121

Re: Тема для розмов

funivan написав:

2TRYCUKI_V_KROVI  поміняйте аватарку а то у вас нік збочений + аватарка ще збочена. + ви пишете по 2 повідомлення підряд і виходить що форум збочений!!

в чувака дівки давно не було.
чого пристали ? xD

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:
miroslav.chandler написав:
Hanter написав:

Щось нічого я толкового не знайшов там.

шо шукаєш?

щось збочене, майбуть...

Відколи мілітаризм став збоченням ?

123

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:

Формочку купив, в формі розочки ^^ але не тому що я полюбляю розочки, просто вони самі дешеві, 25грн. З силікону.
upd: ну не в формі розочки, там нічо нема, вона пуста, а форма форми схожа на розочку

часом не такі (бо, по судячи по опису, в мене колись такі були, тільки стінки трохи товстіші):

http://www.ua.all.biz/img/ua/catalog/2329341.jpeg

124

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:

Формочку купив, в формі розочки ^^ але не тому що я полюбляю розочки, просто вони самі дешеві, 25грн. З силікону.
upd: ну не в формі розочки, там нічо нема, вона пуста, а форма форми схожа на розочку

часом не такі (бо, по судячи по опису, в мене колись такі були, тільки стінки трохи товстіші):

http://www.ua.all.biz/img/ua/catalog/2329341.jpeg

нєє, там внизу форма розочки. ну я сфоткати не можу. бо нема фотіка, але там розочка

125

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:
funivan написав:

2TRYCUKI_V_KROVI  поміняйте аватарку а то у вас нік збочений + аватарка ще збочена. + ви пишете по 2 повідомлення підряд і виходить що форум збочений!!

Немовби щось погане...

Якщо б Ви були низькорівневим кодером, я б ще Вас зрозумів (стосовно збочень) - а так не зрозуміло чого Вас на збочення тягне.

126

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:
funivan написав:

2TRYCUKI_V_KROVI  поміняйте аватарку а то у вас нік збочений + аватарка ще збочена. + ви пишете по 2 повідомлення підряд і виходить що форум збочений!!

Немовби щось погане...

Якщо б Ви були низькорівневим кодером, я б ще Вас зрозумів (стосовно збочень) - а так не зрозуміло чого Вас на збочення тягне.

де ви взагалі тут збочення бачите? це ж так прекрасно та чудово, можна дивитись та насолоджуватись. То у вас якісь проблеми, якщо мальована дупка так впливає на вас. Чи може мені волохату спину якогось джигіта на аву поставити, якщо вам дівчатка не подобки?

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI, поважайте себе і інших учасників форуму.
Хоч і в правилах не вказано, що не можна використовувати аватари, які містять еротику, насилля, расизм і тд тп, але все ж, можливо комусь не приємно бачити на тематичному форумі такі аватари.

Подякували: miroslav.chandler, Chemist-i, funivan4

128

Re: Тема для розмов

Hanter написав:

TRYCUKI_V_KROVI, поважайте себе і інших учасників форуму.
Хоч і в правилах не вказано, що не можна використовувати аватари, які містять еротику, насилля, расизм і тд тп, але все ж, можливо комусь не приємно бачити на тематичному форумі такі аватари.

Може варто додати таке правило?

Подякували: funivan1

129

Re: Тема для розмов

Hanter написав:

TRYCUKI_V_KROVI, поважайте себе і інших учасників форуму.
Хоч і в правилах не вказано, що не можна використовувати аватари, які містять еротику, насилля, расизм і тд тп, але все ж, можливо комусь не приємно бачити на тематичному форумі такі аватари.

ну не знаю, з насиллям та расизмом ще зрозуміло, а от кому може не подобатись легка еротика... Дітей на нашому форумі немає, здається, так в чому проблема? В чому джерело вашої або ще чиєїсь  ненависті або неприязності до еротики? І причому тут "поважайте себе і інших"? Ви не думали, що в когось ідеали можуть відрізнятися від ваших, та для когось неповагою для себе буде не ставити еротичні аватарки? А якщо комусь це не подобається, то пропоную аргументувати свою неприязнь, чи як воно там.

130

Re: Тема для розмов

Тут сам нік є збоченням, тож про аватарку навіть не йдеться. То навіть не приязнь, а просто огида.. такого тупо збоченого ніку ще не бачив, тим паче на ресурсах для програмістів.. ваш нік ганьбить просто цей форум.. йдіть з ним на якийсь сайт для збоченців, бо побачивши його сумніваєшся в тому чи за вірною адресою перейшов..

