9 221

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Індивідуальне опалення це як? В квартирі? Може  з котлом щось не так. Може повітряна пробка або забилися труби. В швидшому нагріві допомагає насос врізаний в труби який ганяє воду по кругу.

газовий котел, угу. Воду в крані гріє добре, а в батареях зовсім ні. Насіса не бачу.

9 222 Востаннє редагувалося plusxx (29.12.2019 12:11:16)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Хтось  має індивідуальне опалення вдома? Я увімкнув на котлі опалення, але батареї досі холодні (півгодини минуло десь вже). Воду в крані гріє справно.

Може батареї десь завоздушені. Або помпа дійсно неробить. Провірте чи немає біля котла відсікаючого крана .
Який у вас котел? Марку якщо можна.

9 223 Востаннє редагувалося FakiNyan (29.12.2019 12:31:29)

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
FakiNyan написав:

Хтось  має індивідуальне опалення вдома? Я увімкнув на котлі опалення, але батареї досі холодні (півгодини минуло десь вже). Воду в крані гріє справно.

Може батареї десь завоздушені. Або помпа дійсно неробить. Провірте чи немає біля котла відсікаючого крана .
Який у вас котел? Марку якщо можна.

protherm
ось картинка з цими штуками

Прихований текст

https://i.imgur.com/w8dgO41.jpg

9 224

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
pluszz написав:
FakiNyan написав:

Хтось  має індивідуальне опалення вдома? Я увімкнув на котлі опалення, але батареї досі холодні (півгодини минуло десь вже). Воду в крані гріє справно.

Може батареї десь завоздушені. Або помпа дійсно неробить. Провірте чи немає біля котла відсікаючого крана .
Який у вас котел? Марку якщо можна.

protherm
ось картинка з цими штуками

Прихований текст

https://i.imgur.com/w8dgO41.jpg

Попробуйте покрутити регулятор що від стіни і слухайте чи не почуєте як запалюються камфорки. Якщо вони запаляться почекайте чибудуть нагріватись батареї. Якщо не почуєте і батареї не  запаляться (або на екранчику висвітилась літера Е) тоді дзвоніть за майстром. Якщо камфорка запалиться трохи поробить і вимкнеться а батареї не нагріються, пропоную спробувати розвоздушити батареї. На батареях є такі пімпочки https://replace.org.ua/uploads/images/9084/1d64671048b82f8a2f3edf3dbf2977ab.jpeg
називаються кран маєвського відкручуєте якщо тече вода одразу закручуєте, якщо повітря то чикаєте занім, непіде вода і тоді закручуєте. Ви давно живети в тій квартирі. якщо ні перевірте чи нема десь у внній на кухні чи в уборній такокогоhttps://replace.org.ua/uploads/images/9084/c7ae961080115702f9537b9b3e5d0fc7.jpeg
або іншої конструкції з кранів.  Ну і провірте чи відкриті крани на батареях на одній батареї може бути як тільки один кран регулюючий на вході другий відсікаючий внизу на виході.
Якщо не допоможе то самому втім порпатись не рекомендую.

Подякували: FakiNyan, leofun012

9 225

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
FakiNyan написав:
pluszz написав:

Може батареї десь завоздушені. Або помпа дійсно неробить. Провірте чи немає біля котла відсікаючого крана .
Який у вас котел? Марку якщо можна.

