13 801

Re: Тема для розмов

frz написав:

Побачили там ферму з рогатими оленями; ... час від часу їх скидають і вирощують нові.

Важливо вказувати хто і в який спосіб.
Без цих деталів хтось може додумати наче це роблять самі олені в природних умовах (це не так).

13 802

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
frz написав:

Побачили там ферму з рогатими оленями; ... час від часу їх скидають і вирощують нові.

Важливо вказувати хто і в який спосіб.
Без цих деталів хтось може додумати наче це роблять самі олені в природних умовах (це не так).

Здається, зміна рогів в оленів — загальновідомий факт, вікіпедія дотримується цієї ж думки:

Олені скидають роги в другій половині березня — першій половині квітня, інколи в кінці лютого, особливо в Криму, Карпатах та на Кавказі. Старі олені скидають роги пізніше, ніж молоді. Молоді, оброслі шерстю роги остаточно формуються наприкінці червня — на початку липня. До середини серпня вони костеніють і очищуються від шкіри.

Зрозуміло, йдеться лише про оленів. Корови й кози так не вміють — їхні роги постійні й ростуть усе життя.

Подякували: leofun011

13 803

Re: Тема для розмов

frz написав:

Ось так спрацювало:

  app-server:
    container_name: sample-app-abc
    env_file:
      - manual/.env
    build:
      context: .
      dockerfile: Dockerfile
    hostname: recommender
    restart: always
    volumes:
      - app_server_uploads:/opt/uploads
    ports:
      - 81:8000
    depends_on:
      - app-db
    develop:
      watch:
        - action: sync+restart
          path: ./src/app.py
          target: /var/www/app/app.py

відповідно щоб додати більше файлів, мабуть потрібно буде використовувати маску, або ж вказати більше секцій типу

        - action: sync+restart
          path: ./src/some_file.py
          target: /var/www/app/some_file.py

З маскою не працює, зате можна додати цілі окремі папки для відстеження:

    develop:
      watch:
        - action: sync+restart
          path: ./src/app.py
          target: /var/www/app/app.py
        - action: sync+restart
          path: ./src/templates/
          target: /var/www/app/templates/

13 804

Re: Тема для розмов

кілька днів підряд мені снився макбук (якого я ніколи не мав і не збирався купувати), і тепер воно не виходе в мене з голови... То тепер думаю може спробувати його в користуванні, але шось хз, чи воно того вартуватиме.

додам ше, шо нинькі користуюсь потужним ноутом на лінуксі, і купував його як робочу станцію, яку не буду тягати ніде. Але воно таке потужне, шо його я при потребі дуже важко кудись взяти, навіть просто сісти з ним на диван і на коліна поставить, аби шось покодить, не вийде, бо воно громістке і швидко розряджається, ну а ще через потужний проц (i9 13900 HX) охолодження часто шумить. А про маки чув те, шо легкі і дуже тихі/холодні через отой проц на ARM, і шо довго батарея тримає.

З мінусів - інший десктоп, бо я вже звик до awesomewm, але код пишу я в терміналі з tmux та neovim, тому з цим проблєм не має буть.

13 805

Re: Тема для розмов

Лінкедін лише в мене тупить?

https://downdetector.com/status/linkedin/

13 806

Re: Тема для розмов

Пошерили в одному чаті.

Компанія wargaming вакансія (архів) Senior Render Developer (Unannounced Project) в Київському офісі, з вимог:

Advanced level of Russian, intermediate level of English

Адвансед левел бля.. І ще вакансія (архів1) (архів2) Software Development Engineer in Test в сербії, з вимог:

Russian at advanced level.

Схоже заяви, які компанія робила раніше про продаж своїх франшиз руснявій лєста студіоз та вихід з ринку рф -- брехня (або просто формальність для відведення очей), а хайринг русачків нікуди не дівся.

13 807

Re: Тема для розмов

wander написав:

Пошерили в одному чаті.

Компанія wargaming вакансія Senior Render Developer (Unannounced Project) в Київському офісі, з вимог:

Advanced level of Russian, intermediate level of English

Адвансед левел бля.. І ще вакансія Software Development Engineer in Test в сербії, з вимог:

Russian at advanced level.

