12 841 Востаннє редагувалося ch0r_t (30.12.2021 03:58:58)

Re: Тема для розмов

...й куди тільки провалився весь той клятий рік?
Може пролетів повз, десь у паралельний вимір...

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/be410cdaeecc79a6ea1d415db56b5660.jpg

Подякували: leofun011

12 842

Re: Тема для розмов

Сьогодні боровся з невірним паркуванням біля свого будинку.

Вигнав особисто сам дві машини, серед них одна дівка на bmw, котра припаркувалася прямо на пішохідному переході, вона спочатку насміхалася через відкрите вікно, але коли я подзвонив в поліцію і почав фоткати номерні знаки, то таки поїхала і на прощання мене обізвала поганим словом.

Викликав поліцію, дочекався вдома поки приїде патруль, вийшов і показав особисто, до яких саме машин в мене є питання. Патруль знайшов по базі контакти власників, видзвонив і дочекався їх, після чого вони просто відбулися попередженням. Порадили звернутися на гарячу лінію, щоб призначили рейд інспекторів з паркування.

Зробив звернення на гарячу лінію, отримав номер звернення, зателефонував у відповідну службу паркування і там продиктував їм цей номер. Сказали що зараз таких звернень чимало і моє оброблять в порядку черги. Головне аби обробили в робочий час, бо в позаробочий час всі роз'їжджаються геть - така ситуація лише вдень через велику кількість офісів навколо. Планую звертатися постійно скільки вистачить натхнення, поки рейди інспекторів з паркування не стануть тут буденністю. Перевага інспекторів у тому, що вони можуть виписати штраф за невірне паркування на місці, а не чекати власника авто.

12 843

Re: Тема для розмов

frz написав:

Сьогодні боровся з невірним паркуванням біля свого будинку.

Вигнав особисто сам дві машини, серед них одна дівка на bmw, котра припаркувалася прямо на пішохідному переході, вона спочатку насміхалася через відкрите вікно, але коли я подзвонив в поліцію і почав фоткати номерні знаки, то таки поїхала і на прощання мене обізвала поганим словом.

Викликав поліцію, дочекався вдома поки приїде патруль, вийшов і показав особисто, до яких саме машин в мене є питання. Патруль знайшов по базі контакти власників, видзвонив і дочекався їх, після чого вони просто відбулися попередженням. Порадили звернутися на гарячу лінію, щоб призначили рейд інспекторів з паркування.

Зробив звернення на гарячу лінію, отримав номер звернення, зателефонував у відповідну службу паркування і там продиктував їм цей номер. Сказали що зараз таких звернень чимало і моє оброблять в порядку черги. Головне аби обробили в робочий час, бо в позаробочий час всі роз'їжджаються геть - така ситуація лише вдень через велику кількість офісів навколо. Планую звертатися постійно скільки вистачить натхнення, поки рейди інспекторів з паркування не стануть тут буденністю. Перевага інспекторів у тому, що вони можуть виписати штраф за невірне паркування на місці, а не чекати власника авто.

велику кількість офісів навколо
Ну от, ми тепер ще ближче до вас, скоро в гості приїдемо.

12 844

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

скоро в гості приїдемо

Так ви ж приїдете на маршрутці або ж максимум на гіроскутері, тож не створюватимете додаткових проблем з паркуванням.

12 845

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:

скоро в гості приїдемо

Так ви ж приїдете на маршрутці або ж максимум на гіроскутері, тож не створюватимете додаткових проблем з паркуванням.

В мене особистий ровер є, взагалі то.

12 846

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
frz написав:
FakiNyan написав:

скоро в гості приїдемо

Так ви ж приїдете на маршрутці або ж максимум на гіроскутері, тож не створюватимете додаткових проблем з паркуванням.

В мене особистий ровер є, взагалі то.

Тоді виконуйте правила дорожнього руху, якщо рухаєтеся проїжджою частиною, і паркуйтеся відповідально, аби не створювати труднощі іншим. В такому випадку ласкаво просимо в район де я живу (тільки я не скажу де).

12 847

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

Так ви ж приїдете на маршрутці або ж максимум на гіроскутері, тож не створюватимете додаткових проблем з паркуванням.

В мене особистий ровер є, взагалі то.

Тоді виконуйте правила дорожнього руху, якщо рухаєтеся проїжджою частиною, і паркуйтеся відповідально, аби не створювати труднощі іншим. В такому випадку ласкаво просимо в район де я живу (тільки я не скажу де).

Та мені до Шевченківського району довго їхать, до того ж зараз дощі та болото.

