8 461

Re: Тема для розмов.

Ⰰ Ⰲⰻ ⱂⱃⱁⱄⱅⱁ ⱀⰰⰲⱍⰹⱅⱐⱄⱑ ⱍⰻⱅⰰⱅⰻ ⱌⰹ ⰱⱆⰽⰲⰻ — ⰲ ⰶⰻⱅⱅⰹ ⱂⱃⰻⰳⱁⰴⰻⱅⱐⱄⱑ ;)

8 462

Та я пробую, тільки на форумі вони в мене чогось дуже маленьким шрифтом. В однорідну в’язь перетворюється. Треба або дуже сильно скролити, або кудись копіювати і там читати.

8 463

Доречі вона не дуже українській підходить, бо не розрізняє г і ґ

8 464 Востаннє редагувалося /KIT\ (10.04.2018 21:57:46)

del

8 465

Vo_Vik написав:

Проте, в глаголиці також є дві букви г — тверда й м'яка (не плутати з фрикативною — йдеться саме про м'якість, ь). При бажанні, на роль ґ можна пристосувати ⰼ (що відповідає сучасній сербській ђ чи македонській ѓ) — м'якого гь чи ґь в українській мові все одно нема.

8 466

P.Y. написав:
Vo_Vik написав:

Проте, в глаголиці також є дві букви г — тверда й м'яка (не плутати з фрикативною — йдеться саме про м'якість, ь). При бажанні, на роль ґ можна пристосувати ⰼ (що відповідає сучасній сербській ђ чи македонській ѓ) — м'якого гь чи ґь в українській мові все одно нема.

Це які? Бо я не знайшов.

8 467

Як це стаося!!?1111
Я ж реєструвався на форумі програмістів?
https://24tv.ua/resources/photos/news/610x344_DIR/201702/779696.jpg?201703084746

8 468 Востаннє редагувалося /KIT\ (27.07.2021 12:50:39)

8 469

Я нарешті усвідомив свою сексуальність чи сексапільність чи щось таке. Дивлюся на фотку

Прихований текст

https://78.media.tumblr.com/c7387ad3ad3b52abf04ccd35e806efff/tumblr_ope831WLkT1vd8r3oo1_1280.jpg

і відчуваю всю його чуттєвість і секспільність і самому собі я здаюся таким гарячим і привадлим. Чи це просто гейські позиви?

8 470

То юність, весна і недотрах.

8 471

javascriptIsLife написав:

Я нарешті усвідомив свою сексуальність чи сексапільність чи щось таке. Дивлюся на фотку

Прихований текст

https://78.media.tumblr.com/c7387ad3ad3b52abf04ccd35e806efff/tumblr_ope831WLkT1vd8r3oo1_1280.jpg

і відчуваю всю його чуттєвість і секспільність і самому собі я здаюся таким гарячим і привадлим. Чи це просто гейські позиви?

а як ви відноситесь до дівчат з членами?

8 472 Востаннє редагувалося /KIT\ (27.07.2021 12:50:28)

Подякували: FakiNyan1

8 473 Востаннє редагувалося /KIT\ (27.07.2021 12:50:04)

Подякували: FakiNyan, ostap34PHP, koala3

8 474

ура, в мене репутація тепер менша за 3000, не лайкайте мене, будь-ласка.

Подякували: /KIT\, ostap34PHP2

8 475

Пів країни не можуть в рідну мову кирилицею, натомість мають сміливість розглядати латинку.
Щоб не так як у кацапів, за те так, як у пшеків.

8 476 Востаннє редагувалося /KIT\ (27.07.2021 12:49:53)

8 477

/KIT\ написав:

Ⱅⱃⰵⰱⰰ ⱂⰵⱃⰵⱈⱁⰴⰺⱅⰺ ⱀⰰ ⰳⰾⰰⰳⱁⰾⰺⱌⱓ!

А вчора P.Y. для и інший символ вживав

8 478

VTrim написав:

Пів країни не можуть в рідну мову кирилицею, натомість мають сміливість розглядати латинку.

Для мене щоб не як у москалів ніколи не було аргументом.

8 479

Vo_Vik написав:
VTrim написав:

Для мене щоб не як у москалів ніколи не було аргументом.

Тоді сенс цих збочень? Як просто існуюча альтернатива (наприклад для іноземців) може бути, але не більше.

8 480 Востаннє редагувалося dot (11.04.2018 21:38:04)

Sens zbočenj?

Davajte počnjimo, cčo ne äk u moskaljiw šjilkom dovid.

Kyrylyšja teg ne ë nacoü, z Bulqar, a potim onovlena z Moskowsjkoï imperiï. A tepericnja vona, raptovo, teg podibna do moskowsjkoï: navitj ь perenesly tudy, aby bulo äk u moskaljsjkoï abetky. Rozumiëte? Oto g vono, Moskoviä dlja nas čerez abetku, reliqiü, kotra teg na šjomu bazuë, ë takoü soboü Vizantiëü. Pohljanjte, xto i nadalji ugytkuë neü. Osj čomu ti piv i ne mogutj, i čomu Sovity spercu robyly kyrylizašiü, hadaëte prosto tak?

Oskiljky kyrylyšja ne naca, to vona maë zabahato problem:
— vidsutnistj bukw dlja zvukiw дж, дз, ў — navitj pivdennosloväny maütj ïx;
ьо/йо ta i/ї, ю vyhljadom іо — vypadaütj z loqiky;
— uskladnennja movy apostrofem.

Äk u poljakiw?

A pan znaë, cčo maty latinku to ne äk u poljakiw? Prosto pohljante skiljky mow, osoblyvo providnyx, korystuütjsja neü. Poljaky tam lyc kraplja u vodji. I cče, moä pysemnistj sxoga na poljsjku? Oto g, tomu ne vicajte lapcy, äk moskalj.