6 081

Re: Тема для розмов

bvn написав:

Стиль життя... уві сні і наяву )))))
Уві сні я сильний спортивний, займаюся йогою, багато мандрую і спілкуюся з людьми, часто буваю на природі... гарно займатися йогою на природі, знаєте... на яву, я лисуватий пузатий дядько, батько 3-х дітей, а ще дружина та кішка, тож мушу все те кодло годувати якось, всі свої мрії відкладаю на потім і сиджу цілими днями за компом, скриплю мізками й попереком ))))
Якось так...

Що порадите малолітнім, щоб до Вашого стану не дійти?

Подякували: ostap34PHP1

6 082

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
bvn написав:

Стиль життя... уві сні і наяву )))))
Уві сні я сильний спортивний, займаюся йогою, багато мандрую і спілкуюся з людьми, часто буваю на природі... гарно займатися йогою на природі, знаєте... на яву, я лисуватий пузатий дядько, батько 3-х дітей, а ще дружина та кішка, тож мушу все те кодло годувати якось, всі свої мрії відкладаю на потім і сиджу цілими днями за компом, скриплю мізками й попереком ))))
Якось так...

Що порадите малолітнім, щоб до Вашого стану не дійти?

Гадаєте, дійти до мого стану — кращий варіант?..

6 083

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
Chemist-i написав:
bvn написав:

Стиль життя... уві сні і наяву )))))
Уві сні я сильний спортивний, займаюся йогою, багато мандрую і спілкуюся з людьми, часто буваю на природі... гарно займатися йогою на природі, знаєте... на яву, я лисуватий пузатий дядько, батько 3-х дітей, а ще дружина та кішка, тож мушу все те кодло годувати якось, всі свої мрії відкладаю на потім і сиджу цілими днями за компом, скриплю мізками й попереком ))))
Якось так...

Що порадите малолітнім, щоб до Вашого стану не дійти?

Гадаєте, дійти до мого стану — кращий варіант?..

Я гадаю, що Ваш стан термінальний, тому не розглядається. Без образ.

6 084

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
P.Y. написав:
Chemist-i написав:

Що порадите малолітнім, щоб до Вашого стану не дійти?

Гадаєте, дійти до мого стану — кращий варіант?..

Я гадаю, що Ваш стан термінальний, тому не розглядається. Без образ.

Ну ось і я про це ж. На всіх чекає або-або: або стати пузатим дядьком з дружиною, трьома дітьми та кішкою, або стати пузатим дядьком з невизначеними цілями в житті та кішкою.

Подякували: flatliner1

6 085

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
bvn написав:

Стиль життя... уві сні і наяву )))))
Уві сні я сильний спортивний, займаюся йогою, багато мандрую і спілкуюся з людьми, часто буваю на природі... гарно займатися йогою на природі, знаєте... на яву, я лисуватий пузатий дядько, батько 3-х дітей, а ще дружина та кішка, тож мушу все те кодло годувати якось, всі свої мрії відкладаю на потім і сиджу цілими днями за компом, скриплю мізками й попереком ))))
Якось так...

Що порадите малолітнім, щоб до Вашого стану не дійти?

Читати ebanoe для профілактики ?

6 086

Re: Тема для розмов

смерть - рішення всіх проблем
ті, хто вже здох, сміються над нашими марними потугами жити щасливо

6 087 Востаннє редагувалося P.Y. (26.08.2017 12:54:35)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

смерть - рішення всіх проблем
ті, хто вже здох, сміються над нашими марними потугами жити щасливо

Я теж так думав. Але потім виявилось, що варіант з пузатим дядьком та кішкою єдиноможливий.

Подякували: flatliner1

6 088

Re: Тема для розмов

пікча в тему.

Прихований текст

https://pics.me.me/unexpected-unexpected-syste-unexpected-system-eri-une%C3%97pected-system-error-unexpected-15115082.png

Подякували: flatliner1

6 089

Re: Тема для розмов

Ну я би порадив ще 4те завести. А потім, ну поки є сили...

6 090 Востаннє редагувалося P.Y. (26.08.2017 13:37:06)

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

пікча в тему.

Прихований текст

https://pics.me.me/unexpected-unexpected-syste-unexpected-system-eri-une%C3%97pected-system-error-unexpected-15115082.png

Справа не в системі. Просто пузатий дядько з кішкою — це стабільний стан матерії, до якого тяжіють будь-які інші форми. Якщо ви, наприклад, кішка, то рано чи пізно у вас усе одно з'явиться пузатий дядько, що годуватиме вас штучними замінниками мишей. Якщо ви непузатий дядько, це сприяє появі дружини, яка забезпечить вас пузом і кішкою. Ну і т.д. Такі закони природи, цього не змінити. Колись увесь Всесвіт складатиметься з самих пузатих дядьків з кішками...

Подякували: 0xDADA11C7, flatliner, /KIT\3

6 091

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
VTrim написав:

пікча в тему.

