21

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

FakiNyan написав:
HetmanNet написав:
FakiNyan написав:

а в Україні є українські онлайн магазини? Ну щоб сайт українською мовою був, і т.д. ?

alcomp
computer-ok
diawest
euro-technika
klik
inter
bobshop
cland

а ви купували в якомусь з цих гамазинів?

#3

22

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

і як вам сервіс/якість товару?

23

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

FakiNyan написав:

і як вам сервіс/якість товару?

Все норм, на момент купівлі єдине ціна була трохи вищою ніж у решти. Зараз не знаю.

24

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

221VOLT написав:
Torbins написав:

221VOLT
У вас монік з ЕПТ? На TFT ж не видно ніякого мерехтіння.

прекрасно видно тому, у кого не 100% зір відносно провірок

А хіба у більшості ноутів не 60Гц?

Ви явно що плутаєте. Наведіть камеру на ЕПТ і на TFT.

25

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

ADR написав:
221VOLT написав:
Torbins написав:

221VOLT
У вас монік з ЕПТ? На TFT ж не видно ніякого мерехтіння.

прекрасно видно тому, у кого не 100% зір відносно провірок

А хіба у більшості ноутів не 60Гц?

Ви явно що плутаєте. Наведіть камеру на ЕПТ і на TFT.

Ну ще є іноді 59.9 Гц  :D Якщо говорити про реальність то 60 Гц то вже стандарт.. єдине що має хвилювати зараз це  передача кольорів..

26

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

чуєте, а от коли Нова Пошта привезе монік, то я маю спершу все розпакувати, глянути, чи не побите, і потім тілько підписувати, що тіпо все окей?

Подякували: leofun011

27

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

FakiNyan написав:

чуєте, а от коли Нова Пошта привезе монік, то я маю спершу все розпакувати, глянути, чи не побите, і потім тілько підписувати, що тіпо все окей?

Даєш гроші і розписуєшся про отримання товару. Дальше при них його розпаковуєш і якщо щось не так то вертаєш.

Подякували: leofun011

28

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

ADR написав:
FakiNyan написав:

чуєте, а от коли Нова Пошта привезе монік, то я маю спершу все розпакувати, глянути, чи не побите, і потім тілько підписувати, що тіпо все окей?

Даєш гроші і розписуєшся про отримання товару. Дальше при них його розпаковуєш і якщо щось не так то вертаєш.

то там ще треба підпис про те, що товар доїхав цілий?  і які гроші? я при покупці на сайті бачив, що типу 40грн за доставку включено

29 Востаннє редагувалося ADR (16.04.2016 22:29:30)

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

FakiNyan написав:

то там ще треба підпис про те, що товар доїхав цілий?

Якщо не помиляюсь, то спочатку потрібно розписатись про отримання, а вже як виникнуть проблеми то мали б відшкодувати вказану у квитанції ціну товару. Але у мене їх не виникало)
А якщо все добре, то просто радієте і йдете на вихід)

FakiNyan написав:

і які гроші? я при покупці на сайті бачив, що типу 40грн за доставку включено

Тоді ніякі. Я про оплату накладним платежем. Платите трошки більше, але при отримані.



І все ж рекомендую вибирати магазин, який, згідно відгукам, дозволяє вернути товар по гарантії.
В іншому випадку ви зможете вернути товар виробнику, але прийдеться заплатити за доставку.

30

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

ADR написав:
221VOLT написав:
Torbins написав:

221VOLT
У вас монік з ЕПТ? На TFT ж не видно ніякого мерехтіння.

прекрасно видно тому, у кого не 100% зір відносно провірок

А хіба у більшості ноутів не 60Гц?

Ви явно що плутаєте. Наведіть камеру на ЕПТ і на TFT.

наведу камеру - і що зміниться?
по-перше, камера меньш чутлива і не така точна як людське око,,
по-друге, полосочки все-одно будуть


я не знаю хто на кого вчився (я - багатоканальний звязок, телекомунікації) --- але як це - у tft немає мерехтіння?
навпаки у епт частоти розгорток були набагато вищі (через проблеми з синхронізацією, і взагалі там зображення формується іншим шляхом)

у tft проблем з синхронізацією вертикальної-горизонтальної розгорток з частотати генератора немає, також зображення формується по-іншому --
відповідно частоти низькі,, хто сидить за низькочастотними моніторами - у того очі злетять в попу набагато раніше ніж хто сидить за високочастотними --- і мова йде про реальну частоту розгорток -- мова не йде про так звану вичислену "частоту відклику" - то є сферичний кінь у вакуумі

------------------

я маю очі, за монітором з 50Гц частотою розгорки у мене через пару хвилин очі сильно болять, за 60Гц - трошки більше часу треба для того ж ефекту,
а за 75Гц сиджу - плюс мінус можна працювати

що я плутаю?
біль очей то не є така штука яка путається

також чому мерехтіння 50Гц лампочок люмінесцентних - люди не спорять що є видно вони мерехтять,
а що монітор 50Гц мерехтить - люди спорять що це видно?

