2 721 Востаннє редагувалося Анатолій (05.02.2015 23:10:03)

Re: Тема для розмов

Якщо брати середні цифри

Вартість одного "Оплоту" за даними газети "Дело" становить 25 мільйонів гривень.

Мене дуже приколює той факт що танк коштує 25 000 000 грн і платять лише 40 тищ :(,
така собі проста математика не жалко підбитий нехай 15 лям забирають як не робочий
але ж могли б і більше платити за неробочий :( нехай хоча б 2 ляма,-  я взагалі щедрий скинув 23 ляма

Україна вміє танки виготовляти, здали за 2 лями  його відремонтували продали за 20 лям, як той що був у використанні.

2 722 Востаннє редагувалося HetmanNet (05.02.2015 23:47:51)

Re: Тема для розмов

Анатолій написав:

Якщо брати середні цифри

Вартість одного "Оплоту" за даними газети "Дело" становить 25 мільйонів гривень.

Мене дуже приколює той факт що танк коштує 25 000 000 грн і платять лише 40 тищ :(,
така собі проста математика не жалко підбитий нехай 15 лям забирають як не робочий
але ж могли б і більше платити за неробочий :( нехай хоча б 2 ляма,-  я взагалі щедрий скинув 23 ляма

Україна вміє танки виготовляти, здали за 2 лями  його відремонтували продали за 20 лям, як той що був у використанні.

Ви бачили, як виглядає підбитий так і в якому він стані? Скажу так, що то купа металобрухту і не більше. Тож оплата за підбитий нормальна, ось за захоплені треба дійсно платити щедро. Але таких поки не було, хоча БТР були.

2 723

Re: Тема для розмов

Взагалі-то підбитий танк може бути і кілька кілометрів за лінією фронут на ворожій території, так що здавати на металобрухт його будуть з іншої сторони.

2 724

Re: Тема для розмов

можливо тоді давати 5 лям і домовлятись з москалями, щоб вони самі їх до нас привозили (цілого), виплатили б танкістам 2 ляма на бригаду і вільні.
Хоча я щось не те кажу, здається така схема вже існує і крутять її в верхах - така собі гуманітарка;
н-да, чорний гумор...

2 725

Re: Тема для розмов

У москалів 12 тисяч одних танків, не кажучи про всякі БМП і так далі. Там хіба в Штатів стане грошей то всьо викупити.

2 726

Re: Тема для розмов

Народився, хрестили тебе (питається, навіщо мені саме ця релігія? і взагалі, навіщо?), усе свідоме життя віриш у "Бога" (мені так сказали старші, навчили молитви читати), ходиш до церкви (так треба), намагаєшься жити більш менш "по-совісті" по відношенню до інших, і гадаєш, що десь, тобі за це буде плюсик або ще якийсь бонус. І так думаеш кожен день. А потім ху$к, і прозріння, що Бог милостивий до протилежних тобі людей! Вони атеїсти, їм пофіг на релігійні забобони, не забиваючи мізки живуть та кайфують, і завжди у виграші на відміну від "праведників". Порівняємо по крайності: бидлота по розуму та життю (нарко/алко/кіллер), робить погані речі, не жаліє себе - живе до 70 років, а його протилежність - вмирає від раку у 50 або його вбиває те саме бидло. Це просто безумство якесь!! І так у всіх сферах нашої матерії! Робиш добре чи погано - усім похєру, всеодно забудуть, тільки тембр думок по різному коливається, і по різному говорять, а "Бог" заохочує саме "бешкетників"! Отака шиза ввечері п'ятниці..

2 727

Re: Тема для розмов

Kane, стосовно релігії - рекомендую цю.

2 728

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:

Kane, стосовно релігії - рекомендую цю.

Зате весело)) Залишилося оженитися на якомусь девайсі чи програмі.

Прихований текст

Моє повідомлення - це просто відвертий варіант думки на тему - "чого дурням щастить?". Прошу не сприймати як флейм чи схибленість, просто дуже глибоко задумався, і закортіло поділитися.

2 729

Re: Тема для розмов

У москалів 12 тисяч одних танків, не кажучи про всякі БМП і так далі. Там хіба в Штатів стане грошей то всьо викупити.

