10 441 Востаннє редагувалося bebyk (03.02.2020 20:59:52)

Re: Тема для розмов.

frz написав:

(заради справедливості відмічу, що звук "в" ледве чутно, а м'якого знаку в кінці нема).

Заради справедливості відмічу, що в нас "в" теж часто служить як протетичний звук.

10 442

bebyk
Не зрозумів, а лінк на джинні до чого?

10 443

frz написав:

bebyk
Не зрозумів, а лінк на джинні до чого?

Приклеїлося) Пофіксив.

10 444

Є вакансія Middle Automation Test Engineer (JS stack). Пишіть у приват.

10 445

Windows 10 на ноуті не бачить USB флешку. В BIOS флешку видно і живчик GNU/Linux нормально завантажується. А ще одна флешка, після підключення до цього ноута, стала read only і я не можу на неї нічого записати. Що відбувається?

10 446

В мене було щось схоже на одному комп'ютері. Я не міряв вольтметром, однак підозрюю що саме той usb порт давав замало вольт, але не завжди, бо глюки були час від часу. На іншому порті цього ж комп'ютера було все ок. Просто використовував надалі інший usb порт.

На іншому комп'ютері, в даному випадку йдеться про raspberry pi першої версії, і це задокументовано - порт завжди давав замало ампер. Ну тут просто успішно використав usb-хаб із зовнішнім живленням, це теж задокументований воркераунд. В наступних версіях raspberry pi такого глюку не бачив.

Що ж до read only флешки, то тут мабуть варто спробувати переформатувати.

10 447

Не форматується. Вінда пише що тільки для читання а GParted в GNU/Linux що I/O error.

10 448

HP USB Disk Storage Format Tool попробуйте тим. ХЗ може форматне.

10 449

Ще таке знайшов про рід онлі флешку

10 450 Востаннє редагувалося plusxx (06.02.2020 00:09:47)

Колись в телефоні форматував флешку і сіла батарея, карту потім було неможливо відформатувати прийшлось викинути.

Подякували: /KIT\1

10 451

https://www.youtube.com/watch?time_cont … e=emb_logo

Подякували: bvn1

10 452

Помер Li Wenliang, китайський лікар, котрий одним з перших підняв тривогу щодо вуханського коронавірусу в китайському аналогу твітера. Всього-навсього остерігав інших лікарів, що спілкуючись із хворими цим видом грипу потрібно частіше мити руки і носити захисну маску. Був викликаний до китайського аналогу КДБ, строго попереджений через "розповсюдження тривожних чуток". Днями опісля почалося те, про що ми вже знаємо з новин.

10 453 Востаннє редагувалося CyberNatural (07.02.2020 02:52:11)

Одна із найрозумніших блогерок, імхо, про короновірус
російською мовою:

Прихований текст

10 454

Поліз шукати англомовну інформацію про штучне походження коронавірусу, знайшов на cnn

Прихований текст

Unconfirmed reports suggest the Wuhan Institute of Virology may be a possible source of the deadly virus outbreak.

https://www.ccn.com/could-the-deadly-co … r-disease/

Прихований текст

Якщо це правда, то це вже другий випадок - SARS також втік з китайської лабораторії. Китайська влада, звісно, говорить про втечу з лабораторії з виготовлення вакцини. Однак напрошується інше припущення - щодо біологічної зброї...

10 455

Я ь їй вдув. Вона веганка? Хвора на голову?

10 456

Та я вас прошу, коронавірус як біологічна зброя не ефективний. Порівняйте зі, скажімо, сибірською виразкою. Чи банальною чумою. Який сенс застосовувати щось настільки повільне і низьколетальне як зброю?

10 457

Колись грав в таку цяцьку Plague inc. Там якщо починати заражати світ з китаю то  в 90% відсотків випадків ти виграєш. Аще найефективнішими виявлялись віруси з довгим інкубаційним періодом і передачею повітряно крапельним. Але найбільше мені сподобалась місія з вірусом alz-113.

Подякували: leofun011

10 458

Мета біологічної зброї - не вбити всіх, а завдати ураження ворогу.

10 459 Востаннє редагувалося dot (07.02.2020 14:56:15)

Про Украйинськойе̂ перебукви. Також варто звернути увагу на старовину.

Мʼяке н красше записували б до ng, але поки зберегло ся для простого n.

koala написав:

Мета біологічної зброї - не вбити всіх, а завдати ураження ворогу.

Тоде̂ працює во̂дносно належнко, як знаю, грошо̂сть Хиньо̂в чутливо падає. Також на 9кляпе̂, а то важливо (не̂), додатково насме̂хають ся з Хиньо̂в.

10 460

Ми врятовані!

Астарожна, апщєпанятний.