12 721

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

Важко не погодитися.
Україну врятують лише стратегічні запаси ядерних пускових установок Hlibnyi Dar та Nemiroff, кулемети львівського виробництва 1715го калібру.
Північного ворога можна перемогти лише прийнявши його облік!

відкриваєте гуглтранслейт та пишіть туди щось на кшталт - "проблема алкоголізму в армії", потім вбиваєте переклад у гугол на любій поширеній у Європі мові , відкриєте для себе багато цікавого.

12 722

Re: Тема для розмов

Мене не цікавлять жодні інші армії, вони наразі не є ворожими, чого не скажеш про свинособачу.

Зробіть те ж саме вбивши просто "проблема алкоголізму", теж ще зможете відкрити багато цікавого)

12 723

Re: Тема для розмов

Українська армія ворожа сама собі, якщо цих аватарів набирають воєнкомати, значить вони їй потрібні.

frz написав:

Забули ще згадати про "заґрадатряди", котрі розстрілювали тих хто відступає - "ні шаґа назад". Сто грам там би мало допомогли.

Знаєте, якби не сто грам, то загрядотряди не мали б такого впливу. Мій прадід воював в радянській армії та не бухав (принаймні після армії), а йому після війни не вірили що він воював - радянський ветеран, отже пропивай разом з іншими радянськими ветеранами усе майно та людську подобу. Тому йому одного разу довелося напитися, щоби його "поважали". А він не пив(окрім того єдиного випадку) та все життя мріяв про власну справу - мати землю та коняку, а не на гидотному кологоспі працювати. В моїй родині то була остання людина, далі суцільне сраколизство та рускоязичество.

Подякували: leofun011

12 724

Re: Тема для розмов

Колись ця гидота все одно закінчиться, хоч в когось будуть ще поодинокі запаси.

Оголоси-но що будь-яке шкідливе лайно буде з понеділка недоступне і люди наскладають собі його гору про запас.

12 725

Re: Тема для розмов

ну, я вже все одно замовив собі нейлонові, чи якось так, торбинки

Подякували: mamkin haker1

12 726

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

ну, я вже все одно замовив собі нейлонові, чи якось так, торбинки

Біорозкладні?

12 727

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:

ну, я вже все одно замовив собі нейлонові, чи якось так, торбинки

Біорозкладні?

багаторазові, я їх викидати не буду

Подякували: 0xDADA11C71

12 728 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (11.12.2021 20:53:59)

Re: Тема для розмов

Відправив на

Прихований текст

ebanoe.it

вже два ессе і жодне не обупікували. Одне на майже 4000 літер а інше навіть бліьше. Може тут викласти? Хтось хоче почитатти? Але шкода що тут відвідувачів мало.

12 729

Re: Тема для розмов

Чому він русіянський?

12 730

Re: Тема для розмов

Є в ru з дуже схожою назвою, але з мінусом перед it.

12 731 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (11.12.2021 20:59:23)

Re: Тема для розмов

Еге. То таким макаром 99% населення України русіянське. Читайте!

Подякували: mamkin haker1

12 732

Re: Тема для розмов

Безглуздість та показушність ковідоістерії стає ще більш помітнішою в великих містах в оточенні гіпермаркетів, супермаркетів, торгівельних центрів, розважальних центрів та нескінченного людського потоку на вулицях і в метрополітені. А–а–а–а! Пандемія. Всі помремо. Надягайте ритуальні масочки а то срака.

Подякували: leofun011

12 733

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Безглуздість та показушність ковідоістерії стає ще більш помітнішою в великих містах в оточенні гіпермаркетів, супермаркетів, торгівельних центрів, розважальних центрів та нескінченного людського потоку на вулицях і в метрополітені. А–а–а–а! Пандемія. Всі помремо. Надягайте ритуальні масочки а то срака.

Давайте відверто, жителі великих міст, в очах средньостатистичного українця, взагалі виглядають інфантильними та наївними - як тіктокери проти роботяг :)
Пропоную обговорити.

12 734

Re: Тема для розмов

Сьогодні вперше показав сертифікат про чіпування (роздрукований). Необхідно було під час купівлі квитків на тюбінг, це там де спускаються з гірки на надутому колесі.

12 735

Re: Тема для розмов

От проходжу курс по алгоритмам і структурам даних, і роблю задачки, котрі пропонують вирішити. Кілька вирішив, а наступну ось ніяк не можу, туплю. Глянув рішення, подумав про нього, ніби зрозумів ідею, і тепер намагаюсь відтворити це "своїм кодом".

Наскільки це взагалі дієвий підхід - подивитись рішення, зрозуміти його, а потім спробувати самому закодити, якщо не вдалось самому розібратись?

12 736 Востаннє редагувалося mamkin haker (24.01.2022 18:04:51)

Re: Тема для розмов

таким чином ж в школах вчать

12 737

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:

таким чином ж в школах вчать

я вам школяр, чи шо???!

12 738

Re: Тема для розмов

"Зеленський веде Україну під Москву" – Дмитро Павличко про місцеві вибори

Дмитро Павличко написав:

І на Схід дивились галичани.
На Москву дививсь в надії Львів...
Як добре, що на світі є Москва,
Моя земля, столиця і надія!

Цікаво, може він таким чином агітує за Зеленського?

12 739

Re: Тема для розмов

Придбав міні-рації baofeng 0,5 ват. Кожна харчується чотирма міні-пальчиками. Має 8 каналів і ще більше субканалів, тож на випадок якщо на поточному хтось вже теревенить - легко перемкнутися туди де тиша. Зважаючи на малу потужність, в умовах міської забудови впевнений прийом лише на відстані 1,1 км; на відкритій місцевості потестую згодом; в інструкції йдеться про можливість перемкнутися на "вищу потужність", що в свою чергу призведе до швидшого використання заряду батарей.

Поки що висновок: в якості забавки згодиться (але зовсім не для дітей, бо там занадто багато розумних кнопок, а з досвіду знаю що для дітей потрібно щоб була лише одна кнопка і вандало-захищений корпус), а також для хоч якогось зв'язку там де нема мобільного покриття.

12 740

Re: Тема для розмов

(але зовсім не для дітей, бо там занадто багато розумних кнопок, а з досвіду знаю що для дітей потрібно щоб була лише одна кнопка і вандало-захищений корпус

Як виховали - такі вони потреби і мають. Я не проти вандалів, історичним германським племенам вандалів я навіть симпатизую. Я знаю домушніка, який вкрав кішку через жагу до прекрасного і він мені симпатичний.

Подякували: ch0r_t1