12 848

Re: Тема для розмов

FakiNyan
Продовжуйте вгадувати; а щоб ускладнити вам цей процес, не буде ні підтвердження ні заперечення ваших здогадів.

12 849 Востаннє редагувалося ch0r_t (31.12.2021 10:33:50)

Re: Тема для розмов

machinegun написав:

Годі вам обом, зараз ще бан вхопите і я з вами ????

Не панікуйте, пан P.Y. мій старий товариш, ще з часів Битви в долині Я-Дранґ. Розуміє мене з чотирьох слів, що компенсується тим, що я не завше розумію його з сорока двух. Були з ним в глибокому лайні, чого ще сказати.
Один раз, зголосився волонтером (під страхом розстрілу за невиконання), полізти в нору, викурити ґуків з їх мурашнику, що доймали нас в джунглях нічними рейдами, тільки з одним револьвером .38-го калібру й ржавим ножем. Виліз через 8 годин назад з трьома комуністичними вухами, двома носами й поглядом що відчуваєш на собі за 300 метрів.
Відібрали жаль його трофейне намисто з вузькооких жовторотиків ще в аеропорті, смішна сцена була. Очі закрию як зараз пам'ятаю, галас, шум гвинтокрилів, викрики мавп і коменданта. Що зробиш.
Славні були часи.

Подякували: mamkin haker1

12 850

Re: Тема для розмов

Ви того, обережніше з публікацією такої інфи. Школа, де я вчився, носить ім'я великого Хо, часто на вулиці (чи й у безпосередньо в під'їзді свого будинку) помічаю в'єтнамців. Поки що неозброєних, але...

Подякували: ch0r_t, mamkin haker, cheappi3863

12 851 Востаннє редагувалося frz (31.12.2021 21:04:03)

Re: Тема для розмов

Сьогодні пережив невеликий культурний шок, лютий флешбек з дев'яностих.

Понесло мене сьогодні десь о 12 дня в приватбанк зняти гроші. Банкомати видають лише [n] на добу, а мені потрібно було [m] (n<m). Зазвичай мені достатьньо [n], тому спілкуюся з додатком приват24 і банкоматами. А тут... це потрібно було знімати на відео і озвучувати гнусавими коментарями в стилі перекладів американських бойовиків на VHS касетах на початку дев'яностих.

По-перше, світло то вимикали то вмикали знову, якимось чудом я зняв суму [n] в банкоматі без пригод, а міг би попасти на вимкнення і потім чекати інкасації банкомата із зовсім непевним результатом. Не знаю чи така ситуація з електрикою вже звична, бо я мешкаю біля [певний стратегічний об'єкт] і тому світло переважно стабільне.

Поруч з відділенням - салон де дівки ходять робити "нохті" і біля нього - великий електричний генератор. Підходять бабусі і щось питають, здогадуюся що питають хто останній, однак через звук генератора не чую буквально ні слова, а притуляти своє вухо до губ бабусь не дозволяють карантин і здоровий ґлузд, тому просто прикладаю палець до вуха і хитаю головою.

В черзі до каси стоять також пенсіонери, котрі кричать не своїм голосом що до банкомату поруч не підуть, бо колись сестрі сусідки банкомат зажував картку і тому хочуть натомість спілкуватися з живою людиною.

Мабуть промину багато деталей про людей, котрі в черзі не дотримуються жодних карантинних дистанцій і такі інші нецікаві подробиці. Людей нарахував десь 20. Замість очікуваних 5 хвилин витратив добрих півтори години, бо черга наче одна спільна, але крім каси впускають людей до інших спеціалістів без черги. Замислився чи не варто свої потоки коштів що зараз розподіляються між приватом та [інший банк] перевести повністю в [інший банк].

12 852

Re: Тема для розмов

frz написав:

Сьогодні пережив невеликий культурний шок, лютий флешбек з дев'яностих.

Понесло мене сьогодні десь о 12 дня в приватбанк зняти гроші. Банкомати видають лише [n] на добу, а мені потрібно було [m] (n<m). Зазвичай мені достатьньо [n], тому спілкуюся з додатком приват24 і банкоматами. А тут... це потрібно було знімати на відео і озвучувати гнусавими коментарями в стилі перекладів американських бойовиків на VHS касетах на початку дев'яностих.

По-перше, світло то вимикали то вмикали знову, якимось чудом я зняв суму [n] в банкоматі без пригод, а міг би попасти на вимкнення і потім чекати інкасації банкомата із зовсім непевним результатом. Не знаю чи така ситуація з електрикою вже звична, бо я мешкаю біля [певний стратегічний об'єкт] і тому світло переважно стабільне.

