41 Востаннє редагувалося Djalin (10.07.2016 18:56:05)

Re: Розробка HurtomClient

XXX) Тоді може буде цікаво це

Прихований текст

Пан Вадим там пошту опублікував

Пану кобзареві - варто не огризатись до всіх, і якщо справді була критика - її варто сприймати. Якщо Ви програмуєте в такій же манері...

42

Re: Розробка HurtomClient

Djalin написав:

XXX) Тоді може буде цікаво це

Дякую, але мене це питання найменше зараз хвилює, бо розробка ще не дійшла до кульмінації, говорити про опублікування додатку перед(чи під час) його розробкою немає сенсу.

43

Re: Розробка HurtomClient

XXX) написав:
Djalin написав:

XXX) Тоді може буде цікаво це

Дякую, але мене це питання найменше зараз хвилює, бо розробка ще не дійшла до кульмінації, говорити про опублікування додатку перед(чи під час) його розробкою немає сенсу.


Тим не менше, це питання було підняте вашим представником - тому й відписав. То власне у чому проблеми? Ви я бачу без істерик - це вже добре.

Подякували: KOBZ@R1

44

Re: Розробка HurtomClient

Djalin написав:

Тим не менше, це питання було підняте вашим представником - тому й відписав. То власне у чому проблеми? Ви я бачу без істерик - це вже добре.

Мої проблеми, це зараз підключення XML модельки в модельку менюшки без збочень.
А якщо по опублікуванню, то я про це не думаю зараз) (Моя мета була, зробити додаток, зрелізити його на гуртом, та й по всьому)

45 Востаннє редагувалося Djalin (10.07.2016 19:15:32)

Re: Розробка HurtomClient

Тоді варто створити окрему тему у відповідному розділі  :) ;)

46

Re: Розробка HurtomClient

Djalin написав:

Тоді варто створити окрему тему у відповідному розділі ;)

Думаю , більшість ще не знайомі з цим, бо я використовую нові технології , і по них навіть в документації не завжди щось знайдеш, то просто потрібно трішки посидіти часу, потанцювати з бубном, пошаманити і все працюватиме)

47

Re: Розробка HurtomClient

KOBZ@R написав:

Мені? я вперше спитав? чи у вас якісь проблеми?

Я не тільки до Вас, а й взагалі до учасників, що брали участь в обговоренні.
Ми звернулися з допомогою і порадами щодо додатка, як його зробити кращим.
А в результаті отримали агресивну відповідь і почули купу критики в свою чергу, за що всім дякую, особливу пану Lordie за теплий прийом і його міряння прутнями!)

Так пишете, ніби у критиці є щось погане. І агресії до вас теж не проявляли, не видумуйте.

Подякували: Djalin, KOBZ@R2

48

Re: Розробка HurtomClient

XXX) написав:
Djalin написав:

Тоді варто створити окрему тему у відповідному розділі ;)

Думаю , більшість ще не знайомі з цим, бо я використовую нові технології , і по них навіть в документації не завжди щось знайдеш, то просто потрібно трішки посидіти часу, потанцювати з бубном, пошаманити і все працюватиме)

А ви все ж створіть, може щось і вийде.

49

Re: Розробка HurtomClient

quez написав:
XXX) написав:
Djalin написав:

Тоді варто створити окрему тему у відповідному розділі ;)

Думаю , більшість ще не знайомі з цим, бо я використовую нові технології , і по них навіть в документації не завжди щось знайдеш, то просто потрібно трішки посидіти часу, потанцювати з бубном, пошаманити і все працюватиме)

А ви все ж створіть, може щось і вийде.

та можна спробувати..

