6 101

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

пропоную проголосувати за четвертування пана Chemist-i

Прихований текст

пропоную нарешті забанити нашого шанованого форумного екстреміста пана FakiNyan

Прихований текст

ну хоть трішечки, на щастя  :D

Подякували: ostap34PHP1

6 102

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
FakiNyan написав:

пропоную проголосувати за четвертування пана Chemist-i

Прихований текст

пропоную нарешті забанити нашого шанованого форумного екстреміста пана FakiNyan

Прихований текст

ну хоть трішечки, на щастя  :D

мене вже наперед були забанили, так що терпіть тепер

Подякували: 0xDADA11C7, ostap34PHP2

6 103

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

і останнім часом мені стала цікава ота ваша криптографія та лінупс, бо подивився Mr. Robot і надибав собі безкоштовного курса по етичному хакінгу

Прихований текст

давайте створимо РеплейсоКоін ?

Подякували: ostap34PHP, P.Y., leofun013

6 104

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
221VOLT написав:
FakiNyan написав:

пропоную проголосувати за четвертування пана Chemist-i

Прихований текст

пропоную нарешті забанити нашого шанованого форумного екстреміста пана FakiNyan

Прихований текст

ну хоть трішечки, на щастя  :D

мене вже наперед були забанили, так що терпіть тепер

то був не я, чесно-чесно!  :P

Подякували: ostap34PHP1

6 105

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
FakiNyan написав:
221VOLT написав:
Прихований текст

пропоную нарешті забанити нашого шанованого форумного екстреміста пана FakiNyan

Прихований текст

ну хоть трішечки, на щастя  :D

мене вже наперед були забанили, так що терпіть тепер

то був не я, чесно-чесно!  :P

звісно, не ви
ви ж не модератор

Подякували: ostap34PHP1

6 106

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:
Chemist-i написав:

Я гадаю, що Ваш стан термінальний, тому не розглядається. Без образ.

Жорстокий трілю, чому ви трілите нашого божевільного фахівця з пайтону, коли заводи недоєні, хата несватана в розділі робота половина тем не відповідають правилам хворуму? Чому половина об'яв писано не українською? Чому про додаткові правила розділу користувачі дізнаються не при реєстрації? Те, що називається додатковими правилами є скоріше порадами, як розділі системне програмування "Настанови авторам статей та релізів розділу "Системне програмування"". Ви взагалі розумієтесь на роботодавцях? А на кодингу? А на роботі в айті галізі? До інщих тролей питань нема, а до вас є, бо адмін через велику любов (хай святиться Ім'я Його) поклав на вас відповідальність за цей розділ.

а) Не тріль, а відповів на конкретне питання, висловив свою думку, нікого не намагався образити чи спровокувати (пан P.Y. вибрав собі таке життя, що я можу зробити).
б) Нагадаю, що я з Вами маю рівні права на форумі, так що не Вам казати про сміття в темах, бо я можу зустрічне питання поставити. На роботодавцях, тролігну, роботі в айті і що там ще не розуміюсь. Питання вичерпане?

Подякували: 221VOLT1

6 107

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
FakiNyan написав:

і останнім часом мені стала цікава ота ваша криптографія та лінупс, бо подивився Mr. Robot і надибав собі безкоштовного курса по етичному хакінгу

Прихований текст

давайте створимо РеплейсоКоін ?

Прихований текст

Вперед! будемо першими РеплейсоМайнерами!  *CRAZY*

Подякували: 221VOLT1

6 108

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

пропоную проголосувати за четвертування пана Chemist-i

Іншими словами, якщо піддати цій процедурі всіх активних користувачів, відвідуваність форуму має збільшитися вчетверо, але потрібно обрати добровольця для перевірки даної теорії? *SCRATCH*

Подякували: ostap34PHP, FakiNyan2

6 109

Re: Тема для розмов

читаю ту книжку, і не перший раз помічаю, що коли мова заходить за якісь простенькі калькуляції, то вони кажуть щось типу - "а тепер прив'яжіть ремені, бо зараз ми побалакаємо за математику, що стоїть за всім цим дійством", і далі вони додають, віднімають, множать і ділять деякі числа
і мені так смішно від всього цього, адже після того, що я пройшов граючись в геймдеві, ці калькуляції для мене не складніші за 2+2  8)

Прихований текст

https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/351313552503603202/unknown.png

6 110

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
FakiNyan написав:

пропоную проголосувати за четвертування пана Chemist-i

Іншими словами, якщо піддати цій процедурі всіх активних користувачів, відвідуваність форуму має збільшитися вчетверо, але потрібно обрати добровольця для перевірки даної теорії? *SCRATCH*

В принципі, можливо, я б і сам погодився на роль добровольця, але існує ризик, що після цього кількість тем про пошук дівчини також збільшиться вчетверо, тому кожного з нас чотирьох бажано забезпечити дівчатами ще до проведення експерименту.

Подякували: FakiNyan1

6 111

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
P.Y. написав:
FakiNyan написав:

пропоную проголосувати за четвертування пана Chemist-i

Іншими словами, якщо піддати цій процедурі всіх активних користувачів, відвідуваність форуму має збільшитися вчетверо, але потрібно обрати добровольця для перевірки даної теорії? *SCRATCH*

В принципі, можливо, я б і сам погодився на роль добровольця, але існує ризик, що після цього кількість тем про пошук дівчини також збільшиться вчетверо, тому кожного з нас чотирьох бажано забезпечити дівчатами ще до проведення експерименту.

