81

Re: Тема для розмов

Дехто і працює... :)

82

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
miroslav.chandler написав:

нікого нема. всі вчаться :)

В школі? =)

ромко в школі, всі інші по вишах)

Re: Тема для розмов

Я є. I am !школоло.

84

Re: Тема для розмов

Скоро буду флудити в web розділах  *HI*

85

Re: Тема для розмов

Скоро всі будуть флудити =)

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI, що Вас наштовхнуло на такий нікнейм ?

87

Re: Тема для розмов

Hanter написав:

Я є. I am !школоло.

А не коледжло? ;)

88

Re: Тема для розмов

koala написав:

Дехто і працює... :)

багато працюють)

Re: Тема для розмов

Bartash написав:
Hanter написав:

Я є. I am !школоло.

А не коледжло? ;)

Саме так. Хм, треба було замість ! ставити not.
Було б I am not школоло.

90

Re: Тема для розмов

Hanter написав:
Bartash написав:
Hanter написав:

Я є. I am !школоло.

А не коледжло? ;)

Саме так. Хм, треба було замість ! ставити not.
Було б I am not школоло.

Не прокатить: школоло - константа перерахування.
Тут хіба

print "I am from college.";

:)

З.І: Ромко скоро теж відновить пост-кор на форумі: ban's expired. :)

91

Re: Тема для розмов

Hanter написав:

TRYCUKI_V_KROVI, що Вас наштовхнуло на такий нікнейм ?

да я побачив його в одній грі, так сподобався

92

Re: Тема для розмов

Чуйте. Що роблять в університетах з компами окрім того, що вчать студентів на них?

93

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:

Чуйте. Що роблять в університетах з компами окрім того, що вчать студентів на них?

Ріжуться у кс.

94

Re: Тема для розмов

Bartash написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:

Чуйте. Що роблять в університетах з компами окрім того, що вчать студентів на них?

Ріжуться у кс.

ну мені тре щось серйозніше, це для звіту з практики, спочатку тре написати про комп. парк, а потім написати, які задачі вирішуються за допомогою комп. парку. Ну я написав трохи, але того недостатньо. Вже 3 рази ходив. 60 сторінок в сраку.

95

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:

Чуйте. Що роблять в університетах з компами окрім того, що вчать студентів на них?

лагодять після поломки студентами :D

96

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:
Bartash написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:

Чуйте. Що роблять в університетах з компами окрім того, що вчать студентів на них?

Ріжуться у кс.

ну мені тре щось серйозніше, це для звіту з практики, спочатку тре написати про комп. парк, а потім написати, які задачі вирішуються за допомогою комп. парку. Ну я написав трохи, але того недостатньо. Вже 3 рази ходив. 60 сторінок в сраку.

Освітньо-організаційний софт (елжурнал, всякі плюшки, бібліотеки, етц).
Турніри з шахів та кс.
Телемости з Ватиканом.
Вебінари.
Написання методичок.

97

Re: Тема для розмов

ну досить жартувати, тре щось серйозне, як мій висновок, котрий мені ліньки передруковувати.

98

Re: Тема для розмов

Так от, не було що робити, почав вивчати ECMAScript, там чювак так файно пояснює, що майже все зрозуміло. Ну я спочатку хотів CSS вивчити. але воно там таке простеньке та зрозуміле, там просто тих параметрів багацько, а мені їх зара немає сенсу вчити, бо то тупо якось. От коли буду робити сайт і захочу зробити якесь круте оформлення, то просот загуглю, як зробити таке-то + CSS. Ооот, а той скріпт цікавіше вчити, бо воно ж таке програмабельне, і тут  я зрозумів, що дизайнер з мене ніякий, мені пограмування ближче <3

99

Re: Тема для розмов

А от в ту п'ятницю у нас була лекція від однієї компанії, лекція про HTML 5 та CSS3, так от, ну то проводять самі ті чюваки, котрі працюють в тій компанії, і все то проводится в здоровій та файній такій аудиторії. Вони там спочатку лекцію прочитали, потім дали якесь завдання невеличке, і можна його здати їм онлайн. там щось типу тесту. А хто його гарно пройде, то того вони візьмуть до себе на курси HTML5, а потім можуть до себе взяти в компанію. Я спочатку думав - ну то ж легко, просто треба повчити його добре і все здам, а потім робота і ГРОШІ! І тоді я зможу собі купувати шоколадні та кокосові тортики, та різні аніме-фігурки. Але знаєте що? Я туди навіть не пішов, а знаєте чому? Тому що мені огидно бути веб-макакою, мене, чомусь, верне від того HTML5, воно не ТРУ. От С/C++/C# і т.д. - це ТРУ, а HTML фууу. Там же думати взагалі не треба, дали тобі ту каритнку сайту, а ти береш і ото верстаєш, як робот якийсь. Взагалі погано та нецікаво. А от програмувати на файних мовах, де мона прям таки виражати себе, оце круто! От буду собі краще шукати ваканцію unity3D пограміста, я вже бачив, вони такі є, правда там потрібен досвідчений погроміст, а я такий собі, не дуже, можна і краще. Так що я підтянусь і піду шукати собі притулку, бгг.  Але там ще треба добре розуміти ООП, а-то я хоть і полюбляю С#, але підхід в мене якийсь функціональний. Хоча коли писав оту штуку, половину кода котрої написали мені ви, ну не половину, але ключі строки кода, ну пам'ятаєте, там про лямбду? Типу. коли приходить до клієнта запит від сервера, то ми створюємо лямбда-функцію, запихуємо в неї дані, а її в массив тих функцій, ну не функцій, а делегатів. Так от, поки те все писав, то трохи почав в'їзжати в ООП. Мені так здалось... От незабаром буду писати інтерфейс гарний, ну не гарний, а працюючий, так там треба буде теж подумати. Тому що ми можемо лише відмальовувати кнопки, але самі кнопки це не як якісь об'єкти, а як щось інше, ми не можемо звернутись до кнопки і отримати її місцеположення, там треба якось зберігати координати кнопки і постійно перевіряти, якщо щур над кнопкою, то там ми її якось підсвічуємо, ну таке... потім буду робити, а зара вже спати треба, бо зранку знову на ту перев'язку йти, але вже, майбуть, не буде так боліти, я так думаю, а ще я з собою кросівка візьму, бо, майбуть, бінтів менше понав'язують, і все влізе. Доречі, я тут дивлюсь фільм по ICTV,  і дівка каже якомусь чюваку - "ЗАСУНЬ ЦЕ СОБІ В ДУПУ" XD

Подякували: Очі.завидющі1

100

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:

Там же думати взагалі не треба, дали тобі ту каритнку сайту, а ти береш і ото верстаєш, як робот якийсь. Взагалі погано та нецікаво.

ну-ну)