8 421

Re: Тема для розмов.

Дякую, вже є 502реплейс.

8 422 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (07.04.2018 07:06:59)

Вчора зустрів однокласника який після школи пішов в КПІ на якусь технічну спеціальність. Вияввляється зараз працює web–дизайнером (малює в Photoshop.  :D  :D  :D ) в Києві за 500$ (ну або менше. Наскільки я зрозумів 500 доларів це максимум який буває не завжди). Не те щоб він мені не подобався або я дуже злорадстував, але настрій навіть сьогодні хороший. Ще він став якимсь ще більш тихим ніж зазвичай.

8 423

А ви стали веб макакою, яка шукає замовлення на ледь живому форумі. Ви на голову вище, так тримати.

Подякували: javascriptIsLife1

8 424

а деяка веб макака така недолуга, що готова працювати за їжу, і все одно роботи не має

8 425 Востаннє редагувалося VTrim (07.04.2018 10:26:56)

А третя веб макака не зрозуміла, що це стьоб? Видно мізки атрофувалися за ангулярами.
Крім того, слова цієї макаки не варті й html сторінки, на якій вони написані. Адже як швидко ця макака перезулася в повітрі, називаючи до того всіх інших веб макаками.

8 426

>ці болі недолугої веб макаки  *JOKINGLY*

8 427 Востаннє редагувалося VTrim (07.04.2018 11:27:18)

Ви ж точно така сама, хіба ні?
upd:

Прихований текст

ні, гірша

8 428

те відчуття, коли однозадачний невдаха-недоучка порівнює себе з сеньйором формошлопером, пффф

8 429 Востаннє редагувалося VTrim (07.04.2018 11:30:52)

Ну, мені щоб стати невдахою-недоучкою, не довелося 5 років на нього вчитися, на відміну від деяких.

8 430

ну так, батьки посадили на 5 років, думали - буде диплом, то будуть гроші, але якшо в голові пусто, то маєте, що маєте.. не заздрю вам.

8 431

Звідки ви взяли, що у вас там не пусто? Інженер ви наш.

8 432

не люблю хвалитись

8 433

javascriptIsLife написав:

Нюхав в магазині пакет з кавою. Ніжний шоколадний запах, вдома відкрив і понюхав вміст і відчув вже більш знайомий прогірлкий (але все ще доволі приємний) запах кавового поганства. Заварив. Кисле і гірке (більш гірке ніж кисле), запаху майже ніякого. Пара ложок цукру трохи покращила смак і запах а  дві ложки вершків ще більше замаскували кавове поганство. Чекаю поки подіє кофеїн.

Налити в невелику каструлю чашку молока. Нагріти, щоб було тепле, але ще не гаряче. Відлити трохи молока в миску для кішки, решту перелити в чашку. Налити в каструлю води на дно, всипати ложку (чайну з горою чи неповну десертну) кави (в даному випадку, змелена в блендері зернова кава «Премія» по-віденськи, 80% robusta, 20% arabica, обсмаження темне; можна купити й просто мелену, але зернова типу крутіша; можна купити не «Премію», а якийсь дорогий бренд, якби я вірив, що бренд впливає на якість; ІМНО на смак та кофеїновий ефект впливає лише співвідношення robusta/arabica та ступінь обсмаження). Поки вода з кавою закипає, зловити кішку і вмовити її випити трохи молока.  В міру закипання кави доливати в неї молоко невеликими порціями. Після останнього закипання вилити каву в чашку, випити з якимось тортиком і чекати кофеїнового ефекту (по-моєму, від кави хочеться спати?).

8 434

надибав таку от шнягу
https://npshopping.com/uk/

на амазоні ж дешевше купувати залізячча, то думаю - замовлю з амазона, бо я ж хитрий. А потім дивлюсь такий

Якщо загальна сума вашого замовлення перевищує $160.00, вам необхідно оплатити 35% від суми перевищення ліміту*

Подякували: leofun01, ostap34PHP2

8 435

наче, є схема
1. замовляєте товар для знайомого, що в сша
2. він перепаковує то, і відправляє, як звичайну посилку

і тоді за мито платити не тре, бо то, типу, не покупка в магазині вже

8 436 Востаннє редагувалося Lace (08.04.2018 00:09:21)

Після останнього закипання вилити каву в чашку, випити з якимось тортиком і чекати кофеїнового ефекту

Простіше зайти в аптеку і купити одразу кофеїн в таблетках, тоді досягати кофеїнового ефекту стане набагато легше, до того ж можна це робити в будь-якому місці :D

на амазоні ж дешевше купувати залізячча, то думаю - замовлю з амазона, бо я ж хитрий. А потім дивлюсь такий

Я ж в якійсь з ваших тем вже писав, що в нас безмитний ліміт 150 євро, а тому якщо ви його перевищите то можете попасти на розмитнення. Так що беріть це до уваги і далі дивіться вже на різницю в ціні вартує весь той геморой і ризик зекономлених грошей чи ні.

наче, є схема
1. замовляєте товар для знайомого, що в сша
2. він перепаковує то, і відправляє, як звичайну посилку

Тут є лише 2 проблеми:
1. Якщо посилка загубиться, то ви отримаєте дулю з маком.
2. Якщо митники відкриють посилку, то вони можуть її переоцінити і тоді доведеться все одно платити мито.

і тоді за мито платити не тре, бо то, типу, не покупка в магазині вже

Ну так на ebay речі продають і звичайні американці/італійці/англійці і т.д.) Крім цього не потрібно забувати, що подарунки також оподатковуються. Максимум що можете зробити це занизити вартість, але якщо посилка загубиться, то страховка покриє лише ту вартість, яка була задекларована.

8 437 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (08.04.2018 08:16:04)

Кофеїн в аптеці це не те. Хіба молоко не зменшує дію кофеїну?

8 438

javascriptIsLife написав:

Кофеїн в аптеці це не те. Хіба молоко не зменшує дію кофеїну?

Зменшує або сповільнює. Ну але ж я не намагаюсь отримати серцевий напад замість бадьорого кофеїнового сну.

8 439

дідько, в мене знову 502, ще й при намаганні зайти в тему, котра треба http://replace.org.ua/topic/8213/page/5/

8 440 Востаннє редагувалося /KIT\ (08.04.2018 17:40:49)

replace такий replace... (я про 502)