361

Re: Тема для розмов

Між іншим - а куди зникли Очі завидющі? Давно не заходили...

362

Re: Тема для розмов

А чому після заміни процесора на Intel Pentium E5400 (два ядера) (був AMD 64 3200+ (одне ядро)) і материнксьої плати гра Command & Conquer 3: Kane's Wrath стала довше запускатися?

363

Re: Тема для розмов

Invader Ваше питання нагадує мені ігру техпідтримка. ))) Варіантів відповідей може бути 5400*3200 =)

Подякували: Chemist-i1

364

Re: Тема для розмов

Invader написав:

А чому після заміни процесора на Intel Pentium E5400 (два ядера) (був AMD 64 3200+ (одне ядро)) і материнксьої плати гра Command & Conquer 3: Kane's Wrath стала довше запускатися?

<guess telepathicmode=on>Тому що оперативної пам'яті стало менше, система свопиться.</guess>

365

Re: Тема для розмов

Її тоді стало більше  - 3 Гб. Може це через всякі там фірмові технології які регулюють частоту.

366

Re: Тема для розмов

Її тоді стало більше  - 3 Гб. Може це через всякі там фірмові технології які регулюють частоту.

причин може бути безліч.
З серії МОЖЕ:
- може ігра оновилась
- може вінт забився
- може хріново термопастою змазали проц
- може болтик відкрутився
- може куллер дохлий
- може вірусняк
- може .... ( додумуйте )

До чого я веду. Треба реальні показники. Так як "стала довше запускатися" це ваше субєктивне бачення. Ви ж не засікали час або ще щось. Одним словом бенчмарки в студію ;)

З причин реаьних: почистіть комп в прешу чергу ;)

367

Re: Тема для розмов

н.м.д. Накладні витрати на багатоядерність

368

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Її тоді стало більше  - 3 Гб. Може це через всякі там фірмові технології які регулюють частоту.

Відстежте рівень навантаження на процесор - закладаюся, він мінімальний при запуску гри.
Тут проблема в оперативці і вводі-виводі, яка саме - ХЗ (в сенсі хто зна...)
Я можу ще з півдесятка варіантів назвати з ходу і з десяток, подумавши. Але буде краще, якщо ви оформите питання у відповідності з http://segfault.kiev.ua/smart-questions-ru.html та створите нову тему. Всім буде краще.

Chemist-i написав:

н.м.д. Накладні витрати на багатоядерність

За даними http://www.cpubenchmark.net/, старий проц дає 493 папуг, а новий - 1625. Різниця в 3,3 рази. Які в біса "накладі витрати", якщо кожне ядро швидше за старий проц? Тим більше, що гра стара, відповідно, на багатоядерність не розрахована і завантажує тільки одне ядро.

369

Re: Тема для розмов

В зв’язку з їхньою рекламою, хентаєм аніме, і деякими фільмами. А що з японцями не так?

370

Re: Тема для розмов

З ними все нормально, просто в них своєрідний погляд на все, що відбувається навколо)

Invader написав:

В зв’язку з їхньою рекламою

371

Re: Тема для розмов

Найкраще все одно сода-чка!

372

Re: Тема для розмов

Хтось має щось проти японців???

373 Востаннє редагувалося Invader (01.02.2014 00:05:28)

Re: Тема для розмов

Не маю. Але ношені жіночі труси в магазинах, тентаклі(!), психоделічна реклама, багато аніме якесь загальмоване наводять на певні думки.

PS
Не знаю до чого ще причепитися але от хентай! Ну от як?! Які там молочні залози і сюжети. Футанарі, блін, наприклад!

374

Re: Тема для розмов

Гаразд, про хентай стає зрозуміліше, коли прочитав статтю в Wikipedia.

375

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Не маю. Але ношені жіночі труси в магазинах, тентаклі(!), психоделічна реклама, багато аніме якесь загальмоване наводять на певні думки.