де логіка?



і взагалі - до чого тут ноути?
де я про ноути говорив? цитату будь-ласка (або ж не розпочинайте клоунаду)

31

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

HetmanNet написав:

Ну ще є іноді 59.9 Гц  :D Якщо говорити про реальність то 60 Гц то вже стандарт.. єдине що має хвилювати зараз це  передача кольорів..

:) то є файно що у вас все добре з очима, і частота вас не хвилює, я радий за вас))

різниця між 60Гц і 75Гц - величезна

32 Востаннє редагувалося ADR (17.04.2016 00:59:12)

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

221VOLT написав:

наведу камеру - і що зміниться?
по-перше, камера меньш чутлива і не така точна як людське око,,
по-друге, полосочки все-одно будуть

https://goo.gl/photos/kVpdJN5vA8oBztNWA

221VOLT написав:

я не знаю хто на кого вчився (я - багатоканальний звязок, телекомунікації) --- але як це - у tft немає мерехтіння?
навпаки у епт частоти розгорток були набагато вищі (через проблеми з синхронізацією, і взагалі там зображення формується іншим шляхом)

у tft проблем з синхронізацією вертикальної-горизонтальної розгорток з частотати генератора немає, також зображення формується по-іншому --
відповідно частоти низькі,, хто сидить за низькочастотними моніторами - у того очі злетять в попу набагато раніше ніж хто сидить за високочастотними --- і мова йде про реальну частоту розгорток -- мова не йде про так звану вичислену "частоту відклику" - то є сферичний кінь у вакуумі

у епт кожен піксель спочатку гасне і потім знову промальовується, а ми не бачимо мерехтіння лише через те що очі інертні, тоді як в TFT/LCD  це частота зміни картинки (не знайшов при швидкому пошуку, як саме: аналогово, чи через PWM. Хоча навіть якщо PWM, то частота там явно більша за 60Hz)


221VOLT написав:

я маю очі, за монітором з 50Гц частотою розгорки у мене через пару хвилин очі сильно болять, за 60Гц - трошки більше часу треба для того ж ефекту,
а за 75Гц сиджу - плюс мінус можна працювати

що я плутаю?
біль очей то не є така штука яка путається

також чому мерехтіння 50Гц лампочок люмінесцентних - люди не спорять що є видно вони мерехтять,
а що монітор 50Гц мерехтить - люди спорять що це видно?

це справедливо для ЕПТ

221VOLT написав:

і взагалі - до чого тут ноути?
де я про ноути говорив? цитату будь-ласка (або ж не розпочинайте клоунаду)

Це яскравий приклад того що 60Гц цілком достатньо. (у ноутах також є монітори:) )

Подякували: leofun011

33

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

ADR написав:

....

і що ваше фото показує / доказує?

абсолютно нічого - хоча й "не бомбляться електрони напряму в люмінофор" - та частота розгортки нікуди не ділася

крім того, якщо ви знімаєте частоту 60Гц чи 75Гц чи 120-140Гц апаратиком в 24-30 кадри/секунду ---
ви хоче довести що 24(30) є меньше ніж 60 ? це й так усім відомо, так само як і те що людське вухо сприймає лише вузький діапазон звуків - приблизно 20Гц-20МГц - все решта -- мимо, в прольоті, не сприймається

так само і ви з нечутливою камерою - сидячи верхом на черепасі - у погоні за гепардом?

