13 821

Re: Тема для розмов

Яка дата в тій статі по ssl?

13 822

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

оце хочу собі придбати й встановити кондюка, хтось шаре, як його обирати і все таке?

Прихований текст

Бери з пультом.

13 823

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:

оце хочу собі придбати й встановити кондюка, хтось шаре, як його обирати і все таке?

Прихований текст

Бери з пультом.

ага ок дуже дякую

13 824

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
frz написав:
FakiNyan написав:

оце хочу собі придбати й встановити кондюка, хтось шаре, як його обирати і все таке?

Прихований текст

Бери з пультом.

ага ок дуже дякую

З мого досвіду, варто трохи доплатити і шоб був з функцією обігріву. Взимку це надзвичайно зручно і займає буквально лише декілька хвилин аби нагріти кімнату. Там ше тре перевірити який діапазон температур (на вулиці) припустимий для коректної роботи. Скажімо, якщо лише -10 градусів це мінімум, то нецікаво. Бо якраз коли -20 на вулиці, тоді класно користуватися функцією обігріву.

Ну й в цілому, оскільки ми відносно "багаті буратіни" за професією, то не варто брати дешеві моделі, бо вийде собі дорожче.

Я от не пригадую яку саме модель брав, але щось типу Nordic - дуже задоволений, навіть потім ще один такий же взяв з іншого боку квартири. Ну тепер там мухи, комарі і міль користуються...

13 825

Re: Тема для розмов

Краще скажіть кіко то має бути в долярах

13 826

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Яка дата в тій статі по ssl?

Перша інформація про це була в останніх робочих днях березня.

13 827 Востаннє редагувалося frz (10.04.2024 14:54:22)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Краще скажіть кіко то має бути в долярах

Близько 1100 єнотів то верхня планка для кондиціонерів фірми Nordis з функцією обігріву, найдорожчий необов'язково обирати, однак там різні корисні функції типу іонізації повітря, керування через віфі, мін. допустима температура за бортом для можливості обігріву мінус 25 градусів що доволі оптимально в наших умовах, фільтрація повітря і таке інше.
Все одно якщо регулярно не кликати майстра чистити (ну й заливати основну робочу рідину фреон), то через рік-півтора перетвориться на гарбуз. А ще там є прикол з плаваючою шторкою, ну це треба щоб майстер на місці навчив, бо можна банально зламати дорогу річ через невміння користуватися.

13 828

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:

Краще скажіть кіко то має бути в долярах

Близько 1100 єнотів то верхня планка для кондиціонерів фірми Nordis з функцією обігріву, найдорожчий необов'язково обирати, однак там різні корисні функції типу іонізації повітря, керування через віфі, мін. допустима температура за бортом для можливості обігріву мінус 25 градусів що доволі оптимально в наших умовах, фільтрація повітря і таке інше.
Все одно якщо регулярно не кликати майстра чистити (ну й заливати основну робочу рідину фреон), то через рік-півтора перетвориться на гарбуз. А ще там є прикол з плаваючою шторкою, ну це треба щоб майстер на місці навчив, бо можна банально зламати дорогу річ через невміння користуватися.

я отаке надибав, норм? https://hotline.ua/ua/bt-kondicionery/n … ?tab=about

13 829 Востаннє редагувалося frz (10.04.2024 18:54:09)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
frz написав:
FakiNyan написав:

Краще скажіть кіко то має бути в долярах

Близько 1100 єнотів то верхня планка для кондиціонерів фірми Nordis з функцією обігріву, найдорожчий необов'язково обирати, однак там різні корисні функції типу іонізації повітря, керування через віфі, мін. допустима температура за бортом для можливості обігріву мінус 25 градусів що доволі оптимально в наших умовах, фільтрація повітря і таке інше.
Все одно якщо регулярно не кликати майстра чистити (ну й заливати основну робочу рідину фреон), то через рік-півтора перетвориться на гарбуз. А ще там є прикол з плаваючою шторкою, ну це треба щоб майстер на місці навчив, бо можна банально зламати дорогу річ через невміння користуватися.

я отаке надибав, норм? https://hotline.ua/ua/bt-kondicionery/n … ?tab=about

З дуже важливого - нема захисту від перепадів напруги такої відносно дорогої техніки, доведеться докупити щось таке як цей відсікач

https://rozetka.com.ua/ua/4974178/p4974178/

Ну й налаштувати відсікач під звичні перепади, наприклад мінімум 190 - максимум 230, інакше буде дуже сильно діставати вимиканнями при перепаді дефолтних значень, наприклад менше 215 і більше 225.

З просто важливого - нема функції зволожування, для використання в режимі обігріву взимку варто буде докупити щось таке

https://bt.rozetka.com.ua/ua/375797523/p375797523/

Воно здається що дрібниця, але функція обігріву (та й батареї центрального опалення загалом) сушить повітря, це погано на шкіру і волосся, але що для нашої професії найважливіше - непомітно але сильно шкодить на очі.

З неважливого, однак для нас прикольного - нема підтримки віфі і відповідно можливості керувати через апку на телефоні.

13 830

Re: Тема для розмов

Їздив декілька вечорів на ровері після годин роботи, бо впродовж дня навіть не виходив на вулицю, та й вставав з крісла мало.
І ось кручу педалі, на ровер вперше причепив дуже потужний ліхтар, бо вже темна ніч, дивлюся в бік лісу - а там на мене дивляться пари очей. Якби це був мій перший вечір в цій місцевості, то можливо обкакався б. А так поїхав собі просто далі, бо знаю що там живуть низькорослі олені.

