9 121

Re: Тема для розмов

а) запозики можна зьміньувати,

То Вам можна, а іншим людям ще треба, щоб їх розуміли.

9 122

Re: Тема для розмов

https://i.ibb.co/wMVwmKj/kolyjadorvusja.png

9 123

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

скоро дорахуємо до мільйона 8)

(так називалась тема для розмов та теребонькання на циферки-айді повідомлень на форумі травіану)) )

На Лінвофорумі  є схожа гра, тільки там не на номери повідомлень  дивляться, а записують числа різними способами (цифрами в різних писемностях, як юнікодівський символ з відповідним кодом, і т.п.). Можемо й тут завести щось подібне.

Подякували: 221VOLT1

9 124 Востаннє редагувалося 221VOLT (15.12.2019 10:17:44)

Re: Тема для розмов

dot написав:

пишиш за звичкоју від Московськојі i жериш лајно, хоча думајиш, же то робе «піпл», хоча насправді таких мало, котрі сьвідомі і почали повертати норми Украјинськојі.

"це тому у вас життя дороге і економіка в задниці,
бо ви неправильно з англійської слова запозичували,
неправильно записували, неправильно вимовляли, неправильно жили;
оце зараз указ напишемо, будете правильно слова записувати і вимовляти,
і жити розпочнете правильно -- всі проблеми самі виправляться!!"

:D ахаха))

"ви просто жили неправильно, бо у вас мало букви Г було"
:D

не треба ніякої економіки з математикою вивчати (жодних точних наук),
не треба нові технологічні рішення проблем запроваджувати,
не треба оптимізовувати застарілі способи вирішення різних задач...

достатньо просто ...

Прихований текст

потеребонькати на зміну букв "Х -> Г, Г -> Ґ",
без смс та реєстрації,
без напружування мізків...

і жити станете краще !
тому що "так правильно"!
:D

Прихований текст

роблять те ж самісіньке, що і Росія,
тільки обгортка інша --
на фантику пише "unlike russia",
а цукерка та ж самісінька -- з лайна і палок)

а могли би алгоритми Японії, Німеччини та Сша переймати,
інакше кажучи -- країн, де економіка не в задниці
та громадяни не витрачають половину з-п на їжу...

Прихований текст

".. свідомо.. норми ..."
йой!
давайте будемо реалістами:
норма -- це те, що робить більшість!
а геніїв, і просто розумних -- завжди меншість
(осьо ми всі тут -- точно не розумні, бо дурницями зайняті -- дурним срачем)
відповідно, більшість -- тупі,
звідси "більшість" до "свідомо" ніяк не в'яжеться)

цей натовп буде завжди радіти --
немає значення, чи зверху приказали когось помилувати,
чи когось розіп'яти...

зараз розпинають окремі букви і слова,
розпинають десятиліття незалежності України,
всі ті правила, які дехто, на відміну від вас,
вивчав у школі і так далі, відмінником був і все добре пам'ятає
(плювок в обличчя тим, хто вчився -- "все, що ви робили -- неправильно і намарне"
а дурачкам все одно -- як раніше нічого не знали і з помилками "четали і песали", так і зараз будуть,
раденькі, що дурненькі, відчуваючи себе частиною чогось більшого -- монстра натовпу)

і зараз в шоці від того, що історія -- практика указів зверху, яка була в совок -- повторяється
тоді таке ж було -- указом визнавали поетів і письменників врагами народу,
а школярі також раділи, ото як ви зараз -- "ура!
можна виривати сторінки з підручника -- оцих всіх письменників і їхні твори вивчати не будемо!"

новітнє полювання на відьом почалось з полювання на окремі букви та слова  *FACEPALM*

9 125 Востаннє редагувалося plusxx (15.12.2019 10:25:33)

Re: Тема для розмов

Я хотів би запитати пана dot'a . Як називається орфографія якою ви користується?
Просто я ніколи її ніколи не зустрічав її у вжитку. Я не хейтер просто цікавлюсь.
Просто з альтернативних українських алфавітів я знаю лише русинський (русинським діалектом користується понад 50 тис. чоловік).