protherm
ось картинка з цими штуками

Прихований текст

https://i.imgur.com/w8dgO41.jpg

Попробуйте покрутити регулятор що від стіни і слухайте чи не почуєте як запалюються камфорки. Якщо вони запаляться почекайте чибудуть нагріватись батареї. Якщо не почуєте і батареї не  запаляться (або на екранчику висвітилась літера Е) тоді дзвоніть за майстром. Якщо камфорка запалиться трохи поробить і вимкнеться а батареї не нагріються, пропоную спробувати розвоздушити батареї. На батареях є такі пімпочки https://replace.org.ua/uploads/images/9084/1d64671048b82f8a2f3edf3dbf2977ab.jpeg
називаються кран маєвського відкручуєте якщо тече вода одразу закручуєте, якщо повітря то чикаєте занім, непіде вода і тоді закручуєте. Ви давно живети в тій квартирі. якщо ні перевірте чи нема десь у внній на кухні чи в уборній такокогоhttps://replace.org.ua/uploads/images/9084/c7ae961080115702f9537b9b3e5d0fc7.jpeg
або іншої конструкції з кранів.  Ну і провірте чи відкриті крани на батареях на одній батареї може бути як тільки один кран регулюючий на вході другий відсікаючий внизу на виході.
Якщо не допоможе то самому втім порпатись не рекомендую.

зверху батареї є крутилки такі білі, здорові, з них вода не тече, але їх можна крутити, і коли я їх відкрутив - то батареї почали грітись, вельми дякую

9 226

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Маю бажання придбати собі якісь бездротові навушники. Бачу, що в xiaomi є якісь дешеві, але вони наче безхатько-варіянт, то поглядаю на Samsung Galaxy Buds. Вони коштують 3333 в більшості магазинів, але мають дуууже крутий функціонал, такий от як - пропихування звуків ззовні, аби чути і музику, і звуки ззовні. Пропихувати лише розмови ззовні, тобто, звичайний шум фільтрується, а розмови ви чуєте. Підсилення звуків ззовні, тобто, теоретично можна зробити, аби звуки ззовні ви чули краще, ніж без навушників. Я не впевнений, чи це так, але виходе, що можна буде ходити десь по центру і дуже гарно чути, хто про що розмовляє, при цьому решта шуму буду відфільтровуватись.
Хто шо думає, варто спробувати? (до цього бездротових вух не мав)

Мав бездротові навушники Ergo. Дуже класні були. Працювали мабуть більше року, точно не скажу. Однак стали дротовими... Тобто вони були "і так, і так" - тобто мають блютуз і також можливість під'єднання дроту, коли сідає акумулятор. Однак контакт ввімкнення живлення зламався. Якийсь час ще міг намацати і замкнути контакти викруткою, однак і цей воркераунд вже не діє. А як дротові їх використовувати не бачу сенсу, тож лежать собі. Хоча цілком пристойний звук і приємно сидять на вухах.

Зараз дружині купив xiaomi і поки що не дуже розібрався з ними. Підключив, спробував поговорити через них по телефону (успішно), на цьому поки що все. Не дуже розумію вислову про безхатько-варіянт, бо "if it works, then it's not stupid", якось так.

Подякували: FakiNyan1

9 227

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:

Маю бажання придбати собі якісь бездротові навушники. Бачу, що в xiaomi є якісь дешеві, але вони наче безхатько-варіянт, то поглядаю на Samsung Galaxy Buds. Вони коштують 3333 в більшості магазинів, але мають дуууже крутий функціонал, такий от як - пропихування звуків ззовні, аби чути і музику, і звуки ззовні. Пропихувати лише розмови ззовні, тобто, звичайний шум фільтрується, а розмови ви чуєте. Підсилення звуків ззовні, тобто, теоретично можна зробити, аби звуки ззовні ви чули краще, ніж без навушників. Я не впевнений, чи це так, але виходе, що можна буде ходити десь по центру і дуже гарно чути, хто про що розмовляє, при цьому решта шуму буду відфільтровуватись.
Хто шо думає, варто спробувати? (до цього бездротових вух не мав)

Мав бездротові навушники Ergo. Дуже класні були. Працювали мабуть більше року, точно не скажу. Однак стали дротовими... Тобто вони були "і так, і так" - тобто мають блютуз і також можливість під'єднання дроту, коли сідає акумулятор. Однак контакт ввімкнення живлення зламався. Якийсь час ще міг намацати і замкнути контакти викруткою, однак і цей воркераунд вже не діє. А як дротові їх використовувати не бачу сенсу, тож лежать собі. Хоча цілком пристойний звук і приємно сидять на вухах.