13 831

Re: Тема для розмов

frz написав:

... кручу педалі, на ровер вперше причепив дуже потужний ліхтар, ... дивлюся в бік лісу - а там на мене дивляться пари очей... поїхав собі просто далі, бо знаю що там живуть низькорослі олені.

Тим часом, десь в лісі

- Дивлюсь, їде двоколісна мавпа, світить мені в зуби і кричить "Хто тут ?", а я йому "Я низькорослий олень".

(фото, *.jpg)

вовки сміються

Так й до міжвидових обіймів докотитись можна (фото-видиво, *.gif)

*.gif

Подякували: flatliner1

13 832 Востаннє редагувалося frz (11.04.2024 09:16:08)

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
frz написав:

... кручу педалі, на ровер вперше причепив дуже потужний ліхтар, ... дивлюся в бік лісу - а там на мене дивляться пари очей... поїхав собі просто далі, бо знаю що там живуть низькорослі олені.

Тим часом, десь в лісі

- Дивлюсь, їде двоколісна мавпа, світить мені в зуби і кричить "Хто тут ?", а я йому "Я низькорослий олень".

(фото, *.jpg)

вовки сміються

Так й до міжвидових обіймів докотитись можна

*.gif

Вовки в околицях теж водяться. Відомі напади на псів та на оленів (тих що на фермах). На людей - не чув.

А ще цікавий був випадок, коли я жив глибше в лісі як тільки сюди приїхав, - в хату залізла змія. Я їй розбив голову шваброю. А потім виявилося, що вона не отруйна, а щось типу вужа; більше того - деякі підвиди захищені "червоною книгою". Місцеві змалку їх знають і не те що не лякаються надворі, а навіть не реагують якось, просто йдуть собі далі. Лише вдома треба щось з ними робити, тоді просто беруть руками, виносять і викидають в хащі.

13 833

Re: Тема для розмов

Почав приходити спам з адрес українізованого домену .kyiv.ua

13 834

Re: Тема для розмов

Сьогодні я намагався завантажити з толоки кіно "Чорнобильскі бабусі" - його видалили з толоки. З Грою Престолів те саме відбулося, хоча всі разом збирали на озвучку. Спочатку Конфуціус видаляє документальне кіно з живою українською мовою про українців, а потім дивується що з ним українці срати в одному полі не хочуть. Дивина та й годі. Зате урядове пропагаднонство від Лермана висить вільно на толоці.

13 835

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:

Сьогодні я намагався завантажити з толоки кіно "Чорнобильскі бабусі" - його видалили з толоки. З Грою Престолів те саме відбулося, хоча всі разом збирали на озвучку. Спочатку Конфуціус видаляє документальне кіно з живою українською мовою про українців, а потім дивується що з ним українці срати в одному полі не хочуть. Дивина та й годі. Зате урядове пропагаднонство від Лермана висить вільно на толоці.

Це може залежати коли створено акаунт на толоці. На деякі релізи приходять скарги від правовласників і тоді для нових акаунтів (не знаю скільки часу акаунт вважається "новим") закривають певні теми.

https://toloka.to/t81600
https://toloka.to/t81585

Якщо навіть урл не допомагає, бо він не лише прихований, а й суто недоступний для нових акаунтів, то ось хеші роздач:

9194E055CB1F029CE38F9C194EAFA944D9FFF6E7
749956716DF268C43DABAAC39D0F283375C8DE12

На обох роздачах пише що є сідер. Інша річ, що часом наявний сідер може не роздавати фактично з різних причин, про які я можу лише здогадуватися. Експериментально переконався, що часом рідкісні роздачі потрібно пробувати качати з-під різних географічно хостів.

13 836

Re: Тема для розмов

Дякую, мій обліковий запис створений 20.02.14, тобто йому вже 10 років, ліл. Ймовірно невелика кількість повідомлень на форумі вплинула на це.

13 837

Re: Тема для розмов

Ґо у флудильню, за вечір наберете необхідну кількість дописів.

13 838

Re: Тема для розмов

frz написав:

Ґо у флудильню, за вечір наберете необхідну кількість дописів.

Або бан, якщо надто захопитесь.

Подякували: leofun011

13 839

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
frz написав:

Ґо у флудильню, за вечір наберете необхідну кількість дописів.

Або бан, якщо надто захопитесь.

За кількість повідомлень навряд чи, хіба що почнеться срач із переходом на особистості.

13 840 Востаннє редагувалося frz (19.04.2024 17:18:42)

Re: Тема для розмов

Придбав цікаву штуку - mouse jiggler, той варіант котрий поки що вибрав через все ще обмежений бюджет, коштує всього лише 3 долари. Втикається в usb порт і воно пересуває курсор - в моєму варіанті "малює квадрат".

Такі приблуди використовуються аби імітувати що я на робочому місці, однак в мене це не та ціль, бо ніхто не перевіряє, головне аби робота була зроблена. Інша річ, що комп лочиться навіть коли встаю в туалет і жодні користувацькі налаштування не можуть пересилити ці полісі. А коли лочиться надовше, то ще й вилоговуються деякі сервіси після повернення.

Ну але на робочому компі під віндовс вирішив таке не вставляти в usb - мало що там китайці напхали. Експериментую на власному ноуті під лінукс.

Дізнався що є інший тип mouse jiggler - в usb можна не втикати, точніше живлення йому потрібне все одно, але можна скористатися зарядним від мобілки; виглядає як невеличкий килимок для мишки і у ввімкненому стані воно фізично дриґає мишку туди-сюди. Таким чином мінімалізуються ризики втикання в usb порт невідомо чого. Але такий тип пристрою дещо дорожчий, від 15 доларів.