3 201

Re: Тема для розмов

Зібрався писати свою CMS, буде мати нахил до соц мережі..
Питання,як краще реалізувати реєстрацію,щоб уникнути створення юзерами лівих аккаунтів?
1. З підтвердженням мила. Рядовий користувач не завжди має  поштову скриньку,але при бажанні може їх настворювати 100500.
2. Реєстрація по номеру телефона за допомогою смс-агрегаторів,підключення до сервісу. Платно.. Поки відпадає.
3. Відслідкування IP. Якщо є в бд, блокуємо реєстрацію. Обхід - різні проксі,анонімайзери. Частково і їх можу відслідкувати.
4. Вхід через вк. Швидко,зручно,в один клік. Мінус - CMS як соц мережа, а вхід через іншу соц мережу. Якось не гуд.

Шо порадите?
P/s я не створюю вбивцю фб і вк)0). Поки що пишу для себе..

3 202 Востаннє редагувалося quez (17.08.2015 10:22:29)

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

3. Відслідкування IP. Якщо є в бд, блокуємо реєстрацію. Обхід - різні проксі,анонімайзери. Частково і їх можу відслідкувати.

І з одного роутера дві людини вже не можуть зареєструватись. А от тим, хто знає про проксі, створити лівий аккаунт зовсім не проблема.

4. Вхід через вк. Швидко,зручно,в один клік. Мінус - CMS як соц мережа, а вхід через іншу соц мережу. Якось не гуд

Не в усіх те вк є.

3 203

Re: Тема для розмов

quez написав:
VTrim написав:

3. Відслідкування IP. Якщо є в бд, блокуємо реєстрацію. Обхід - різні проксі,анонімайзери. Частково і їх можу відслідкувати.

І з одного роутера дві людини вже не можуть зареєструватись. А от тим, хто знає про проксі, створити лівий аккаунт зовсім не проблема.

4. Вхід через вк. Швидко,зручно,в один клік. Мінус - CMS як соц мережа, а вхід через іншу соц мережу. Якось не гуд

Не в усіх те вк є.

Я думаю на сьогодні вк є майже всі,навіть якщо постійно і не сидять там. На рахунок айпі.. в принципі, хто знає як юзати проксі,той дійсно обійде,але якщо блокувати діапазони зарубіжних іп ?

3 204

Re: Тема для розмов

У мене немає вк, наприклад. А ще українських проксі не існує в принципі, чи що?

3 205

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

Зібрався писати свою CMS, буде мати нахил до соц мережі..
Питання,як краще реалізувати реєстрацію,щоб уникнути створення юзерами лівих аккаунтів?
1. З підтвердженням мила. Рядовий користувач не завжди має  поштову скриньку,але при бажанні може їх настворювати 100500.
2. Реєстрація по номеру телефона за допомогою смс-агрегаторів,підключення до сервісу. Платно.. Поки відпадає.
3. Відслідкування IP. Якщо є в бд, блокуємо реєстрацію. Обхід - різні проксі,анонімайзери. Частково і їх можу відслідкувати.
4. Вхід через вк. Швидко,зручно,в один клік. Мінус - CMS як соц мережа, а вхід через іншу соц мережу. Якось не гуд.

Шо порадите?
P/s я не створюю вбивцю фб і вк)0). Поки що пишу для себе..

Зроби як Toshiba, ти вводиш email, а на нього приходить лист з унікальним посиланням на сторінку реєстрації, яке діє добу. Потім реєструєшся вказуючи лиш ім'я, прізвище та пароль. Все просто.

3 206

Re: Тема для розмов

Я думаю їх складніше дістати. У вільному доступі (безкоштовних) менше. Ну і завдання лише ускладнити створення лівака, бо при при бажанні все одно зробиш. Хіба що рега по паспорту,ідентифікаційному коду :D

3 207

Re: Тема для розмов

HetmanNet написав:
VTrim написав:

Зібрався писати свою CMS, буде мати нахил до соц мережі..
Питання,як краще реалізувати реєстрацію,щоб уникнути створення юзерами лівих аккаунтів?
1. З підтвердженням мила. Рядовий користувач не завжди має  поштову скриньку,але при бажанні може їх настворювати 100500.
2. Реєстрація по номеру телефона за допомогою смс-агрегаторів,підключення до сервісу. Платно.. Поки відпадає.
3. Відслідкування IP. Якщо є в бд, блокуємо реєстрацію. Обхід - різні проксі,анонімайзери. Частково і їх можу відслідкувати.
4. Вхід через вк. Швидко,зручно,в один клік. Мінус - CMS як соц мережа, а вхід через іншу соц мережу. Якось не гуд.