Прихований текст

клонування і четвертування - це ж не одне і те ж?  *FACEPALM*

6 112

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:

а) Не тріль, а відповів на конкретне питання, висловив свою думку, нікого не намагався образити чи спровокувати (пан P.Y. вибрав собі таке життя, що я можу зробити).
б) Нагадаю, що я з Вами маю рівні права на форумі, так що не Вам казати про сміття в темах, бо я можу зустрічне питання поставити. На роботодавцях, тролігну, роботі в айті і що там ще не розуміюсь. Питання вичерпане?

а) Ні, ви висловили думку що пан P.Y. в термінальній стадії чогось. Термінальна стадія це серйозний висновок, від ноунейм трілів це недоречно й образливо звучить.
б) Я ставлю питання до вас бо цей розділ конкретно ваша відповідальність. Теоретично я маю рівні права з двірником (навіть підмітати вмію, себто виконати його роботу), але двірник взяв на себе обов'язок доглядати за подвір'ям, а я ні. А тепер той двірник ходить і замість прямих обов'язків трілить перехожих АЗАЗАЗА.

6 113

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
P.Y. написав:
FakiNyan написав:

пропоную проголосувати за четвертування пана Chemist-i

Іншими словами, якщо піддати цій процедурі всіх активних користувачів, відвідуваність форуму має збільшитися вчетверо, але потрібно обрати добровольця для перевірки даної теорії? *SCRATCH*

В принципі, можливо, я б і сам погодився на роль добровольця, але існує ризик, що після цього кількість тем про пошук дівчини також збільшиться вчетверо, тому кожного з нас чотирьох бажано забезпечити дівчатами ще до проведення експерименту.

мені подобається ваша передвиборча кампанія

6 114 Востаннє редагувалося P.Y. (27.08.2017 13:28:56)

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
Прихований текст

клонування і четвертування - це ж не одне і те ж?  *FACEPALM*

Ні, але під випромінюванням моніторів жирові тканини регенеруються швидко...

6 115

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:
Chemist-i написав:

а) Не тріль, а відповів на конкретне питання, висловив свою думку, нікого не намагався образити чи спровокувати (пан P.Y. вибрав собі таке життя, що я можу зробити).
б) Нагадаю, що я з Вами маю рівні права на форумі, так що не Вам казати про сміття в темах, бо я можу зустрічне питання поставити. На роботодавцях, тролігну, роботі в айті і що там ще не розуміюсь. Питання вичерпане?

а) Ні, ви висловили думку що пан P.Y. в термінальній стадії чогось. Термінальна стадія це серйозний висновок, від ноунейм трілів це недоречно й образливо звучить.
б) Я ставлю питання до вас бо цей розділ конкретно ваша відповідальність. Теоретично я маю рівні права з двірником (навіть підмітати вмію, себто виконати його роботу), але двірник взяв на себе обов'язок доглядати за подвір'ям, а я ні. А тепер той двірник ходить і замість прямих обов'язків трілить перехожих АЗАЗАЗА.

а) Про яких ноунейм трілів йдеться, давайте конкретизувати? (якщо йдеться про мене, то в мене є і нік і ім'я, про які всі знають, і вони, на відміну від не будем тицяти пальцем, не змінні вже багато років від самого старту форума).
б) Я нагадаю, що на відміну від двірника я зарплату тут не отримую, як і інші модератори, тому "працюю" виключно на волонтерських засадах, по мірі вільного часу і бажання. З цього випливає, що Ваше порівняння є класичною підміною понять.

Подякували: 0xDADA11C71

6 116

Re: Тема для розмов

б) Я нагадаю, що на відміну від двірника я зарплату тут не отримую, як і інші модератори, тому "працюю" виключно на волонтерських засадах, по мірі вільного часу і бажання. З цього випливає, що Ваше порівняння є класичною підміною понять.

Це ваше уявлення про ГО хибні. "працюю" виключно на волонтерських засадах ≠ нічого не роблю, тіки АЗАЗАЗА Вільний час і бажання на АЗАЗАЗА маєте, а на ввірений вам роздів (від великої любові адміна, хай святиться Ім'я Його) не маєте. Модераторські/адміністраторські повноваження ≠ Червона Зірка Героя СРСР, за якою пільги є, а обов'язків нема. Я кажу про ваше ім'я в контексті цієї ГО, фаху, розмови, бо з таким же успіхомім'ям ви можете давати оцінки екібани чи адронного колайдера.

6 117

Re: Тема для розмов

та зустріньтесь вже, й набийте один одному лице, в одному ж місті живете

Подякували: 0xDADA11C71

6 118

Re: Тема для розмов

Пане Трусіку, справи ГО мають вирішуватися публічно, а особисті розмови в нас втричі епічніші.

Подякували: FakiNyan, ostap34PHP2

6 119

Re: Тема для розмов

оце так гроза насунулась з заходу, все небо чорне

Подякували: ostap34PHP1

6 120

Re: Тема для розмов

а що зараз у Львові коїться...

Прихований текст

https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/351390367918194688/unknown.png

Подякували: ostap34PHP1