11 101

Re: Тема для розмов

tchort написав:
frz написав:
Haskell

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/424926eca8f55212e46560c86b7a8e95.jpg

https://i.ibb.co/jTTm8dj/Screenshot-20210315-174635.png

нащо ЦЕ шукати в аутсорс гетто ? Шукайте на глассдур чи індід

11 102

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:

Шукайте на глассдур чи індід

А Ви зростаєте на очах. Напрямок напрочуд вірний. Ну це лише якщо процитоване виходить за межі сухої теорії. Резюме англійською вже склали?

11 103

Re: Тема для розмов

Панове, якимось випадком, дозвольте запитати, чи нікому не відомо де можна отримати безкоштовну копію останнього видання "Computer Networks" (6th edition) авторства Andrew S. Tanenbaum? Звісно виключно для ознайомлення, копія буде негайно видалена.
https://www.pearson.com/store/p/compute … 0003002125

11 104

Re: Тема для розмов

Петиція проти фактичного знищення ІТ-галузі (йдеться про заборону зовнішньо-економічної діяльності для фопів на 3 групі і т.д.), підписану петицію можуть проігнорувати, однак це наш законний спосіб висловитися.
https://petition.president.gov.ua/petition/114468

Подякували: flatliner, Chemist-i, leofun013

11 105 Востаннє редагувалося ch0r_t (17.03.2021 23:41:52)

Re: Тема для розмов

Ось ця теж заслуговує уваги. Крик людської душі. Подумайте про офіцерський склад. Проявіть милосердя, пам'ятайте про майбутнє.
https://petition.president.gov.ua/petition/114130

Подякували: leofun011

11 106

Re: Тема для розмов

frz написав:

Петиція проти фактичного знищення ІТ-галузі (йдеться про заборону зовнішньо-економічної діяльності для фопів на 3 групі і т.д.), підписану петицію можуть проігнорувати, однак це наш законний спосіб висловитися.
https://petition.president.gov.ua/petition/114468

Ви дещо підмінили поняття, а я поспішив лайкнути, не подивившись, про що петиція. Петиція не проти відміни 3-ої групи, а проти Дії Сіті. Що воно за звір, я не в курсі і перш ніж підписуати таку петицію треба розібратися. Звісно я проти відміни 3-ої групи, однак, петиція носить дещо ширший характер...

11 107

Re: Тема для розмов

bvn написав:

не проти відміни 3-ої групи

Подія в тому ж напрямку. Спочатку загнати наче "добровільно" айті-компанії в ґетто дія-сіті (бо там вас не будемо чіпати масками-шоу), потім решті фопів заборонити на третій групі зовнішньо-економічну діяльність.

11 108

Re: Тема для розмов

frz написав:
bvn написав:

не проти відміни 3-ої групи

Подія в тому ж напрямку. Спочатку загнати наче "добровільно" айті-компанії в ґетто дія-сіті (бо там вас не будемо чіпати масками-шоу), потім решті фопів заборонити на третій групі зовнішньо-економічну діяльність.

Це хто виголосив дану програму дій? Я чесно, оце намагаюсь розібратися... я взагалі до сих пір раз чи двічі чув цю назву. Зараз втикаю і не розумію, що воно і навіщо, і з чого випливає, те що ви стверджуєте...

11 109

Re: Тема для розмов

bvn

якщо маєте багато часу, ось купа інформації аби розібратися

Зрештою, в нас порівняно з усіма сусідами найнижчі податки для самозайнятих осіб, тож рано чи пізно воно мусить вирівнятися. Тим більше що МВФ кредитів більше не дає, маємо величезну діру в пенсійному фонді, тліє війна на сході і т.д. Проте перекрити можливість самозайнятим особам працювати напряму на західний ринок без галер - це занадто.....

11 110 Востаннє редагувалося cheappi386 (18.03.2021 10:18:16)

Re: Тема для розмов

frz написав:

Проте перекрити можливість самозайнятим особам працювати напряму на західний ринок без галер - це занадто.....

бодішопи хочуть більше дорогого м'яса за безцінь

11 111 Востаннє редагувалося ch0r_t (21.03.2021 12:08:41)

Re: Тема для розмов

В мене закінчилися сигарети. Ще вчора. До першого ще 10+ днів. Я загину.
Вже відчуваю судоми поширюються по тілу, і сам сатана кусає мене в зад.

В голову приходять божевільні речі:
https://replace.org.ua/uploads/images/10563/7457263f62521b4284dd773c39da7625.jpg

Подякували: leofun011

11 112 Востаннє редагувалося frz (21.03.2021 22:59:50)

Re: Тема для розмов

Цікавлюся як організувати автоматичне перемикання живлення 12в між різними джерелами за принципом:
1) якщо джерело живлення "1" активне - використовувати саме його;
2) якщо джерело живлення "1" неактивне - використовувати джерело живлення "2";
3) якщо джерела живлення "1" і "2" неактивні - використовувати джерело живлення "3";
4) якщо використовуються джерела "2" або "3" однак джерело "1" стало активним - перемикатися на нього.

Може нарешті для цього згодиться arduino? Давно мрію його випробувати, однак задачку hello world "помигати світлодіодами" вважаю примітивною і хочеться взяти одразу ж під суто практичну задачу...