50 Востаннє редагувалося Torbins (11.07.2016 17:19:59)

Re: Розробка HurtomClient

Можливо тему уже трохи відмодерували, але зараз виглядає так, що кілька чоловік собі щось понавидумували про якісь гроші. Потім приписали ці ідеї автору і почали його активно тролити за буржуйство. Молодці, мали чим зайнятися на вихідних :D

51

Re: Розробка HurtomClient

Torbins написав:

Можливо тему уже трохи відмодерували, але зараз виглядає так, що кілька чоловік собі щось понавидумували про якісь гроші. Потім приписали ці ідеї автору і почали його активно тролити за буржуйство. Молодці, мали чим зайнятися на вихідних :D

Можливо не правильно зрозуміли, всяке буває:)

52

Re: Розробка HurtomClient

XXX) написав:
Torbins написав:

Можливо тему уже трохи відмодерували, але зараз виглядає так, що кілька чоловік собі щось понавидумували про якісь гроші. Потім приписали ці ідеї автору і почали його активно тролити за буржуйство. Молодці, мали чим зайнятися на вихідних :D

Можливо не правильно зрозуміли, всяке буває:)

Цілком передбачувані наслідки введення у предмет дискусії особою, яка "чула дзвін, та не знає де він" - і береться відповідати на питання поза своєю компетенцією, попередньо не консультуючись бодай з кимось, хто все ж знає відповідь.
P.s.: ага, в пана теж є програмний продукт, і він також представлявся подекуди на різних форумах користувачами, які не завжди й не усе знали... але тут питання в здоровій оцінці меж власної компетенції

53

Re: Розробка HurtomClient

Вчорашній билд.
https://www.youtube.com/watch?v=rTBZW8BRl1M

54 Востаннє редагувалося Sensetivity (19.07.2016 20:40:21)

Re: Розробка HurtomClient

Оформлення фільмів геть страшне.
10-ти річний рушій ББ-форуму і то краще виглядає.

55

Re: Розробка HurtomClient

Sensetivity написав:

Офірмлення фільмів геть страшне.
10-ти річний рушій ББ-форуму і то краще виглядає.

Офірмлення?) шановний, писати навчіться спочатку.
Перша ціль була вивести xml та json. Коли це зроблено можна взятись за дизайн. Хороший програміст знає, що про дизайн треба піклуватись в останню чергу.

56

Re: Розробка HurtomClient

XXX) написав:
Sensetivity написав:

Офірмлення фільмів геть страшне.
10-ти річний рушій ББ-форуму і то краще виглядає.

Офірмлення?) шановний, писати навчіться спочатку.
Перша ціль була вивести xml та json. Коли це зроблено можна взятись за дизайн. Хороший програміст знає, що про дизайн треба піклуватись в останню чергу.

Хороший програміст знає, що гроші платять за дизайн та вигляд.

57

Re: Розробка HurtomClient

Sensetivity написав:
XXX) написав:
Sensetivity написав:

Офірмлення фільмів геть страшне.
10-ти річний рушій ББ-форуму і то краще виглядає.

Офірмлення?) шановний, писати навчіться спочатку.
Перша ціль була вивести xml та json. Коли це зроблено можна взятись за дизайн. Хороший програміст знає, що про дизайн треба піклуватись в останню чергу.

Хороший програміст знає, що гроші платять за дизайн та вигляд.

Сказав дизайнер. Тут не комерційний проект, грошей не платять, тут ніяк не вписати вище вказане про гроші.

58

Re: Розробка HurtomClient

Хороший програміст знає, що гроші платять за дизайн та вигляд.

Ласкаво просимо) Можете запропонувати власний дизайн)
Ми тільки за)

59

Re: Розробка HurtomClient

XXX) написав:
Sensetivity написав:
XXX) написав:

Офірмлення?) шановний, писати навчіться спочатку.
Перша ціль була вивести xml та json. Коли це зроблено можна взятись за дизайн. Хороший програміст знає, що про дизайн треба піклуватись в останню чергу.

Хороший програміст знає, що гроші платять за дизайн та вигляд.

Сказав дизайнер. Тут не комерційний проект, грошей не платять, тут ніяк не вписати вище вказане про гроші.

Ви не на тому закцентували увагу.

60

Re: Розробка HurtomClient

Sensetivity написав:

Ви не на тому закцентували увагу.

Так просвітіть мене, будьте люб'язні.
І KOBZ@R добре підкреслив, критика вітається тільки в допомозі.

Подякували: KOBZ@R1