5 041

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
ADR написав:
P.Y. написав:

До речі, а чому він там твориться? ІМНО не в останню чергу через те, що ті, хто теоретично могли б змінити цю ситуацію, майже завжди знаходили спосіб від армії відкосити, а потрапляли до неї переважно представники найбезправніших малоосвічених прошарків суспільства. Наша армія роками формувалася з лузерів — то якою ще ця армія може бути?

Типу, якщо примусово запхати туди освічених людей, то армія стане кращою, а не просто вони получать по морді від бидла?

Ну, насправді армію треба чистити від бидла. Поки що ж його концентрація в армії вища, ніж усередньому по всьому чоловічому населенню. «Примусово» — в моєму варіанті, це буде більшою мірою добровільно (можна ж не служити й віддавати державі більше грошей, плюс, можливо, деякі інші правові обмеження). Питання служби в армії має стати питанням суспільного статусу, а бути вигнаним з неї за порушення  — ганьбою (з поновленням усіх обмежень, як у тих, хто не служив). В ідеальному світі, має бути конкурс на вакансію рядового...

А куди бидло дівати?

5 042

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
ADR написав:
P.Y. написав:

Насправді є вибір: або ми просто не заважаємо жити одне одному, доки нас хтось не завоює, або масово готуємо солдатів (яких треба попередньо народити й мотивувати стати солдатами). Ідеально, звичайно, виробляти роботів-солдатів на роботизованих заводах, але в наших реаліях це звучить іще більш фантастично.

Ви ставите інтереси держави понад інтересами громадян. Давайте на секунду зробимо зворотнє:
Смисл жити в країні, де тебе, ІТ-шника, або заставлять в армію піти, або гроші відберуть? Закрити кордони, щоб ніхто не втік?

Та й якщо думати про державу, то вигідно брати тих хто менше податків платить, чи взагалі не працює. Хоча почали ми з того, що я не погодився з запропонованою вами процентною ставкою. Це може бути до 0.5-3%. Не більше.

І як ці пів-процентак можуть змусити когось іти служити, тільки заради того, щоб потім мати можливість не платити ці копійки? :)

Вигідно брати лише бідних та безробітних — це якщо ми хочемо мати бидлоармію. Візьмімо для прикладу армію Ізраїлю, де служать тупо всі, навіть дівчата. Служба не обмежується строковою — також щорічно проводиться військовий збір, на який має прибути кожен, хто відслужив. І це не бидлоармія з дідівщиною, як у нас — там солдатам намагаються створити достатньо комфортні умови, щоб вони могли ефективно воювати, що вони успішно й роблять.

А не треба нікого змушувати. Давай вас заставимо борщі варити чи дорогу класти?

А у США армія контрактна.

Подякували: 221VOLT1

5 043

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
ADR написав:
P.Y. написав:

Не служив. Тому запропонований податок поширюватиметься й на мене.

А плануєте туди йти?


Не тільки. Це ще питання організації. Гадаєте, якщо держава більше грошей платитиме армії, положення рядового військовослужбовця якось покращиться? Чомусь мені здається, він спатиме в абсолютно тих самих обшарпаних казармах, їстиме абсолютно ту ж саму баланду, користуватиметься тією ж застарілою зброєю й іржавою технікою, зате генерали підрихтують собі дачі. Ще більше фінансів — побудують палаци й покриють дахи золотом. А як хтось із рядових почне обурюватись, йому пояснять, що країна в небезпеці й для внутрішніх суперечок не час і не місце, а особливо впертих відправлять безпосередньо в зону боїв — з тими ж іржавими калашами й на іржавих бронетранспортерах.

Все правильно, от тільки не було відповіді на питання (поставив "дякую" не прочитавши його)

1) Ймовірно, мене все одно не візьмуть.
2) Справді. Це було зауваження до коментаря, а не відповідь по суті. Стосовно ж питання:

давайте хоча б розкажіть для початку, чим армія вас захоплює?
які зміни на краще ви хочете внести?

Армія — це поки що необхідність, а не забаганка. Сильна армія — обов'язкова (хоча й не достатня) умова, щоб війна не відбувалась на нашій території. Можливі зміни на краще — див. про те, як зробити армію менш бидлячою, й про позитивний досвід Ізраїлю.

