12 201

Re: Тема для розмов

Постійно хочеться спати. Варто лише прийняти горизонтальне положення і переходжу в економ режим. Почалося після того як став приймати валер'янку по 1-2 таблетки на день. Від попередніх овертаймів почав відчувати серце (не біль, а лише нагадування що в лівому боці є серце).

Доведеться поступово від передового г#%&@кодерства перейти в режим "кодю рівно стільки щоб не вигнали голим на мороз".

12 202

Re: Тема для розмов

frz написав:

Постійно хочеться спати. Варто лише прийняти горизонтальне положення і переходжу в економ режим. Почалося після того як став приймати валер'янку по 1-2 таблетки на день. Від попередніх овертаймів почав відчувати серце (не біль, а лише нагадування що в лівому боці є серце).

Доведеться поступово від передового г#%&@кодерства перейти в режим "кодю рівно стільки щоб не вигнали голим на мороз".

розгляньте л-теанін

12 203

Re: Тема для розмов

Можу помилятися, однак якщо препарату нема в наявності на сайті tabletki.ua, то суб'єктивно вважаю за недоцільне шукати його на інших сайтах, бо це потенційний скам.

12 204 Востаннє редагувалося mamkin haker (09.09.2021 14:10:09)

Re: Тема для розмов

https://prom.ua/ua/L-teanin;2.html ?
та ж сама теблетки.юа
https://tabletki.ua/uk/pharmacy/kiev/?q … 1%96%d0%bd

12 205

Re: Тема для розмов

frz написав:

Можу помилятися, однак якщо препарату нема в наявності на сайті tabletki.ua, то суб'єктивно вважаю за недоцільне шукати його на інших сайтах, бо це потенційний скам.

помиляєтесь, то є просто екстракт із зеленого чаю

12 206

Re: Тема для розмов

Може тоді просто варто вживати зелений чай?...

12 207

Re: Тема для розмов

frz написав:

Може тоді просто варто вживати зелений чай?...

в ньому є не тільки цей л-теанін, а багато чого іншого, що може збуджувати нервову систему, саме тому й придумали витягати з нього цей л-теанін. бо він не збуджує, а як раз заспокоює.
До речі, я, мабуть, вже десь згадував про це. Серед програмістів дуже популярний кофеїн + л-теанін, бо кофеїн дозволяє енергійно працювати, але при цьому вас може почати трясти конкретно, а л-теанін як раз заспокоює, і разом воно дозволяє увійти в стан отого "потічку", коли ви зосередженні на завданні і заспокоєні водночас.

12 208

Re: Тема для розмов

а програмістом важко працювати (в Україні) ?

12 209

Re: Тема для розмов

програмістом взагалі важко працювати, тому й платять більше

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

12 210

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

програмістом взагалі важко працювати, тому й платять більше

вільного часу та грошей вистачає?

12 211 Востаннє редагувалося mamkin haker (09.09.2021 19:10:39)

Re: Тема для розмов

думаю оце собі, може піти 1C програмістом :D?
буду в рідному містечку жити

хоча можна і системним адміністратором...

12 212

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:
FakiNyan написав:

програмістом взагалі важко працювати, тому й платять більше

вільного часу та грошей вистачає?

нічого з цього ніколи не вистачає

12 213

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

нічого з цього ніколи не вистачає

а хоч програмування подобаєтся :D?

12 214

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:
FakiNyan написав:

нічого з цього ніколи не вистачає

а хоч програмування подобаєтся :D?

іноді, але то ж просто інструмент, набагато цікавіше використовувати його для створення чогось свого, і тоді створення цього "свого" приносить задоволення, а крутити гайку на чужому заводі - таке собі. Але це робота, мені за то гроші платять.

Подякували: flatliner1

12 215 Востаннє редагувалося comport (09.09.2021 22:02:28)

Re: Тема для розмов

Вашого раціоналіста я вже бачив. Інше відео по моїй (потрібній мені) темі. Тупий Ютубер.
Нуль корисної інформації і 7-16 хвилин часу.
І до чого тут ГМО взагалі і той Р-ліст?
І хто цей но-нейм?
https://www.youtube.com/c/AddictedToIgnorance/videos

12 216

Re: Тема для розмов

як гадаєте варто вчити PHP в 2021 - 2025 роках?
я так подивився, в вакансіях в мому місті 10 шт вакансій на Junior PHP developer з зп від 500$ до 1000$

я так розумію що сучасні "програмісти" з університетів думають: "ха, ми такі круті нам пайтон і джаву подавай а php то фуфуфу" і нехочуть ідти на такі ваканції

12 217

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:

відійдемо трохи від теми медицини до програмування
як гадаєте варто вчити PHP в 2021 - 2025 роках?
я так подивився, в вакансіях в мому місті 10 шт вакансій на Junior PHP developer з зп від 500$ до 1000$

я так розумію що сучасні "програмісти" з університетів думають: "ха, ми такі круті нам пайтон і джаву подавай а php то фуфуфу" і нехочуть ідти на такі ваканції

Просто знати може й не завадить, але вчити саме його для майбутньої роботи я б не став.

12 218 Востаннє редагувалося ch0r_t (10.09.2021 10:15:07)

Re: Тема для розмов

Сьогодні, став свідком комедійної ситуації, йду в магазинчик (мінімаркет) близ дому, — зупиняється біля трансформатору машина-кран обл-енерго(четверо червонопиких всередині посміхаються, що не звично для їх брату), заходжу в магазин - вимикається струм (світло, кондиціонери, холодильники потухли), про себе посміявся зараз ті любителі шантажуватимуть продавчиню "світло-за-горілку", діждався своєї черги (продавчиня всеодно одно відпускала), забігає чоловік років сорока в формі потертій тих електро-енерго систем, питає відразу "яка найдешевша горілка 0,5л" продавчиня по полицям довго шукає йому називаючи ціни(темно там), той чоловік стоїть чухає бороду, вказує на найдешевшу, й просить знижки "швидше ісправім" каже... господи, ну й країна. Дякувати, мені дала мого вина, оливок й цигарок. Бардак.

12 219

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
mamkin haker написав:

відійдемо трохи від теми медицини до програмування
як гадаєте варто вчити PHP в 2021 - 2025 роках?
я так подивився, в вакансіях в мому місті 10 шт вакансій на Junior PHP developer з зп від 500$ до 1000$

я так розумію що сучасні "програмісти" з університетів думають: "ха, ми такі круті нам пайтон і джаву подавай а php то фуфуфу" і нехочуть ідти на такі ваканції

Просто знати може й не завадить, але вчити саме його для майбутньої роботи я б не став.

ну щоб на перший рік, буду як то кажуть набирати "бойові навички" а потім переду на python або C++

12 220

Re: Тема для розмов

з php на c++ ?  *CRAZY*