8 381

Re: Тема для розмов

Ага. Голосуйте за Зелю, атопорохуб'є.
При тому, що:
- жодного розслідування, як саме Порошенко (конкретно Порошенко, не інші) краде, так і не було (а скільки кричали);
- вибори не скасовані й не фальсифіковані (а скільки кричали);
- особливого тиску на Раду та виборців з боку Порошенка немає.
Але ще є час! Він п'ять років чекав, і ось прямо зараз покаже своє справжнє обличчя! Ось! Прямо завтра, одразу після доведення, що Трамп працює на росіян! Ще трохи почекайте!

Ну і завжди дивуюся неповносправним, у яких "атопутіннападет" - це щось несерйозне. Для тих, хто пролежав у комі останні 5 років: Росія окупувала Крим і частини Донецької та Луганської областей у 2014 році, сотні тисяч біженців, десятки тисяч убитих, тисячі посаджених — це не потенційна гіпотетична загроза, це доконаний факт. Але декому психологічно легше сховатися під ковдрою, увімкнути ліхтарик і повторювати "вовка немає, це мама лякає". Коли вовк уже ТУТ.

Подякували: PRY, flatliner2

8 382

Re: Тема для розмов

А казали, що ніхтоина форумі за вибори не згадує)

8 383

Re: Тема для розмов

koala написав:

Ага. Голосуйте за Зелю, атопорохуб'є.
При тому, що:
- жодного розслідування, як саме Порошенко (конкретно Порошенко, не інші) краде, так і не було (а скільки кричали);
- вибори не скасовані й не фальсифіковані (а скільки кричали);
- особливого тиску на Раду та виборців з боку Порошенка немає.
Але ще є час! Він п'ять років чекав, і ось прямо зараз покаже своє справжнє обличчя! Ось! Прямо завтра, одразу після доведення, що Трамп працює на росіян! Ще трохи почекайте!

Ну і завжди дивуюся неповносправним, у яких "атопутіннападет" - це щось несерйозне. Для тих, хто пролежав у комі останні 5 років: Росія окупувала Крим і частини Донецької та Луганської областей у 2014 році, сотні тисяч біженців, десятки тисяч убитих, тисячі посаджених — це не потенційна гіпотетична загроза, це доконаний факт. Але декому психологічно легше сховатися під ковдрою, увімкнути ліхтарик і повторювати "вовка немає, це мама лякає". Коли вовк уже ТУТ.

на відміну від мамкиних патріотів - я трошки знаю що відбувається на фронті. Бо починаючи з 14 року я і мої друзі приймають участь як безпосередьо так і волонтерством. Так що хто там у вас в комі лежить  - я не знаю. Й які загрози та що насправді робится мені теж відомо. І що таке порошенко - в арміє теж непогано знають. Що до речі дуже непогано показало голосування на позиціях. Ну а ви втішайтися. ога.

8 384

Re: Тема для розмов

varkon написав:
koala написав:

Ага. Голосуйте за Зелю, атопорохуб'є.
При тому, що:
- жодного розслідування, як саме Порошенко (конкретно Порошенко, не інші) краде, так і не було (а скільки кричали);
- вибори не скасовані й не фальсифіковані (а скільки кричали);
- особливого тиску на Раду та виборців з боку Порошенка немає.
Але ще є час! Він п'ять років чекав, і ось прямо зараз покаже своє справжнє обличчя! Ось! Прямо завтра, одразу після доведення, що Трамп працює на росіян! Ще трохи почекайте!

Ну і завжди дивуюся неповносправним, у яких "атопутіннападет" - це щось несерйозне. Для тих, хто пролежав у комі останні 5 років: Росія окупувала Крим і частини Донецької та Луганської областей у 2014 році, сотні тисяч біженців, десятки тисяч убитих, тисячі посаджених — це не потенційна гіпотетична загроза, це доконаний факт. Але декому психологічно легше сховатися під ковдрою, увімкнути ліхтарик і повторювати "вовка немає, це мама лякає". Коли вовк уже ТУТ.

на відміну від мамкиних патріотів - я трошки знаю що відбувається на фронті. Бо починаючи з 14 року я і мої друзі приймають участь як безпосередьо так і волонтерством. Так що хто там у вас в комі лежить  - я не знаю. Й які загрози та що насправді робится мені теж відомо. І що таке порошенко - в арміє теж непогано знають. Що до речі дуже непогано показало голосування на позиціях. Ну а ви втішайтися. ога.