Прихований текст

https://pics.me.me/unexpected-unexpected-syste-unexpected-system-eri-une%C3%97pected-system-error-unexpected-15115082.png

Справа не в системі. Просто пузатий дядько з кішкою — це стабільний стан матерії, до якого тяжіють будь-які інші форми. Якщо ви, наприклад, кішка, то рано чи пізно у вас усе одно з'явиться пузатий дядько, що годуватиме вас штучними замінниками мишей. Якщо ви непузатий дядько, це сприяє появі дружини, яка забезпечить вас пузом і кішкою. Ну і т.д. Такі закони природи, цього не змінити. Колись увесь Всесвіт складатиметься з самих пузатих дядьків з кішками...

це ж типу пузентропія?

Подякували: flatliner, 0xDADA11C7, /KIT\, P.Y., leofun015

6 092 Востаннє редагувалося NaharD (26.08.2017 14:16:32)

Re: Тема для розмов

На форумі 3.5 тис зареєстрованих користувачів, але активна частина - це добрий десяток людей. Останній активний - кізяк. Хто і для чого інші, не зрозуміло.

Чи завжди таке велике співвідношення між активними і тими?
Як підняти активність людей?

Подякували: ostap34PHP1

6 093

Re: Тема для розмов

Більшість зареєстрованих студенти, які хотіли аби їм тут все вирішили, після чого втікали.
Далі спамери і їх клони.
Є і ті, хто покинув форум навіть після активності.

Подякували: ostap34PHP, LoganRoss, leofun013

6 094

Re: Тема для розмов

NagarD написав:

На форумі 3.5 тис зареєстрованих користувачів, але активна частина - це добрий десяток людей. Останній активний - кізяк. Хто і для чого інші, не зрозуміло.

Чи завжди таке велике співвідношення між активними і тими?
Як підняти активність людей?

чому від питання виникла асоціація з марсіанськими хроніками Рея Бредбері ?
а може від кицьок з пузатими дядьками

6 095 Востаннє редагувалося fed_lviv (26.08.2017 16:41:16)

Re: Тема для розмов

NagarD написав:

На форумі 3.5 тис зареєстрованих користувачів, але активна частина - це добрий десяток людей. Останній активний - кізяк. Хто і для чого інші, не зрозуміло.
Чи завжди таке велике співвідношення між активними і тими?
Як підняти активність людей?

Вже було. Розвиток форуму http://replace.org.ua/topic/6178/

Подякували: NaharD1

6 096

Re: Тема для розмов

Для форума в такому стані це норма.

Подякували: 221VOLT1

6 097

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:

Я гадаю, що Ваш стан термінальний, тому не розглядається. Без образ.

Жорстокий трілю, чому ви трілите нашого божевільного фахівця з пайтону, коли заводи недоєні, хата несватана в розділі робота половина тем не відповідають правилам хворуму? Чому половина об'яв писано не українською? Чому про додаткові правила розділу користувачі дізнаються не при реєстрації? Те, що називається додатковими правилами є скоріше порадами, як розділі системне програмування "Настанови авторам статей та релізів розділу "Системне програмування"". Ви взагалі розумієтесь на роботодавцях? А на кодингу? А на роботі в айті галізі? До інщих тролей питань нема, а до вас є, бо адмін через велику любов (хай святиться Ім'я Його) поклав на вас відповідальність за цей розділ.

Подякували: 221VOLT1

6 098

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
bvn написав:

Стиль життя... уві сні і наяву )))))
Уві сні я сильний спортивний, займаюся йогою, багато мандрую і спілкуюся з людьми, часто буваю на природі... гарно займатися йогою на природі, знаєте... на яву, я лисуватий пузатий дядько, батько 3-х дітей, а ще дружина та кішка, тож мушу все те кодло годувати якось, всі свої мрії відкладаю на потім і сиджу цілими днями за компом, скриплю мізками й попереком ))))
Якось так...

Що порадите малолітнім, щоб до Вашого стану не дійти?

Та що я можу порадити? Загалом успіх чи не успіх в житті, це не тільки ваша впертість та цілеспрямованість, це ще й трохи з області "іраціонального", на мою думку. Мабуть, головне - це не впадати у відчай, завжди намагатися позитивно сприймати світ (в мене погано получається, по моїм текстам видно... людям он сумно від них стає).

Ну, і ще мабуть треба навчитись дотримуватися принципу Паретто, щоб не застрягати в деталях та дрібницях, а встигати найважливіше робити.

Ну і про поперек - більше рухатись )))))

6 099

Re: Тема для розмов

пропоную проголосувати за четвертування пана Chemist-i

Подякували: 0xDADA11C7, ostap34PHP2

6 100

Re: Тема для розмов

Та ладно, для україномовного форуму взагалі супер. Знайдіть інщий україномовний форум будь-якого напрямку з більшою активністю.

Подякували: ostap34PHP, flatliner, P.Y., leofun014