Зараз дружині купив xiaomi і поки що не дуже розібрався з ними. Підключив, спробував поговорити через них по телефону (успішно), на цьому поки що все. Не дуже розумію вислову про безхатько-варіянт, бо "if it works, then it's not stupid", якось так.

як буде більше досвіду з xiaomi, напишіть про це відгук тут, будь ласка

9 228

Re: Тема для розмов

хтось помітив, чи ютуб автоматично видаляє коментарі зі словом "москаль", або "москалі"?

9 229

Re: Тема для розмов

Чи є тут хтось, для кого новий рік - ніяке не свято (як для мене)?

9 230

Re: Тема для розмов

Є. Я спати хочу

9 231

Re: Тема для розмов

Я тут буду святкувати - https://www.twitch.tv/m3lk1n - заходьте)

9 232

Re: Тема для розмов

щось не дуже ти схожий на себе *JOKINGLY*

9 233 Востаннє редагувалося FakiNyan (01.01.2020 00:13:00)

Re: Тема для розмов

NagarD написав:

Я тут буду святкувати - https://www.twitch.tv/m3lk1n - заходьте)

тому чуваку пофіг на мову, він стрімить українською, бо йому так зручніше, і не проти росифікованості українців, і дозволяє московську в чатику, я таких не поважаю

Подякували: dot1

9 234

Re: Тема для розмов

Ваші new year resolutions?
В мене: закінчити курс python 2 (вже пройшов 55%), пройти також курс python 3 заодно, потім курс R.

9 235

Re: Тема для розмов

pythonclock.org
Python 2.7 will not be maintained past 2020

9 236

Re: Тема для розмов

/KIT\ написав:

pythonclock.org
Python 2.7 will not be maintained past 2020

... Однак на іншому англомовному форумі мені пояснили, що знаючи версію 2, перемкнутися на 3 не складає суттєвих зусиль. Окрім того, безліч legacy проектів все ще працюють на 2 версії і продовжать працювати на ній, оскільки переписати все і зразу неможливо.

https://replace.org.ua/post/134190/#p134190

9 237

Re: Тема для розмов

Хто з таким стикався? Як це працює і як можна до цього підготуватися?
Йдеться про особисті мобільні пристрої, котрі використовуються працівником для роботи.

When an [some company] User leaves the firm and is no longer affiliated
with [some company], he or she will be required to delete all data relating to
[some company]. Because of the privacy rules and regulations governing the
company’s business, if [some company] is unable to verify removal of e-mail
or other [some company]-related data, we may perform a factory reset/wipe
of the [some company] User’s device.

9 238

Re: Тема для розмов

Робіть бекапи.
І уточніть, яка саме процедура верифікації.
А загалом - це добровільна угода, не хочете - не укладайте.

9 239

Re: Тема для розмов

koala написав:

Робіть бекапи.
І уточніть, яка саме процедура верифікації.
А загалом - це добровільна угода, не хочете - не укладайте.

Я б сказав, не хочете щоб вашу мобілку ресетнули до заводських налаштувань - не використовуйте її для роботи.

9 240

Re: Тема для розмов

В мене знову проблема з котлом, на цей раз щось не так з тиском.

Сьогодні була гарна, тепла погода, тому я вимкнув опалення. Потім я пішов по справам, а коли повернувся, то помітив, що теплої води немає!
Я глянув на котел, а він не гріє! При цьому блимає F_, потім 10, і потім bar 0.3
Я загуглив цю помилку, і вичитав, що це треба спустити воду в радіаторах. Я спустив воду через отой кран Маєвського в одному радіаторі, і тепер на котлі показує bar 0.0, тобто тиску зовсім немає.

Що робити??