3 241

Re: Тема для розмов

А всілякі заклади/ларьки/фірми/магазини продовжують відкриватись, а ті в кого є бакс продовжують розширювати свій бізнес! Шось тут блін не так!

Ну мабуть багаті багатіють а бідні бідніють.

3 242 Востаннє редагувалося quez (02.09.2015 17:37:12)

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Вас всех готовили в космонавты...

Це звідки?

3 243

Re: Тема для розмов

http://juick.com/don-Rumata/2801302
Там нижче якісь посилання.

3 244

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Ну мабуть багаті багатіють а бідні бідніють.

Ну от в тому то й питання. Як виходить так,що рівень життя дорожчає, платоспроможність населення падає, а вони при всьому цьому не згортаються, а розгортаються!

3 245

Re: Тема для розмов

Хто вони?

3 246 Востаннє редагувалося P.Y. (04.09.2015 16:11:49)

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Вас всех готовили в космонавты...

Судячи з того, що нічим особливо не намагаюсь себе отруїти, зате пасивно чекаю невідомо-скільки часу невідомо-чого й раніше пробував вести блог, мене готували до перельоту в анабіозній камері, де я мав перебувати до моменту зустрічі з позаземним розумом :o

3 247

Re: Тема для розмов

Яке готували? Програма підготовки ще не закінчена. Дивіться не проваліть випускний.

3 248

Re: Тема для розмов

Проїхався по райончику з новобудовами де заможні містяни, мажорчики, місцеві казнокради і інші корупціонери потихеньку будують собі хатки. І от що мене напрягає  так це всі ці паркани метра під 3. З одного боку приватність і все таке а з іншого це неприємно, неестетично і ну і я б хотів би споглядати якийсь приємний краєвид з панорамного вікна своєї кухні а не стіну паркану, хотів би вийти прохолодним літнім вечором на веранду і посидіти милуючись заходом сонця і т.п. Та й плюс добросусідським відносинам стіна аж ніяк не сприяє. Ну і жити по суті в коробці мені аж ніяк не хочеться. Що в них в головах?

Подякували: 0xDADA11C71

3 249

Re: Тема для розмов

Invader, подивіться з іншого боку: на території маєтку озеро з рибою, короткий паркан, маєток багато часу пустує, якісь падли перелазять паркан та глушать рибу електровудкою, кидають сміття. От що у таких людей в головах?

3 250 Востаннє редагувалося shabaranskij (10.09.2015 00:04:01)

Re: Тема для розмов

Чому моя програма на QT Creator (C++), жере 30 мб. оперативки?))))

3 251

Re: Тема для розмов

Тому що вона завантажує всі всі біблотктеки.

3 252

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Тому що вона завантажує всі всі біблотктеки.

30 то не 300, тож чого хвилюватися?

3 253

Re: Тема для розмов

30 то не 300, тож чого хвилюватися?

З такм підхдом… Карати треба за такі твердження.
shabaranskij, в якому середовищі ви запускаєте програму? Може є якісь опції компіляції?

Подякували: Regen1

3 254

Re: Тема для розмов

Може є якісь опції компіляції?

DEBUG той профіль компіляції називається

3 255

Re: Тема для розмов

https://petition.president.gov.ua/petition/2282
Холопи просять зробити їх панам добре.

Подякували: 0xDADA11C71

3 256

Re: Тема для розмов

1. Створити критерії, за якими діяльність суб'єкта економічних відносин можна віднести до сфери IT (Наприклад, розробка ПЗ, надання послуг через інтернет, роботехніка, тощо).

2. Звільнити від перевірок усіма органами влади на 10 років такі компанії. Спростити реєстрацію таких компаній (режим мовчазної згоди).

Вони не бачать суперечності в цих 2-х вимогах?

3 257

Re: Тема для розмов

Invader написав:

30 то не 300, тож чого хвилюватися?

З такм підхдом… Карати треба за такі твердження.
shabaranskij, в якому середовищі ви запускаєте програму? Може є якісь опції компіляції?

Linux Ubuntu 14.04

3 258

Re: Тема для розмов

В чому різниця між Android смартфонами різних виробників? Раніше в Nokia була Symbian яка на деяких їхніх смартфонах дико гальмувала. В Sony Ericsson цікавий зовнішній вигляд, цікавий інтерфейс ПЗ, дизайн, звук, легка загальмованість. Плюс мені подобалася форма Nokia смартфонів з tocuh screen. В Samsung була Bada. І т.д. і т.п. А на днях у мене спитали яка різниця між смартфонами різних виробників  показуючи на полиці в магазині і я побачив ряди прямокутних "лопат" з Android які на перший погляд трохи розрізняються зовнішнім виглядом і оформленням ОС. От по великому рахунку і вся, як мені здається, різниця.

3 259

Re: Тема для розмов

Теж цікаво було б почути, тому що складається враження, що комплектуючі і навіть креслення часто однакові.

3 260

Re: Тема для розмов

Від того, хто програмує на андроїді, чув багато скарг на самсунгівські прошивки, де частина стандартних андроїдних класів підміняється самодіяльністю виробника, тим самим роблячи їх частково несумісними зі стандартом. Ймовірно, в інших виробників заліза також можливі якісь відмінності в прошивках.