Подякували: 221VOLT1

9 126 Востаннє редагувалося dot (15.12.2019 11:08:39)

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
dot написав:

пишиш за звичкоју від Московськојі i жериш лајно, хоча думајиш, же то робе «піпл», хоча насправді таких мало, котрі сьвідомі і почали повертати норми Украјинськојі.

"це тому у вас життя дороге і економіка в задниці,
бо ви неправильно з англійської слова запозичували,
неправильно записували, неправильно вимовляли, неправильно жили;
оце зараз указ напишемо, будете правильно слова записувати і вимовляти,
і жити розпочнете правильно -- всі проблеми самі виправляться!!"

:D ахаха))

"ви просто жили неправильно, бо у вас мало букви Г було"
:D

не треба ніякої економіки з математикою вивчати (жодних точних наук),
не треба нові технологічні рішення проблем запроваджувати,
не треба оптимізовувати застарілі способи вирішення різних задач...

достатньо просто ...

Прихований текст

потеребонькати на зміну букв "Х -> Г, Г -> Ґ",
без смс та реєстрації,
без напружування мізків...

і жити станете краще !
тому що "так правильно"!
:D

Прихований текст

роблять те ж самісіньке, що і Росія,
тільки обгортка інша --
на фантику пише "unlike russia",
а цукерка та ж самісінька -- з лайна і палок)

а могли би алгоритми Японії, Німеччини та Сша переймати,
інакше кажучи -- країн, де економіка не в задниці
та громадяни не витрачають половину з-п на їжу...

Прихований текст

".. свідомо.. норми ..."
йой!
давайте будемо реалістами:
норма -- це те, що робить більшість!
а геніїв, і просто розумних -- завжди меншість
(осьо ми всі тут -- точно не розумні, бо дурницями зайняті -- дурним срачем)
відповідно, більшість -- тупі,
звідси "більшість" до "свідомо" ніяк не в'яжеться)

цей натовп буде завжди радіти --
немає значення, чи зверху приказали когось помилувати,
чи когось розіп'яти...

зараз розпинають окремі букви і слова,
розпинають десятиліття незалежності України,
всі ті правила, які дехто, на відміну від вас,
вивчав у школі і так далі, відмінником був і все добре пам'ятає
(плювок в обличчя тим, хто вчився -- "все, що ви робили -- неправильно і намарне"
а дурачкам все одно -- як раніше нічого не знали і з помилками "четали і песали", так і зараз будуть,
раденькі, що дурненькі, відчуваючи себе частиною чогось більшого -- монстра натовпу)

і зараз в шоці від того, що історія -- практика указів зверху, яка була в совок -- повторяється
тоді таке ж було -- указом визнавали поетів і письменників врагами народу,
а школярі також раділи, ото як ви зараз -- "ура!
можна виривати сторінки з підручника -- оцих всіх письменників і їхні твори вивчати не будемо!"

новітнє полювання на відьом почалось з полювання на окремі букви та слова  *FACEPALM*

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/da/Don%27t_Speak_the_Enemy%27s_Language%2C_Speak_American.jpg

Роздуми типового довбика, котриј гадаје, же народова особливість (типова хвороба післьа- чи засовітськојі льудини, котра вірить в міжнародність з відмовоју власного через відповідну пропаґанду, јак один з підвидів підМосковченьа) ньічого не значе і лише існује певна однопоточність. Чи мені нагадати, јак наприклад ЗДА за часи віјн гнобили Ньімцьів чи Ніппонцьів за часи віјн, в тому числі мову? Joj! А Ньіпонцьји, јак і гинші розвинуті штиб Тајланд, Гонь Конь, котрі не візьмуть Китајські норми читаньа і нове письмо. Ньімцьи теж так робјатј, ого! Дивно, же не згадали Швајцьів, де мовне питанье јібать јаке важливе: одна держава сперечаје сьа з гиншоју і досьі! Там народи мајуть добру грошову справу передусьим, бо добре збудували добру народову особливість, куди входе і мова.

pluszz написав:

Я хотів би запитати пана dot'a . Як називається орфографія якою ви користується?
Просто я ніколи її ніколи не зустрічав її у вжитку. Я не хейтер просто цікавлюсь.
Просто з альтернативних українських алфавітів я знаю лише русинський (русинським діалектом користується понад 50 тис. чоловік).

