321

Re: Тема для розмов

Чуйте, а як це перевірити на адекватність таким питанням? Що має відповісти неадекват, і що має відповісти адекват?

Мабуть малося на увазі що дане запитання має виявити відповідність якомусь мінімальному рівню знань який повинен демонструвати кандидат або його адеквантінсть посаді на яку він претендує.

322

Re: Тема для розмов

Прихований текст

FakiNyan, де цей двач? Я пошукав і вичитав що його вже не існує.

323

Re: Тема для розмов

Зрозумів що тема типу як флудилка , є багато запитань до компетентних людей в темі програмування . Ось декілька основних.
1. Чи варто займаючись самоосвітою вивчати програмування для подальшого отримання основних прибутків  ?
2.Як справи з працевлаштуванням без наприклад диплому  програмного інженера , а з  технічною вищою освітою , і усіма потрібними для влаштування знаннями  ?
3.Ну і звісно розмір своєї заробітної плати вказувати ніхто не буде , то пишіть хоча б в межах (1к-5к приклад)   .

324

Re: Тема для розмов

1. Чи варто займаючись самоосвітою вивчати програмування для подальшого отримання основних прибутків  ?

Звісно що варто ;) Особливо якщо вам це подобається =)

2.Як справи з працевлаштуванням без наприклад диплому  програмного інженера , а з  технічною вищою освітою , і усіма потрібними для влаштування знаннями  ?

З працевлаштуванням без диплому у даній сфері все дуже добре. Немає диплому, але є хороші знання - ви на коні ;)

3.Ну і звісно розмір своєї заробітної плати вказувати ніхто не буде , то пишіть хоча б в межах (1к-5к приклад)   .

Яка валюта грн usd pln eur ?
Достатньо глянути середню зп http://ain.ua/jobs  або на робота чи інших подібних сайтах ;)

325

Re: Тема для розмов

Вдячний . Досить інформативно .

326 Востаннє редагувалося Invader (13.01.2014 17:12:57)

Re: Тема для розмов

Зарплаты по городам май 2013
Зарплаты разработчиков Украины — май-июнь 2013
Портрет украинского IT-специалиста
http://jobs.dou.ua/salaries/

З працевлаштуванням без диплому у даній сфері все дуже добре. Немає диплому, але є хороші знання - ви на коні

Можуть виникнути певні труднощі якщо ви мешканець якогось віддаленого села, містечка.

327

Re: Тема для розмов

Можуть виникнути певні труднощі якщо ви мешканець якогось віддаленого села, містечка.

Ви мали на увазі, якщо влаштовуєшся на роботу у віддаленому містечку і у тебе немає диплому тоді напряг ?:)

328

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Зарплаты по городам май 2013
Зарплаты разработчиков Украины — май-июнь 2013
Портрет украинского IT-специалиста
http://jobs.dou.ua/salaries/

З працевлаштуванням без диплому у даній сфері все дуже добре. Немає диплому, але є хороші знання - ви на коні

Можуть виникнути певні труднощі якщо ви мешканець якогось віддаленого села, містечка.

з цим нема проблем

329

Re: Тема для розмов

Можуть виникнути певні труднощі якщо ви мешканець якогось віддаленого села, містечка.

Ви мали на увазі, якщо влаштовуєшся на роботу у віддаленому містечку і у тебе немає диплому тоді напряг ?:)

Ні.

330

Re: Тема для розмов

Invader написав:
Прихований текст

FakiNyan, де цей двач? Я пошукав і вичитав що його вже не існує.

Прихований текст

сайт-злодій да то кажуть, що двач помер, тому що колись давно, до 2009 року він не був таким популярним і там сиділо багато адекватних та дорослих людей, а потім адмін того двача почав рекламувати його в ВК і туди понібагала купа школярів та простого бидла. Але в тематичних розділах можна більш-менш нормально поспілкуватись з більш-менш адекватними людьми на цікаві теми.

331 Востаннє редагувалося Logans (13.01.2014 22:03:24)

Re: Тема для розмов

Вибачте, я перерву зараз FakiNyan. :)

Хочу привітати всіх з відкриттям сезону "Допоможіть будь-ласка!!!1111 СРОЧНО!!!".
Ну саме мається наувазі притік студентів/школьників школярів на форум.

Тому вітаю, розважайтесь :)

332

Re: Тема для розмов

Logans написав:

Хочу привітати всіх з відкриттям сезону "Допоможіть будь-ласка!!!1111 СРОЧНО!!!".
Ну саме мається наувазі притік студентів/школьників школярів на форум.

так він і не припинявся, як би... просто Новий рік святкували, тому невеликі вихідні були

333

Re: Тема для розмов

Народ, хто вчиться(вчився) у Львівській Політехніці, порадьте додатковий матеріал по математиці щоб краще ЗНО здати, хочу туди вступати, постараюсь на бюджет, і який прохідний бал?

334

Re: Тема для розмов

Молчание гуглят, или Гроздья народного гнева

335

Re: Тема для розмов

Провокативна стаття.

336

Re: Тема для розмов

Bartash написав:

Провокативна стаття.

ну так, а хіба там не правда написана? я всього не читав, але зрозумів, що гугль підлаштовує місто під себе. І багаті програмісти не дають заробляти та нормально жити місцевим, не знаю чому, правда.

337

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

ну так, а хіба там не правда написана? я всього не читав, але зрозумів, що гугль підлаштовує місто під себе. І багаті програмісти не дають заробляти та нормально жити місцевим, не знаю чому, правда.

Хіба у неправильних думках винні пальці ніг?

338

Re: Тема для розмов

Як би там збиралися багаті художники ніхто б нічого не казав.

339

Re: Тема для розмов

Singularity написав:

Як би там збиралися багаті художники ніхто б нічого не казав.

Тому що багато розуму не треба, щоб малювати, а місцевому бидлу просто заздрісно, що багаті програмісти і розумні, і живуть краще за них і від того їм припікає?

340

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Singularity написав:

Як би там збиралися багаті художники ніхто б нічого не казав.

Тому що багато розуму не треба, щоб малювати

Чекатиму на виставку Ваших картин в Ермітажі. А всяких там Врубелів давно в архів пора поскладати.

а місцевому бидлу просто заздрісно, що багаті програмісти і розумні, і живуть краще за них і від того їм припікає

Комусь і заздрісно, та. Комусь просто набридло. Зрештою, де люблять чужих?