13 001

Re: Тема для розмов

а отаке норм, чи нє? https://hotline.ua/computer-kardridery/ … ?tab=about

13 002

Re: Тема для розмов

За таку ціну можна і поекспериментувати. Але це якийсь ноунейм.

13 003 Востаннє редагувалося ch0r_t (02.02.2022 13:44:18)

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Ви цю ж дію можете відтворити в JS консолі вашого бравзера? Виткладайте увесь кід, бо працювати з огризком навряд-чи хто захоче. Ще одне зауваження - ви намагалися те саме виконати без JS простими запитами? Безголовий бравзер це добре, якщо ти навчаєшся, а працювати з таким софтом сумнівне задоволення.

Словник української мови. Академічний тлумачний словник (1970—1980) написав:

Слова «кід» не знайдено. Можливо, ви шукали:
кіз
кіл
кім
кін
кір
кіт
кіш
код
від
гід
дід
ід
іди
ідо
лід
мід
під
рід
хід
цід

Користуючись доречною нагодою, хочу ще запитати хто такий цей ваш "ліл" товариш якийсь чи акронім, чи може скорочення від чогось?

http://sum.in.ua/s/transliteracija

13 004

Re: Тема для розмов

Купив usb габа з вимикачами (не того, що показував, а дорожчого). А він прийшов з кабелем для живлення, котрий в розветку запихається. Але коли я підключив його до usb порта ультрабука, то цей габ нормально працює і без під'єднання до живлення. Чому так?

13 005

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Купив usb габа з вимикачами (не того, що показував, а дорожчого). А він прийшов з кабелем для живлення, котрий в розветку запихається. Але коли я підключив його до usb порта ультрабука, то цей габ нормально працює і без під'єднання до живлення. Чому так?

Бо живлення стандартного порта вистачає, а як буде не вистачати, то треба зовнішне під'єднати.

Нагадаю, по специфікації УСБ 2.0 0.5А на порт, 3.0 - 0.9А

Подякували: FakiNyan1

13 006

Re: Тема для розмов

Мабуть скоро війна. У Факуніяна є ще час щоб трохи наростити мʼязів, та за свої програмістські доляри накупити снаряги.

13 007

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

снаряги.

Я вас першого застрелю

Подякували: 0xDADA11C71

13 008

Re: Тема для розмов

Розбираюсь, як робе react на цьому прикладі https://pomb.us/build-your-own-react/
Там є згадка про лібу scheduler https://github.com/facebook/react/tree/ … /scheduler
Я заходжу туди, і бачу, що команда реакта дякує якомусь Антону Подв'язнікову. Думаю - курво! І тут кляті кацапи!
Заходжу на його сайт, а там деякі тексти англійською і українською. Слава Україні!
https://podviaznikov.com/

Подякували: 0xDADA11C7, Chemist-i, Yola3

13 009

Re: Тема для розмов

Сьогодні мене лиха година зтикнула з тим, з чим я досі не працював - docker. Мені розшарили імедж, сказали запускай, а як запустиш, приходь скажем, що далі робити...
Ну, я навпіл з горем його пульнув... спочатку треба було додати себе у групу docker і ребутнутися (ой боляче), потім вже більш явно вказало, що треба залогінитись.
Короче скачав, а роблю йому ран - воно пише exited (0) 1 second ago
docker logs не показує нічого і я просто в ступорі, що ще я можу подивитися, щоб з'ясувати, чому воно валиться :(
А якби в мене все вийшло, то був би шанс отримати значне підвищення... і я нарешті відчув би себе справжнім програмістом і людиною, а не рабом на галері...

13 010

Re: Тема для розмов

bvn написав:

Сьогодні мене лиха година зтикнула з тим, з чим я досі не працював - docker. Мені розшарили імедж, сказали запускай, а як запустиш, приходь скажем, що далі робити...
Ну, я навпіл з горем його пульнув... спочатку треба було додати себе у групу docker і ребутнутися (ой боляче), потім вже більш явно вказало, що треба залогінитись.
Короче скачав, а роблю йому ран - воно пише exited (0) 1 second ago
docker logs не показує нічого і я просто в ступорі, що ще я можу подивитися, щоб з'ясувати, чому воно валиться :(
А якби в мене все вийшло, то був би шанс отримати значне підвищення... і я нарешті відчув би себе справжнім програмістом і людиною, а не рабом на галері...

