2 761

Re: Тема для розмов

що я буду писати crysis на ассемблері

ви так кажете, немов це щось погане :) Я маю плани довести це в цьому році. не зовсім крізіс, але гідний код, якого не сормно кудись запостити

2 762

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

що я буду писати crysis на ассемблері

ви так кажете, немов це щось погане :) Я маю плани довести це в цьому році. не зовсім крізіс, але гідний код, якого не сормно кудись запостити

По типу .kkrieger?

2 763

Re: Тема для розмов

Kane написав:

Я навмисно вказав - "І так в усіх сферах нашої буденності.", тобто я жартуючи приставив свій fail до можливих помилок у житті, так би мовити "перехитрив усіх". Так як життя штука незрозуміла, і в ній може відбуватися що завгодно, то ті вислови мають право на існування.

тобто спочатку ви застосовуєте неалгоритмічний підхід до вирішення алгоритмічних задач
а тепер ухиляєтесь, коли вам пропонують застосувати неалгоритмічний підхід до іншої алгоритмічної задачі, виправдовуючись тим, що він підходить лише для неалгоритмічних задач
ох лол

Подякували: quez1

2 764

Re: Тема для розмов

тіки ще екзотичніше, щоб аж дах зірвало в кодерів

2 765

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
Kane написав:

Я навмисно вказав - "І так в усіх сферах нашої буденності.", тобто я жартуючи приставив свій fail до можливих помилок у житті, так би мовити "перехитрив усіх". Так як життя штука незрозуміла, і в ній може відбуватися що завгодно, то ті вислови мають право на існування.

тобто спочатку ви застосовуєте неалгоритмічний підхід до вирішення алгоритмічних задач
а тепер ухиляєтесь, коли вам пропонують застосувати неалгоритмічний підхід до іншої алгоритмічної задачі, виправдовуючись тим, що він підходить лише для неалгоритмічних задач
ох лол

З вами завжди так складно?)

2 766

Re: Тема для розмов

Kane написав:

З вами завжди так складно?)

ніхто не казав, що буде просто :)

2 767

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
Kane написав:

З вами завжди так складно?)

ніхто не казав, що буде просто :)

На цьому і розійдемось.

2 768

Re: Тема для розмов

Kane написав:
Cyan написав:
Kane написав:

З вами завжди так складно?)

ніхто не казав, що буде просто :)

На цьому і розійдемось.

Прихований текст

слабак

2 769

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
Kane написав:
Cyan написав:

ніхто не казав, що буде просто :)

На цьому і розійдемось.

Прихований текст

слабак

Назвіть сенс, і ми продовжимо.

2 770

Re: Тема для розмов

давайте поговоримо про неможливість продовжувати розмову, коли тема вичерпала себе - чому це погано, як з цим боротись і чи потрібно з цим боротись

2 771

Re: Тема для розмов

"Неможливість продовжувати розмову як привід продовжувати розмову і надалі"

2 772

Re: Тема для розмов

quez написав:

"Неможливість продовжувати розмову як привід продовжувати розмову і надалі"

... та інші казуси дивіться на форумі replace.org.ua

2 773

Re: Тема для розмов

Cyan написав:

давайте поговоримо про неможливість продовжувати розмову, коли тема вичерпала себе - чому це погано, як з цим боротись і чи потрібно з цим боротись

Своїми повідомленнями, ви ставите мене в глухі кутки, при цьому обзиваєте слабаком - гадаю, це і є причина недолугості нашої бесіди, тобто форумне хамство.

2 774

Re: Тема для розмов

Kane написав:

Своїми повідомленнями, ви ставите мене в глухі кутки

бо вони й покликані ставити в глухі кути, в цьому весь сенс

при цьому обзиваєте слабаком

а як вас ще стимулювати?

гадаю, це і є причина недолугості нашої бесіди, тобто форумне хамство.

і це погано?

2 775

Re: Тема для розмов

Cyan написав:

бо вони й покликані ставити в глухі кути, в цьому весь сенс

Гра, хто кого переговорить? Я завжди гадав, що розмова повинна у людей щось корисне пробуджувати, а не презирство та інші пороки по нервовій лінії.

Cyan написав:

а як вас ще стимулювати?

Oo Ви намагаєтесь змінювати все на краще? Це похвально! Правда своєрідний підхід, не оцінив((

Cyan написав:

і це погано?

Ні, це дуже колоритно, продовжуйте.

2 776

Re: Тема для розмов

Kane, колись ми зрозуміємо Cyan, коли вона проявить себе. Досі вона соромилася це робити, щоб не здатися дивною. Я/HetmanNet/FakiNyan не соромилися це робити, тому ми здавалися (зовсім) дивними до часу Х для інших форумчан. А як прийшли авсвабадітєлі, то несподівано виявилося що те, про що казав я і HetmanNet відбулося і "дивні" виявилися не ті.

2 777

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7, ви остаточно усе заплутали xD

2 778

Re: Тема для розмов

Kane написав:
Cyan написав:

бо вони й покликані ставити в глухі кути, в цьому весь сенс

Гра, хто кого переговорить? Я завжди гадав, що розмова повинна у людей щось корисне пробуджувати, а не презирство та інші пороки по нервовій лінії.

мета в тому, щоб переосмислити свої минулі дії, а не побуджувати у вас погані емоції
звичайно, що цього отак відразу не зрозуміти, тому поки не звикните просто думайте, що це just for fun

Cyan написав:

а як вас ще стимулювати?

Oo Ви намагаєтесь змінювати все на краще? Це похвально! Правда своєрідний підхід, не оцінив((

оригінально, скажіть?

0xDADA11C7 написав:

колись ми зрозуміємо Cyan, коли вона проявить себе.

а я досі себе не проявила? Оо
гм, ну ок...

2 779

Re: Тема для розмов

Cyan написав:

мета в тому, щоб переосмислити свої минулі дії

Я одразу викупив, але так як ми досі балакаєм "ніачём", то це означає, що я досі чекаю, коли ви мені вкажете на ці дії. Я не розумію про що річ.

Cyan написав:

оригінально, скажіть?

Так, у жінок завжди усе верх дном.

2 780

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

що я буду писати crysis на ассемблері

Я маю плани довести це в цьому році. не зовсім крізіс, але гідний код, якого не сормно кудись запостити

Прихований текст