12 741

Re: Тема для розмов

В мене більше досвіду виховання жінок, ніж дітей. Але себе я добре пам'ятаю в дитинстві - всі речі були сірі, вбогі та погано працювали. Звичайно, що я хотів розкрутити телєвізора - якщо я постійно танцював з антеною для вдалого прийому, крутив ті кляті аналогові елементи для налаштування каналів, бив по ньому щоби він переставав гарчати, то розкрутити цю рухлядь було природнім бажанням. І так, я жив в злиднях, тому жодного Lego Mindstorms в мене не було, тому цілком природньо, що для задоволення своєї цікавості я випторошував годинник, наприклад.

12 742

Re: Тема для розмов

сцяний хуївстар тариф підняли, а змінити на дешевший не дають, доведеться мабуть номер на лайфселл переносити.ПІДКАЖІТЬ. Хтось вже номер переносив ? Це треба до найближчого магазину йти ? Бо з "bankid" маратися не хочу.

Подякували: leofun011

12 743 Востаннє редагувалося ch0r_t (17.12.2021 11:55:28)

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

В мене більше досвіду виховання жінок...

?

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/12da831a751f9434dbb12bdd4701b563.jpg

0xDADA11C7 написав:

то розкрутити цю рухлядь було природнім бажанням. І так, я жив в злиднях, тому жодного Lego Mindstorms в мене не було, тому цілком природньо, що для задоволення своєї цікавості я випторошував годинник, наприклад.

Знайома річ. То здається, доволі поширена схильність у осіб "священної касти".

12 744

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

В мене більше досвіду виховання жінок...

?

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/12da831a751f9434dbb12bdd4701b563.jpg

Ні, я рідко прибігав до насилля, окрім того випадку, коли в мене дах зірвало. Мій метод виховання - лікуванням у фахівців, працею та щирою молитвою побороти психічні недуги.

0xDADA11C7 написав:

то розкрутити цю рухлядь було природнім бажанням. І так, я жив в злиднях, тому жодного Lego Mindstorms в мене не було, тому цілком природньо, що для задоволення своєї цікавості я випторошував годинник, наприклад.

Знайома річ. То здається, доволі поширена схильність у осіб "священної касти".

Про яку саме касту ви говорите? Дітей?

12 745

Re: Тема для розмов

Айтішно/інженерна каста ж.

12 746 Востаннє редагувалося cheappi386 (17.12.2021 17:56:58)

Re: Тема для розмов

Як виявляється це MNP, повний розвід для лохів, без діі-хуіі оформити автоматично не можливо, а якщо до магазину оператора йти то там назначають квест - прийти посеред білого дня, якщо не встигнеш сімку активувати то заявка анулюється. MNP це ще одне окозамилювання в стилі всієї цієї пародії на державу.

12 747

Re: Тема для розмов

сцяний хуївстар тариф підняли, а змінити на дешевший не дають, доведеться мабуть номер на лайфселл переносити.ПІДКАЖІТЬ. Хтось вже номер переносив ? Це треба до найближчого магазину йти ? Бо з "bankid" маратися не хочу.

в стилі всієї цієї пародії на державу.

Каже пародія на айтішника, для якої 250 грн за безлім київстар задорого.

Згадалося написав:

Сидять два кума в полі, відпочивають. Раптом бачать – у небі невеличкий літак, який, навіть, не летить, а ніби повзе по небу і гуркотить, як горбатий "Запорожець", потім починає втрачати висоту і падає прямісінько в напіврозвалений сарай на подвір'ї покинутої хати. Один з кумів позіхає і каже із сумом:

"Ось, бачите, куме, яка країна – такі й теракти".

Подякували: Chemist-i1

12 748

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Каже пародія на айтішника, для якої 250 грн за безлім київстар задорого.

По перше я себе "айтішником" ніколи не називав.
По друге не 250 а 175.
По третє яким лайном треба бути щоб кепкувати з чужих труднощів ? (підказую - совковим)

12 749

Re: Тема для розмов

frz написав:

Сьогодні вперше показав сертифікат про чіпування (роздрукований). Необхідно було під час купівлі квитків на тюбінг, це там де спускаються з гірки на надутому колесі.

Були в їжак парку?

12 750

Re: Тема для розмов

По перше я себе "айтішником" ніколи не називав.

Вгорі є напис -  "Replace Український форум програмістів". Оскільки програмісти це айтішники, то ви заблукали?

По друге не 250 а 175.

В мене 250, може то від регіону залежить.

По третє яким лайном треба бути щоб кепкувати з чужих труднощів ?

