12 961

Re: Тема для розмов.

javascriptIsLife написав:

А це нормально що дорослі дядьки звертають увагу та заграють до дівчат яким років може 13?

В японії так :D

12 962

Переїзд не є легка справа...

12 963

P.Y. написав:
bebyk написав:

А це нормально що дорослі дядьки звертають увагу та заграють до дівчат яким років може 13?

Так. Раніше дорослі дядьки й одружувались на 13-річних.

Нормально з точки зору дорослих дядьків чи 13-річних дівчат?

Або додаймо в питання трохи більше конкретики: уявіть, що ваша 13-річна сестра, дочка (чи інша близька людина цього віку) перебуває в стосунках із кимось назразок мене. Ваші дії?..

12 964 Востаннє редагувалося mamkin haker (30.07.2021 18:06:17)

P.Y. написав:
P.Y. написав:
bebyk написав:

Так. Раніше дорослі дядьки й одружувались на 13-річних.

Нормально з точки зору дорослих дядьків чи 13-річних дівчат?

Або додаймо в питання трохи більше конкретики: уявіть, що ваша 13-річна сестра, дочка (чи інша близька людина цього віку) перебуває в стосунках із кимось назразок мене. Ваші дії?..

Україна = Звернусь в поліцію
Японія = Спитаю чи дійсно вона цього хоче, та обясню як працює її організм(поверхнево), якщо не спрацює то й ладно =_=

Навіть ви самі подумайте, ви будете зустрічатись з 13-ти літньою дівчинкую/хлопцем, на нас закон накладає рамки...
8 років всього лиш цифра :D

12 965

В Україні, де сімї подібні до концтабору, такі стосунки можуть бути цілком прийнятними.

12 966

mamkin haker написав:

Навіть ви самі подумайте, ви будете зустрічатись з 13-ти літньою дівчинкую/хлопцем, на нас закон накладає рамки...
8 років всього лиш цифра :D

Це якщо хтось звернеться в поліцію. Інакше можна й далі вдавати репетитора з пітона.

12 967

пішов сьоні в комхві по чайника електричного. подивився на ті, шо є, і якогось обрав. Компанія зветься Vitek. Бачу - наклейка на ньому кацапська. Питаю у дівчини - а звідки той чайник є, де збирався? Каже - в Китаї, зараз все в Китаї робиться.
Думаю, ну окей, хоча дивно, чому наклейка саме кацапська...
На касі додумався запитати, чия це компанія - Vitek. Хлоп каже - швидше за все, це українська...
Думаю, дай загуглю - дивлюсь, а компанія кацапська.
Кажу - нє, я це не буду брати, і пішов до хати.
Завтра замовлю японський чайничок.  8)

Подякували: bvn1

12 968

Прихований текст

і ще, переїхав до нової хати, а тут якісь кацапомовні виблядки ходять, як дорослі, так і пездюки. Спочатку подумав - ой, як це погано, непощастило мені. Але потім згадав настанови Андрія Павленка - це не ми маємо перед відпочинком обирати такі місця, де москалів немає, а вони повинні обирати для відочинку такі місця, де українці не відпочивають. Треба зробити, аби вони боялись українців, і літали відпочивати в антарктиду.
І ще оце думав, що мені варто було б жити десь в росифікованих містах, і гнуть свою лінію - спілкуватись виключно українською, добираючи слів, аби ті гекаючі малороси відчували, що щось тут не те, щось вони якісь рагулі неосвічені в порівнянні зі мною. Так що це добре, що в моєму будинку вузькощелепі, я їх буду дресирувати.

12 969

FakiNyan

я їх буду дресирувати

Я щось пропустив і ви вже перестали бути інтровертом? Якщо так, то як саме це сталося? Якщо ні, то підозрюю що "дресирування" обмежиться привітанням "доброго дня".

12 970

От я пишу на lj.rossia.org і мене там називають по всякому. Як дресирувати?

