3 261

Re: Тема для розмов

quez написав:

https://petition.president.gov.ua/petition/2282
Холопи просять зробити їх панам добре.

Чому б нi

3 262

Re: Тема для розмов

Dididon написав:
quez написав:

https://petition.president.gov.ua/petition/2282
Холопи просять зробити їх панам добре.

Чому б нi

Так я і не засуджую. У нас в цьому плані вільна країна, хочеш - просиш за пана, хочеш - за себе.

3 263

Re: Тема для розмов

Нічого не зрозумів.

3 264

Re: Тема для розмов

Хліб в ментів забирають гади.

Подякували: 0xDADA11C71

3 265

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Хліб в ментів забирають гади.

Й віддають податківцям? Та дівчата замахаються відкривати-закривати їм свої ФОПи й робити поквартальні звіти…

Подякували: VertoX1

3 266

Re: Тема для розмов

Найепічніше буде, якщо їх зобов'яжуть мати касовий апарат  :D

Подякували: VertoX, Regen2

3 267

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
Vo_Vik написав:

Хліб в ментів забирають гади.

Й віддають податківцям? Та дівчата замахаються відкривати-закривати їм свої ФОПи й робити поквартальні звіти…

Нащо закривати? А вільного часу в них багато, можуть не тільки свою бухгалтерію вести, але й брати чужу на аутсорс.

Подякували: 0xDADA11C71

3 268

Re: Тема для розмов

Ну касові апарати то таке, а от чи дозволять включати ті касові чеки наприклад в звіт по відрядженню. Або наприклад якщо буде платіжний термінал чи можна буде розраховуватись корпоративними картками.

Подякували: 0xDADA11C7, Regen2

3 269

Re: Тема для розмов

Пацани, хто тут косить (і до цього не служив), комусь приходив конверт із повісткою та попередженням (якщо не явитесь - передамо справу до мвс)? А то я хз що робити *SCRATCH*

3 270

Re: Тема для розмов

Мені не приходив. Можна піти в військкомат і почати проходити медогляд так і не закінчивши його проходити. Але вас там можуть примусити підписати документи які підписувати не потрібно, можуть пройти медогляд за пару хвилин, можуть відправити проходити відразу обласний медогляд. Ризиковано. А ви розписувалися коли отримували конверт? Я б не пішов. Треба уточнити що вважається ухилянням від призову бо саме за нього передабачена кримінальна відповідальність. Не знаю чи деклькарічний неприход в військкомат можна створити спаву з кримінальною відпоальністю.

Подякували: Kane1

3 271

Re: Тема для розмов

Якщо є гроші, дайте якомусь лікарю на лапу щоб він вам написав якусь хворобу.

3 272

Re: Тема для розмов

Kane написав:

Пацани, хто тут косить (і до цього не служив), комусь приходив конверт із повісткою та попередженням (якщо не явитесь - передамо справу до мвс)? А то я хз що робити *SCRATCH*

Вам повістку повинні в руки дати.

Подякували: Kane1

3 273

Re: Тема для розмов

Invader, конверт (кому/від кого) із маркою, лежав у поштовій скринці. На самій повістці помітка "розшук" - наслідок того, що я там не бував роки із 4. Варіанти розвитку подій (якщо туди піти) можуть бути різні, розумію. Якби була людина із точно такою ситуацією, та без грошей (тобто нікуди не платити).. цікаво б було дізнатися його дії та наслідки.
Заплатити не проблема, просто є причини, по котрим я не можу цього зробити в даний момент часу.

fed_lviv, так завжди було і є.

Насторожила офіційність (конверт із маркою). Так-то шлангом і далі тре прикидатися..

3 274

Re: Тема для розмов

Не варто забувати й про те що люди які сидять в військкоматі бувають різними. Останнього разу, коли я туди прийшов замість симпотної жіночки був якийсь грубий м_язистий чувак який з порогу почав мене прсувати. Мені дали справу і сказали щоб в той же день до 14 години повернув і відслали проходити медогляд до місцевої поліклініки. Я звісно пішов додому а потім бльзько 17 години мені звідти зателефонували і сказли щоб я приніс справу, а то хана. Коли повернувся до них і вони виявили що медогляд я так і не починав проходити, сказали що поїжу я на обласний медогляд а цей пройду пізніше, дали підписати ще одну повістку в якій було написано що я маю прибути наступного дня о 8 ранку до віськкомату. Я підписав, але не прийшов. В наступні призови крім повісток які залишали мені в поштовій скриньці два рази були якісь люди в формі які розказали як це прекрасно служити в армії і дали підписати повістки, потім ці ж самі люди приїздили втретє, але мені пощастило і вони натрапили на мою бабцю яка тільки й говорила що "ге", "шо" і "я зараз підійду. Підождіть.". Ще був дільничий міліціонер з вимогою в письмовій формі посянити якого фіг, але він виявився нормальним і запропонував певну угоду (без грошей). Не знаю що буде зараз. Вже було дві повістки. Цей дільничий приходив весною.

Подякували: Kane1

3 275

Re: Тема для розмов

Людський фактор то таке. Бісить те, що подібне бидло вчить як тобі жити. Коли приписне отримував - це була така сама показушна епопея зі своїми дивацтвами та тупістю, а коли ти дитина (18 - 20 р.), то це ще більш вражаюче виглядає, із висновками для себе "так добре, а так погано" із бидлячим обоснуванням (по типу совка, сучасних дідовоївалок та ін. дурників), ніякої логіки, лише те, що їм сказали.
Може зараз дійсно якісь реформи у тій армії кояться, але все одно, воно брудне та цинічне.. нехай тримаються якнайдалі.

3 276

Re: Тема для розмов

Kane написав:

Invader, конверт (кому/від кого) із маркою, лежав у поштовій скринці.

Так, які проблеми, не хочете до армії - кажіть, що нічого не отримували. Інша справа, якщо у руки + розписка.

3 277

Re: Тема для розмов

fed_lviv написав:

кажіть, що нічого не отримували.

Мене збентежив додаток-попередження, а так, звісно плювати на ті папірці.

3 278

Re: Тема для розмов

згадую анекдот коли служив:

- я три місяці їв капусту, що б схуднути до 40 кг
- я дивився телевізор на відстані пару сантиметрів, щоб спортити собі зір
- а я їв мівіну пів року, що б заробити собі язву

А що зробиш ти, що б не йти в армію!

Подякували: fed_lviv1

3 279

Re: Тема для розмов

Невдала спроба засудити дії тих хто косить)

3 280

Re: Тема для розмов

Думаю, краще видалити цю тему і створити нову, таку ж.