Подякували: cuhedg, funivan2

131

Re: Тема для розмов

HetmanNet написав:

Тут сам нік є збоченням, тож про аватарку навіть не йдеться. То навіть не приязнь, а просто огида.. такого тупо збоченого ніку ще не бачив, тим паче на ресурсах для програмістів.. ваш нік ганьбить просто цей форум.. йдіть з ним на якийсь сайт для збоченців, бо побачивши його сумніваєшся в тому чи за вірною адресою перейшов..

світу без трусиків в крові не існує, тому сприймайте це як належне, і якщо якісь пікселі на моніторі здатні ввести вас в такий стан, то вам треба переглянути ваше відношення до життя

Подякували: 0xDADA11C71

132

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI, яке аніме варто подивитися?

133

Re: Тема для розмов

Invader написав:

TRYCUKI_V_KROVI, яке аніме варто подивитися?

з нових? чи взагалі? з нових от я дивлюсь "За гранью", по рос. так зветься, дуже гідне. вже 3 серії є. А взагалі я багацько анім знаю крутих, деякі з них дуже відомі, деякі не дуже хД

134

Re: Тема для розмов

Його багато, але часто воно якесь сповільнене. Присутні недолугі жіночі персонажі з гротескними молочними залозами, часто складається таке враження ніби зроблено для учнів молодших класів ЗОШ і т.д.
Мені подаобається "Самурай Чамплу", "Ghost in the shell", "Принцесса Мононоке", "Унесённые призраками", "Ходячий замок", "Небесный замок Лапута".

135

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:

Ви не думали, що в когось ідеали можуть відрізнятися від ваших, та для когось неповагою для себе буде не ставити еротичні аватарки?

ОБЕРЕЖНО, САРКАЗМ!

так, блін, я зневажаю людей, які не ставлять еротику в себе на аватарі!
бо де ще я зможу побачити дівочі принади, крім як на форумі програмістів?!

до речі, якщо все ж зважитесь, то вам сюди

136

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Його багато, але часто воно якесь сповільнене. Присутні недолугі жіночі персонажі з гротескними молочними залозами, часто складається таке враження ніби зроблено для учнів молодших класів ЗОШ і т.д.
Мені подаобається "Самурай Чамплу", "Ghost in the shell", "Принцесса Мононоке", "Унесённые призраками", "Ходячий замок", "Небесный замок Лапута".

я вже звик до фан сервісу, тому просто навчився отримувати задоволення від тих цицьок. Самурай Чамплу і справді крута штука хД я навіть був слухав виконавця ОСТу хД Про Мононоке чув ,але не бачив, ну а Віднесених привидами всі бачили, майбуть. От зара другий сезон Nekomonogatari вийшов, дивлюсь по троху, воно спершу здається якимось ніяким, але потім наповнюється так, что дуже цікаво стає дивитись. Вам дуже ранджу аніме Kingdom, воно історичне, про об'єднання Китаю, дуже і дуже круте хД

137

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:

Ви не думали, що в когось ідеали можуть відрізнятися від ваших, та для когось неповагою для себе буде не ставити еротичні аватарки?

ОБЕРЕЖНО, САРКАЗМ!

так, блін, я зневажаю людей, які не ставлять еротику в себе на аватарі!
бо де ще я зможу побачити дівочі принади, крім як на форумі програмістів?!

до речі, якщо все ж зважитесь, то вам сюди

це не просто еротика, моя еротика "з душею" <3

138

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:
Cyan написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:

Ви не думали, що в когось ідеали можуть відрізнятися від ваших, та для когось неповагою для себе буде не ставити еротичні аватарки?

ОБЕРЕЖНО, САРКАЗМ!

так, блін, я зневажаю людей, які не ставлять еротику в себе на аватарі!
бо де ще я зможу побачити дівочі принади, крім як на форумі програмістів?!

до речі, якщо все ж зважитесь, то вам сюди

це не просто еротика, моя еротика "з душею" <3

повір художнику - душі там нема

Подякували: cuhedg1

139

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:
Cyan написав:
ОБЕРЕЖНО, САРКАЗМ!

так, блін, я зневажаю людей, які не ставлять еротику в себе на аватарі!
бо де ще я зможу побачити дівочі принади, крім як на форумі програмістів?!

до речі, якщо все ж зважитесь, то вам сюди

це не просто еротика, моя еротика "з душею" <3

повір художнику - душі там нема

в першу чергу, ви - дівчина. Ну ви понєлі.

140

Re: Тема для розмов

TRYCUKI_V_KROVI написав:

в першу чергу, ви - дівчина. Ну ви понєлі.

і що?
те, що я не фапаю на оголених дівуль, ще не означає, що я не бачу, коли дівчина працює всім тілом, а коли чисто "щоб пацани слиньку попускали"