5 081

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Хто де дивиться новини?

В twitter.

5 082

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Хто де дивиться новини?

FB, google and TV :)

5 083

Re: Тема для розмов

новина дня
http://www.bbc.com/news/world-europe-37495067

5 084

Re: Тема для розмов

ЛЛ
що там?

5 085 Востаннє редагувалося tim (01.10.2016 15:06:10)

Re: Тема для розмов

Ви купуєте на Амазоні книжки українською мовою? Яким надаєте перевагу паперовим чи електронним?
Можете запитати у знайомих українців в США, Канаді, ЄС та інших країнах?
10-25 млн українців та їх нащадків трьох хвиль еміграції заробляють у кілька разів більше ніж українці на батьківщині.
Вони платоспроможні покупці.
Чому українські #письменники мало продають книжок через #Amazone? Чому Амазон досі не зайшов в Україну офіційно з #Kindle, електронними книжками та іншими сервісами?
В Україні теж є 2-4 млн людей, які мають дохід вище 1000 євро на місяць і цілком можуть собі дозволити електронну книжку за 5-20 євро.
Видавництвам, письменникам варто орієнтуватись не тільки на ринок паперових книжок, але й на світовий ринок. Бути в сучасному тренді.
З Української деревини можна виробляти папір, друкувати книжки і продавати закордон! Книжки коштують в рази дорожче за ліс-кругляк! Ось просте і ефективне вирішення питання.
В Україні десятки письменників, книжковий ринок зростає з кожним роком. В світі є багато сервісів для продажу книг і розсилки. Якщо не Амазон, то це має бути інший, навіть український сервіс. Звичайно Амазон його купить через 1-3 роки за мільйони доларів. ТНК завжди купують локальних конкурентів для того щоб зайти на ринок.
Українські письменники продають свої книги англійською, іспанською, німецькою, французькою мовами через іноземні видавництва. Чому? Тому що українські видавництва не вміють працювати на міжнародному ринку, просувати свою продукцію. Ще є мабуть підводні камені з законодавством, експортом книжок чи ще якісь. Які? Чому Верховна Рада і уряд не зробили за 25 років все можливе, не створили умови для того щоб український письменник перекладався іноземними мовами і продавав книжки на експорт.
Досвід Оксани Забужко, Андрія Куркова доводить, що українська книга має попит в Світі!

Проінвестуйте 1 млрд грн в українську книжку українською, англійською, німецькою, іспанською, французькою, китайською та іншими мовами! Через 3-5 років отримаєте 100 млрд євро від продажу українських книжок в інших країнах!
Ukraine books on Amazone

5 086

Re: Тема для розмов

тільки безсовісні довбні купують паперові книги, тому шо в минулому це ДЕРЕВА! Бережіть ліс!

Подякували: quez, 221VOLT, leofun013

5 087

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

тільки безсовісні довбні купують паперові книги, тому шо в минулому це ДЕРЕВА! Бережіть ліс!

Видно, що ви не читаєте... Я, напр. просто не можу зловити того кайфу від електронних книжок, як від паперових.

5 088

Re: Тема для розмов

Q-bart написав:
FakiNyan написав:

тільки безсовісні довбні купують паперові книги, тому шо в минулому це ДЕРЕВА! Бережіть ліс!

Видно, що ви не читаєте... Я, напр. просто не можу зловити того кайфу від електронних книжок, як від паперових.

єдине, що має вагу в книжці - це інформація, котра в ній закладена. Все інше від лукавого.

Подякували: 221VOLT, leofun012

5 089 Востаннє редагувалося tim (01.10.2016 15:24:21)

Re: Тема для розмов

Можна читати книжки навіть з монітору комп'ютера, ноутбука, планшета, смартфону. Але екрани e-ink (e-paper, electronic paper) ніби менше травмують очі ніж LCD, LED. Автолюбителі люблять аудіокниги.

5 090 Востаннє редагувалося tim (02.10.2016 08:10:44)

Re: Тема для розмов

Купив англомовний варіант "The Museum of Abandoned Secrets". Тепер питання. Чому українець змушений купувати книгу української письменниці англійською мовою??? Це чия мовна політика "Вашингтону" чи "Лондона"? Чому в продажу на Amazon нема цієї книги українською мовою?
Звичайно є паперовий варіант українською мовою. Навіть можна знайти безкоштовно електронний варіант українською.
Але що робити українському читачу, який хоче легально купити українську книжку письменниці через amazon і через кілька хвилин читати її на Kindle?
The Museum of Abandoned Secrets

5 091

Re: Тема для розмов

tim написав:

