12 221

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

з php на c++ ?  *CRAZY*

з JavaScript на C# якось ж переходять
та і написав я python або С++, тобто я ще не виріши що буду вчити

12 222 Востаннє редагувалося ch0r_t (10.09.2021 10:44:16)

Re: Тема для розмов

Що тут такого. Популярне комбо. Codelite IDE саме для С/С++ та PHP.

12 223

Re: Тема для розмов

пан Факі має на увазі що з динамічної типізації перейти на статичну зазвичай дуже важко. (напевно)

12 224

Re: Тема для розмов

Хто знає що той молодик мав на увазі, він застряг на рівні 18-19років. Мені здалось.
-Ні не важко, вже так, коли ви схопили те, то зрозумієте й інше. Надто легко звісно не буде. Мова складна. Та що зробиш, маєш інвестувати час і зусилля аби повернути чогось значного. Так і має бути.

12 225

Re: Тема для розмов

динамічна - ну є такий поліморфізм
статична - вау, поліморфізм

12 226 Востаннє редагувалося ch0r_t (10.09.2021 22:38:19)

Re: Тема для розмов

Нагадало мені часи коли я сам спав у машині. І коли читав, незрозуміло з якого внутрішнього примусу, книги зі словником. Дивна річ. Поза океаном хтось переживав такого ж.

Прихований текст

12 227 Востаннє редагувалося mamkin haker (10.09.2021 12:35:57)

Re: Тема для розмов

десь повню відео бачив
тру ООП кодер

учись, синок,
у мене 15-рівнева архітектура, використовую всі патерни, у мене абстрактний сінглтон породжує абстрактну фабрику яка вертає абстрактний метод для того щоб всі рівні застосунка мали змогу розширюватись

відповідь

Можна ж писати простий та легко розширювати код, наприклад на JavaScript

12 228

Re: Тема для розмов

Пройшов школу і ВУЗ, але чомусь немає з не те ще в .баскетбол. зіграти а й просто пройтися вечерком бесідуючи на цікаві тнми. Здається що єдиний варіант дозвілля для багатьох це бухло і нікчемні розмови.

12 229 Востаннє редагувалося comport (10.09.2021 21:26:51)

Re: Тема для розмов

Що робити зі згорілими світлодіодними лампами? Сам відремонтувати чи якось ще використати не можу. Ніхто не бере і задарма. Маю 4 штуки. Може кому треба?

12 230 Востаннє редагувалося mamkin haker (10.09.2021 21:40:16)

Re: Тема для розмов

comport написав:

Що робити зі згорілими світлодіодними лампами? Сам відремонтувати чи якось ще використати не можу. Ніхто не бере і задарма. Маю 4 штуки. Може кому треба?

викинути?

Світлодіодні лампи та світильники, що втратили свої споживчі властивості віднесені до 4 класу небезпеки. Цей факт свідчить про те, що вироби цієї категорії вважаються малонебезпечними, але для діючих підприємств і індивідуальних підприємців необхідно проводити паспортизацію відходів.

12 231 Востаннє редагувалося mamkin haker (10.09.2021 21:38:42)

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Пройшов школу і ВУЗ, але чомусь немає з ким не те що в баскетбол зіграти, а й просто пройтися вечерком бесідуючи на цікаві теми. Здається що єдиний варіант дозвілля для багатьох це бухло і нікчемні розмови.

потрібно було так званих "друзів" знайти, а якщо не знайшов то картинка

картинка

https://replace.org.ua/uploads/images/11470/7024b2c9baec73cc9dcc18e2d96d322f.jpg

це проблема багатьох людей, нині ж у нас культура вживання, медіа індустрія як погано зроблений одноразовий посуд, в іграх багато чітерів,
в соц мережах корпорації в модераторах яких феміністки навязують свою "супер ідею"
без сліз на сучасний інтернет і не подивишся =(

12 232

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Пройшов школу і ВУЗ, але чомусь немає з не те ще в .баскетбол. зіграти а й просто пройтися вечерком бесідуючи на цікаві тнми. Здається що єдиний варіант дозвілля для багатьох це бухло і нікчемні розмови.

Можете привести приклад теми такої "не нікчемної" бесіди? А що ви зможете принести до гіпотетичної високої дискусії, щось варте чи пасивно абсорбуватимете? Які теми є цікавими для вас, — політика, люди, світоустрій, техніка?

12 233

Re: Тема для розмов

tchort написав:
javascriptIsLife написав:

Пройшов школу і ВУЗ, але чомусь немає з не те ще в .баскетбол. зіграти а й просто пройтися вечерком бесідуючи на цікаві тнми. Здається що єдиний варіант дозвілля для багатьох це бухло і нікчемні розмови.

Можете привести приклад теми такої "не нікчемної" бесіди? А що ви зможете принести до гіпотетичної високої дискусії, щось варте чи пасивно абсорбуватимете? Які теми є цікавими для вас, — політика, люди, світоустрій, техніка?

