9 201 Востаннє редагувалося ReAl (28.12.2019 17:01:40)

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

і мова, як і місце народження чи проживання, то не є індикатор,
чи є людина говнисто-підлою, чи доброю-розумною-чесною

Звісно, місце народження-проживання на це не впливає.
Тому є й такі північно-східні сусіди, й сякі.
Говнисто-підлі  вважають, що путін зробив все правильно і взагалі, ще дужче треба.
А добрі-розумні-чесні — що треба у Криму провести ще один, тепер чесний, референдум.

Подякували: 221VOLT1

9 202

Re: Тема для розмов

хз, наскільки об'єктивний в Криму референдум получиться зараз,
коли багато українців виїхали,
когось до тюрми посадили,
і понаїхали туди росіяни..

146% за Росію там зараз буде?

9 203

Re: Тема для розмов

який референдум? ви шо дебіл?

9 204

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:

який референдум? ви шо дебіл?

хто? я???

9 205

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
ur_naz написав:

який референдум? ви шо дебіл?

хто? я???

ти тут ні до чого

9 206

Re: Тема для розмов

КБ "ПІВДЕННЕ"   У цьому році розпочаті випробування реактивних снарядів системи залпового вогню «Тайфун-1». На базі «Тайфун-1» проводяться роботи зі створення керованого снаряду «Тайфун-1М», а також модернізованих версій принципово нових реактивних систем залпового вогню «Тайфун-2» і «Тайфун-4»

https://replace.org.ua/uploads/images/3603/00de314f4c990db844691ad26beb9f6c.jpg


:)

матюки + російська

9 207

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
ur_naz написав:

який референдум? ви шо дебіл?

хто? я???

:D на злодієві і шапка горить?)

9 208

Re: Тема для розмов

Хтось  має індивідуальне опалення вдома? Я увімкнув на котлі опалення, але батареї досі холодні (півгодини минуло десь вже). Воду в крані гріє справно.

9 209 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (29.12.2019 11:43:11)

Re: Тема для розмов

Індивідуальне опалення це як? В квартирі? Може  з котлом щось не так. Може повітряна пробка або забилися труби. В швидшому нагріві допомагає насос врізаний в труби який ганяє воду по кругу.

Подякували: FakiNyan1

9 210

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Індивідуальне опалення це як? В квартирі? Може  з котлом щось не так. Може повітряна пробка або забилися труби. В швидшому нагріві допомагає насос врізаний в труби який ганяє воду по кругу.

газовий котел, угу. Воду в крані гріє добре, а в батареях зовсім ні. Насіса не бачу.

9 211 Востаннє редагувалося plusxx (29.12.2019 12:11:16)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Хтось  має індивідуальне опалення вдома? Я увімкнув на котлі опалення, але батареї досі холодні (півгодини минуло десь вже). Воду в крані гріє справно.

Може батареї десь завоздушені. Або помпа дійсно неробить. Провірте чи немає біля котла відсікаючого крана .
Який у вас котел? Марку якщо можна.

9 212 Востаннє редагувалося FakiNyan (29.12.2019 12:31:29)

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
FakiNyan написав:

Хтось  має індивідуальне опалення вдома? Я увімкнув на котлі опалення, але батареї досі холодні (півгодини минуло десь вже). Воду в крані гріє справно.

Може батареї десь завоздушені. Або помпа дійсно неробить. Провірте чи немає біля котла відсікаючого крана .
Який у вас котел? Марку якщо можна.

protherm
ось картинка з цими штуками

Прихований текст

https://i.imgur.com/w8dgO41.jpg

9 213

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
pluszz написав:
FakiNyan написав:

Хтось  має індивідуальне опалення вдома? Я увімкнув на котлі опалення, але батареї досі холодні (півгодини минуло десь вже). Воду в крані гріє справно.

Може батареї десь завоздушені. Або помпа дійсно неробить. Провірте чи немає біля котла відсікаючого крана .
Який у вас котел? Марку якщо можна.

protherm
ось картинка з цими штуками

Прихований текст

https://i.imgur.com/w8dgO41.jpg

Попробуйте покрутити регулятор що від стіни і слухайте чи не почуєте як запалюються камфорки. Якщо вони запаляться почекайте чибудуть нагріватись батареї. Якщо не почуєте і батареї не  запаляться (або на екранчику висвітилась літера Е) тоді дзвоніть за майстром. Якщо камфорка запалиться трохи поробить і вимкнеться а батареї не нагріються, пропоную спробувати розвоздушити батареї. На батареях є такі пімпочки https://replace.org.ua/uploads/images/9084/1d64671048b82f8a2f3edf3dbf2977ab.jpeg
називаються кран маєвського відкручуєте якщо тече вода одразу закручуєте, якщо повітря то чикаєте занім, непіде вода і тоді закручуєте. Ви давно живети в тій квартирі. якщо ні перевірте чи нема десь у внній на кухні чи в уборній такокогоhttps://replace.org.ua/uploads/images/9084/c7ae961080115702f9537b9b3e5d0fc7.jpeg
або іншої конструкції з кранів.  Ну і провірте чи відкриті крани на батареях на одній батареї може бути як тільки один кран регулюючий на вході другий відсікаючий внизу на виході.
Якщо не допоможе то самому втім порпатись не рекомендую.