Переважно поједнанье драгоманівки і желехівки, почасти домішки гинших правописних засад задльа одноманітнень декотрих правил. Ја потім винесу правопис, јак допишу.

Подякували: leofun011

9 127

Re: Тема для розмов

dot написав:

Переважно поједнанье драгоманівки і желехівки, почасти домішки гинших правописних засад задльа одноманітнень декотрих правил. Ја потім винесу правопис, јак допишу.

То ви хочете створити новий український правопис, на основі двох мертвих правописів. Зрозуміло дякую за відповідь.

Подякували: 221VOLT1

9 128 Востаннє редагувалося dot (15.12.2019 11:08:00)

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
dot написав:

Переважно поједнанье драгоманівки і желехівки, почасти домішки гинших правописних засад задльа одноманітнень декотрих правил. Ја потім винесу правопис, јак допишу.

То ви хочете створити новий український правопис, на основі двох мертвих правописів. Зрозуміло дякую за відповідь.

Драгоманівка зьміньује лиш письмо, а не правописні норми (коли не вважати дјіјослівне закінченье), тому вважати јојі староју — јакось дивно, оскільки сучасні ПівдньоСловјанські письма основані за такими ж основами.

9 129

Re: Тема для розмов

dot написав:

Драгоманівка зьміньује лиш письмо, а не правописні норми (коли не вважати дјіјослівне закінченье), тому вважати јојі староју — јакось дивно, оскільки сучасні ПівдньоСловјанські письма основані за такими ж основами.

Я розумію ваше прагнення до якоїсь історичної автентичності, але  в ситуації коли в нас пів держави  не може вивичити існуючий правопис і абетку, вигадувтати нову не дуже доцільно. Крім того, я не розумію чим вам не угодила літера "Ї". Вона була в  абетці Кирила і Мефодія - зараз втрачена в россійській мові, але залишилась  в нашій я би сказав що "Ї" являється хорошим  alias'ом для 'йі'. Я не наполягаю на правильності своїх тверджень, це лише думка одного недоучки але лекше записати "Щецін" як  "Szczecin".

Подякували: 221VOLT1

9 130 Востаннє редагувалося dot (15.12.2019 11:44:27)

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
dot написав:

Драгоманівка зьміньује лиш письмо, а не правописні норми (коли не вважати дјіјослівне закінченье), тому вважати јојі староју — јакось дивно, оскільки сучасні ПівдньоСловјанські письма основані за такими ж основами.

Я розумію ваше прагнення до якоїсь історичної автентичності, але  в ситуації коли в нас пів держави  не може вивичити існуючий правопис і абетку, вигадувтати нову не дуже доцільно. Крім того, я не розумію чим вам не угодила літера "Ї". Вона була в  абетці Кирила і Мефодія - зараз втрачена в россійській мові, але залишилась  в нашій я би сказав що "Ї" являється хорошим  alias'ом для 'йі'. Я не наполягаю на правильності своїх тверджень, це лише думка одного недоучки але лекше записати "Щецін" як  "Szczecin".


Те шчо держава не може навчити значну частину льудеј в чомусь, то проблема не в чомусь, јак мова, шчепјонье, а в саміј державі. Раџу перегльанути про доцьільностьи. До того ж, хоч ја і зміньују правопис, він мати јме значно менше позаправних позначень.

Про ї:

  • Почньімо з того, же вона зараз позначаје јак [јі], так і [ји]. Досьі виразно чујиш синьиј. Чомусь не ругајемо сьа на јо і ьо, еге? Звичка!

