10 741

Re: Тема для розмов

frz написав:
майже офтоп

Колись заради сміху переглядав вакансії опубліковані на державному сайті допомоги з працевлаштування, то там прибиральника шукали за 1500 грн на місяць, а програміста - за 2000 грн на місяць... Якщо там шукати роботу, або ж на інших вітчизняних типу work.ua чи rabota.ua, то звісно що там ринок розвернений "дупою" до програміста. Треба виходити на міжнародний ринок, бо там ми для них дуже вигідні через значно нижчий рейт у порівнянні з їхніми локальними програмістами.

Тільки тут доводиться конкурувати з Вітальками, яких 3,5 людини, а на глобальному ринку, з мільйонами індусів, для який інглиш є другою рідною мовою (якщо не першою).

10 742

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:

тут доводиться конкурувати з Вітальками, яких 3,5 людини, а на глобальному ринку, з мільйонами індусів, для який інглиш є другою рідною мовою

Так і ємність ринку відрізняється ж. Якщо наш ринок можна порівняти зі ставочком, то глобальний - це як всі океани разом, і там поки що фіксують нестачу програмістів у більше як мільйон голів.

англійською

The estimate is that by 2021, there will be a shortage of 1.4 million software developers

https://ncube.com/blog/software-engineer-shortage

10 743 Востаннє редагувалося frz (23.12.2020 23:23:50)

Re: Тема для розмов

з мільйонами індусів, для який інглиш є другою рідною мовою

За умови володіння українським розробником англійською хоча б на рівні upper intermediate, середньостатистичний індус зможе конкурувати хіба що тех.скілами, бо їхня "друга рідна англійська" звучить жахливо - знаю з минулого проекту.

легко сказати - upper intermediate

А чого ви хотіли? Звісно що потрібно вчити англійську. Іноземцям потрібно щоб український розробник, крім дешевшої погодинної ставки, вмів ще й чітко розуміти технічне завдання, котре далеко не завжди описане текстом, а "народжується в муках" під час численних мітингів; також чітко формулювати свою думку і це без ґуґл транслейт.

Не подобається? Ну тоді, на жаль, вам на rabota.ua, work.ua і сайт держзайнятості...

10 744

Re: Тема для розмов

frz написав:

2) ви не виходите на ринок, можливо навіть не маєте профілю на linkedin та/або не розширюєте свою мережу контактів,

наче це так просто

10 745

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:
frz написав:

2) ви не виходите на ринок, можливо навіть не маєте профілю на linkedin та/або не розширюєте свою мережу контактів,

наче це так просто

Створення профілю на лінкедін не є простим, якщо говорити про кінцевий результат. А от створити його як "першу пробну версію" - не складніше, ніж створити профіль у будь-якій соцмережі. Далі наповнювати потрохи.

От додати декілька тисяч контактів, як в мене - досить непросто. Потрібно шукати за словами hr, recruiter і потрохи додавати. Потрохи - бо якщо за день переборщити, то можуть заблокувати акаунт.

10 746

Re: Тема для розмов

frz написав:

А от створити його як "першу пробну версію" - не складніше, ніж створити профіль у будь-якій соцмережі.

мене нема в жодній соц. мережі  *DANCE*  Не визнаю таке лайно як соц. мережі

10 747

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:
frz написав:

А от створити його як "першу пробну версію" - не складніше, ніж створити профіль у будь-якій соцмережі.

мене нема в жодній соц. мережі  *DANCE*  Не визнаю таке лайно як соц. мережі

Може ви просто боїтеся, що вас знайдуть, та щось зроблять?

10 748

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
cheappi386 написав:
frz написав:

А от створити його як "першу пробну версію" - не складніше, ніж створити профіль у будь-якій соцмережі.

мене нема в жодній соц. мережі  *DANCE*  Не визнаю таке лайно як соц. мережі

Може ви просто боїтеся, що вас знайдуть, та щось зроблять?

Достатньо того що про знайдуть. Не уявляю як можна викладати своє реальне фото, підписувати його своїм реальним ім'я, до загального інтрнету. Та ще й вважати це нормальним.Я особисто не вважаю себе публічною особою.

Подякували: ch0r_t, leofun012

10 749

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:
FakiNyan написав:
cheappi386 написав:

мене нема в жодній соц. мережі  *DANCE*  Не визнаю таке лайно як соц. мережі

Може ви просто боїтеся, що вас знайдуть, та щось зроблять?

Достатньо того що про знайдуть. Не уявляю як можна викладати своє реальне фото, підписувати його своїм реальним ім'я, до загального інтрнету. Та ще й вважати це нормальним.Я особисто не вважаю себе публічною особою.