Бачив якось відео, де чувак на фронті каже, що це все хутін воює з ними, а народ кацапляндії норм. Ще, якщо глянути, що навіть на фронті люди голосували в більшості за кловна, то з цього випливає, що причетність до військових дій зовсім не означає, що у вас в голові не насрато.
Якщо людина, що воює з рашкою, голосує за проросійського кандидата, то ця людина ідіот, а не герой.

Подякували: flatliner1

8 385

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Бачив якось відео, де чувак на фронті каже, що це все хутін воює з ними, а народ кацапляндії норм. Ще, якщо глянути, що навіть на фронті люди голосували в більшості за кловна, то з цього випливає, що причетність до військових дій зовсім не означає, що у вас в голові не насрато.
Якщо людина, що воює з рашкою, голосує за проросійського кандидата, то ця людина ідіот, а не герой.

ідіоти - це люди які розказують людям на передовій, що їм робити та як голосувати, якою мовою спілкуватися та кого вважати ворогом. Запам'ятайте це й не пишіть дурню, трусики.

8 386

Re: Тема для розмов

varkon написав:
FakiNyan написав:

Бачив якось відео, де чувак на фронті каже, що це все хутін воює з ними, а народ кацапляндії норм. Ще, якщо глянути, що навіть на фронті люди голосували в більшості за кловна, то з цього випливає, що причетність до військових дій зовсім не означає, що у вас в голові не насрато.
Якщо людина, що воює з рашкою, голосує за проросійського кандидата, то ця людина ідіот, а не герой.

ідіоти - це люди які розказують людям на передовій, що їм робити та як голосувати, якою мовою спілкуватися та кого вважати ворогом. Запам'ятайте це й не пишіть дурню, трусики.

І що? Савченко теж воювала. Їй навіть героя дали, і що потім стало?

8 387

Re: Тема для розмов

Більшість на фронті за Пороха:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

8 388

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

І що? Савченко теж воювала. Їй навіть героя дали, і що потім стало?

а що потім стало? Ви впевнені що знаєте все, при тому що з 12 підозрюваних, 9 під прикриттям? ;) Сталінський прокурор Вишинський з захопленням аплодує.
Це не значить що надя не єбанашка - але ...

8 389

Re: Тема для розмов

koala написав:

Більшість на фронті за Пороха:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

Не знаю що саме ви хотіли показати - але здається це не зовсім так.
наприклад
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp336 … 1=114.html

8 390

Re: Тема для розмов

https://image.prntscr.com/image/7Ar7bzfhQLqio7fQ4hZF3Q.png

8 391

Re: Тема для розмов

koala написав:

Більшість на фронті за Пороха:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

в мене те посилання не відкривається

8 392

Re: Тема для розмов

varkon написав:
FakiNyan написав:

І що? Савченко теж воювала. Їй навіть героя дали, і що потім стало?

а що потім стало? Ви впевнені що знаєте все, при тому що з 12 підозрюваних, 9 під прикриттям? ;) Сталінський прокурор Вишинський з захопленням аплодує.
Це не значить що надя не єбанашка - але ...

Я кажу, що сам факт того, що люди воюють на фронті - в більшості випадків лише означає, що ці люди воюють на фронті, і все. Це не каже, що їхні інші переконання є вірними.

Подякували: leofun01, varkon, flatliner3

8 393

Re: Тема для розмов

Перше місце Зеленського - це повна, тріумфальна перемога Порошенко. Це Петро Олексійович все п'ять років свого президентства робив все можливе і неможливе, робив на межі, працював до відрази, щоб населення проголосувало за кого завгодно, але тільки не за політиків.

Це він знищив завоювання Майдану. Це він спустив в унітаз небачений патріотичний підйом перших місяців війни. Це він побудував небачену досі корупційну систему, яка заробляє на крові. Це він створив фантастичну атмосферу брехні, коли купується на Заході російський газ не вважається російським, коли зростає товарообіг з агресором, а ми благаємо весь світ посилити санкції, коли Україна ходить з простягнутою рукою, а всередині країни розкрадається половина бюджету ...

Це Порошенко руками порохоботів і підконтрольних ЗМІ оббрехав, обплював і топче в грязь всіх політичних опонентів. Чого ж тепер дивуватися перемозі популярного артиста? ..

P.S. Це цитата

https://www.slovoidilo.ua/persony/poros … /obicjanky

А так взагалі 2 тур для мене це вибір без вибору.

Подякували: fed_lviv, varkon2

8 394

Re: Тема для розмов

Replace написав:

Перше місце Зеленського - це повна, тріумфальна перемога Порошенко. Це Петро Олексійович все п'ять років свого президентства робив все можливе і неможливе, робив на межі, працював до відрази, щоб населення проголосувало за кого завгодно, але тільки не за політиків.