люба тема про любов =_= або про серіальчики, або про шоу які є постановами але через те що в особ з якими я спілкуюсь слабо розвинуте критичне милсення вони цього неусвідомлюють

а як мова заходить за компи, то все можна ставити хрест на розмові, томущо у 95% (рандомні числа взяв) населення україни має нульову компютеерну грамотність

12 234 Востаннє редагувалося mamkin haker (11.09.2021 09:00:23)

Re: Тема для розмов

коли я вчився в класі так 8 вчився, ми з хлопцями  грали в телефончик.
мене після кожної гри чуть не били через те що я кожен раз вигравав.
хороші були однокласники
=(

в класі 9 зі мною зовсім ніхто нехтів грати і я став на "слизьку" доріжку чітерства
завдяки ним(чітам) я зараз тут і трішки вивчаю програмування :3
на даний момент неграю в ігри =_=

12 235 Востаннє редагувалося ch0r_t (11.09.2021 09:04:49)

Re: Тема для розмов

То ви ще в школі, молодий паничу, — який зараз левел(клас)? Дівчата гарні є там у вас?

Вона не слизька. А "добре змащена для гладкої гри". Це коли хтось інший жульствує то "слизько й недостойно", а коли ви — то "стратегічний підхід до гри".

12 236 Востаннє редагувалося mamkin haker (11.09.2021 09:11:47)

Re: Тема для розмов

tchort написав:

Дівчата гарні є там у вас?

Вона не слизька. А "добре змащена для гладкої гри". Це коли хтось інший жульствує то "слизько й гидко", а коли ви — то "стратегічний підхід до гри".

є, всі уже зайняті (хоча для мене там ніодної, я вже всіх їх знаю наскрізь і для мене вони непредставляють ніякої цінності)

Ну хз, завдяки їй я почав програмувати (мрія була, зробити топ чіт на С++ щоб всіх вигравати), але ця мрія розбилась об щось тверде тому що випустили топ 1 чіт в тій ігрі яку я грав, і я її покинув, але не програмування.

я поважаю всіх гравців, і з чітами і без (хоча думаю собі чесні гравці що ви робите? надієтесь що буде хоть якийсь античіт кращим за будь який чіт? на даний момент "чіти" якими вони були раніше і "античіти" еволіціонують в Neural network)

спробуйте спалити такий чіт:
вебка знімає монітор, нейросеть сканує віде (все це відбуваєтся на іншому компютері) і через спеціально зроблені пристрої які оприділяються віндовсом як мишка та клавіатура надає інструкції, та таке неспалиш )

12 237 Востаннє редагувалося ch0r_t (11.09.2021 09:25:12)

Re: Тема для розмов

А це ще набіса ці шари з камерами і пристроями, — чого не старим добрим способом, — ловити мережеві пакети, або читати пам'ять на пряму з програми гри, змоделювати світ гри в програмі управління об'єктом гри, та емулювати ввід відповідно прийнятим рішенням у програмі управління. Так ні?

12 238 Востаннє редагувалося mamkin haker (11.09.2021 09:28:42)

Re: Тема для розмов

tchort написав:

А це ще набіса ці шари з камерами і пристроями, — чого не старим добрим способом, — ловити мережеві пакети, або читати пам'ять на пряму з програми, змоделювати світ гри в програмі управління об'єктом гри, та емулювати ввід відповідно прийнятим рішенням у програмі управління. Так ні?

ні, є такі античіти які запускаются до віндовс (наприклад фейсіт) читати память гри няпряму це найгіше що може бути(але саме круте так як дозволює стати майже богом в грі) третій варіант теж спалится 100%

1) екстернал чіти (не палятся для таких говно античітов як VAC)
2) інтернал, палятся майже всім =_= навіть VAC якусь там обнову випустив
3) нейромережі ну таке... 50 на 50

12 239 Востаннє редагувалося ch0r_t (11.09.2021 09:42:52)

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:

ні, є такі античіти які запускаются до віндовс (наприклад фейсіт) читати память гри няпряму це найгіше що може бути(але саме круте так як дозволює стати майже богом в грі) третій варіант теж спалится 100%

Ніколи досі не чув про faceit але... Ні. Таких немає. Технічно неможливо маловірогідно.

Подивився би я на те, як будь яке "античіт-ове" ПЗ матиме справу з кастомним драйвером чи вигляне з бульбашки віртуальної машини аби роззирнутися навколо...

12 240 Востаннє редагувалося mamkin haker (11.09.2021 09:51:05)

Re: Тема для розмов

tchort написав:
mamkin haker написав:

ні, є такі античіти які запускаются до віндовс (наприклад фейсіт) читати память гри няпряму це найгіше що може бути(але саме круте так як дозволює стати майже богом в грі) третій варіант теж спалится 100%

Ніколи досі не чув про faceit але... Ні. Таких немає. Технічно неможливо маловірогідно.

фейсіт вже обійшли декілька разів (дякую Velorant)
але якогось відкритого чіта, щоб продавався наприклад неіснує
тільки для "своїх" та за велику ціну

був один відкритий і по слотам (20 чоловік) все було добре поки вони не пішли на турнір і  конкретно не спалились, тоді відлетіли всі крім одного який грав лише з вх (без аїма)