Та яка з того користь, що ховатимешся, уникаючи людського ока, людського вуха? Чисте сумління може скликати цілу юрбу, нечисте -- навіть на самоті мучиться страхом та неспокоєм. Якщо чесні твої вчинки, то хай про них знає увесь світ; якщо ганебні, то яка з того втіха, що про них ніхто не знає? Ти знаєш!.. Нещаслива ж ти людина, раз не зважаєш на того свідка!

10 750

Re: Тема для розмов

Мене теж нема в фейсбуці, фкантактє, одноглазниках. Лінкедін - це зовсім інше, це щоб мене взяли на високооплачувану роботу, і це реально працює. Але вирішувати вам, звісно.

10 751

Re: Тема для розмов

хтось знає, нащо рушій форуму відправляє куки навіть незареєстрованим користувачам? Адже, якщо він хоче якось трекати гостей, або мати якусь інфу про них, то це ж йому треба буде десь зберігати ті куки, а це вже витрати на місце для зберігання, і якщо зайде мільйон таких гостей, то це треба буде додатково мільйон тих куків зберігати.

Подякували: flatliner1

10 752

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

хтось знає, нащо рушій форуму відправляє куки навіть незареєстрованим користувачам? Адже, якщо він хоче якось трекати гостей, або мати якусь інфу про них, то це ж йому треба буде десь зберігати ті куки, а це вже витрати на місце для зберігання, і якщо зайде мільйон таких гостей, то це треба буде додатково мільйон тих куків зберігати.

А хіба куки не на стороні клієнта зберігаються? Інформація про те, кому який коржик надіслали, на сервері може зберігатися, звичайно, але необов'язково — від конкретної задачі залежить.

10 753

Re: Тема для розмов

я мав на увазі саме куки сесії, воно зветься PHPSESSION. То я думаю, якщо це куки саме сесії, то вони повинні використовуватись для розпізнавання користувача на стороні сервера, а для цього вони повинні якось зберігатись там. Хоча, може бути, що в цих куках зашифрована якась інфа, і тоді серверу не треба зберігати ті куки.

Подякували: flatliner1

10 754

Re: Тема для розмов

frz написав:

Мене теж нема в фейсбуці, фкантактє, одноглазниках. Лінкедін - це зовсім інше, це щоб мене взяли на високооплачувану роботу, і це реально працює. Але вирішувати вам, звісно.

Можна подивитись Ваше CV, пан Фрезер?

Подякували: cheappi3861

10 755

Re: Тема для розмов

Chemist-i
Нащо воно вам... Я тут не шукаю роботу щоб показувати сіві. Та й спеціалізація у вас, швидше за все, зовсім інша. Пропоную найняти будь-яку хрюшу причесати ваше резюме (при середній зарплаті до 15 тис. грн. вони з радістю допоможуть недорого). Якщо бракує яскравих записів - працюйте над ними, наприклад закінчуйте круті курси чи робіть круті пет-проекти.

10 756

Re: Тема для розмов

Будь-який php фреймвок створює сесію першим ділом. По замовчуванню php тримає то в файлах. Порожня сесія буде займати пару байт. Ну най буде 64 байти. Тоді міліон користувачів займуть на диску 64 мегабайти місця. Думаю нічого серваку від того не буде.

Подякували: FakiNyan, flatliner, leofun013

10 757

Re: Тема для розмов

Спілкувався з студентом айтішного напрямку. Все сумно, задля вивчення власне програмування потрібні сторонні курси. Хоча, звісно, в мене може бути необ'єктивна картина.

10 758

Re: Тема для розмов

Якщо лід - це тверда вода, а хліб - це тверда пшениця, то чи можна назвати лід буханкою води?

10 759 Востаннє редагувалося ch0r_t (27.12.2020 20:21:32)

Re: Тема для розмов

frz написав:
Якщо лід - це тверда вода, а хліб - це тверда пшениця, то чи можна назвати лід буханкою води?

На моїй машині не компілюється.

In Line 1:: Where "water" with state properties (vapor, liquid, solid), and "bread" with state properties (weed, brick, crap).
    ->Logical Error:: object "water" does not have property "brick" to check with "IS_breadBrick" method. Call to "water.IS_breadBrick()" is invalid.

10 760

Re: Тема для розмов

frz написав:
Якщо лід - це тверда вода, а хліб - це тверда пшениця, то чи можна назвати лід буханкою води?
Прихований текст

Божевільним, та й справедливо, назвали б мене всі, якби я - у той час, коли і старці, й жінки зносять каміння для укріплення стін, коли озброєна молодь за брамами чекає або вимагає наказу, щоб кинутись у бій, коли при самих брамах виблискує ворожа зброя і здригається земля від потужного підкопу,- якби я сидів собі, склавши руки, й ставив, скажімо, такі-от питаннячка: «Те, чого ти не втратив, ти маєш; ти не втратив рогів: отже, ти маєш роги»; чи ще щось за таким же зразком, що є витвором витонченого безглуздя. Отож по праву можеш і мене вважати божевільним, якщо тратитиму зусилля на подібні речі.