Поруч з відділенням - салон де дівки ходять робити "нохті" і біля нього - великий електричний генератор. Підходять бабусі і щось питають, здогадуюся що питають хто останній, однак через звук генератора не чую буквально ні слова, а притуляти своє вухо до губ бабусь не дозволяють карантин і здоровий ґлузд, тому просто прикладаю палець до вуха і хитаю головою.

В черзі до каси стоять також пенсіонери, котрі кричать не своїм голосом що до банкомату поруч не підуть, бо колись сестрі сусідки банкомат зажував картку і тому хочуть натомість спілкуватися з живою людиною.

Мабуть промину багато деталей про людей, котрі в черзі не дотримуються жодних карантинних дистанцій і такі інші нецікаві подробиці. Людей нарахував десь 20. Замість очікуваних 5 хвилин витратив добрих півтори години, бо черга наче одна спільна, але крім каси впускають людей до інших спеціалістів без черги. Замислився чи не варто свої потоки коштів що зараз розподіляються між приватом та [інший банк] перевести повністю в [інший банк].

Там де у Ахметова підприємства нічого не вимикалося

12 853 Востаннє редагувалося dot (01.01.2022 03:48:10)

Re: Тема для розмов

Teg vitaju! Pravda, dosju maju tcuttja, ge gyju v 2020.

Подякували: mamkin haker1

12 854

Re: Тема для розмов

Щойно подивився данський фільм „Барига“ режисера Nicolas Winding Refn і збираюся подивитися „Барига II“ та „Барига III“. Хто мені тут що розказував про чорнушність всіляких росіянських фільмів?https://replace.org.ua/uploads/images/6904/7bc087a92d40637df2927b009b3ed195.jpg

12 855

Re: Тема для розмов

це про навчання дітей онлайн

Чи можливо якось тимчасово вимкнути праву кнопку мишки?
Ще не оволоділи нормально мишкою, особливо наймолодший, і клацають в браузері правою, потім потрапляють випадково на "Inspect" і відкривається вікно з кодом html. Мені не надто важко закрити це віконечко, однак може все ж якось можна цьому запобігти...

12 856

Re: Тема для розмов

Всім голосувати за петицію "Знущання над чоловіками! Не повинні усі громадяни, народжені чоловіками, бути військовозобов'язаними!"

Начебто зробили крок до гендерної рівності, але все одно УСІ чоловіки нашої держави пригнічені у правах лише за ознакою статевої приналежності.
Це неподобство!
Жодного суспільного обговорення.
Жодних кроків до гендерної рівності.
Жодного перехідного періоду та роз'яснень щодо механізму реалізації руху до зрівняння прав громадян незалежно від статі.

Подякували: kant12, ch0r_t, mamkin haker, leofun01, cheappi3865

12 857

Re: Тема для розмов

Правильно, хай баби воюють. I решту 70 гендерiв також.

12 858

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
Прихований текст

До речі пан P.Y. звинувачує мене, що я кривджу когось безпідставно, але фахівців я чомусь уникаю кривдити

Та мені все одно, кого ви там кривдите. Збоку дивитися на це однаково неприємно — кривдячи умовного нефахівця, ви одночасно кривдите і всіх співчутливих, що змушені на це дивитись. Я не вірю, що фахівцям-програмістам співчуття невластиве. Виганяючи з матюками умовного ледачого студента, ви одночасно виганяєте і деяку кількість фахівців (крім найбільш відморожених, які можуть побачити, як умовні менти б'ють ногами умовного бомжа чи проститку, після чого спокійнесенько повернутися до свого коду — і їх нічого не мучить і не тіпає, бо це не їх, а когось іншого).

Ну і, крім того, опускаючись до культурного рівня агресивного бомжа-алкоголіка, ви опускаєте до цього рівня всю спільноту. Багатьом просто соромно перебувати тут — не через рівень кваліфікації тутешньої публіки, а через рівень культури.

https://www.youtube.com/watch?v=i1ojUmdF42U

Подякували: leofun011

12 859

Re: Тема для розмов

Я тут загадав. Спека, шурхіт спортивних штанів, оголена спина і ніжна засмагла шірка, цицьки в тоненькому ліфчику і волосся лоскоче мені щоки та губи.

Подякували: Yola1

12 860

Re: Тема для розмов

Важкі такі цицьки.

Подякували: Yola1