8 481

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

не нам, а їм

Я себе не відділяю від нації...

8 482

Re: Тема для розмов

koala написав:
FakiNyan написав:

не нам, а їм

Нам. Бо немає "нас" і "їх", є ми. І якщо виборці Порошенка не змогли пояснити виборцям Зеленського, яку дурість вони роблять, то це і їхня провина.

ага, і в тому, що рашка окупувала території - теж винна Україна, бо не змогла захиститись.
мо таки нехай кожен відповідає за себе? бо виходить так, ніби зебіли - то діти-дауни, за котрими нам, порохоботам, потрібно постійно приглядати, аби вони собачого лайна не наїлися на вулиці.

Подякували: leofun01, 221VOLT2

8 483

Re: Тема для розмов

bvn написав:
FakiNyan написав:

не нам, а їм

Я себе не відділяю від нації...

а я себе відділяю від дебілів та малоросів

8 484

Re: Тема для розмов

https://replace.org.ua/uploads/images/6904/38175c51a4bf1b2aae0bbe8a974d7dae.png
Google вже не той що раніше.

8 485

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
bvn написав:
FakiNyan написав:

не нам, а їм

Я себе не відділяю від нації...

а я себе відділяю від дебілів та малоросів

Росіяни, коли скидатимуть бомби, вас не відділятимуть.

Подякували: flatliner1

8 486

Re: Тема для розмов

koala написав:
FakiNyan написав:
bvn написав:

Я себе не відділяю від нації...

а я себе відділяю від дебілів та малоросів

Росіяни, коли скидатимуть бомби, вас не відділятимуть.

і до чого це?

8 487

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

і до чого це?

Скільки губу не закочуй, малоросами не називай, а всервіно в одному човні пливемо. Треба то розуміти, а в ідеалі і відповдальність ділити. Інкаше човен (як лебідь щука і рак) далеко не допливе.

Подякували: flatliner1

8 488

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

і до чого це?

Ви все одно живете в якійсь державі. Навіть якщо ви не вважаєте Україну своєю державою, то рано чи пізно створите якусь чи то Галичину, Гуцулію, Івано-Франколенд абощо. І там так само буде 95% ідіотів. Треба не тікати, а працювати із тим, що маємо.
Але я певен, що ви саме українець - і тому, коли мине хвиля емоцій, зрозумієте, що нам звідси тікати нема куди. Треба своє робить.

Подякували: Replace, flatliner2

8 489

Re: Тема для розмов

koala написав:
FakiNyan написав:

і до чого це?

Ви все одно живете в якійсь державі. Навіть якщо ви не вважаєте Україну своєю державою, то рано чи пізно створите якусь чи то Галичину, Гуцулію, Івано-Франколенд абощо. І там так само буде 95% ідіотів. Треба не тікати, а працювати із тим, що маємо.
Але я певен, що ви саме українець - і тому, коли мине хвиля емоцій, зрозумієте, що нам звідси тікати нема куди. Треба своє робить.

так а ніхто й не тікає, просто називає дебілів дебілами

8 490

Re: Тема для розмов

0x9111A написав:
FakiNyan написав:

і до чого це?

Скільки губу не закочуй, малоросами не називай, а всервіно в одному човні пливемо. Треба то розуміти, а в ідеалі і відповдальність ділити. Інкаше човен (як лебідь щука і рак) далеко не допливе.

так ті 75% ідіотів і є тими, хто тягне Україну в дупу. Чи може нам об'єднатися з ними, аби не було, як в лебідь-щука-рак, і разом тягнути країну до дупи? чи шо ви пропонуєте?

Подякували: leofun01, /KIT\, PRY3

8 491

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

так ті 75% ідіотів і є тими, хто тягне Україну в дупу. Чи може нам об'єднатися з ними, аби не було, як в лебідь-щука-рак, і разом тягнути країну до дупи? чи шо ви пропонуєте?

Для початку спробуйте розібратися, чому люди голосували за Зе. Не обзивати їх, не казати, що вони неправі - а вислухайте і спробуйте проаналізувати. Краще когось із знайомих. Фраза "ти ідіот" ще нікого не змушувала змінювати політичні погляди, а детальний розбір того, що людині запхали в голову, і послідовна деконструкція фейків - може і допомогти.

Подякували: flatliner, sensei, 221VOLT3

8 492

Re: Тема для розмов

koala написав:
FakiNyan написав:

так ті 75% ідіотів і є тими, хто тягне Україну в дупу. Чи може нам об'єднатися з ними, аби не було, як в лебідь-щука-рак, і разом тягнути країну до дупи? чи шо ви пропонуєте?

Для початку спробуйте розібратися, чому люди голосували за Зе. Не обзивати їх, не казати, що вони неправі - а вислухайте і спробуйте проаналізувати. Краще когось із знайомих. Фраза "ти ідіот" ще нікого не змушувала змінювати політичні погляди, а детальний розбір того, що людині запхали в голову, і послідовна деконструкція фейків - може і допомогти.

я то пробував в пейсбуці зробити, закінчилось "ти порохобот і з тобою нема про що розмовляти"

8 493

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

я то пробував в пейсбуці зробити, закінчилось "ти порохобот і з тобою нема про що розмовляти"

Значить, щось ви там необережно робили.
Утім, я ніби бачив, що ви там робили - і якщо правильно пам'ятаю, ви таки порохоботили.

8 494

Re: Тема для розмов

koala написав:
FakiNyan написав:

я то пробував в пейсбуці зробити, закінчилось "ти порохобот і з тобою нема про що розмовляти"

Значить, щось ви там необережно робили.
Утім, я ніби бачив, що ви там робили - і якщо правильно пам'ятаю, ви таки порохоботили.

то вже залежить від вашого розуміння "порохоботити"

Прихований текст

https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/564767142562758656/unknown.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/564767763227475968/unknown.png

8 495 Востаннє редагувалося koala (22.04.2019 17:24:54)

Re: Тема для розмов

Ну от я ж якраз про це. Ви намагалися тупо нести свої меседжі, а не аналізувати та деконструювати чужі. Ну, ще вимагали негатив на кумира від прихильників. Це не дає результату, якщо людина визначилася. А ви навіть не спробували дізнатися, із чим саме людина визначилася.
До речі, вас що там, забанили?

Подякували: Fox1

8 496

Re: Тема для розмов

угу, давненько вже, я ж навіть фейковий айді пиляв в фотошопі, так ще і не відповіли, але мені той акк і не треба вже

8 497

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

мені той акк і не треба вже

Дарма. Роботи нам підкинули до біса.

8 498

Re: Тема для розмов

Як переїду до Львова, то нового зроблю.

8 499

Re: Тема для розмов

"я ж навіть фейковий айді пиляв в фотошопі"
Айді - це ви про паспорт ?

8 500

Re: Тема для розмов

Fox написав:

"я ж навіть фейковий айді пиляв в фотошопі"
Айді - це ви про паспорт ?

Угу