10 781

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Я б менше того чоловіка слухав. Кажуть, він розвівся з дружиною лише заради титулу "екс-чоловік"

Це хтось кому не можна довіряти, - якийсь непевний елемент, ви за його роботами слідкували якийсь час? Можна подробиць коли так?

frz написав:

"no code" / "low code"

Якщо я вірно розумію, це в тому ж руслі що й "serverless"....Так і тут - є маса тулз чи готових фреймворків, котрі вже написані аби спростити життя, тож не потрібно вигадувати з нуля якісь прості функції.

А як щодо всього того похмурого майбутнього на яке чоловік натякав?, - "disruptive technology", ринок праці і на програмістів що не звертають увагу на його думку на цю штуку і т.п...

10 782

Re: Тема для розмов

Ясно що все більше штук автоматизовується; однак вважаю, що поки програми не писатимуться самі враховуючи усні поправки людей, далеких від комп'ютерів, ми будемо поки що потрібні. І ще наступне покоління теж не буде мати проблем з роботою. Щодо внуків вже не так впевнений...

Подякували: ch0r_t1

10 783

Re: Тема для розмов

tchort написав:
FakiNyan написав:

Я б менше того чоловіка слухав. Кажуть, він розвівся з дружиною лише заради титулу "екс-чоловік"

Це хтось кому не можна довіряти, - якийсь непевний елемент, ви за його роботами слідкували якийсь час? Можна подробиць коли так?

frz написав:

"no code" / "low code"

Якщо я вірно розумію, це в тому ж руслі що й "serverless"....Так і тут - є маса тулз чи готових фреймворків, котрі вже написані аби спростити життя, тож не потрібно вигадувати з нуля якісь прості функції.

А як щодо всього того похмурого майбутнього на яке чоловік натякав?, - "disruptive technology", ринок праці і на програмістів що не звертають увагу на його думку на цю штуку і т.п...

слідкував, я багато такого дививсь

Прихований текст
Подякували: ch0r_t1

10 784

Re: Тема для розмов

дивлюсь зараз лекцію про автентихвікацію, і в мене згенерувався хеш, що закінчується на

xp/pV/NSae.ru

*NO*

10 785 Востаннє редагувалося ch0r_t (07.01.2021 18:22:36)

Re: Тема для розмов

Звичайно, чоловік відео якого ви надали вище, каже очевидні і розсудливі речі.
    Намагався просто оцінити презентовано ідею незалежно від особи що її озвучує, (випадково з'явився в пропозиціях на в ютубі), більше про нього нічого не відомо. Я так розумію ви уже якийсь час у web-dev, тож саме про ту штуку про яку він казав(теклід чи як там його) ви можете чогось сказати, чи вона неварта уваги?
    Бо мені це трохи нагадує вічні викрики на кшталт "вийшла програма що дозволяє редагувати фотографії тож у художниках більше немає потреби", - замість того вони просто освоюють нові інструменти, називають себе трохи інакше і продовжують собі існувати далі.

10 786

Re: Тема для розмов

frz написав:
Якщо лід - це тверда вода, а хліб - це тверда пшениця, то чи можна назвати лід буханкою води?

А пшениця в чистому вигляді — це рідка пшениця чи газоподібна? Потім, пшениця (зерно), як правило, твердіша за хліб (той, який у буханцях), а до складу самого хліба входить, як правило, не лише пшениця (чи інше зерно), а й деякі інші компоненти (яйця, молочні продукти, дріжджі тощо)...
Але в умові задачі сказано «якщо» — тобто, ми умовно приймаємо, що хліб — це тверда пшениця. Оскільки поняття «буханець» ніде в задачі не визначається, то ми не знаємо, як правильно його вживати в мові цієї задачі. Проте, в реальній мові «буханець пшениці» не кажуть — лише «буханець хліба». Якщо відштовхуватись від останнього, то, за аналогією з ним, «буханець льоду» можливий, «буханець води» — ні.

Подякували: ch0r_t, frz2

10 787

Re: Тема для розмов

викрики на кшталт "вийшла програма що дозволяє редагувати фотографії тож у художниках більше немає потреби"

Хотів би сказати, що нас програмістів втрата ринку праці торкнеться чи не в останню чергу, і може й не буду надто далеко від істини, однак завжди варто враховувати таке поняття як "чорний лебідь", коли все йде зовсім не так як планувалося. Ось наприклад свіжа ситуація з такої не найбіднішої країни як Іспанія - люди втратили роботу і бізнес через ковід і вишикувалися в чергу за безкоштовними продуктами...

Мораль? А я не знаю. Мабуть, щонайменше, бути готовим вирощувати картоплю власноруч про всяк випадок.

Подякували: plusxx, ch0r_t2

10 788

Re: Тема для розмов

підсумую однією фразою ваші питання, котрі вже 100 разів задавались і на котрі 100 разів відповідали - "всяке може буть"

10 789

Re: Тема для розмов

всяке може буть

От наприклад, порушення зв'язності вузлів інтернет... Імовірно? Та цілком! І все, ніякої роботи на закордон, навіть апдейти не скачаєш.

А ще колись читав наукову фантастику, там у відповідь на наші радіосигнали масово прилетіли з далекої галактики якісь дрібні косміти, котрі харчуються електрикою. І все, планета поринула в 18 сторіччя.

