13 021

Re: Тема для розмов.

koala написав:
javascriptIsLife написав:

На „Нашій рябі“ бидло працівників вакцинують від COVID в добровільно–примусовому порядку.

Так ніби COVID птахам не передається.

Але уявімо, що замість курки вам підсунули кота.

13 022

0xDADA11C7 написав:

Ні, javascriptIsLife це Invader та Nostromo.

хіба на форумі не є забороненим мати більше одного акаунта?

13 023

Ті акаунти неактивні.

13 024 Востаннє редагувалося tchort (05.08.2021 15:13:58)

Це тільки мені, чи комусь ще здається дивним що особа яка публічно оголосила себе комуністом називає робочих фабрики "бидлом"?
Тобто я не вивчав спеціально політичних "наук"...може це просто неправильні уявлення склалися в мене, як про біблійне пекло (в іншій темі мені на це вказали).
Світ злетів з підшипників цілком. Герої уже не ті і противники недостойні бою. Куди тільки весь цей зелений смітник навколо палючої кулі котиться у часі...

13 025

tchort написав:

Це тільки мені, чи комусь ще здається дивним що особа яка публічно оголосила себе комуністом називає робочих фабрики "бидлом"?
Тобто я не вивчав спеціально політичних "наук"...може це просто неправильні уявлення склалися в мене, як про біблійне пекло (в іншій темі мені на це вказали).
Світ злетів з підшипників цілком. Герої уже не ті і противники недостойні бою. Куди тільки весь цей зелений смітник навколо палючої кулі котиться у часі...

Очевидно, «бидло» тут відображає те, як власники компанії сприймають своїх працівників.
Щодо ДжаваСкриптового комунізму, чи не є це таким же предметом іронії, зіграним від першої особи, як і його нікнейм (у поєднанні з JS-хейтерством у повідомленнях)?

13 026

tchort написав:

Так комуністи весь робочий клас люблять, а коли стикнуться з ним в реалі, то бидлом називають. Те саме в них з приватною власністю - вони її не люблять, але чужу, а самі партноменклатурники завжди раді щось скомуніздити. Класичний комуніст - нічого нового.

Подякували: /KIT\1

13 027 Востаннє редагувалося tchort (07.08.2021 15:06:47)

Пан koala нагадав мені лекціями Джордана Пітерсона про оцю дискусію в Австралії, коли якось бачив по рекомендації одного чоловіка, в якій я вперше почув про Християнку-Комуністку, там є і інші дотепні моменти.

https://www.youtube.com/watch?v=TmNSlF7lcaw

Редаг.
Можна знайти коротше відео, коментар про те, пошукавши: Jordan Peterson Responds to „Christian Marxist“

13 028 Востаннє редагувалося FakiNyan (06.08.2021 13:38:00)

Хтось має досвід заміни картриджів для фільтру зворотнього осмосу? Воно в мене на кухні під умивальником висить, але я дупля не даю, чи я маю то всьо міняти однією рукою на колінах, чи його все ж таки варто зняти якось, і тоді міняти ті всі штуки?
upd: все ок, став на коліна, принизився перед фільтром, але зняв.

Подякували: dot, mamkin haker2

13 029

Чому ви дали фільтру себе принизити?

13 030

Chemist-i написав:

Чому ви дали фільтру себе принизити?

бо я не гордий

13 031 Востаннє редагувалося FakiNyan (06.08.2021 19:56:21)

Хтось має досвід встановлення ролетів?
В мене проблєма. На мотузкові, котрий треба тягнути, стоїть "з'єднувач", і от коли я намагаюсь спустити ролету до самого низу, то цей "з'єднувач" впирається в той пластиковий механізм, що зверху, і не дає дотягнути мотузок до кінця, аби спустити ролету до самого низу.
Може той механізм якось розбирається?
Як треба, то можу зробити знимку.

13 032

Хтось має досвід заміни замків у вхідних дверях, та серцевини замків? То дуже складно, чи нє?

13 033

FakiNyan написав:

Хтось має досвід заміни замків у вхідних дверях, та серцевини замків? То дуже складно, чи нє?

Залежить від замка, але зазвичай вони якось там стандартизовані. Я пару разів заміняв - просто викручував старе і тягнув на ринок, мовляв, "мені таке саме". Прокатувало, якщо не боїтеся китайських ноунеймів на захисті вашого майна.

Подякували: FakiNyan1

13 034

koala написав:
FakiNyan написав:

Залежить від замка, але зазвичай вони якось там стандартизовані. Я пару разів заміняв - просто викручував старе і тягнув на ринок, мовляв, "мені таке саме". Прокатувало, якщо не боїтеся китайських ноунеймів на захисті вашого майна.

У мене fuaro та kale, спробую тоді так само зробити

13 035

придбав робота-прибирача
дуже крута штука, прибрало досить добре, і відносно швидко. Саме повернулось на базу для зарядки.
Дивана оминуло, а от відкриту шафу не зовсім зрозуміло. Швидше за все, то лазер світив у відкриту шафу, і тому воно вирішило, що там є вільний простір.

Прихований текст

https://media.discordapp.net/attachments/333936584481177600/873566665386885161/unknown.png

13 036 Востаннє редагувалося Droid 77 (07.08.2021 17:22:34)

FakiNyan написав:

Там не складно.
Коли той з'єднувач уперся виймаєте механізм з ролета. Притримуючи не закріплений край ролета опускаєте штору на потрібну висоту. Вставляєте механізм на місце, закріплюєте. І все.

FakiNyan написав:

Швидше за все, то лазер світив у відкриту шафу, і тому воно вирішило, що там є вільний простір.

Закривайте шафи ))
Бо ті штуки зазвичай карту собі на майбутнє будують.
Та коли шафа буде то відкрита то закрита, та штука так і беде "гальмувати" біля неї )

Подякували: FakiNyan1

13 037

Droid 77 написав:
FakiNyan написав:

Там не складно.
Коли той з'єднувач уперся виймаєте механізм з ролета. Притримуючи не закріплений край ролета опускаєте штору на потрібну висоту. Вставляєте механізм на місце, закріплюєте. І все.

там складніше вийшло, мені треба був довший мотузок, "майстри" шось тупо провтикали, бо дві ролети з трьох нормальні були. Але мені вже дали нового мотузка і все зробили.

13 038

Останнім часом багато ходжу по місту, і тому бачу багато нових облич. Помітив, що в більшості випадків саме довге волосся та макіяж дозволяє відрізнити дівку від хлопа, якщо дивитись лише на обличчя.

13 039

FakiNyan написав:

придбав робота-прибирача
дуже крута штука, прибрало досить добре, і відносно швидко. Саме повернулось на базу для зарядки.
Дивана оминуло, а от відкриту шафу не зовсім зрозуміло. Швидше за все, то лазер світив у відкриту шафу, і тому воно вирішило, що там є вільний простір.

Прихований текст

https://media.discordapp.net/attachments/333936584481177600/873566665386885161/unknown.png

Модель? Стаж? Pros & cons?
В мене воно є в моєму уявному списку покупок, хоча не в пріоритеті; тож знічев'я цікавлюся потенційними кандидатами.

13 040

frz написав:
FakiNyan написав:

придбав робота-прибирача

Прихований текст

Модель? Стаж? Pros & cons?
В мене воно є в моєму уявному списку покупок, хоча не в пріоритеті; тож знічев'я цікавлюся потенційними кандидатами.

Через місяць відповім, бо тіки отримав його.