байдуже де відкривати офіс... точніше, я б намагався його відкрити десь у себе під домом. Всих інших працівників (окрім хіба що менеджерів по роботі з клієнтами - хтось же має в тому офісі з'являтися час від часу ;) ) я б набирав би віддалено, щоб вони працювали там, де це їм зручно, головне вчасно виходити на зв'язок і виконувати роботу. Ну і на співбесіду разок можна й навідатись до славетного міста Полтави :)

А людей у Полтаві де ви шукати будете? Початківців може й знайдете але далі рівня мідла почнуться міграції.

Що таке рівень мідла і чому його неможливо знайти в Полтаві?

72

Re: Українські ІТ компанії

Мідл — це колишній джуніор після деякого досвіду роботи. Оскільки джуніорів ніхто на роботу не бере, мідлів насправді не існує, але в великому місті більше людей — а отже, й більша кількість шахраїв з фейковим досвідом роботи, які можуть вдавати мідлів. Логічно?

73

Re: Українські ІТ компанії

Логічно, тільки той пан ще й хоче сам їх шукати.

74 Востаннє редагувалося ADR (02.11.2016 00:18:26)

Re: Українські ІТ компанії

quez написав:
ADR написав:

Що за брєд? Який смисл відкривати компанію у мало місті??

Я б відкрив. У будь-якому малому місті достатньо програмістів, які працюють в києвах і львовах. Можливість жити в своєму житлі і не платити за оренду, а ще не тратити на дорогу по дві години щодня, стоячи в пробках або в забитому метрі́ — така пропозиція спокусила б багатьох.

Відкривайте! (і не треба відмазок типу "я грошей немає" і т. д. беріть кредит)
А то я, б, також багато чого зробив. Навіть мир у всьому світі зробив би.

Я трачу на дорогу до роботи 15 бо зняв квартиру біля неї.
Навряд чи робота у моєму рідному місті було б ближча за 30хв до мене.


cheappi386 написав:
ADR написав:

Що за брєд? Який смисл відкривати компанію у мало місті?? У майже мільйонному Львові із кучую тех внз людей не хватає, а ви пропонуєш поїхати в дрібні міста, з яких половина населення готова виїхати при першій же можливості?

У Кривому Розі населення 750+ тис, а з вакансій за півроку кілька веб, та купка 1С.Що найменьше пара тех внз,у місті є... Ваша теорія, чому тут ніхто не хоче відкривати пов'язане з софт девом?)))

Бо дивляться на кількість тех універів?

tim написав:
ADR написав:

Що за брєд? Який смисл відкривати компанію у мало місті?? У майже мільйонному Львові із кучую тех внз людей не хватає, а ви пропонуєш поїхати в дрібні міста, з яких половина населення готова виїхати при першій же можливості?

Відкривати компанію потрібно в США, Великій Британії. А набирати працівників по всій Україні на віддалену роботу. Можете навіть наймати українців з закордону ;) Про відкриття компанії в Україні мова не йшла.
В наш час головний ресурс компанії - люди. За класними спеціалістами ТНК лізуть "до чорта на роги".

Значить я Вас не правильно зрозумів. Тоді до чого була мова про великі і малі міста? Ладно проїхали, мені влом перечитувати то все, що було вище)

75

Re: Українські ІТ компанії

P.Y. написав:

Тільки от не треба думати, що з переїздом у мегаполіс проблеми автоматично вирішаться. По-перше, квартира (з урахуванням наявності жінки й дітей, доволі дорогуща й десь у спальному районі, тому жінку доведеться водити в якусь дешеву забігайлівку). Школа: може виникнути дилема між «годину туди їхати» і «найгірша школа району». Єдина радість — дороги, але в них доведеться проводити більше часу.

Не знаю, як у інших містах, а у Львові можна зняти квартиру у любому районі.
І хоч якісь там Челентано і т. д. також є у кожному районі.