так докер це більше девопсівська тема

13 011

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

так докер це більше девопсівська тема

Ну, я прямо гублюся в догадках, чи будуть вони зі мною возюкатись, щоб я в решті-решт те лайно запустив і зміг з ним працювати, чи їм простіше знайти кого іншого, в кого воно запрацює без подібних танців, або він здогадається як це пофіксити сам...
А ще потрібно врахувати, що я відмовився їх пускати по teamviewer, щоб вони в мене на компі шарились і встановили все, що треба...

13 012

Re: Тема для розмов

bvn написав:

чи їм простіше знайти кого іншого, в кого воно запрацює без подібних танців

Ага, успіхів у пошуках девопса зараз на ринку.
Так само як іншого дата інженера замість мене. Я теж часом виконую не всі завдання, але ж є багато інших завдань, а за такі гроші жоден кращий дата інженер чомусь не хоче знаходитися. Тобто для себе визначив - поки не вивчив все що можливо в своєму напрямку, потрібно просити хоч і загалом високу, але все ж дещо нижчу за ринкову зп, тоді наступник не знайдеться миттєво, особливо якщо на проекті знайшов свою нішу.

13 013

Re: Тема для розмов

frz написав:
bvn написав:

чи їм простіше знайти кого іншого, в кого воно запрацює без подібних танців

Ага, успіхів у пошуках девопса зараз на ринку.
Так само як іншого дата інженера замість мене. Я теж часом виконую не всі завдання, але ж є багато інших завдань, а за такі гроші жоден кращий дата інженер чомусь не хоче знаходитися. Тобто для себе визначив - поки не вивчив все що можливо в своєму напрямку, потрібно просити хоч і загалом високу, але все ж дещо нижчу за ринкову зп, тоді наступник не знайдеться миттєво, особливо якщо на проекті знайшов свою нішу.

А що саме має знати девопс, аби бути настільки потрібним на ринку? От я можу налаштувати ci cd nodejs та reactjs проєкту з gitlab та ec2, s3, cloudfront та route53. Я девопс вже?

13 014

Re: Тема для розмов

Можу помилятися, та без Kubernetes це ще не "воно"; плюс в будь-який момент через фінансову пропозицію а також вподобання клієнта на проекті можуть вибрати клауд GCP чи Azure, і тоді самих лише знань AWS буде зовсім недостатньо; та й серед перерахованих AWS зараз потрібно знати навколо-ML сервіси; плюс якщо на проекті нема сек'юріті офіцера, тоді ці питання лягатимуть теж на девопса - налаштування файрвола, політика видачі та ротейту токенів етц.

Ну ось так в моєму обмеженому розумінні виглядає стек девопса.

13 015

Re: Тема для розмов

тоді я не девопс.

13 016

Re: Тема для розмов

Що таке devops?

13 017

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Що таке devops?

DevOps (акронім від англ. development і operations) — низка практик, призначених для пожвавлення взаємодії розробників із фахівцями інформаційно-технологічного обслуговування та зближення їхніх робочих процесів одне з одним. Ґрунтується на думці про тісну взаємозалежність між розробкою та використанням програмного забезпечення і має на меті допомогти організаціям швидше створювати та оновлювати програмні продукти та послуги.

13 018

Re: Тема для розмов

Нічого не зрозуміло.

13 019

Re: Тема для розмов

В однокласника є жона. В жони є подружка без сексу вже 3 роки. Треба гроші їй на якісь подарунки. Скидайтесь мені або я можу поступитися. Якщо назбирається достатня сума, вишлю фотографії доброзичиливцям.

13 020

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

В однокласника є жона. В жони є подружка без сексу вже 3 роки. Треба гроші їй на якісь подарунки. Скидайтесь мені або я можу поступитися. Якщо назбирається достатня сума, вишлю фотографії доброзичиливцям.

:|