Подякували: FakiNyan, leofun012

9 214

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
FakiNyan написав:
pluszz написав:

Може батареї десь завоздушені. Або помпа дійсно неробить. Провірте чи немає біля котла відсікаючого крана .
Який у вас котел? Марку якщо можна.

protherm
ось картинка з цими штуками

Прихований текст

https://i.imgur.com/w8dgO41.jpg

Попробуйте покрутити регулятор що від стіни і слухайте чи не почуєте як запалюються камфорки. Якщо вони запаляться почекайте чибудуть нагріватись батареї. Якщо не почуєте і батареї не  запаляться (або на екранчику висвітилась літера Е) тоді дзвоніть за майстром. Якщо камфорка запалиться трохи поробить і вимкнеться а батареї не нагріються, пропоную спробувати розвоздушити батареї. На батареях є такі пімпочки https://replace.org.ua/uploads/images/9084/1d64671048b82f8a2f3edf3dbf2977ab.jpeg
називаються кран маєвського відкручуєте якщо тече вода одразу закручуєте, якщо повітря то чикаєте занім, непіде вода і тоді закручуєте. Ви давно живети в тій квартирі. якщо ні перевірте чи нема десь у внній на кухні чи в уборній такокогоhttps://replace.org.ua/uploads/images/9084/c7ae961080115702f9537b9b3e5d0fc7.jpeg
або іншої конструкції з кранів.  Ну і провірте чи відкриті крани на батареях на одній батареї може бути як тільки один кран регулюючий на вході другий відсікаючий внизу на виході.
Якщо не допоможе то самому втім порпатись не рекомендую.

зверху батареї є крутилки такі білі, здорові, з них вода не тече, але їх можна крутити, і коли я їх відкрутив - то батареї почали грітись, вельми дякую

9 215

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Маю бажання придбати собі якісь бездротові навушники. Бачу, що в xiaomi є якісь дешеві, але вони наче безхатько-варіянт, то поглядаю на Samsung Galaxy Buds. Вони коштують 3333 в більшості магазинів, але мають дуууже крутий функціонал, такий от як - пропихування звуків ззовні, аби чути і музику, і звуки ззовні. Пропихувати лише розмови ззовні, тобто, звичайний шум фільтрується, а розмови ви чуєте. Підсилення звуків ззовні, тобто, теоретично можна зробити, аби звуки ззовні ви чули краще, ніж без навушників. Я не впевнений, чи це так, але виходе, що можна буде ходити десь по центру і дуже гарно чути, хто про що розмовляє, при цьому решта шуму буду відфільтровуватись.
Хто шо думає, варто спробувати? (до цього бездротових вух не мав)

Мав бездротові навушники Ergo. Дуже класні були. Працювали мабуть більше року, точно не скажу. Однак стали дротовими... Тобто вони були "і так, і так" - тобто мають блютуз і також можливість під'єднання дроту, коли сідає акумулятор. Однак контакт ввімкнення живлення зламався. Якийсь час ще міг намацати і замкнути контакти викруткою, однак і цей воркераунд вже не діє. А як дротові їх використовувати не бачу сенсу, тож лежать собі. Хоча цілком пристойний звук і приємно сидять на вухах.

Зараз дружині купив xiaomi і поки що не дуже розібрався з ними. Підключив, спробував поговорити через них по телефону (успішно), на цьому поки що все. Не дуже розумію вислову про безхатько-варіянт, бо "if it works, then it's not stupid", якось так.

Подякували: FakiNyan1

9 216

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:

Маю бажання придбати собі якісь бездротові навушники. Бачу, що в xiaomi є якісь дешеві, але вони наче безхатько-варіянт, то поглядаю на Samsung Galaxy Buds. Вони коштують 3333 в більшості магазинів, але мають дуууже крутий функціонал, такий от як - пропихування звуків ззовні, аби чути і музику, і звуки ззовні. Пропихувати лише розмови ззовні, тобто, звичайний шум фільтрується, а розмови ви чуєте. Підсилення звуків ззовні, тобто, теоретично можна зробити, аби звуки ззовні ви чули краще, ніж без навушників. Я не впевнений, чи це так, але виходе, що можна буде ходити десь по центру і дуже гарно чути, хто про що розмовляє, при цьому решта шуму буду відфільтровуватись.
Хто шо думає, варто спробувати? (до цього бездротових вух не мав)

Мав бездротові навушники Ergo. Дуже класні були. Працювали мабуть більше року, точно не скажу. Однак стали дротовими... Тобто вони були "і так, і так" - тобто мають блютуз і також можливість під'єднання дроту, коли сідає акумулятор. Однак контакт ввімкнення живлення зламався. Якийсь час ще міг намацати і замкнути контакти викруткою, однак і цей воркераунд вже не діє. А як дротові їх використовувати не бачу сенсу, тож лежать собі. Хоча цілком пристойний звук і приємно сидять на вухах.

Зараз дружині купив xiaomi і поки що не дуже розібрався з ними. Підключив, спробував поговорити через них по телефону (успішно), на цьому поки що все. Не дуже розумію вислову про безхатько-варіянт, бо "if it works, then it's not stupid", якось так.

як буде більше досвіду з xiaomi, напишіть про це відгук тут, будь ласка

9 217

Re: Тема для розмов

хтось помітив, чи ютуб автоматично видаляє коментарі зі словом "москаль", або "москалі"?

9 218

Re: Тема для розмов

Чи є тут хтось, для кого новий рік - ніяке не свято (як для мене)?

9 219

Re: Тема для розмов

Є. Я спати хочу

9 220

Re: Тема для розмов

Я тут буду святкувати - https://www.twitch.tv/m3lk1n - заходьте)