12 971

привет
Приві
Привіт
тебе як звать?
я катя
Рома
Ты откуда?
тобі скільки років?
я з тернополя
Мені 19
капец мне тоже 19
Норм
а ти блондин?
Ні
я брюнетка
клас бо мені не подобаються блондини
Я посередині не блондин і не брюнет??
зрозуміло
Що поробляєш?
чим займаєшся
Я на роботі??
я учуся на фото модель
Ого модель
Ти напевно фігурова
у мене прикрасна фігура и лице красиве
Ну якщо модель то точно красива
мені місяць тому дали крупну суму грошей тому шукаю собі хлолпця який допоможе тратити гроші
Хах треба було скоріше я поїхав гроші заробляти??
десь 2 тисячі баксів
Ого
Мені б хтось так дав
а в тебе дівчина є?
Ні
це ще дуже мало для моделі
то мені повезло з тобою
Чому???
ну в тебе дівчини нема і в мене хлопця нема ти поїхав заробляти гроші а я їх просто за фото отримаю
ну напевно судьба
Напено
а ким взагалі ти працюєш?
Я не в україні я в польщі
жаль
Кинь своє фото або дай інстаграм
я вчора заробила 200 тисяч гривень а сьогодні мені скучно
Кажи куда їхати я виїжаю??
соррі ну я неможу
ок
виїжай в київ
я живу біля хрещатика в самому центрі
Ти якщо модель то алкоголь не вживаєш?
ні після зйомок трохи можна
ну я взагалі спертного не п"ю
ка ти вживаєш?
а
Я теж дуже рідко вживаю
ну точно судьба
Хахахха
А чому інсту не хочеш дати?
боже сьогодні такий важкий день
Чому важкий?
сорі ну у мене через 20 хв зйомки тому мені потрібно собиратися
Дай інсту
зараз зажди

12 972

От я пишу на lj.rossia.org і мене там називають по всякому. Як дресирувати?

Я бачив вас на лжеросії - так от, ви мішаєте російську та українську мови, тому матюкати вас будуть всі.

12 973 Востаннє редагувалося FakiNyan (02.08.2021 07:06:08)

frz написав:
FakiNyan

я їх буду дресирувати

Я щось пропустив і ви вже перестали бути інтровертом? Якщо так, то як саме це сталося? Якщо ні, то підозрюю що "дресирування" обмежиться привітанням "доброго дня".

Прихований текст

замовлю футболку з написом "українізація або смерть", і чекатиму, поки самі заговорять. Або вийду в двір почитати національну ідею модерної України. Вголос.

12 974

FakiNyan написав:
frz написав:
FakiNyan

я їх буду дресирувати

Прихований текст

замовлю футболку з написом "українізація або смерть", і чекатиму, поки самі заговорять. Або вийду в двір почитати національну ідею модерної України. Вголос.

Треба писати - Вам здєсь нє ради.

12 975

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:
frz написав:
FakiNyan

Прихований текст

Треба писати - Вам здєсь нє ради.

мета не прогнати їх, а навернути в свою віру

Подякували: P.Y.1

12 976

Вчора ввечері в парку загинула пара на побаченні через буревій...

Прихований текст

Я в цей час повертався з заміської подорожі і були думки "краще б сидів вдома". Через часті блискавки було ввечері видно наче вдень. А тут ще й з новин дізнався про повалені дерева.

12 977

frz написав:

Вчора ввечері в парку загинула пара на побаченні через буревій...

Прихований текст

Я в цей час повертався з заміської подорожі і були думки "краще б сидів вдома". Через часті блискавки було ввечері видно наче вдень. А тут ще й з новин дізнався про повалені дерева.

а в мене через вікна вітер свистів страшенно

12 978

FakiNyan написав:

Між іншим, найскладніший момент. Вам же треба, щоб вони говорили українською не лише під вашим пильним наглядом, а й тоді, коли відійдете на десять метрів. Якщо вони живуть тут з російською мовою ще відтоді, як приїхали до Львова вчити місцевих слову «рагуль», то навіть не уявляю, що́ їх може навернути.

12 979

P.Y. написав:
FakiNyan написав:

Між іншим, найскладніший момент. Вам же треба, щоб вони говорили українською не лише під вашим пильним наглядом, а й тоді, коли відійдете на десять метрів. Якщо вони живуть тут з російською мовою ще відтоді, як приїхали до Львова вчити місцевих слову «рагуль», то навіть не уявляю, що́ їх може навернути.

а шо навертає інших людей, котрі все життя говорили московською, а потім вирішили перейти на українську?

12 980

як хтось пам'ятає, то я був хтів пришпендерити собі крючки на стелю, але мені не пощастило з ремонтом, бо тут натяжна стеля...
Тепер думаю прикрутити того турніка просто до стіни, але я не знаю, чи це до будь-якої стіни можна кріпити турніка, чи лише до якоїсь дуже товстої... Хтось шось знає про це?