8 481

Re: Тема для розмов.

Я вам просто видам бан за паплюження української, бо виглядає у кращому випадку як тролінг, у гіршому - як знущання.

8 482 Востаннє редагувалося dot (11.04.2018 21:48:54)

Znucčannja? Ä rozrobljaw latinku i vyvčaw fonetiku majge piwroku, a tut u odnoho canuvaljnyka skrip pryhorilo, bo äk cče poäsnyty vgyw trolinn.

Osoblyvo eqoïstyčno vyhljadaë, koly tut i hlaholyšju vgyvaly. Čy nahadaty, cčo tut dozvolena ukraïnsjka, ale ne vkazano w äkij formi. Moge še vy zlogete svoü rolj čy vybačetesj za pohrozu?

8 483 Востаннє редагувалося VTrim (11.04.2018 22:10:33)

Так, я шанувальник українських скріп і шкода вашого дарма потраченого часу на створення цього фонетичного непорозуміння.
Наближення України до Європи відбувається в інший спосіб.
Останнє попередження.

8 484

якщо дота ще й тут забанять, то йому ніде буде популяризувати свою ідеологію...

8 485 Востаннє редагувалося dot (11.04.2018 22:01:11)

Navitj poäsnyty ne moge u čomu nedorozuminnja čy znucčannja. Pro äkesj ynce nablygennja. Typove moskaljsjke pustoslivä. Pro nedotrymannja vlasnyx praw čy odnobičnyj naprjam vge mowču. Mogec blokuvaty, ale spodivaü na čystyj rozum yncyx moderatoriw čy tutecnjoho ljudu.

8 486

Бан на добу.
Зовсім з глузду з'їхали, ще й таку потворну латинку, зовсім не читабельну. Є країни, яким нав'язали совки кирилицю (як от Казахстан), у цьому випадку повернення до латинки було логічним.
Це не наш випадок.

8 487

:D  :D  :D  :D

8 488

Для мене латинка в першу чергу потрібна там де нема можливості, або незручно використовувати кирилицю. І я фактично хочу тільки модернізацію держ стандарту до більш зручного і однозначного вигляду. Саме тому ті діакритичні знаки які пропонує пан dot взагалі мені не в тему. Які інтереси в нього не знаю. Щось типу самоствердження напевно. Людина півроку працювала, а ніхто не цінить його роботу. Так сталось що в даний час в технологіях домінують американці. Тому для мене латинка це в першу чергу те що є отут https://en.wikipedia.org/wiki/ASCII і присутнє в стандартному QWERTY-based Latin-script keyboard layouts. Бо воно з ймовірністю 99.9% буде присутнє на будь-якому пристрої який має якісь засоби введення.

І головна мета, щоб кожен раз не треба було узгоджувати з іншою стороною правила запису перед тим як переписуватись з таких пристроїв з тільки таким набором символів.

8 489 Востаннє редагувалося VTrim (11.04.2018 22:38:45)

Йа vам teж tр0хи уkpaйінс'koйі прuн1с. В U B 4 А 1 Т Е

8 490 Востаннє редагувалося /KIT\ (27.07.2021 12:49:42)

8 491 Востаннє редагувалося VTrim (11.04.2018 22:52:13)

А в Європі історично була кирилиця, але більшість переїхала на лaтиницю?
Це рагульський карго культ.

8 492

/KIT\ написав:
VTrim написав:
Vo_Vik написав:

Для мене щоб не як у москалів ніколи не було аргументом.

Тоді сенс цих збочень? Як просто існуюча альтернатива (наприклад для іноземців) може бути, але не більше.

Ну тіпа в Європі всі країни на латиниці, от і ми будем на латиниці. (хоча шо від того зміниться?)

а болгарська?

8 493

/KIT\ написав:
varkon написав:

Як це стаося!!?1111
Я ж реєструвався на форумі програмістів?
https://24tv.ua/resources/photos/news/610x344_DIR/201702/779696.jpg?201703084746

що сталося?

маю враження що попав до гуртожитку педадогічного ПТУ - але туди раптом потрапили учні шостого класу (по сучасній дванадцятирічній)

8 494

Який же я злий ... :(

8 495

Розбанив.

8 496 Востаннє редагувалося Vo_Vik (12.04.2018 00:27:06)

VTrim написав:

А в Європі історично була кирилиця, але більшість переїхала на лaтиницю?
Це рагульський карго культ.

Румуни, чехи, словаки і хорвати користувались кирилицею певний час.

8 497

Vo_Vik написав:
VTrim написав:

A v Ëvropi istoryčno bula kyrylyšja, ale biljcistj pereïxala na latynyšju?
Še rahuljsjkyj karho kuljt.

Rumuny, čexy, slovaky i xorvaty korystuvalysj kyrylyšeü pevnyj čas.

Я навіть більше скажу. СРСР — мода на интернаціоналізм ж! — плянували лятінізацію.

Також коли враховувати Туреччину як Европу і тільки про перехід на лятиницю…

Коротше, перелїк немаленький, еге ж? Слїд зазначити, що білоруси теж були близькі до латиницї.

Добре, що розбанили. Знайшоў рішення.

"І виглядає так"

https://imgur.com/eVXYlCy.png

8 498

Який цікавий персонаж, що ж могло так покалічити його сприйняття мови.

8 499

Очевидно, кирилиця.

8 500

dot написав:

Я навіть більше скажу. СРСР — мода на интернаціоналізм ж! — плянували лятінізацію.

Ой, та що тільки не планували, мо давайте Дніпро куди повернемо?