ADR написав:

у епт кожен піксель спочатку гасне і потім знову промальовується, а ми не бачимо мерехтіння лише через те що очі інертні

ми - не ви, ми - бачимо мерехтіння (ми, імператор всея ...  :D )

ви ж памятає/знаєте як відноситься частота до довжини\шляху?
довжина збільшується при зменшенні частоти, і навпаки - чим вище частота - тим меньше довжина


якщо частота монітора 50 Гц - я бачу як полоси пробігають зверху вниз на багато пікселів (більше ніж половину монітора, початок і кінець- в залежності від кута зору до поверхні монітора),
при 60Гц - полоси пробігають на трошки меньше пікселів,
при 75Гц - бачу пробігання полос лише на декілька пікселів і то коли очі досить уже замучені



так чого тут ноутбуки? ми ж про монітори говоримо?

хоча якщо ви хочете про ноути - коли посиджу пів-дня за ноутом з 60Гц у друга --
все розпливається метрів на 20-30 ближче ніж зазвичай,,
щоб так мені очі замучати з моїм 75Гц монітором який маю дома - мені треба сидіти дві доби підряд + вночі спати лише декілька годин
різниця "наліцо", як говорять
і я радий за вас - що вам 60Гц достатньо - оскільки мені 75Гц мало...


я так бачу у нас получається спор теорика с практиком -
у вас лише теорія, у мене - і теорія і практика - і техічна, і з очима...

оскільки нічого нового один одному ми не можеме розказати - пропоную нам закрити цю тему

34 Востаннє редагувалося ADR (17.04.2016 18:50:32)

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

наведу камеру - і що зміниться?

і що ваше фото показує / доказує?

ем... ви ніколи не наводили камеру на ЕПТ-монітор?
Ну монітора немає, але маю люмінесцентну лампу. Там 50 Гц, але на 60 Гц мало що зміниться:
https://lh3.googleusercontent.com/Cfwv4 … 69-h995-no

абсолютно нічого - хоча й "не бомбляться електрони напряму в люмінофор" - та частота розгортки нікуди не ділася

І що? Книжка має частоту розгортки 0 Гц, але жодним чином не впливає на очі, тому що вона не мигає.

крім того, якщо ви знімаєте частоту 60Гц чи 75Гц чи 120-140Гц апаратиком в 24-30 кадри/секунду

Камера може знімати відео із 120fps. Відповідно час реакції матриці ще у кілька разів менший.
Та і навіть на самій фіговій камері із 15fps і VGA розширенням буде видно різницю між LCD і ЕПТ. Не вірити перевірте самі і наша суперечка закінчиться.

ви ж памятає/знаєте як відноситься частота до довжини\шляху?
довжина збільшується при зменшенні частоти, і навпаки - чим вище частота - тим меньше довжина

не довжина, а тривалість. Але до чого це ви? 120Гц значно краще з 60 на ЕПТ? Цілком згідний!
120 Гц значно краще за 60 на LCD? Ні. Різниця буде помітна в екшен іграх, але аж ніяк не на статичних зображеннях.


якщо частота монітора 50 Гц - я бачу як полоси пробігають зверху вниз на багато пікселів (більше ніж половину монітора, початок і кінець- в залежності від кута зору до поверхні монітора),
при 60Гц - полоси пробігають на трошки меньше пікселів,
при 75Гц - бачу пробігання полос лише на декілька пікселів і то коли очі досить уже замучені

Останній раз повторюю: це справидливо лише для ЕПТ моніторів! (таких грубих)

так чого тут ноутбуки? ми ж про монітори говоримо?

По вашому у ноутбуках немає монітору? І я вже відповідав на це питання.
Щойно подивився — у моєму моніторі також 60Hz

хоча якщо ви хочете про ноути - коли посиджу пів-дня за ноутом з 60Гц у друга --

І що? Бачили ви полоси на екрані?

я так бачу у нас получається спор теорика с практиком -
у вас лише теорія, у мене - і теорія і практика - і техічна, і з очима...

Давайте краще не переходити на особисте, бо я також можу висказатись)

оскільки нічого нового один одному ми не можеме розказати - пропоную нам закрити цю тему

Я тільки за.

Подякували: leofun011

35

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

от і добре, закриємо тему))

бо ви з теорією а у мене практика ---
мені ж бо видніше (перепрошую за каламбур) - після якого монітора я лише пару десятків метрів бачу, а після якого - ще нормально бачу,,,
після роботи з яким монітором очі відразу болять, а після якого - через пів-дня роботи...

дякую вам за ваші висловлювання своїх думок, хоча місцями вони звучать до сміху наївно

36

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

221VOLT написав:

от і добре, закриємо тему))

бо ви з теорією а у мене практика ---
мені ж бо видніше (перепрошую за каламбур) - після якого монітора я лише пару десятків метрів бачу, а після якого - ще нормально бачу,,,
після роботи з яким монітором очі відразу болять, а після якого - через пів-дня роботи...

