10 821 Востаннє редагувалося 221VOLT (15.04.2020 16:57:14)

Re: Тема для розмов.

Прихований текст
javascriptIsLife написав:

Прочитавши Обязанности крестьянских детей в старину згадалося недочитане мною зібрання творів Євгенія Замʼятіна в якому було багато доволі, як сказали б нині, чорнушних історій і спало на думку що відмінність між українцями та руськими слід виводити ще з тих часів, коли ці відмінності були видимими в культурі, побуті і т.д., а то нині всі перемішалися до стану однорідної маси і різницю доводиться вишукувати з лупою на рівні менш матеріальному і більш духовному, що дуже ускладнює втовкмачування посполитим протиросійких настроїв та пропаганду національної ідентичності. Власне таке перемішування вигідне більш сильній та чисельнішій групі, тому що такій групі легше поглинути слабшу яка буде менше опиратися (ми ж однакові). Саме через це нам потрібен ренесанс суто наших штучок який має проявлятися не лише в мові і традиціях, а й речах більш приземлених як-то архітектура, їжа, одяг, дизайн і т.і. Все традиційне має бути осучаснене і вбудоване в повсякденний побут. В контексті віддаляння від сильнішого сусіда також має бути покинута практика вестернізації яка, до речі, має місце й там. Християнство потрібно замістити традиційнішими дохристиянськими віруваннями. На це є дві причини: по-перше, дистанціювання від Росії, по-друге репресивна природа правослвʼя. Ну а ще народ в масі свої приваблює не стільки ідея бога скільки містерія та обрядовість.

Лібертаріанець і анімешник Светов проповідує ідею благополучної і багатої Росії до якої потягнуться і на яку будуть рівнятися, тож Путін з імперськими замашками, корупцією, мордором нам до певної міри вигідніший за отаких от піонерів свєтових.

Стругайте дітей (а Факуніян крім стругання дітей повинен ще й проповідувати ідею благополучної і багатої України), читайте Маркса, садіть дерева, будуйте сильну та незалежну Україну майбутнього.

https://replace.org.ua/rules/
п. 1.1.
п. 2.10.

https://replace.org.ua/extensions/nya_smiles/img/aq.gif

10 822

хтось може порадити якийсь сервіс для вивчення польської в такому форматі. що йде якийсь текст польською, напроти нього текст українською, при наведенні на польські слова та фрази - автоматично підсвічуються відповідні українські слова та фрази, і щоб можна було ще прослухати, як то все звучить ?

10 823

FakiNyan написав:

хтось може порадити якийсь сервіс для вивчення польської в такому форматі. що йде якийсь текст польською, напроти нього текст українською, при наведенні на польські слова та фрази - автоматично підсвічуються відповідні українські слова та фрази, і щоб можна було ще прослухати, як то все звучить ?

Zanadto zamudreno. Fonetyka Poljsjka ne duge skladna i slovnyk ne duge skladnyj.

Подякували: FakiNyan1

10 824

FakiNyan написав:

Раджу просто накачати фільмів польською без перекладу, з польськими ж субтитрами. Я так вчив мову. Також читав таку газету Dziennik Kijowski, не знаю чи ще існує. Коли через деякий час звик до мови, то пішов на розмовні курси. Потім з'їздив декілька разів до поляків. Писати можу без "хвостиків", з ними теж можу, але звісно що роблю помилки. Не знаю нащо мені це все було, просто цікаво. Зараз майже не використовую польську, зрідка дивлюся якесь відео чи фільм.

10 825

Блін, чому політоту заборонили? Так нечесно. Знаю один серіал для вивчення польської який називається «Справи Кепських».

10 826

А шо, чешеться?

10 827

як співається в пісні гурту Пирятин - Нема грошей
"свербить - чеши, *буть - біжи"

10 828 Востаннє редагувалося ExPy (17.04.2020 12:11:18)

javascriptIsLife написав:

Блін, чому політоту заборонили? Так нечесно..

https://www.youtube.com/watch?v=29G4jj6YGY8

Не треба того, але якшо ви так хочете - я приймаю ваш виклик. Але то нерви, не треба.

Подякували: 0xDADA11C71

10 829

Ідея для модераторів: щоразу, коли ExPy (з клонами) та ur_naz згадують одне одного (неважливо, хто кого), видавати бан усьому їхньому дискусійному клубові одночасно. Не знаю, як це сформулювати в правилах, але, принаймні, цілий ряд неконструктивних дискусій буде погашено ще в зародку.

Подякували: ExPy, 0xDADA11C7, 221VOLT3

10 830

А на форумі можна знімати подяки? Бува випадково не тому поставиш, а потім залишається назавжди...

Подякували: pluszz, leofun012

10 831

bvn написав:

А на форумі можна знімати подяки? Бува випадково не тому поставиш, а потім залишається назавжди...

Нажаль ні. Подяка за те що теж піднімаєте це питання.

Подякували: 221VOLT1

10 832

Гітлер ся рождає! Славімо його!

Подякували: 221VOLT, ExPy2

10 833

0xDADA11C7 написав:

А ще сьогодні річниця бійні у школі Колумбайн

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

10 834

0xDADA11C7 написав:

:D технічно це не політика, а історія,
і історію правилами обговорювати не заборонено  :D  *JOKINGLY*

10 835

Технічно це помилка вживати до Гітлера ся рождає.

10 836 Востаннє редагувалося 221VOLT (20.04.2020 14:37:36)

Vo_Vik написав:

Технічно це помилка вживати до Гітлера ся рождає.

"народивсі" треба?)

-----------------------

upd. по інету гуляє розсекречий (або ж "розсекречений") документ-доклад якогось агента, про те,
що насправді Гітлер ще і після війни мінімум років з 10 жив-поживав-і-добра-наживав в Аргентині з Венесуелою

*DONT_KNOW*

10 837

Може бути ся народив. А ся рождає, то передбачає дію в даний час, яка застосовується до Христа, бо в Християнській теології воно ся відбуває постійно.

10 838

0xDADA11C7 написав:

vk.com/ video325328370_456239041?list=9db335b209b8af44fa
пробачте за москалький контакт, але жидiвський ютуб повидаляв всюди.

10 839

ExPy написав:

пробачте за москалький контакт, але жидiвський ютуб повидаляв всюди.

Прихований текст

"неправильно ти, дядя Федір, бутерброд готуєш --
треба готувати власний, а не матюкатись на чужий!"
:D  :D  :D

10 840 Востаннє редагувалося pluszz (20.04.2020 22:02:26)

Як українізувати слово "Пасхалка"?

Подякували: 221VOLT1