По-перше ціну встановлюватиме покупець, бо буде монополістом на цьому ринку. Екіпаж танка не може його продати в Габон, як би негри цього не хотіли. По-друге всі і не треба, бо не для наступу вони потрібні, а для оборони і ще не було такої війни, щоб Росія напала на країну з подібними військовим потенціалом - тільки зерг раш так би мовити.

2 730

Re: Тема для розмов

Kane написав:

...... гадаєш, що десь, тобі за це буде плюсик або ще якийсь бонус. І так думаеш кожен день. А потім ху$к, і прозріння, що Бог милостивий до протилежних тобі людей! Вони атеїсти, їм пофіг на релігійні забобони,..........і..

Складне питання і складно знайти відповідь,....
може бути такий варіант
А якщо все таки життя вічне? І тому хто по чесно жив всього якіхось сто років на Землі далі душа легко буде насолоджуватись подальшим своїм зростанням. Зростанням його дітей, родини.
А ті хто піддався людським вадам, хто продав себе і свою землю,- чекає щось більш неприємне, чим просто фізична біль, можливо біль душі, чи прокляття роду його.
Стрьомна штука - такий варіант,....
В наш час багато фактів, незвичного і непізнаного, чому б і не такий варіант.

2 731

Re: Тема для розмов

Як гарно в дамбасян гречка з гумконвоїв вибухнула - любо глянуть:
https://www.youtube.com/watch?v=c6NUPWfzpRY

Подякували: Анатолій1

2 732

Re: Тема для розмов

Анатолій написав:
Kane написав:

...... гадаєш, що десь, тобі за це буде плюсик або ще якийсь бонус. І так думаеш кожен день. А потім ху$к, і прозріння, що Бог милостивий до протилежних тобі людей! Вони атеїсти, їм пофіг на релігійні забобони,..........і..

Складне питання і складно знайти відповідь,....
може бути такий варіант
А якщо все таки життя вічне? І тому хто по чесно жив всього якіхось сто років на Землі далі душа легко буде насолоджуватись подальшим своїм зростанням. Зростанням його дітей, родини.
А ті хто піддався людським вадам, хто продав себе і свою землю,- чекає щось більш неприємне, чим просто фізична біль, можливо біль душі, чи прокляття роду його.
Стрьомна штука - такий варіант,....
В наш час багато фактів, незвичного і непізнаного, чому б і не такий варіант.

А якщо навпаки (як це перевірити?) — ті, хто грішили тут, отримають бонуси там, а праведників — у казан зі смолою? Або ж місце в раю дістанеться лише членам якоїсь маленької маргінальної секти, а всіх решту — в пекло? Релігій багато, і кожна вчить, що правильна лише вона сама...

2 733 Востаннє редагувалося Invader (09.02.2015 11:29:08)

Re: Тема для розмов

А яка психологія у бабок 80 річних які жлоб_яться раз на рік купити відривоного календаря бо він коштує аж... 10 гривень! Вони не бомжують не їдять з помийок і живуть, як для України, нормально, але купити календаря на рік за 10 гривень та ні в жизнь. Або ціни. Товар коштує вже, наприклад, 20 ₴, але воно чомусь думає що 12 хоча минулого місяця воно вже купувало по 20. Це в них хвороба якась перед смертю чи травма якась з дитинства?

2 734

Re: Тема для розмов

Продаєте відривні календарі?

2 735

Re: Тема для розмов

Ні.

2 736

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Ні.

Шкода, а мені як раз треба такий.

2 737

Re: Тема для розмов

Кому потрібні відривні календарі в епоху комп'ютерів і мобільних телефонів?

2 738

Re: Тема для розмов

Я так подумав, а непогана штука
Відриваючи листки відчуваєш кожен день, більше цінуєш час

2 739

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Як гарно в дамбасян гречка з гумконвоїв вибухнула - любо глянуть:
https://www.youtube.com/watch?v=c6NUPWfzpRY

http://i57.сайт-злодій/big/2015/0209/03/9b11b68b9d6b891868747c6cdf3b6003.gif
Цікаво, скільки нарків "зникло безвісти".

2 740

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

Кому потрібні відривні календарі в епоху комп'ютерів і мобільних телефонів?

вони ж такі няшні :3

Подякували: 0xDADA11C71