Це він знищив завоювання Майдану. Це він спустив в унітаз небачений патріотичний підйом перших місяців війни. Це він побудував небачену досі корупційну систему, яка заробляє на крові. Це він створив фантастичну атмосферу брехні, коли купується на Заході російський газ не вважається російським, коли зростає товарообіг з агресором, а ми благаємо весь світ посилити санкції, коли Україна ходить з простягнутою рукою, а всередині країни розкрадається половина бюджету ...

Це Порошенко руками порохоботів і підконтрольних ЗМІ оббрехав, обплював і топче в грязь всіх політичних опонентів. Чого ж тепер дивуватися перемозі популярного артиста? ..

P.S. Це цитата

https://www.slovoidilo.ua/persony/poros … /obicjanky

А так взагалі 2 тур для мене це вибір без вибору.

дурня якась. як на мене, то порох зробив більше за всіх минулих президентів разом взятих

Подякували: Q-bart, PRY, dot, flatliner4

8 395

Re: Тема для розмов

він спустив в унітаз небачений патріотичний підйом перших місяців війни

+++

він створив фантастичну атмосферу брехні, коли купується на Заході російський газ не вважається російським

+++

ми благаємо весь світ посилити санкції, коли Україна ходить з простягнутою рукою, а всередині країни розкрадається половина бюджету

+++

Подякували: Replace, varkon2

8 396

Re: Тема для розмов

Усратися, вони й тут є.

Так, спустив навіть не підтерся. Спочатку мобілізував, потім вбив, сказав, що вбиті тільки з заходу, потім навпаки російськомовні украінци, почав кричати за мир, за компроміс і дружбу. І форму з тапками довго не хтів видавати воїнам.

Так, коли тайванська фокскон виробляє айфон, то він ні разу не епл, а тільки фокскон.

Так, корупціонери крадуть 400 мільярдів гривень щороку. Правда. Сам пару мільядрів з того маю.

Подякували: FakiNyan, 221VOLT2

8 397

Re: Тема для розмов

NagarD написав:

Усратися, вони й тут є.

Так, спустив навіть не підтерся. Спочатку мобілізував, потім вбив, сказав, що вбиті тільки з заходу, потім навпаки російськомовні украінци, почав кричати за мир, за компроміс і дружбу. І форму з тапками довго не хтів видавати воїнам.

Так, коли тайванська фокскон виробляє айфон, то він ні разу не епл, а тільки фокскон.

Так, корупціонери крадуть 400 мільярдів гривень щороку. Правда. Сам пару мільядрів з того маю.

відсипте хоч мільйончика плз

8 398

Re: Тема для розмов

Будь ласка, коли критикуєте, наводьте альтернативи.

спустив в унітаз небачений патріотичний підйом перших місяців війни

Образно ви зупинку російської агресії описали. Дуже образно. Мені навіть не зрозуміти, настільки образно. Тобто те, що в Маріуполі, Слов'янську і Краматорську українські суди, пошта, банки - це унітаз, і Порошенко мав одразу поставити патріотів по Дніпру, де й пройшла б лінія розмежування, правильно?

коли купується на Заході російський газ не вважається російським

А що він мав зробити - побудувати газогін з Норвегії? Чи брехати, що ми купуємо його в Росії, бо ми перекуповуємо його в Словаччини?

коли зростає товарообіг з агресором

Не зростає, а відновлюється. І це відновлення значно повільніше за зростання товарообігу з ЄС. А які альтернативи? Знизити ВВП ще на 10%?

він побудував небачену досі корупційну систему, яка заробляє на крові

Ага. Особисто ходив по всіх директорах, прокурорах, слідчих і змушував їх брати хабарі.
Ну а про "небаченість" може писати лише той, хто прогулював історію в школі й не читав російські опозиційні сайти.

всередині країни розкрадається половина бюджету

Якось дуже кругла цифра виходить. Напишіть краще 49,3% - так серйозніше виглядає.
Ні, ну от взагалі ви уявляєте собі, який державний бюджет України і куди він витрачається? Як там можна половину викрасти?

Це Порошенко руками порохоботів і підконтрольних ЗМІ оббрехав, обплював і топче в грязь всіх політичних опонентів

А решта ніколи нікого не оббріхують і роблять виключно зважені заяви після детального факт-чекінгу.

---

Ну давайте серйозно. Порошенко - український бізнесмен родом з 90-х. Він чудово знає, як у нас робиться бізнес; "не підмажеш - не поїдеш", "дають - бери, б'ють - біжи", "сам кради та іншим давай" та решту радянсько-кримінальних сентенцій він не просто засвоїв - він їх творчо розвиває, і досить ефективно.