Шо порадите?
P/s я не створюю вбивцю фб і вк)0). Поки що пишу для себе..

Зроби як Toshiba, ти вводиш email, а на нього приходить лист з унікальним посиланням на сторінку реєстрації, яке діє добу. Потім реєструєшся вказуючи лиш ім'я, прізвище та пароль. Все просто.

В першому пункті ж це вказав. Можна настворювати емейлів та реєструвати на них.

3 208

Re: Тема для розмов

Я трохи параноїк, тому обов'язковий телефон при реєстрації розглядаю як привід не реєструватися взагалі. З цієї ж причини мене нема на ВК. З іншого боку, навіть телефонна реєстрація не виключає мультиаккаунта (купити ще один стартовий пакет не так вже й дорого. Або попросити тимчасово телефон у когось із друзів), хоча й суттєво обмежує його.

Щодо айпішника. Як багато реальних користувачів можуть заходити в мережу з одного роутера? І яка ймовірність, що всі вони зареєструються одночасно протягом короткого проміжку часу? Думаю, має сенс обмежити кількість реєстрацій з одного айпішника протягом години, хвилини, доби. Якщо всі ліміти перевищено, це вже нагадує спамоподібну активність і є приводом для бану по IP. При цьому, технічна можливість реєстрації під кількома іменами лишається, але цих імен не буде 100500.

3 209

Re: Тема для розмов

У мене теж нема ВК. І телефон теж фіг кому дам. І взагалі бородьба з мультом дурного робота. Краще треба думати як мінімізувати вплив мульту і зробити його не потрібним.

3 210

Re: Тема для розмов

Щодо реєстрації, то можна використовувати OpenID.

Подякували: 0xDADA11C71

3 211

Re: Тема для розмов

Жесть якась

https://www.youtube.com/watch?v=2sptdi7IbXs

3 212

Re: Тема для розмов

Ментів звільнити, дорожньому контролю 1 виправних робіт за перешкоджання роботі правохоронних органів. Хай миють туалети. Реально нариватись почав дорожній контроль коли стоять 3 міліціонери, а він лізе посередині поміж них. В нормальній країні вже би давно получив електрошокером між роги і качав свої права в суді.

3 213

Re: Тема для розмов

А що за «Беркут» — хіба його досі не розпустили? Чи це відео не 2015 року?

3 214

Re: Тема для розмов

Тю те що його перейменували не значить що форму нову видали.

3 215

Re: Тема для розмов

Vo_Vik, нема за що "Дорожньому контролю" давати якісь виправні роботи. Підійшли поцікавилася. Ментів там може хоч 20 стояти і це не гарантія того що там, наприклад, не гвалтують якогось нещасного водятла. Держава ж ніби для громадян а не навпаки.

3 216 Востаннє редагувалося Invader (21.08.2015 22:43:30)

Re: Тема для розмов

Хороша гра, чудова сцена. Дивимося і насолоджуємося:
https://youtu.be/Zizc3Dnf2fk?t=42m34s

3 217

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Хороша гра, чудова сцена. Дивимося і насолоджуємося:
https://youtu.be/Zizc3Dnf2fk?t=42m34s

Боти якісь тупі. Вобще не стріляють.

3 218

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Vo_Vik, нема за що "Дорожньому контролю" давати якісь виправні роботи. Підійшли поцікавилася. Ментів там може хоч 20 стояти і це не гарантія того що там, наприклад, не гвалтують якогось нещасного водятла. Держава ж ніби для громадян а не навпаки.

Давайте таке, те що менти бикують не дає права бикувати у відповідь. Якщо це не загальна революція.
Реально в ти же штатах вони би точно просиділи до ранку в сізо. А потім мали би виправні роботи.

3 219

Re: Тема для розмов

Вони не бикували. І чому так часто відбуваються порівняння з США чи ЄС.

3 220

Re: Тема для розмов

https://www.youtube.com/watch?v=Ak6KtzIQlIc