12 861

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Всім голосувати за петицію "Знущання над чоловіками! Не повинні усі громадяни, народжені чоловіками, бути військовозобов'язаними!"

Начебто зробили крок до гендерної рівності, але все одно УСІ чоловіки нашої держави пригнічені у правах лише за ознакою статевої приналежності.
Це неподобство!!!
Жодного суспільного обговорення.
Жодних кроків до гендерної рівності.
Жодного перехідного періоду та роз'яснень щодо механізму реалізації руху до зрівняння прав громадян незалежно від статі.

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/65aa51d2dd843/1601b4249bb1a523f56928c653c4e283.png

Подякували: Yola1

12 862 Востаннє редагувалося ch0r_t (06.01.2022 08:05:56)

Re: Тема для розмов

Пропоную доповнити термінологію, стосовно веб-розробників, так як найбільш поширений сучасний термін "вебмакака" не відбиває всю різноманітність (DIVERSITY) персон на спектрі, і не є досить інклюзивним, диференціюючим.
Керуючись цією статтею та представленою в ній шкалою, пропоную аугментувати, уточнити й урізноманітнити словник наступними термінами:

0. Вебранґун. (чи Веборангун).
1. Вебгорила.
2. Вебмаґуак. (чи Вебмакака).
3. Вебмавпа (чи Вебґенон).
4. Вебгібон.
5. Веблемур. (чи Веблямур).

----
Також можливо доповнити:
Вебабун(-киня, -нша), Вебмармозетка(-ткиня), Вебсаймірка(-ркиня), Вебгорілка(-лкиня).
Які теж пропоную на обговорення до включення.

Подякували: 0xDADA11C7, kant122

12 863

Re: Тема для розмов

Індусе, а вам зустрічалися байтойобкині чи байтойобкесси?

Подякували: 0xDADA11C71

12 864

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

Індусе, а вам зустрічалися байтойобкині чи байтойобкесси?

Зустрічалися, але в інтернеті. Більш того, одна жіночка навіть стояла на стажі чистоти VX сцени заслужено(якщо коротко, то це коли розробляють віруси як мистецтво, а не заради грошей).
Якщо казати про моє найближче оточення, то я видресирував навчив свою колишню дружину(художницю) байтойобству - справжнього, а не удаваного, тобто розробки застосунків за допомогою шістнадцяткового редактора для плятформи CHIP-8(для покращення розуміння роботи комп'ютера я радив би ознайомитися). На найбільших російськомовних "хакерських" сайтах сидять АУЄ'шні свинособаки (за рідкісними виключеннями), з якими я не хочу мати нічого спільного, окрім грошей, тому такого вони не вміють. Можливо, це лише тому, що вони не є (та не були) моїми статевими партнерами :D І так, це вона з маркдавуна мою статтю переклала в реплейсяцькі ББкоди. (до речі, саме той випадок коли стаття має знаходитися як в "розробці ігор", так і в "системному програмуванні")

Подякували: ch0r_t, VTrim2

12 865 Востаннє редагувалося ch0r_t (06.01.2022 11:38:39)

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:
VTrim написав:

Індусе, а вам зустрічалися байтойобкині чи байтойобкесси?

Зустрічалися, але в інтернеті. Більш того, одна жіночка навіть стояла на стажі чистоти VX сцени заслужено...

Це така як Rebecca Heineman {wikilink} чи не перероблена?

Давно якось дивися інтерв'ю з "нею", звісно теж професіонал своєї справи...

Ще, до речі, пам'ятаю, одну гейм програм-істку, трохи менш відому за Ребеку, - Danielle Bunten Berry {wikilink}.

Подякували: leofun011

12 866

Re: Тема для розмов

Досвід священника в будівництві храму.
Степан Петраш

Автокад був слабким помічником у проектуванні, неліцензійна версія навіть не могла спроектувати восьмигранник, а у нас восьмигранний підкупольний стакан пероеходить у шіснадцятигранник, і весь перехід замасковано візерунками, якщо придивитись то це ледь помітно, і робилося все це у у пейнті, ворді, і просто в процесі кладки під розміри цегли без всякого проектування заздалегідь. Як це вийшло я сам до кінця не розумію. Просто довелося маскувати непропорційний восьмигранник який з технічних причин був виконаний з похибкою у 30 см на гарнь, всі грані восьмигранника були різні, і тому і виникла ідея, просто в один день, робити з восьмигранника шіснадцятигранник, а розрахунки робились вручну по факту вже зведеного восьмигранника.

