11 061

Re: Тема для розмов

Щось мене Пирятин не пре... такий собі Сектор Газа чи Ленінград для українців.. дуже матюкливо і туповато. Але сопілка звучить прекрасно. Люблю сопілку. І є в них одна єдина пісня, яка мені дуже заходить... особливо слова: "... і москаля нема, намає москаля... "

11 062

Re: Тема для розмов

bvn написав:

Щось мене Пирятин не пре... такий собі Сектор Газа чи Ленінград для українців.. дуже матюкливо і туповато. Але сопілка звучить прекрасно. Люблю сопілку. І є в них одна єдина пісня, яка мені дуже заходить... особливо слова: "... і москаля нема, намає москаля... "

то ви мало слухали просто

Прихований текст

11 063 Востаннє редагувалося ch0r_t (27.02.2021 14:05:42)

Re: Тема для розмов

Історія навчає що потрібно остерігатися викладачів всіляких сумнівних дисциплін.
https://www.youtube.com/watch?v=muoR8Td44UE

Подякували: leofun011

11 064

Re: Тема для розмов

This method return all liked posts order by time. - Чи має таке речення сенс? Дякую.

11 065

Re: Тема для розмов

This method returns all liked posts, ordered by time.

-може краще так?

Подякували: leofun01, plusxx2

11 066

Re: Тема для розмов

tchort написав:

This method returns all liked posts, ordered by time.

-може краще так?

Ви ж бачите як я українською пишу :)  :)  :) на інших мовах не краще.

11 067 Востаннє редагувалося FakiNyan (02.03.2021 15:22:32)

Re: Тема для розмов

хтось шарить в тканинах та їх щільності? допоможіть підібрати найдешевшу тканину, щільність котрої достатня, аби пропускати якомога менше світла.
Поки що знайшов якийсь льон з щільністю 220г/м, але я хз, як воно виглядає.

11 068 Востаннє редагувалося plusxx (02.03.2021 19:28:27)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

хтось шарить в тканинах та їх щільності? допоможіть підібрати найдешевшу тканину, щільність котрої достатня, аби пропускати якомога менше світла.
Поки що знайшов якийсь льон з щільністю 220г/м, але я хз, як воно виглядає.

А піти в швацьку крамничку і там подивитись, і помацати, і людину котра тямить Мона знайти.

11 069

Re: Тема для розмов

pluszz написав:
FakiNyan написав:

хтось шарить в тканинах та їх щільності? допоможіть підібрати найдешевшу тканину, щільність котрої достатня, аби пропускати якомога менше світла.
Поки що знайшов якийсь льон з щільністю 220г/м, але я хз, як воно виглядає.

А піти в швацьку крамничку і там подивитись, і помацати, і людину котра тямить Мона знайти.

карантин же ж! не мона!

11 070 Востаннє редагувалося ch0r_t (04.03.2021 19:38:44)

Re: Тема для розмов

"Де в Україні айтішнику жити добре. Рейтинг міст DOU"
https://dou.ua/lenta/articles/ratings-best-cities-2020/
І не здивований, що моя місцина як завжди на самому дні. Виглядає воно відповідно, хто проїжджав мимо знає - найкращій вид на те місто це з дзеркала заднього виду. Егхх....прокляття.

Прихований текст

(*Нагадую: Будучи центральною Україною і берегом для моря і воротами в степ.)

11 071

Re: Тема для розмов

Хтось може пояснити чому тут https://workew.com/resume-templates-remote-work/ пишуть що "Remote Work Resume Templates" , коли там лише в кількох зразках можно побачити що мова йдеться про remote ?

11 072

Re: Тема для розмов

мова йдеться про remote

Просто пишете в своєму резюме "розглядаю лише remote", ніяких зразків спеціально саме для remote не потрібно, хіба що для розуміння як складати резюме взагалі.

11 073

Re: Тема для розмов

frz написав:

мова йдеться про remote

Просто пишете в своєму резюме "розглядаю лише remote", ніяких зразків спеціально саме для remote не потрібно, хіба що для розуміння як складати резюме взагалі.

Нема розуміння. От наприклад, якщо шукати роботу в англомовному просторі, у того хто буде читати резюме мають виникнути питання - чи вартий профіт до затраченого часу на того іноземця, чи інші ризики.

11 074

Re: Тема для розмов

англійською: як створити резюме аби привернути увагу роботодавця

11 075 Востаннє редагувалося ch0r_t (05.03.2021 14:07:15)

Re: Тема для розмов

З Навчального посібника Дем’янюк О.С. "Бойова машина піхоти БМП-2. Загальна будова (В.В. Близнюк, В.Б. Добровольський, Д.В. Зайцев – К.: ВІКНУ. 2020.)
Мало того що потворні репринти/рескани з сов'єтського посібника так ще й оце на фото(водні знаки):

Прихований текст

https://i.ibb.co/mBZskzF/Screenshot-20210304-221041.png

джерело: https://mil.univ.kiev.ua/page/lib/26
Тому немає кінця. Наберуть якихось...непевних "панів", посібники робити.

Подякували: koala, leofun012

11 076

Re: Тема для розмов

Хто вміє - той робить.
Хто не вміє - той учить.
Хто не вміє вчити - той керує.
Хто не вміє керувати - той експерт.

Воно завжди так було.

Подякували: ch0r_t, flatliner, leofun013

11 077

Re: Тема для розмов

tchort написав:

Тому не має кінця. Наберуть якихось...непевних "панів", посібники робити.

Таких "перлів", ой як багато, для прикладу - ПОРАДНИК. ПЕРЕМОЖЦЮ. Штаб АТО - 2014

11 078

Re: Тема для розмов

Чи є у нас тема про художню літературу?

11 079

Re: Тема для розмов

Хто що прочитав останнім часом, або читає нині?

Подякували: plusxx1

11 080

Re: Тема для розмов

В інструкції до телевізора Panasonic TX-32GR300 сказано що підтримується файлова система Exfat, але воно нічого не знаходить на флешці відформатованій в Exfat. Що робити?