PS
Не знаю до чого ще причепитися але от хентай! Ну от як?! Які там молочні залози і сюжети. Футанарі, блін, наприклад!

я хентай не дивлюсь і не підтримую оці збочені штучки (і не вважаю їх чимось поганим), але як так сталося, що вони, от такі, на вашу думку, хворі на голову збоченці, можуть бути такими культурними та добрими, по відношенню до інших, людьми, а більшість з наших, не збочених та "нормальних" людей - примітивне бидло, від ідеалів та переконань котрого хочеться блювати? І чому ми живемо погано, а вони добре? І чому вами ненавистне аніме випромінює добро та щастя, та пропагандує такі цінності, як дружба, справедливість та любов, а наші фільми та серіали розповідають про життя бандюганів?

376

Re: Тема для розмов

Аніме я не ненавиджу.
Щодо всього іншого, складне питання на яке у мене немає відповіді.

377

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Аніме я не ненавиджу.
Щодо всього іншого, складне питання на яке у мене немає відповіді.

ага! одже я переміг, тепер ви будете виконувати всі мої забаганки!

378 Востаннє редагувалося Chemist-i (01.02.2014 01:20:58)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

більшість з наших, не збочених та "нормальних" людей - примітивне бидло

Звідки статистика, будь-ласка лінки на авторитетні джерела, або прізвища, імена, по батькові, адреси проживання, телефони, чи якісь інші контактні дані, як з ними можна зв_язатись кожного хто належить до цієї групи.

FakiNyan написав:

вони, от такі, на вашу думку, хворі на голову збоченці, можуть бути такими культурними та добрими

Будь-ласка те саме, що і зверху наведіть.

FakiNyan написав:

І чому ми живемо погано, а вони добре?

Хто ми? хто вони? Я не вважаю, що погано живу. Ви погано живете? - тоді поясніть чому.

FakiNyan написав:

аніме випромінює добро та щастя, та пропагандує такі цінності, як дружба, справедливість та любов, а наші фільми та серіали розповідають про життя бандюганів?

Нами (ким?) ненависне аніме тому, що воно із іншої культури. Те саме можна сказати про японців, я думаю вони теж не розуміють чому треба їсти сало та картоплю, і варении.
І ще дещо - "добро та щастя" це абстрактні цінності, нема ніякого добра і зла - якщо який Ваш конкретний вчинок робить щось корисне в інтересах певної кількості людей - то для них це добро, а якщь це ущимлює інтереси інших людей - для них це зло і все. Так само і інші абстрактні цінності (які виміряти лінійкою не можна =) ). В нас показують серіали про бандюганів тому, що крім бандюганів ми(хто?) нічого не бачили от і любимо руських бандюганів. Хоча, за ради чистоти експерименту - наведіть лінки серіалів про бандюганів (українських звісно) і статистику, та лінки на авторитетні джерела

379

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:

більшість з наших, не збочених та "нормальних" людей - примітивне бидло

Звідки статистика, будь-ласка лінки на авторитетні джерела, або прізвища, імена, по батькові, адреса проживання, телефони, чи якісь інші контактні дані, як з ними можна зв_язатись кожного хто належить до цієї групи.

FakiNyan написав:

вони, от такі, на вашу думку, хворі на голову збоченці, можуть бути такими культурними та добрими

Будь-ласка те саме, що і зверху наведіть.

FakiNyan написав:

І чому ми живемо погано, а вони добре?

Хто ми? хто вони? Я не вважаю що погано живу. Ви погано живете? - тоді поясніть чому.

FakiNyan написав:

аніме випромінює добро та щастя, та пропагандує такі цінності, як дружба, справедливість та любов, а наші фільми та серіали розповідають про життя бандюганів?