10 790

Re: Тема для розмов

frz написав:

всяке може буть

От наприклад, порушення зв'язності вузлів інтернет... Імовірно? Та цілком! І все, ніякої роботи на закордон, навіть апдейти не скачаєш.

А ще колись читав наукову фантастику, там у відповідь на наші радіосигнали масово прилетіли з далекої галактики якісь дрібні косміти, котрі харчуються електрикою. І все, планета поринула в 18 сторіччя.

може буть.

10 791

Re: Тема для розмов

це хіба зараз ще колядують? ніби ж 9 число вже
шо цікаво, вчора і позавчора малі ходили, а зараз чую - якийсь дядько дорослий вже, при цьому вони відразу починають колядувати, аби їх чути було, а потім в двері дзвонять. Мабуть, якийсь хитрий алкоголік на похмелитись збирає.

Подякували: ch0r_t1

10 792

Re: Тема для розмов

Я правильно зрозумів, що аддон/розширення до сучасного браузера можна написати тепер тільки на JS ? І він працюватиме на Лисиці, Опері і Хромі через якийсь уніфікований API про який вони домовилися?

10 793

Re: Тема для розмов

уніфікований API про який вони домовилися

ось тут не дуже впевнений

10 794 Востаннє редагувалося ch0r_t (11.01.2021 00:14:50)

Re: Тема для розмов

ось тут не дуже впевнений

ну просто прекрасно, добре що і там порядок.
*Читаю зараз "Web Programming with HTML5, CSS, and JavaScript." аби просвітити себе у всій цій веб-сторінковій темі, якої як казав вже до цього не торкався, - поки що все це трохи схоже на

Прихований текст

epic clusterfuck.

Могло бути гірше.

Edit:
Дивно що автор продовжує називати HTML & CSS:

With many programming languages, including HTML and CSS...

Я щось тут пропускаю, чи то особливості релігійних переконань автора?

10 795 Востаннє редагувалося ch0r_t (12.01.2021 05:22:26)

Re: Тема для розмов

Дозвольте запитання, - ніхто тут не має подібних думок і почуттів до тих що висловив пан Кен? (початок на 9:30 хвилині)
Після того як колись побачив цей запис, дивним чином, час від часу повертаюсь думками до тих слів/настрою.

https://www.youtube.com/watch?v=dsMKJKTOte0

10 796

Re: Тема для розмов

що висловив пан Кен

Про те, що будь-який геній з навіть не дуже давнього минулого мав би оволодіти елементарною комп'ютерною грамотністю аби ефективно функціонувати в теперішньому світі? Ну це очевидна істина, така ж як "світлішає - отже настає ранок". Просто викладено в дещо гумористичній формі, тому ця істина набуває поетичної форми - "світає, край неба палає, соловейко в темнім гаю сонце зустрічає".

10 797

Re: Тема для розмов

англійською про гіпотетичну людину з минулого

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/c577a084ed01c8769f1212362b1e35f8.png

Подякували: plusxx, FakiNyan2

10 798 Востаннє редагувалося frz (12.01.2021 20:52:12)

Re: Тема для розмов

Можливо, це би пасувало в "гумор", однак це швидше сміх крізь сльози, тому дописую тут.
Отже, один дядько був з дружиною в супермаркеті в Штатах, дружина пішла в туалет і той дядько теж захотів. Однак чоловічий туалет поверхом вище і він тверезо оцінив що "не добіжить".
Коли спробував зайти, якась інша жіночка хотіла йому перешкодити - "це ж жіночий туалет!".
Тоді дядько запитав: "did you just assume my gender?" (тобто "це ви щойно припустили який мій ґендер?"), і вгадайте що? Після цього йому далі ніхто не перешкоджав.

Проте саме лише знання англійської тут не дуже допоможе аби второпати, що саме сталося. Річ у тім, що в так званому "розвиненому світі" деякі люди мають бзік на ґрунті ґендеру. Ґендер != стать. Бо стать - біологічна, а ґендер - це те ким я себе відчуваю. Отже, дядько прикинувся наче він почуває себе жінкою і йому дозволили попісяти в жіночому туалеті.

10 799

Re: Тема для розмов

frz написав:

Можливо, це би пасувало в "гумор", однак це швидше сміх крізь сльози, тому дописую тут.
Отже, один дядько був з дружиною в супермаркеті в Штатах, дружина пішла в туалет і той дядько теж захотів. Однак чоловічий туалет поверхом вище і він тверезо оцінив що "не добіжить".
Коли спробував зайти, якась інша жіночка хотіла йому перешкодити - "це ж жіночий туалет!".
Тоді дядько запитав: "did you just assume my gender?", і вгадайте що? Після цього йому далі ніхто не перешкоджав.

Проте саме лише знання англійської тут не дуже допоможе аби второпати, що саме сталося. Річ у тім, що в так званому "розвиненому світі" деякі люди мають бзік на ґрунті ґендеру. Ґендер != стать. Бо стать - біологічна, а ґендер - це те ким я себе відчуваю. Отже, дядько прикинувся наче він почуває себе жінкою і йому дозволили попісяти в жіночому туалеті.

коли вже в нас так мона буде...

Подякували: 0xDADA11C71

10 800

Re: Тема для розмов

в нас якщо Ч зламався. пускають в Ж