  • Зручність теж суперечлива, мені наприклад легше сльіпо написати умовно ьі чи јі, аньіж шукати сраним мізинцьом далеку ї, до того ж на різних набірниць вона може шче ј гульати. Мовчу про запекльішого апострофа, котрого потребује цьа буква.

Дорьічи, не повірите, але написати Szczecin простіше, аньіж умовне Ščecin, не кажу про додаткові техничні проблеми. Про всьак зазначу, ја не захишчају Польську латинку, хоч і је прихильником латинки.

Подякували: leofun011

9 131 Востаннє редагувалося /KIT\ (01.01.2022 14:50:07)

Re: Тема для розмов

шчепјонье

Розшифруйте. Не розумію, як це читати

Подякували: 221VOLT1

9 132

Re: Тема для розмов

pluszz, облиш його. ну, подобається чолов'язі міняти розкладку. то його проблеми

Подякували: 221VOLT1

9 133

Re: Тема для розмов

/KIT\ написав:

> шчепјонье
Розшифруйте. Не розумію, як це читати

Читати по буквам. Чи ви таки не зрозуміли сенс? Коли за чинним, то шчепленньа.

9 134

Re: Тема для розмов

dot написав:

шчепјонье

тільки не подумайте що я до вас чіпляюсь.

Прихований текст

Зовсім на впаки завдяки вам я дізнався про альтернативні правописи, та проте яким правописом користувався Іван Франко.Що правда я не вважаю, його ні кращим ні гіршим від діючого, просто іншим).   

Але поякому правилу пропускається літера "л".

Подякували: 221VOLT1

9 135 Востаннє редагувалося dot (15.12.2019 13:31:19)

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
dot написав:

шчепјонье

тільки не подумайте що я до вас чіпляюсь.

Прихований текст

Зовсім на впаки завдяки вам я дізнався про альтернативні правописи, та проте яким правописом користувався Іван Франко.Що правда я не вважаю, його ні кращим ні гіршим від діючого, просто іншим).   

Але поякому правилу пропускається літера "л".

Де вона је вставкоју.

Тут лише одна заувага до викиду л: спати → спју, але спити → спију, јак за пијак, јак і лити → лију, де зараз лльу.

Подякували: leofun011

9 136

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
dot написав:

Драгоманівка зьміньује лиш письмо, а не правописні норми ...

Я розумію ваше прагнення до якоїсь історичної автентичності ...

Діло не в автентичності, а в уніфікації і мінімізації мовних правил. Правила, які зараз є загально прийнятими, роблять мову ушчербною, складно розробляти синтаксичні парсери, складно навчати ШІ для обробки текстів.
Те саме стосується багатьох інших мов, які використані людьми для спілкуваня.

Подякували: 221VOLT, flatliner2

9 137

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
pluszz написав:
dot написав:

Драгоманівка зьміньује лиш письмо, а не правописні норми ...

Я розумію ваше прагнення до якоїсь історичної автентичності ...

Діло не в автентичності, а в уніфікації і мінімізації мовних правил. Правила, які зараз є загально прийнятими, роблять мову ушчербною, складно розробляти синтаксичні парсери, складно навчати ШІ для обробки текстів.
Те саме стосується багатьох інших мов, які використані людьми для спілкуваня.

О і я кажу, що треба прямувати максимально до аглютанативності

Подякували: leofun01, 221VOLT, plusxx3

9 138

Re: Тема для розмов

А як же культура, традиції, історія? Може ви ще й в бога не вірете??

9 139

Re: Тема для розмов

Я пропоную повернення до витоків https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0 … 1%86%D1%8F

Подякували: 221VOLT, Chemist-i2

9 140

Re: Тема для розмов

pluszz написав:

Я пропоную повернення до витоків https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0 … 1%86%D1%8F

вони ще в ті часі ось це малювали на полях.. хто б міг подумати
https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/655811979851726880/unknown.png

Подякували: plusxx1