Нами (ким?) ненависне аніме тому, що воно із іншої культури. Те саме можна сказати про японців, я думаю вони теж не розуміють чому треба їсти сало та картоплю, і варении.
І ще дещо - "добро та щастя" це абстрактні цінності, нема ніякого добра і зла - якщо який Ваш конкретний вчинок робить щось корисне в інтересах певної кількості людей - то для них це добро, а якщь це ущимлює інтереси інших людей - для них це зло і все. Так само і інші абстрактні цінності (які виміряти лінійкою не можна =) ). В нас показують серіали про бандюганів тому, що крім бандюганів ми(хто?) нічого не бачили от і любимо руських бандюганів. Хоча, за ради чистоти експерименту - наведіть лінки серіалів про бандюганів (українських звісно) і статистику, та лінки на авторитетні джерела

1) Подивіться на нашого Президента та поведінку депутатів, котрі представляють український народ.
2) Більшість відео (якщо не всі) про Японію підтвердять мої слова. http://www.youtube.com/watch?v=t7B_gD9cEJM з 30 хвилини
3) На Майдан люди вийшли через гарне життя?
4) Тобто якщо людина/культура відрізняється від вас/вашої, то ви її ненавидите? оО Я теж не розумію, чому треба їсти сало, я його не їм, або чому треба їсти вареники, я їх їм, тому що смачні, але з такою ж радістю я з'їм і Японську, і Китайську смачну їжу.
5) А ми тут не вирішуємо долі людей або народів, щоб так замислюватись над добром та злом, головне - це бажати щастя своєму ближньому, і якщо на вас хтось зупинить свій погляд, то треба посміхнутися, а не скривити пику і накричати - "чого вилупився, придурок?"
І на рахунок фільмів, якщо люди це дивляться, одже їм подобається, так, вони не українські, тому що з невідомої мені причини у нас не виготовляються якісні фільми, але ж ніхто не каже, що їм не подобається оті "Владімірські централи"

380

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Подивіться на нашого Президента

Чого мені на нього дивитись, я дівчат люблю.

FakiNyan написав:

поведінку депутатів, котрі представляють український народ.

Конкретніше, який саме депутат (чи група депутатів) не влаштовує Вас своєю поведінкою?

FakiNyan написав:

Більшість відео (якщо не всі) про Японію підтвердять мої слова. http://www.youtube.com/watch?v=t7B_gD9cEJM з 30 хвилини

Цікаво подивитись подібре виробництва Японії про Україну

FakiNyan написав:

На Майдан люди вийшли через гарне життя?

Причин багато, Ви на майдані були? відповідайте за себе.

FakiNyan написав:

Тобто якщо людина/культура відрізняється від вас/вашої, то ви її ненавидите?

Я такого не казав, я казав лише про аніме. До речі ненависть/любов це теж абстрактне поняття. Я от ненавиджу компанію Microsoft, але це не заважає мені користуватись її продуктами.

FakiNyan написав:

А ми тут не вирішуємо долі людей або народів, щоб так замислюватись над добром та злом

Ми тут вирішуємо долю "нема з ким поспілкуватись" (деякі з нас =) ).

FakiNyan написав:

головне - це бажати щастя своєму ближньому, і якщо на вас хтось зупинить свій погляд, то треба посміхнутися, а не скривити пику і накричати - "чого вилупився, придурок?"

Я всім бажаю щастя, і навіть Вам, Трусік, не дивлячись на те, що Ви не їсте сало і вареників (т.е. Ви з іншої культури). Я завжди на вулиці посміхаюсь симпатичним дівчатам і вони відповідають мені взаємністю. Жодна не сказала "чого вилупився, придурок?".

FakiNyan написав:

І на рахунок фільмів, якщо люди це дивляться, одже їм подобається, так, вони не українські, тому що з невідомої мені причини у нас не виготовляються якісні фільми, але ж ніхто не каже, що їм не подобається оті "Владімірські централи"

Я не дивлюсь "централів", деякі фільми про кримінал цікаві тим, що деякі з нас (кому багато років) ще пам_ятають 90-ті, а в ті часи на нашій території творився капєц, от і ностальгують потихеньку. Ніхто не заставляє того дивитись, не подобається - вимкніть телевізор.