11 141

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Прихований текст

в мене з вагою і справді трохи цицьочки з'явились

Прихований текст

Тихо! Нікому не показуйте!

11 142 Востаннє редагувалося ch0r_t (07.04.2021 17:52:52)

Re: Тема для розмов

Дивна річ з генератором псевдо-випадкових чисел в C++ STL, - пан Тім згадував що не варто використовувати стандарту бібліотеку, але я згадав що читав в "A Tour of C++" (Bjarne Stroustrup, 2018) що:

Thanks to its uncompromising attention to generality and performance, one expert has deemed the
standard-library random number component ‘‘what every random number library wants to be when
it grows up.’’
However, it can hardly be deemed ‘‘novice friendly.’’

191 стр.

-То він мав досвід зі старішою версією, чи вона все ще не досить хороша? Звідки така розбіжність в заявах?

11 143

Re: Тема для розмов

У C++ є дві стандартні бібліотеки випадкових величин - спадкова <cmath>, дружня до новачків, але не варто її використовувати, і <random>, нова, сучасна, велика і з купою підкреслень між словами у типах і функціях.

Подякували: ch0r_t, leofun012

11 144 Востаннє редагувалося ch0r_t (07.04.2021 18:18:26)

Re: Тема для розмов

Дивно що він мав на увазі <cmath>, навіть і не здогадався б її для того використовувати.
Це ймовірно мій внутрішній режим уникання C налаштовано на макс.

11 145 Востаннє редагувалося frz (09.04.2021 00:51:34)

Re: Тема для розмов

frz написав:

...оновив профіль на декількох платформах і вказав що відкритий для пропозицій.

...

Побачимо що з цього вийде.

Додатково вказав в полі "location" що я в Штатах. Звісно, додав примітку нижче що я в Україні, а вказав Штати щоб не спамили місцеві компанії (котрі мені сто років не потрібні, дармоїди-посередники).

посередники

На минулому проекті менеджери-посередники хоча би приблизно намагалися вникнути в суть роботи. А на цьому проекті взагалі нуль, тільки раз на місяць уточнюють скільки відпрацював годин; раз на три місяці hr проводить 1:1 де просто з'ясовує чи в мене нема на щось скарг. Є! На низьку зарплату порівняно з ринком...

Почали сипатися пропозиції як з відра. Поки що після ще одного уточнення що я знаходжуся в Україні, спілкування припиняється (ну це очікувано). Щоправда, один рекрутер попросив оновлене резюме, я відправив, після цього вже цілий день мовчання. Ну я ніде не поспішаю - гриф пташка терпляча.

Не перемикайтеся. Ставте лайки, підписуйтеся на канал.

11 146

Re: Тема для розмов

Вподобайки.

11 147

Re: Тема для розмов

Тодось Осьмачка написав:

«Коли слідчий викликав мене на допит, я вирішив прикинутися божевільним. Коли мене ввели в кабінет слідчого, я побачив портрети Маркса і Леніна, запитав: «А чого це ви тут розвішали жидів?» А потім запитав: «А ви іржете до своєї жінки?» І далі я плів усяку нісенітницю».

Тодось Осьмачка

Подякували: Chemist-i, Vo_Vik, /KIT\3

11 148 Востаннє редагувалося FakiNyan (12.04.2021 17:17:53)

Re: Тема для розмов

Прихований текст

https://media.discordapp.net/attachments/640522395802796033/831185543315718144/2b8f0293-2316-48f5-a4c1-788948e998b0.png

Подякували: /KIT\, ch0r_t, 0xDADA11C7, flatliner4

11 149

Re: Тема для розмов

Всім раджу спробувати вертикальну мишку і килимок для мишки з цицьками. Або секс з жінкою.

11 150

Re: Тема для розмов

Прихований текст

чоловік сусідку кинув, а та постійно тепер кричить, реве, і зривається на малому. Каже - "тре було його за руку брати і плакати, шоб він не пішов, а ти того не робив!!11"
мені то все одно, але я через ті крики спати нормально не можу. А ще є невеличкий шанс, шо вона шось зробе, як от набере повну квартиру газу і підпале то всьо. А стіни тонкі...

11 151

Re: Тема для розмов

Прихований текст

Одружуйтесь. Вакансія вільна.

11 152

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
Прихований текст

Одружуйтесь. Вакансія вільна.

Прихований текст

то ж ви собі "дівку" шукали, пам'ятаю

11 153

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
P.Y. написав:
Прихований текст

Одружуйтесь. Вакансія вільна.

Прихований текст

то ж ви собі "дівку" шукали, пам'ятаю

Прихований текст

Шукатимете. В гіршому випадку, ще й писатимете про це на форум. Потім минеться — долізете до математичної вершини й почнете там робити різні збочення для власного задоволення. Ні, насправді це круто — робити квадратуру круга кількома різними способами — але вас не зрозуміють...

11 154

Re: Тема для розмов

нащо приховувати  текст повідомлення? спілкуйтесь у приваті

11 155

Re: Тема для розмов

ТрусикиВКрові, серʼйознло раджу завітати до сусідки з дружні візитом попарити качана.

11 156 Востаннє редагувалося ch0r_t (17.04.2021 01:11:51)

Re: Тема для розмов

Хтось з поважних панів боти для Discord налаштовувати вміє? Під'єднав цю штуку "Ріта" https://ritabot.gg/new-bot/ - автоперекладач - воно мертве, офлайн, не працює. А дуже потрібно оживити - є англомовні учасники.

edit
*ok. fixed

11 157 Востаннє редагувалося frz (19.04.2021 11:34:10)

Re: Тема для розмов

Прихований текст
frz написав:

... оновив профіль на декількох платформах і вказав що відкритий для пропозицій. Коли надійде офер, то напишу потенційному роботодавцю що в першу чергу буду відкритий для контр-офера від поточного роботодавця. Побачимо що з цього вийде.

А тепер новина дня а можливо і року. На одній платформі мені прийшло повідомлення, в якому запрошують на проект зі ставкою 70 євро на годину!!! Кусаю лікті, бо на цій платформі я деактивував сповіщення і вже пропустив таку можливість (пройшов місяць). Спробую їм написати, звісно... Але тепер я знаю де саме потрібно шукати і скільки потрібно просити.

Прихований текст

Ну але одна з вимог - тулза Ansible, про яку я лише пробував щось наґуґлити, однак не використовав ще зовсім.

11 158

Re: Тема для розмов

Кава вже не працює на мені. Треба чогось міцнішого. Може хто чого буде добрий то порадить? (ніякої фіз. активності, нормального сну чи кидати палити - прошу не радити за неможливістю.)
https://replace.org.ua/uploads/images/10563/31704c3c3fc0058e47014b7f6e5a9b72.jpg

Подякували: FakiNyan, leofun012

11 159

Re: Тема для розмов

Не діє — зробити перерву, продовжити знов. Щоб був якийсь ефект, дайте своїм рецепторам розвантажитись. Зараз він усе одно на них не подіє.
Ніколи не помічали, що кава викликає сонливість?

Подякували: 0xDADA11C7, ch0r_t2

11 160 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (19.04.2021 20:47:43)

Re: Тема для розмов

tchort, можна спробувати настійку елеутерококу китайського. Або купувати кофеїн в таблетках в аптеках. Або стати наркоманом і вживати якийсь амфетамін. Періодично приймати полівітаміни („Квадевіт“, наприклад). Спробувати який–небудь дорогий хороший чай. Пересилитися до Америки і жувати там листя коки.

Подякували: 0xDADA11C7, ch0r_t2