8 381

Re: Тема для розмов.

http://picua.org/img/2018-03/27/1lua68b1uhs36k65ki6a71hm6.png
що то було?

8 382 Востаннє редагувалося /KIT\ (29.03.2018 15:48:48)

Бампнув одну з тем, щоб <select> не псував головну сторінку

Подякували: FakiNyan1

8 383

От як би то придумати такі інтернети де би таких спамерів били лопатою по пиці.

8 384

Рано чи пізно вони потраплять в свою чебурашку.

Подякували: cheappi3861

8 385

Всі вже бачили качку на stackoverflow?  :)

8 386

Яку?

8 387 Востаннє редагувалося ostap34PHP (31.03.2018 20:24:36)

/KIT\ написав:

Яку?

В куточку правому, внизі, їй питання ще можна "говорити"  :)

8 388

надумався хакінтоша поставити, весь день вбив на то, воно норм ще не запускається, вінда тепер не завантажується, нормальну завантажувальну флешку з хакінтоша не зробити, це капець... проклинаю той день, коли захтів його собі ставити

8 389

FakiNyan написав:

надумався хакінтоша поставити, весь день вбив на то, воно норм ще не запускається, вінда тепер не завантажується, нормальну завантажувальну флешку з хакінтоша не зробити, це капець... проклинаю той день, коли захтів його собі ставити

А що на віртуалбокс воно не ставиться?

8 390

хз

фуууух... насилу розібрався. Згадав, що в мене десь був диск з віндою сьомою, пошукав і таки надибав його. Але ж зі старого компа я не переніс в новий дисковод, то довелося розчехляти старого, ставити поряд з новим, бо дисковод з старого компа вилазити не хоче, і підключати шнурки з нового до дисковода зі старого. Насилу таки відновив завантажувальну шнягу. Тепер зроблю собі 1 завантажувальну юзб з шиндовс, і придбаю ще одну для інших потреб, аби бути спокійним, що в разі чого - завантажувальна юзб з віндою ся має.

8 391

Fakinyan, гроші ви тепер маєте. Що там з жінками? Вже подарували комусь свого тюльпана?

8 392

javascriptIsLife написав:

Fakinyan, гроші ви тепер маєте. Що там з жінками? Вже подарували комусь свого тюльпана?

Ви що - ревнуєте? )))

8 393

гейські вечори на реплейсі

8 394

Чому гейські? Значить не подарували.

8 395

В чому причина популярності серії GTA?

8 396

Хтось замовляв товари з Америки? От я бачу, новий планшет вийшов, коштує 329usd, а в нас найменша ціна на даний момент - 11k. Що майже на $100 більше.
Надибав ось таку штуку https://ukraine-express.com
То це я зможу замовити собі планшет по ціні $329, і мені треба буде ще за доставку заплатити $8, і мені привезуть того планшета в Україну?

8 397

FakiNyan написав:

Хтось замовляв товари з Америки? От я бачу, новий планшет вийшов, коштує 329usd, а в нас найменша ціна на даний момент - 11k. Що майже на $100 більше.
Надибав ось таку штуку https://ukraine-express.com
То це я зможу замовити собі планшет по ціні $329, і мені треба буде ще за доставку заплатити $8, і мені привезуть того планшета в Україну?

от й трусики відкрив себе нарешті.
Як важко зараз спамерам - це капець. Приходиться створювати віртуаьну особистість сеньора-формошлепа за ради тго щоб проспамити одне посилання. ))
P.S. Я замовляю деякі речі зі штатів напряму та не користуюся такими прокладками. Перевіряйте тільки кому ви перераховуєте гроші. Якщо ви маєте причини переплачувати ukraine-express - це ваші причини. Якщо вам кортить віддати комусь гроші - віддайте мені. Нашим хлопцям не завадило б мати деякі речі на "нулі" але навіть зарплата айтішніка не безкінечна. Ми ж не антікорупціонери.

8 398

а в яких саме магазинах ви то купуєте?

8 399

Гм 8 доларів за доставку зі штатів в Україну 2х кілограмів вантажу. Щось дуже дешево.

8 400

FakiNyan написав:

а в яких саме магазинах ви то купуєте?

зазвичай в штатах я купую байкерські речі.