Ага! Вас не візьмуть! Ви не про себе зараз тут говорите. Тоді все ясно.

Подякували: 221VOLT1

5 044 Востаннє редагувалося P.Y. (13.09.2016 14:15:05)

Re: Тема для розмов

А у США армія контрактна.

США перейшли на контрактну армію тільки після того, як загроза зовнішнього вторгнення на її територію впала до мінімуму. Наше ж положення ближче до ізраїльського, з сильним войовничим сусідом, спірними територіями й тліючою війною. Доки в нас нема своєї ядерної кнопки, думати про повністю добровільну контрактову армію ще рано. До речі, а з чиєї кишені її фінансуватимуть?

5 045

Re: Тема для розмов

Ага! Вас не візьмуть! Ви не про себе зараз тут говорите. Тоді все ясно.

Так. Я в цій системі можу бути лише платником величезного податку.

5 046

Re: Тема для розмов

А куди бидло дівати?

Цікаве питання. Куди дівається бидло до та після служби?

Я от не розумію, нам потрібна повноцінна боєздатна армія чи бидловідстійник, де солдати більше гинуть від передозу горілки, ніж від куль.

5 047

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

А у США армія контрактна.

США перейшли на контрактну армію тільки після того, як загроза зовнішнього вторгнення на її територію впала до мінімуму. Наше ж положення ближче до ізраїльського, з сильним войовничим сусідом, спірними територіями й тліючою війною.

Дайте мені роту призовників і я побудую собі чудову дачу.

В Україні ніхто не знає, що робити з призовниками. Зараз служать двоє моїх двоюрідних братів, які підмітають плац ломом і фарбують траву, не буквально, але в такому стилі. І це - злочин, бо а) ресурси витрачаються, не підвищуючи обороноздатність, б) ресурси, які могли б бути вироблені, не виробляються, в) ті, хто цих ресурсів потребує, не отримує їх. І це вже не кажучи про скотські умови проживання, де не можна нічого. Тому контрактна і тільки контрактна армія - користь сумнівна, як і від призовної, але хоч шкоди набагато менше.

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C7, ADR3

5 048 Востаннє редагувалося P.Y. (13.09.2016 15:03:43)

Re: Тема для розмов

quez написав:
P.Y. написав:

А у США армія контрактна.

США перейшли на контрактну армію тільки після того, як загроза зовнішнього вторгнення на її територію впала до мінімуму. Наше ж положення ближче до ізраїльського, з сильним войовничим сусідом, спірними територіями й тліючою війною.

Дайте мені роту призовників і я побудую собі чудову дачу.

В Україні ніхто не знає, що робити з призовниками. Зараз служать двоє моїх двоюрідних братів, які підмітають плац ломом і фарбують траву, не буквально, але в такому стилі. І це - злочин, бо а) ресурси витрачаються, не підвищуючи обороноздатність, б) ресурси, які могли б бути вироблені, не виробляються, в) ті, хто цих ресурсів потребує, не отримує їх. І це вже не кажучи про скотські умови проживання, де не можна нічого. Тому контрактна і тільки контрактна армія - користь сумнівна, як і від призовної, але хоч шкоди набагато менше.

Це вже інша частина проблеми — неефективне керівництво, з засиллям військових кадрів, що піднімались по кар'єрній драбині в умовах мирного часу й без зв'язку з реальною здатністю керувати армією в умовах бойових дій. Крім того, армія майбутнього має бути високотехнологічною, а ми продовжуємо готувати солдатів-спортсменів, ефективних переважно як гарматне м'ясо. Відсутність ініціативи знизу — один терорист з інженерними знаннями, здатний зібрати простенький бойовий безпілотник з підручних матеріалів, зможе самостійно протистояти роті солдатів, що вправно виконують накази й можуть їсти живих жаб. (Знову ж, а чи кожен ПТУшник зможе зібрати безпілотника?). З урахуванням цього всього, зміна армії з призовної на контрактну сама по собі нічого особливо не змінить.

5 049

Re: Тема для розмов

Я все одно не зрозумів, для чого вам призовники. Гарматне м'ясо, як ви пишете, неефективне, а більше ніякого застосування призовникам немає. Чи є?