Схоже заяви, які компанія робила раніше про продаж своїх франшиз руснявій лєста студіоз та вихід з ринку рф -- брехня (або просто формальність для відведення очей), а хайринг русачків нікуди не дівся.

Раджу одразу ж заганяти в https://archive.org/web/ і шерити лінки саме як "архівні", бо потруть же ж. Ну чи скріни робити.

13 808

Re: Тема для розмов

Так, дякую, гарна порада, вже архівуються вакансії. Ну і загалом, якщо хтось раптом розглядав роботу у wargaming чи продовжував грати в їхні ігри -- раджу утриматись від цього, особисто компанію додав у чорний список.

P.S. Ще вкину трохи зашквару, вакансія (архів) Senior Community Manager (Russian) (World of Tanks) з описом:

to manage the Eastern World of Tanks Community
Nurture the RU and UA speaking audience :!
Use your knowledge of CIS gaming market

Про яке "східне" ком'юніті йде мова й до чого тут СНД та українці - незрозуміло.

Подякували: ReAl1

13 809 Востаннє редагувалося frz (19.03.2024 00:42:19)

Re: Тема для розмов

Лінкедін з браузера на компі далі недоступний. Щоправда, з браузера телефону основний функціонал працює.

https://downforeveryoneorjustme.com/linkedin

Upd: У файрфоксі працює, проблема в браузері хроміум.

13 810

Re: Тема для розмов

wander написав:

Пошерили в одному чаті.

Компанія wargaming вакансія (архів) Senior Render Developer (Unannounced Project) в Київському офісі, з вимог:

Advanced level of Russian, intermediate level of English

Адвансед левел бля.. І ще вакансія (архів1) (архів2) Software Development Engineer in Test в сербії, з вимог:

Russian at advanced level.

Схоже заяви, які компанія робила раніше про продаж своїх франшиз руснявій лєста студіоз та вихід з ринку рф -- брехня (або просто формальність для відведення очей), а хайринг русачків нікуди не дівся.

Хє-хє, вимоги до російської вже прибрали з вакансії, але інтернет пам'ятає все. Хочу також подякувати пану OLDboi, який оперативно відреагував та висвітлив (після того, як я зконтактував з ним) ситуацію у свому новому
відео

Подякували: P.Y., leofun012

13 811

Re: Тема для розмов

wander написав:

вимоги до російської вже прибрали з вакансії, але інтернет пам'ятає все

Крінж, однак в інших це виглядає наступним чином. Ось проходив серію співбесід з українською продуктовою компанією родом з Харкова, котра вже викуплена гамериканцями. На першій співбесіді мені hr зразу ж сказала (дуже гарною українською з акцентом не-носія мови, однак без жодних русизмів) щось типу "ну ви розумієте, команда зі сходу України, вони говорять російською, будете продовжувати?"; я такий - ну поговорити можна. Звісно що на мову окупанта я не переходив, з боку інтерв'юерів слухаючи мою українську без жодного суржику, вони теж мимоволі переходили епізодично на українську. Етапів було чотири, також заповнював якусь онлайн форму для перевірки рівня IQ (лолшо). Врешті hr мені написала, що я успішно пройшов всі етапи. А от офер так і не прислали, сказали що повернуться до розгляду в квітні. Ну ок.

Тож офіційно не скажуть що їм потрібен рускочелюсний, бо це крінж, а от на ділі ось така фігня малята. Та я й сам не вискакую з штанів аби працювати в такому середовищі.

13 812

Re: Тема для розмов

frz написав:

"ну ви розумієте, команда зі сходу України, вони говорять російською, будете продовжувати?"

Для мене, це червоний прапор і на цьому моменті спілкування з компанією припинилося б. Я зараз працюю з українською компанією з Києва, але яка має корені з Дніпра, тож у мене були певні сумніви, але нічого подібного hr мені не казала, всі етапи інтерв'ю були українською, хоча й помітно, що з "акцентом". Наразі всі робочі моменти виключно українською, як зі мною, так і в цілому по компанії, звісно, в деяких окремих флуд-чатах є люди, що ще пишуть російською, але не більше того. Я маю на увазі, що є різниця між проукраїнською політикою компанії, та політикою "і так паймут".

frz написав:

А от офер так і не прислали, сказали що повернуться до розгляду в квітні. Ну ок.