Ціни на хороше житло досить високі: якщо немає багато часу на пошук, то десь біля 250 дол за однокімнатну в красиві новобудові знайдеться. (я не розглядав двох-кімнатні.)

Подякували: Torbins1

76

Re: Українські ІТ компанії

В однокімнатці з жінкою, дітьми й інколи гостюючою ріднею бажання пошвидше втекти на роботу лише посилиться :)

77

Re: Українські ІТ компанії

P.Y. написав:

В однокімнатці з жінкою, дітьми й інколи гостюючою ріднею бажання пошвидше втекти на роботу лише посилиться :)

Ну за 260 буде двох-кімнатна )
Одно-кімнатні самі популярні і, відповідно, дорогі.

78

Re: Українські ІТ компанії

Мені також здається, що більшість програмістів здатні знімати собі житло, яке буде знаходитися в нормальному районі не далеко від роботи та інших благ цивілізації.
З іншого боку, керівництво нашої компанії недавно озвучило необхідність задовільняти два типи клієнтів: одним потрібні хороші специ для складних проектів за хороші гроші, а іншим потрібні дешеві кодери для швидкого клепання бложиків, домашніх сторіночок і так далі. Причому потенційних клієнтів другого типу багато, тому дешевих кодерів треба також багато. Нещодавно у нас почалася ініціатива з використанням цифрових підписів для роботи з усіма внутрішніми документами. Скоро уже не треба буде щомісяця особисто ходити в бухгалтерію. Є й інші зміни. Тому схема з відкриттям великої кількості маленьких офісів в невеликих містах стане цілком реальною.

Подякували: tim1

79 Востаннє редагувалося tim (02.11.2016 14:33:27)

Re: Українські ІТ компанії

Torbins написав:
tim написав:

Відкривати компанію потрібно в США, Великій Британії. А набирати працівників по всій Україні на віддалену роботу.

Дуже класно, коли команда проекту сидить в одному приміщенні. Особисте спілкування разів в десять ефективніше за спілкування Скайпом.

Розробники Linux та інших OpenSource проектів, хакери працюють з різних континентів і не паряться, що навіть ніколи не бачили один одного ;)
Звичайно класно працювати в одному приміщенні. Я за останні 3 роки мав досвід роботи як частково офісної на 2 офіси так і повністю віддаленої, коли приїздиш 2-3 рази на місяць підписати акти, документи. Звичайно втрачається певний зв'язок з колегами, не відчуваєш певних процесів, які відбуваються в компанії за кілька місяців. Але для цього можна влаштовувати зустрічі на 1-3 години щоб зберігати "відчуття ліктя", товариські стосунки.

Плюс багато кому не подобається працювати вдома, бо там діти волають, жінка просить викинути сміття і "вообще", сусіди роблять ремонт уже третій рік... Отже доведеться шукати офіс, а за ним хтось має доглядати, а обладнання періодично доведеться ремонтувати.

Є коворкінги, ІТ хаби, хакерспейси. Ціна 2-4 тис. грн на місяць. Якщо скучили за "офісним життям".

Або зі сторони працівника: жінку ввечері повести нікуди, для дітей нормальної школи немає, дороги такі, що можна лиш танком їздити...

Людина з доходом $2-5 тис може собі дозволити зводити жінку куди завгодно, віддати дітей до кращих шкіл України.
За $500-1000 можна орендувати житло в найкращих районах міст мільйонників або будинок в маленькому затишному містечку з інфраструктурою, яка краще ніж в Києві. Для ЄС, США витрачати 20-30% доходу на оренду житла - норма. Чому українські програмісти винаймають найдешевше житло за $250-500? Кожному своє.

Подякували: flatliner1

80

Re: Українські ІТ компанії

tim написав:

Людина з доходом $2-5 тис може собі дозволити зводити жінку куди завгодно, віддати дітей до кращих шкіл України.

На жаль, вказаний дохід для багатьох програмістів залишається лише мрією... Я вже, чесно, не знаю чи це різний рівень знань, чи вміння "себе продавати"...