Подякували: 221VOLT1

5 050 Востаннє редагувалося P.Y. (13.09.2016 15:31:34)

Re: Тема для розмов

Ну, це незовсім призовники у звичному сенсі — скоріш, тимчасові контрактники, зацікавлені йти в армію переважно з фінансових міркувань. Ідея в тому, що представники вищих прошарків суспільства (у т.ч., більш освічені, з яких можна робити не лише гарматне м'ясо) будуть зацікавлені йти служити в більшій мірі.

5 051

Re: Тема для розмов

Скоріше, це не не зовсім призовники, а зовсім не призовники.

Подякували: 221VOLT, ADR2

5 052

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

Ну, це незовсім призовники у звичному сенсі — скоріш, тимчасові контрактники, зацікавлені йти в армію переважно з фінансових міркувань. Ідея в тому, що представники вищих прошарків суспільства (у т.ч., більш освічені, з яких можна робити не лише гарматне м'ясо) будуть зацікавлені йти служити в більшій мірі.

о, ми знову повернулися до приватної армії олігарха))

також, вище ми повернулися до США, їхньої армії,, тут можна також зауважити, що найбільше мільйонерів і мільярдерів -- в США
тут напевно є якийсь звязок :D

доречі, може хтось розказати як Північна Корея дойшла до того, якою вона є зараз?))
там же ціла країна призовників  :D  :D  :D

5 053

Re: Тема для розмов

Незовсім. Приватна армія — це коли солдат отримує пристойну зарплатню протягом служби. У моєму ж варіанті, головним стимулом мають стати податкові пільги після того, як солдат відслужив і повернувся до цивільного життя.

5 054

Re: Тема для розмов

поки одні воюють - інші будують
http://сайт-злодій/story/budushchee_sey … ye_4451692

так сказати, порівняйте рай і пекло на Землі :)

5 055

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

Незовсім. Приватна армія — це коли солдат отримує пристойну зарплатню протягом служби. У моєму ж варіанті, головним стимулом мають стати податкові пільги після того, як солдат відслужив і повернувся до цивільного життя.

imho у вас получається ще більша утопія ніж у мене :)

5 056

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

поки одні воюють - інші будують
http://сайт-злодій/story/budushchee_sey … ye_4451692

так сказати, порівняйте рай і пекло на Землі :)

А тепер порахуйте кількість нафти в родовищах на одиницю населення там і в нас.

5 057

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
221VOLT написав:

поки одні воюють - інші будують
http://сайт-злодій/story/budushchee_sey … ye_4451692

так сказати, порівняйте рай і пекло на Землі :)

А тепер порахуйте кількість нафти в родовищах на одиницю населення там і в нас.

а тепер порахуйте кількість нафти в наших сусідів, а також кількість мізків
якби були мізки - було би все добре всюди, а не війна(и)

5 058

Re: Тема для розмов

"анекдот... таки російською"

Генерал:
- Ну что там, товарищи офицеры, продвигается дело о найденных 124-х миллионах долларов в мешках?
Офицеры:
- Так точно, товарищ генерал, 110 миллионов найдены, описаны и переданы как вещественное доказательство.
Генерал:
- Хорошо-хорошо, а товарищи прокуроры что скажут об этих 89-ти миллионах?
Прокурор:
- Ну, 63 миллиона тянут на особо крупный размер, да, товарищ судья?
Судья:
- С чего вы взяли, что 46 миллионов - это крупный размер? Даже адвокат настаивает на домашнем аресте.
Адвокат:
- Ну конечно! У нас до 37 миллионов - можно и под залог выйти. Тут как следователи решат.
Следователь:
- Вот мы ещё из-за каких-то 4-х миллионов дело открывать будем! Пусть проходит как свидетель!
Свидетель:
- Да я эти сто тысяч долларов вообще впервые вижу!
Генерал:
- Ну вот и хорошо.

:D так смішно аж в сльози... і так реально аж в сльози...

5 059

Re: Тема для розмов

не хочете перевірити свою мораль? moralmachine.mit.edu
озьдо моє http://moralmachine.mit.edu/results/-1797947520

5 060

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

не хочете перевірити свою мораль? moralmachine.mit.edu
озьдо моє http://moralmachine.mit.edu/results/-1797947520

http://moralmachine.mit.edu/results/959758012