Все ж маю віддати йому належне - автокад він не наважився вкрасти.

Так отче, комп'ютер використовувався як калькулятор, деколи як графічний редактор і не більше цього, все решту робилось в авральному режимі по факту будівництва, проектоване не завжди реально було втілити через технічну нереальність, і робилось все так щоб виправити вже неправильне, і зробити це красивим. Воістину з виправлення нагромаджених проектних помилок постав цей храм у цьому вигляді. Інакше як Божим чудом я це назвати не можу.

Я його зустрів на сторінці Євстратія Зорі, де він ділився посиланням на толоку, через те, що українські дегенерати не можуть навіть торент трекер нагуглити. Я відповів йому словами "АУЄ! Красти харашо!". Подивимось що він відповість.

Саме чудо української інженерної мислі та божий промисел

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/61d7e7da05c3e/5xBzEGC.jpg

І так, злодії, дегенерати та священники це прийнятно, але бути злодієм-дегенератом або священником-злодієм(я не кажу про випадки, коли за віру вбивали чи її забороняли - це окремий випадок) це вже сюреалізм.

Подякували: ch0r_t1

12 867 Востаннє редагувалося ch0r_t (07.01.2022 09:34:09)

Re: Тема для розмов

https://replace.org.ua/post/169325/#p169325

0xDADA11C7 написав:

...відповів йому словами "АУЄ! Красти харашо!". Подивимось що він відповість.

...займіться ділом. /* А чого... в нього скільки їжаків, збіг? */

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/6a63cc1cf5630d67b01d846e8777e04e.jpg

12 868

Re: Тема для розмов

Сьогодні в місцевій групі в Пейсбуці хтось зробив пост з вітанням російською мовою з Різдвом від Сердючки. Я буквально написав "Московський трансвестит (Данилко) вітає з Різдвом, ліл.". Повисіло годину, дві реакції було, а потім коментар видалили, щоби я не розпалював ворожнечу, мабуть :D

Подякували: flatliner1

12 869

Re: Тема для розмов

tchort написав:

Пропоную доповнити термінологію, стосовно веб-розробників, так як найбільш поширений сучасний термін "вебмакака" не відбиває всю різноманітність (((DIVERSITY))) персон на спектрі, і не є досить інклюзивним, диференціюючим.
Керуючись цією статтею та представленою в ній шкалою, пропоную аугментувати, уточнити й урізноманітнити словник наступними термінами:

0. Вебранґун. (чи Веборангун).
1. Вебгорила.
2. Вебмаґуак. (чи Вебмакака).
3. Вебмавпа (чи Вебґенон).
4. Вебгібон.
5. Веблемур. (чи Веблямур).

----
Також можливо доповнити:
Вебабун(-киня, -нша), Вебмармозетка(-ткиня), Вебсаймірка(-ркиня), Вебгорілка(-лкиня).
Які теж пропоную на обговорення до включення.

Якось надмірно. Тоді вже вебмакака, фронтмандрил, бекпавіан, джаваорангутан, сігорила, плюсшимпанзе і т.п.

Подякували: 0xDADA11C71

12 870 Востаннє редагувалося ch0r_t (07.01.2022 15:28:26)

Re: Тема для розмов

Неможна просто так взяти і змішати класи.
Там же один вид/корінь відповідно його ступеню розвитку/рангу.
Ну заради ж всього святого. (І взагалі системні програмісти то (в основному) люди, можна раси чи етнічності людські взяти за основу.)


https://replace.org.ua/uploads/images/10563/e5c11bc9ec1d98d33ff4c6cad2b90989.jpg

Сиськазах, Сисіндус, Сисяпон, Євросис, Негросис і т.п. напр.

12 871 Востаннє редагувалося ch0r_t (08.01.2022 11:19:28)

Re: Тема для розмов

*Соціологічне опитування на вулиці пересічних Українців.*
-Пане, як вас звати?
-cheappi386.
-Скажіть будь ласка, пане cheappi386, чи вам подобається жити в Україні і чому?
*лиса лезбійка-соціологиня ввічливо й з посмішкою підносить мікрофона*

https://www.youtube.com/watch?v=yL9Y24ciNWs

Подякували: mamkin haker, leofun01, 0xDADA11C73

12 872

Re: Тема для розмов

tchort написав:

(І взагалі системні програмісти то (в основному) люди, можна раси чи етнічності людські взяти за основу.)
Сиськазах, Сисіндус, Сисяпон, Євросис, Негросис і т.п. напр.