Купив англомовний варіант "The Museum of Abandoned Secrets". Тепер питання. Чому українець змушений купувати книгу української письменниці англійською мовою??? Це чия мовна політика "Вашингтону" чи "Лондона"? Чому в продажу на Amazon нема цієї книги українською мовою?
Звичайно є паперовий варіант українською мовою. Навіть можна знайти безкоштовно електронний варіант українською.
Але що робити українському читачу, який хоче легально купити українську книжку письменниці через amazon і через кілька хвилин читати її на Kindle?
The Museum of Abandoned Secrets

передбачається, що український читач занадто бідний, щоб купувати книжки на амазоні, тому й такої можливості немає. Amazon - з думкою про вас <3

5 092

Re: Тема для розмов

Тому, що українську електронну книгу купить один українець за 5 доларів і викладе безплатно на свому хотінгу, при цьому заробить 100 доларів на рекламі від тих хто прийде в нього безплатно скачати.

5 093 Востаннє редагувалося Betterthanyou (03.10.2016 02:12:16)

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Тому, що українську електронну книгу купить один українець за 5 доларів і викладе безплатно на свому хотінгу, при цьому заробить 100 доларів на рекламі від тих хто прийде в нього безплатно скачати.

Так можна купити книгу, сканувати, і розмістити на своєму хостингу (так і роблять, наприклад власники тореннт сайтів), якість не стане прямо дуже нечитабельна, все таки зараз є якісні сканери.
А ціну слід якось врегулювати, наприклад для країн де зарплата не перевищує 200 доларів зробити низьку ціну, до 800 - середня, а 800+ висока. Я би купував дешеві книги, я і такі купую (паперові), але рідко, десь одну в рік.

5 094

Re: Тема для розмов

Ну от і пишіть книги і продавайте дешево на амазоні. Можете взалі задурно роздавати.

5 095

Re: Тема для розмов

Betterthanyou написав:
Vo_Vik написав:

Тому, що українську електронну книгу купить один українець за 5 доларів і викладе безплатно на свому хотінгу, при цьому заробить 100 доларів на рекламі від тих хто прийде в нього безплатно скачати.

Так можна купити книгу, сканувати, і розмістити на своєму хостингу (так і роблять, наприклад власники тореннт сайтів), якість не стане прямо дуже нечитабельна, все таки зараз є якісні сканери.
А ціну слід якось врегулювати, наприклад для країн де зарплата не перевищує 200 доларів зробити низьку ціну, до 800 - середня, а 800+ висока. Я би купував дешеві книги, я і такі купую (паперові), але рідко, десь одну в рік.

і потім виявилося, що книги купують лише мешканці бідних країн, щоб продавати їх трошки дорожче мешканцям багатих країн

5 096

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

передбачається, що український читач занадто бідний, щоб купувати книжки на амазоні, тому й такої можливості немає. Amazon - з думкою про вас <3

Ну 7+ тисяч книжок це не півтора мільйони російською і не 20 англійською, але трохи є.
І не думаю, що у ситуації винен виключно амазон.

5 097 Востаннє редагувалося ReAl (03.10.2016 09:24:38)

Re: Тема для розмов

tim написав:

Купив англомовний варіант "The Museum of Abandoned Secrets". Тепер питання.Чому українець змушений купувати книгу української письменниці англійською мовою??? Це чия мовна політика "Вашингтону" чи "Лондона"? Чому в продажу на Amazon нема цієї книги українською мовою?

А Ви дійсно «Звідки: Київ»?
Бо якщо Київ, то чому треба купувати на амазоні (і віддавати частину прибутку чужому дяді)?

Сам Амазон на «Музей покинутих секретів» дає три лінки на українські онлайн-магазини.

5 098 Востаннє редагувалося 221VOLT (12.10.2016 18:29:56)

Re: Тема для розмов

Вечір добрий добрим людям!

народ, хто які html5 ігри зустрічав?
цікавлять будь-які))
накидайте список будь-ласка?

5 099

Re: Тема для розмов

а мені ще казали, що на html не програмують...

5 100 Востаннє редагувалося 221VOLT (13.10.2016 10:00:19)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

а мені ще казали, що на html не програмують...

та я серйозно)

js + canvas (html5 тому і говорять)

я поки таке знаю --
https://www.freeriderhd.com/
http://agar.io/
http://hypnoticowl.com/games/the-wizard/
https://littlealchemy.com/
http://worldsbiggestpacman.com
http://www.yvoschaap.com/chainrxn/

доповніть список?))

Подякували: leofun011