Я зрозумів, пробачте. Ми ж в 21 столітті живемо, тому треба казати, що ви - альтернативно обдарована особистість з особливими потребами(в т.ч. алкогльними). Пан P.Y. казав, що традиційне суспільство не має майбутнього, тому треба всім змінюватися, щоби не бути такими печерними совками. Дякую, що звернули на це увагу. Але і ваших особливостей мало для гарантованого щасливого життя у світлому майбутньому, тому вам теж є куди рости -  ви теж маєте поступово ставати небінарним веганським фенміністом.

12 751 Востаннє редагувалося frz (17.12.2021 21:12:00)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
frz написав:

Сьогодні вперше показав сертифікат про чіпування (роздрукований). Необхідно було під час купівлі квитків на тюбінг, це там де спускаються з гірки на надутому колесі.

Були в їжак парку?

Та. Але згодом після цього визначився що будь-який парк з крутою гіркою нічим не гірший.

Прихований текст

І трушно по-львівшьки питати "булисьте".

12 752

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

Сьогодні вперше показав сертифікат про чіпування (роздрукований). Необхідно було під час купівлі квитків на тюбінг, це там де спускаються з гірки на надутому колесі.

Були в їжак парку?

Та. Але згодом після цього визначився що будь-який парк з крутою гіркою нічим не гірший.

Прихований текст

І трушно по-львівшьки питати "булисьте".

теж будисьму там скоро. А вони хотіли саме роздрукований, чи PDF на телефоні теж підійде?

12 753

Re: Тема для розмов

Бачив в черзі перед мною хтось показував з телефона. Я маю старий телефон і не хочу там ставити нічого зайвого, тому роздрукував. До речі, моя сімейна лікарка видала мені також міжнародний сертифікат з печатками поліклініки, на ньому нема qr-коду як на тому що роздрукований з дії. Не знаю яка його перевага, але поклав про всяк випадок до інших документів, раптом комусь буде треба показати саме такий.

12 754

Re: Тема для розмов

пойняв, дяка за інфу

12 755

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

По перше я себе "айтішником" ніколи не називав.

Вгорі є напис -  "Replace Український форум програмістів". Оскільки програмісти це айтішники, то ви заблукали?

дивні у вас уяви про програмування, ну спробуйте забороніть пересічним купляти сири, вони ж тільки для таких унікумів як ви. І взагалі як тоді адмінам бути ? Якщо вони не "айтішники".

12 756

Re: Тема для розмов

Ви за адмінів не переживайте, це раніше було проблемою. а зараз ті з адмінів, хто не айтішники, майже тут не з'являються. Що зробиш - любив Леонід (Replace - засновник форуму) різних дурників обох статей, то така його бісексуальна доля і ми маємо прийняти спадок з цих адмінів в пам'ять про цю людину, яка створила форум.

12 757

Re: Тема для розмов

Колись давно, коли ще курс долара був прибитий цвяхами по 5.05, наштовхнувся я на вакансію "адміністратор БД + маркетолог". Ну, думаю, такого звіра я ще не бачив, з цікавості вирішив зателефонувати. Виявляється, потрібно обдзвонювати потенційних клієнтів і робити про це записи в Microsoft Access. Тож "айтішники" всякі бувають.

12 758

Re: Тема для розмов

frz написав:

Колись давно, коли ще курс долара був прибитий цвяхами по 5.05, наштовхнувся я на вакансію "адміністратор БД + маркетолог". Ну, думаю, такого звіра я ще не бачив, з цікавості вирішив зателефонувати. Виявляється, потрібно обдзвонювати потенційних клієнтів і робити про це записи в Microsoft Access. Тож "айтішники" всякі бувають.

Я лише доводив що множина "програмісти" є підмножиною множини "айтішники", а те що ви кажете - це нормально, бо множина "айтішники" включає в себе окрім множини "програмісти" ще й множини "саппорти" та "СЕОшники". Будь-який програміст айтішник, але не кожен айтішник - програміст.

12 759

Re: Тема для розмов

Програміст-любитель — за визначенням, програміст. Чи є він айтішником?
Програміст — той, хто пише комп'ютерні програми (у т.ч., безкоштовно й без належної кваліфікації — якщо він може написати програму, то для цієї програми він вже є програмістом). Айтішник — той, хто працює в ІТ (тобто, як правило, йдеться про професійну діяльність у цій галузі — навіть айтішник-волонтер уявляється як професіонал, що згодився попрацювати безкоштовно). Тобто, підмножиною айтішників є професійні програмісти, тоді як програмісти загалом існують і поза цим професійним середовищем.

12 760

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

Програміст-любитель — за визначенням, програміст. Чи є він айтішником?

Небажання людини виходити на ринок праці - його повне право(примусові роботи незаконні), так само як і бажання. Навчений лікар не перестає бути лікарем без практики - він може бути або практикуючим лікарем або ні.