Повірте, ауєшні свинособаки спаплюжать будь-яку ініціятиву, до якої доберуться, з системним програмуванням включно. Осдев, як галузь системного програмування, приваблює багато шизиків, найкращий випадок - Террі Девіс, який створив TempleOS, а на іншому полюсі наш користувач htoznasho, який не володіє не те, що мовою асемблера, а з командним рядком в нього погано.

Подякували: ch0r_t1

12 873

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:
Прихований текст

Схоже що Казахстан таки приєднається до нашого елітного клубу. Треба подумати про розділ з казахською мовою чи що...на випадок майбутнього сходження казахів з рунєту.

Вважаю, що цього не відбудеться. Казахи вийшли не проти тайожного союзу, нав'язування російської, тиранії та беззаконня, а за здешевлення ціни на газ. Звичайно, хотілось би щоб казахи надавали пиздюлів москалям, а потім москалі б їх бомбили. Західні ЗМІ вже визначилися, що казахи - погромники та беззаконники, а російські миротворці наводять лад там.

https://www.youtube.com/watch?v=srytFwjk_qo

Чого пан Славко називає розбірки ауєшних пострадянських свинособак "трагедією", мені так і не зрозуміло.

Мимо каси, але зазначу. Чотири. Чотири кляті браузера встановлено в системі. 4.

Один раз таке бачив, коли був у однієї паночки в квартирі(сусідка), яка просила розібратися скампьютєром™, там була він7 +5 браузерів, всі вочевидь в активному використанні +три різних месенджера висіли на фоні з автостарту запущені.
Навіть нічого про те не запитав, був сконфужений & спантеличений тим фактом, весь день міркував про можливі причини такого стану речей.

І то було трохи більше року тому, не десять. Можу помилятися, але система здається була 32 бітна...

12 874

Re: Тема для розмов

Погоджуюся, але для пенсіонерів це не найгірший прояв комп'ютерної грамоти, бо багато з них ставить більш ніж один антивірус, фаєрвол та ще й крякнуті з вбудованими вірусами :D. Я маю зізнатися, що колись сам "антивіруса" такого написав на замовлення, він там щось "сканував", ліл.

Подякували: ch0r_t1

12 875

Re: Тема для розмов

Випала волосинка з носа і я зауважив що на одному кінці вона роздвоєна. Чому так?

12 876

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Випала волосинка з носа і я зауважив що на одному кінці вона роздвоєна. Чому так?

Мутація. Ви - людина майбутнього. І ваша суперсила - роздвоєна волосня в носі.

12 877

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
javascriptIsLife написав:

Випала волосинка з носа і я зауважив що на одному кінці вона роздвоєна. Чому так?

Мутація. Ви - людина майбутнього. І ваша суперсила - роздвоєна волосня в носі.

Та ні, просто січуться від поганого догляду.
Потрібен кращий шампунь, не розчісувати грубо і час від часу акуратно підрізати кінчики.

12 878

Re: Тема для розмов

frz написав:
це про навчання дітей онлайн

Чи можливо якось тимчасово вимкнути праву кнопку мишки?
Ще не оволоділи нормально мишкою, особливо наймолодший, і клацають в браузері правою, потім потрапляють випадково на "Inspect" і відкривається вікно з кодом html. Мені не надто важко закрити це віконечко, однак може все ж якось можна цьому запобігти...

А чим погано так, як є? Або вони методом помилок навчаться відрізняти праву кнопку від лівої, або освоять інструменти веб-розробки ще в дошкільному віці — в обох випадках, добре.

Подякували: leofun011

12 879

Re: Тема для розмов

Найменшому варто виконати декілька завдань і йому набридає, він починає шукати собі пригод і навмисне клацає правою, після чого натискає все підряд, якимось чином завершує сесію на навчальному сайті і просить допомоги. Після того як це сталося декілька разів підряд, то почав шукати варіанти як цьому запобігти і успішно знайшов.

Річ у тім, що в нас черга бажаючих вчитися (насправді вони думають що це гра і таким чином успішно вчаться), тому зараз трохи не той момент щоб давати можливість для своєрідного дебагу. На перспективу думаю зробити щось на зразок навчального класу з декількома комп'ютерами, тоді нехай собі експериментують, а саме зараз - звузив функціонал задля зосередження на навчанні.

12 880 Востаннє редагувалося ch0r_t (11.01.2022 21:56:41)

Re: Тема для розмов

https://replace.org.ua/topic/13820/page/8/

А нащо було прямо витирати все з теми, там же наче щось смішне було. Комусь перенести було лінь?