11 113

Re: Тема для розмов

frz написав:

Може нарешті для цього згодиться arduino?

якщьо там є дискрет. вхід типу "сухий контакт"

11 114

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:
frz написав:

Може нарешті для цього згодиться arduino?

якщьо там є дискрет. вхід типу "сухий контакт"

Нічого не зрозумів, підкажіть будь ласка:
- що потрібно вчити в цілому аби розуміти вашу термінологію (цікавить як можливе хоббі, тож не можу обіцяти що обов'язково це вчитиму)
- що це ви написали, як це можна перекласти для повного чайника, котрий до того ж необов'язково намагатиметься осягнути цю тему в цілому.

11 115

Re: Тема для розмов

frz написав:
cheappi386 написав:
frz написав:

Може нарешті для цього згодиться arduino?

якщьо там є дискрет. вхід типу "сухий контакт"

Нічого не зрозумів, підкажіть будь ласка:
- що потрібно вчити в цілому аби розуміти вашу термінологію (цікавить як можливе хоббі, тож не можу обіцяти що обов'язково це вчитиму)
- що це ви написали, як це можна перекласти для повного чайника, котрий до того ж необов'язково намагатиметься осягнути цю тему в цілому.

"сухий контакт" - це з совдеповської термінології буде як digital(discrete) I/O. 12V забагато як для ардуіно, треба щось на кшталт "Digital IO Expander Shield". Й саме головне треба пам'ятати закони Ома.

Подякували: frz1

11 116 Востаннє редагувалося ch0r_t (23.03.2021 03:31:18)

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:

то й шо? не барись. москалів не жалко

Можу дати вам тільки одну пораду, якщо так станеться що прийде більша війна та доведеться йти всім, - не витягайте задню бронепластину з жилету.
Коли ви досить розумні аби запам'ятати цю, то іншої мені не дати.

11 117

Re: Тема для розмов

я ніколи не повертаюсь спиною до жінок і дітей

11 118

Re: Тема для розмов

tchort написав:
ur_naz написав:

то й шо? не барись. москалів не жалко

Можу дати вам тільки одну пораду, якщо так станеться що прийде більша війна та доведеться йти всім, - не витягайте задню бронепластину з жилету.
Коли ви досить розумні аби запам'ятати цю, то іншої мені не дати.

Прихований текст

ви його чпокнути хочете, чи шо?

11 119

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:
frz написав:
cheappi386 написав:

якщьо там є дискрет. вхід типу "сухий контакт"

Нічого не зрозумів, підкажіть будь ласка:
- що потрібно вчити в цілому аби розуміти вашу термінологію (цікавить як можливе хоббі, тож не можу обіцяти що обов'язково це вчитиму)
- що це ви написали, як це можна перекласти для повного чайника, котрий до того ж необов'язково намагатиметься осягнути цю тему в цілому.

"сухий контакт" - це з совдеповської термінології буде як digital(discrete) I/O. 12V забагато як для ардуіно, треба щось на кшталт "Digital IO Expander Shield". Й саме головне треба пам'ятати закони Ома.

Сухий контакт (dry contact) у промавтоматиці — це на 99.9% перше значення з лінка, тобто контакт, який не підключений ні до чого, окрім примтрю, на який він подає сигнал. А вже якою напругою його живить пристрій — справа пристрою.
Так, ПЛК найчастіше подає на нього через резистор 12 або 24 вольти постійного струму.
Сучасні пристрої можуть подавати 5, якщо розраховують на позолочені контакти герконів або невеликих сигнальних реле на тому боці.
Можуть подавати 12 імпульсно, щоб і працювати з будь-якими халтурними контактами, і зекономити струм.
Тобто якщо він сухий, то залежно підтяжка на +5 і залежно від можливих наводок захист (послідовний резистор, конденсатор і потужній стабілітрон, ...) і вперед.

(p.s. «у совдепівські часи» був в тому числі майстром контрольно-вимірювальної апаратури та автоматики на заводі, то всі ці контакти якраз моя морока була)

Подякували: ch0r_t1

11 120

Re: Тема для розмов

Ось поділюся інформацією про здоров'я, котра стосується нас всіх, бо ми ведемо сидячий спосіб життя.

Отже, є такий аналіз під назвою "ліпідограма", а в ньому - коефіцієнт атерогенності, верхня межа котрого 4. В мене вже перевищена. Я раніше жартував, що в перерві між проектами для різноманітності влаштуюся кур'єром розвозити піцу. Зараз це не жарти, дійсно варто все кинути і працювати пішим кур'єром на повний день місяць-два. І обмежити аж до повного виключення тваринні жири.

Вищезгаданий коефіцієнт говорить про ризик утворення жирових бляшок в судинах і, як наслідок, ризик всяких таких болячок як атеросклероз, котрий не лише говорить про втрату пам'яті, а й утворення тромбів, ішемічної хвороби серця і такі інші штуки.

Поки що кинути проект не можу, тож планую бігати щодня на найближчому стадіоні, а також не їсти м'яса. Згодом здати цей аналіз знову.
Бережіть здоров'я.

Подякували: flatliner2