дякую вам за ваші висловлювання своїх думок, хоча місцями вони звучать до сміху наївно

то після якого?

37

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

спробуйте подивитися на монітор розфокусованими очима - тобто боковим зором
можливо так ви побачите полосочки

вирішив це написати оскільки можливо ви не вкурсі у звязку з чим у 90%+ випадків у людей у яких є короткозорість- вона є
а є короткозорість - як наслідок проблем фокусування - тобто спазм різних пар мязів, які фокусують кристалик та\або спазм мязів які витягують-стискують око

відповідно оскільки у мене очі зараз фокусуються зі спазмами очних мязів - я полосочки бачу одразу,
а ви їх побачите боковим зором

38

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

FakiNyan написав:

то після якого?

ну на дешевих ноутбуках - є лише один пункт -60Гц і все
при чому ніхто не дасть гарантії що це реальна частота розгортки -
вона може емулюватися і від 140 на 120 Гц, і від 60 до 50 чи ще якось, читав я щось таке...

а стосовно того що я написав що наївно деякі висловлювання звучать -- ну то як воно є
посидів я пів-дня за говноутом з 60Гц - і очі болять і через метрів 20 все розпливається,
а мені пишуть - чувак ти помиляєшся)))
у той час коли сиджу цілий день за 75Гц і такого сильного напрягу нема очей, і за 50+ метрів ще норм так видно, не розпливається

вангую що наступне запитання буде про окуляри --
окей, і що ви собі виберете - бачити з легким розпливанням все на 50+ метрів,
чи бачити лише на 3 метри, після яких все повністю розплилося - як у білому сильному тумані?
(це після окулярів лише 3 метри)
от і я вибрав - краще не добивати очі окулярами, краще різна гімнастика, вправи і здоровя, замість віддавати конкретне бабло за те щоб вам шкодили

39 Востаннє редагувалося HetmanNet (17.04.2016 23:12:23)

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

221VOLT написав:
FakiNyan написав:

то після якого?

ну на дешевих ноутбуках - є лише один пункт -60Гц і все
при чому ніхто не дасть гарантії що це реальна частота розгортки -
вона може емулюватися і від 140 на 120 Гц, і від 60 до 50 чи ще якось, читав я щось таке...

а стосовно того що я написав що наївно деякі висловлювання звучать -- ну то як воно є
посидів я пів-дня за говноутом з 60Гц - і очі болять і через метрів 20 все розпливається,
а мені пишуть - чувак ти помиляєшся)))
у той час коли сиджу цілий день за 75Гц і такого сильного напрягу нема очей, і за 50+ метрів ще норм так видно, не розпливається

вангую що наступне запитання буде про окуляри --
окей, і що ви собі виберете - бачити з легким розпливанням все на 50+ метрів,
чи бачити лише на 3 метри, після яких все повністю розплилося - як у білому сильному тумані?
(це після окулярів лише 3 метри)
от і я вибрав - краще не добивати очі окулярами, краще різна гімнастика, вправи і здоровя, замість віддавати конкретне бабло за те щоб вам шкодили

Впливає не частота а підсвітка матриці.. це з досвіду кажу.. 60 Гц вистачає з головою.. а ось щодо говноноутів то колись розбирався чому певний час після них розпливається.. так і після довгого длубання з'ясував що то справа у підсвідці: її яскравість (для різних матриць треба різної сили щоб здавалася однаковою по силі), рівномірність, частота (саме так зменшують споживання енергії) і ще впливає чи достатня швидкість оновлення поляризації для даної матриці (тобто чи будуть проміжні між кадрами стани матриці).

Подякували: ADR, Torbins, 221VOLT, leofun014

40

Re: Якими онлайн гамазинами ви користуєтесь?

221VOLT написав:

от і добре, закриємо тему))

бо ви з теорією а у мене практика ---
мені ж бо видніше (перепрошую за каламбур) - після якого монітора я лише пару десятків метрів бачу, а після якого - ще нормально бачу,,,
після роботи з яким монітором очі відразу болять, а після якого - через пів-дня роботи...

дякую вам за ваші висловлювання своїх думок, хоча місцями вони звучать до сміху наївно

"Закриємо тему, але я все знаю, а ви дурак"?

І все таки, який у вас монітор?