От тільки не треба робити вигляд, що решта політиків набагато краща. Чи взагалі краща. Що Порошенко не буде боротися з корупцією, мені було очевидно ще в 2014; звинувачувати його в цьому - те саме, що звинувачувати Януковича в проросійськості чи Ющенка в глечиках. Це було відомо ще до того, як він став президентом. Але в Порошенка є позитивні сторони:
- він не проросійський. Він кілька разів намагався загравати з росіянами, але схоже, що там є розбіжності на рівні культури;  дві третини наших політиків не мають таких розбіжностей, що не заважає їм лишатися в нашій політиці.
- він вміє вести переговори і організувати ефективну роботу людей із різними переконаннями. Більшість у Раді на мій подив тримається, значною мірою, завдяки його роботі; він переконав патріарха Варфоломія видати Україні Томос; ну і ще можна згадати купу менш значних, але важливих, досягнень.
- він розуміє, як працює ринок і що таке незалежні інституції. На диво, це досить рідкісна в нашій політиці якість. Так, його розуміння своєрідне, з огляду на перший пункт; але воно, принаймні, є, і він не продавлює через уряд та Раду товари за собівартістю для задоволення люмпенізованої частини виборців.

Ну і насамкінець - як я розумію, для ситуації в Україні (як і Росії, Грузії і інших пострадянських країнах) термін "корупція" в західному розумінні - коли державний апарат працює як машина, а десь є окремі зіпсовані (corrupted) коліщатка - взагалі неправильно застосовувати. У нас є системна невідповідність законів усталеним практиками (спробуйте перекласти англійською наш термін "правозастосування"); і виходити з цього стану нам треба дуже довго - потрібен систематичний перегляд законів, вивчення реальної ситуації, зміна, зрештою, суспільної моралі, що можливо лише протягом часу, співмірного зі зміною поколінь.

Так, Порошенко явно не хоче рухатися в цьому напрямку; але особливих змін я б не очікував від жодного претендента, подивіться на Грузію, якщо не розумієте, чому. І наразі корупція не є найбільшою проблемою України - у нас є реальна загроза замінити місцевих корупціонерів на російських з усіма негативними наслідками. А вішати абсолютно всі проблеми суспільства на одну людину - це щось біблійне; тільки там усе ж таки цапа-відбувайла для цього знаходили, а не царя.

8 399

Re: Тема для розмов

До речі, про корупцію на крові.
100 років тому була така собі Перша Світова війна. У ній брала участь, зокрема, Російська Імперія. І от уряд РІ в перші дні та місяці війни, зокрема, заборонив без дозволу уряду перевозити товари між губерніями - ну, щоб все для фронту, все для перемоги, правильно ж? Унаслідок цього, щоб перевезти віз жита з Полтави до Києва, треба було їхати за дозволом у Петербург. Очевидно, що ніхто не їздив, усі платили хабарі. Ну й уряд, схоже, не задарма такі дозволи видавав.
Ситуація була приблизно така, як ніби у 2014 "для економії" заборонили машинам без спеціального дозволу виїжджати з області реєстрації. Але у 2014 український уряд навпаки дозволив їздити на євробляхах.
Ще хтось поговорить про "нечувану корупцію"?

Подякували: Q-bart1

8 400

Re: Тема для розмов

Для мене Порошенко - це смерть України.
Й поперше - нічого він не зупинив. Ворога зупинили добровольчі батальйони - коли кожен комплектувався чим міг, та більш-менш віддані ВСУ. Будь ласка, не примійшуйте до цьго діючого президента. Для нього ця сітуація вигідна - як й для путіна. На совісті порошенко - знищення добровольчого руху та взагалі багато чого.
По друге - так Порошенко міг зробити багато, але він залишився олігархом - мало того, на совісті цього гаранта - багато порушинь Констітуції. Віджими, корупція, крадіжки. Й на останок - він проросійський. Він не намагається - він цілком плідно працює з росіянами. Через Медведчука внього все гарно виходить. Коли Коломойський залупився на росіян - він втратив все. Моментально. В той же москприват  отримав блокіровку приватдока та тимчасову адміністрацію вже на кінець лютого. Так йому трошки пощастило - через знайомих жидів щось вдалося повернути - але у Порошенко працюють як мінімум два великих підприємства (працювало до 2017) Не проросійський кажете?
Порошенко - це найгірший вибір, навіть колишня баба з косою краще.
З.І. Евробляхи - були зроблені для того щоб машини тягати в АТО. Це потім дуже розумні "волонтери" почали тягати їх для себе та для загала.