Цілком можливо, що ви б просто не вписались у їхній малороський колектив, ви б прітісняли рускагаварящих своєю українською. Не факт, але ймовірно (випадки такі вже були), тому офер і не дали. Звісно, в лице зараз таке не скажуть, бо потім не вивезуть репутаційну шкоду.

frz написав:

Тож офіційно не скажуть що їм потрібен рускочелюсний, бо це крінж, а от на ділі ось така фігня малята. Та я й сам не вискакую з штанів аби працювати в такому середовищі.

Це правильно, бо толерування такого лише закріплюватиме це, як норму, й тоді не варто сподіватися на зміни.

Подякували: FakiNyan, flatliner2

13 813 Востаннє редагувалося frz (26.03.2024 22:57:20)

Re: Тема для розмов

wander написав:
frz написав:

"ну ви розумієте, команда зі сходу України, вони говорять російською, будете продовжувати?"

Для мене, це червоний прапор і на цьому моменті спілкування з компанією припинилося б. Я зараз працюю з українською компанією з Києва, але яка має корені з Дніпра, тож у мене були певні сумніви, але нічого подібного hr мені не казала, всі етапи інтерв'ю були українською, хоча й помітно, що з "акцентом". Наразі всі робочі моменти виключно українською, як зі мною, так і в цілому по компанії, звісно, в деяких окремих флуд-чатах є люди, що ще пишуть російською, але не більше того. Я маю на увазі, що є різниця між проукраїнською політикою компанії, та політикою "і так паймут".

frz написав:

А от офер так і не прислали, сказали що повернуться до розгляду в квітні. Ну ок.

Цілком можливо, що ви б просто не вписались у їхній малороський колектив, ви б прітісняли рускагаварящих своєю українською. Не факт, але ймовірно (випадки такі вже були), тому офер і не дали. Звісно, в лице зараз таке не скажуть, бо потім не вивезуть репутаційну шкоду.

frz написав:

Тож офіційно не скажуть що їм потрібен рускочелюсний, бо це крінж, а от на ділі ось така фігня малята. Та я й сам не вискакую з штанів аби працювати в такому середовищі.

Це правильно, бо толерування такого лише закріплюватиме це, як норму, й тоді не варто сподіватися на зміни.

Скажу як є, я, як то зараз модно казати, "піймав той же вайб" в процесі обміну повідомленнями з вами і це вже двічі. Тому зараз напишу про ситуацію, котра відбувається просто зараз, можливо будуть якісь уточнення, поради, картання, будь-що - це було б дуже доречно саме зараз.

Отже коротко: з причин своєї захланності, недалекоглядності [тут можна дописати багато] я певний час тому звільнився з проекту, де вже був доволі довго і все знав, в принципі міг би легко отримати свої +500 і спокійно веслати далі (ну правда мене також та галера дуже сильно надурила з допомогою на релокацію від клієнта, це було основним поштовхом). Так ні, я вирішив повимахуватися, в той момент мені вдалося і отримав офігенний короткотерміновий проект на 180-190% моєї звичної ставки. Далі ось вже якраз рік веслаю в стартапі "за їжу"; настільки "за їжу", що два походи дитини до зубного на місяць ставлять під реальну загрозу сімейний бюджет.

Нарешті, після багатьох виснажливих раундів в інших компаніях, я пройшов на одному подиху співбесіду з клієнтом в компанії А і отримав пре-офер, а на завтра в обід маю призначений мітинг щодо самого оферу (класика: беруть мідлом бо десь там щось не було причесано на тех. скрінінгу, а продають як сіньйора - так прямо і сказали). І тут, маючи пре-офер, я пишу рекрутеру компанії Б згаданому вище, а там такі - татишо, нам вас дуже треба, ось якраз сьогодні згадували, вже біжу кабанчиком і сьогодні або завтра зранку даю предметну інфу.

Клієнт в компанії А це расові гамериканці, сама компанія А яскраво про-українська; компанія Б вже описана вище (з клієнтом спілкування не було, цього в процесі рекрутингу взагалі не передбачено).

Таски в компанії А - не бий лежачого, суто написання SQL запитів відповідно до формулювання бізнесу, а через три місяці будуть розвивати діяльність в бік дата інжинірингу і стане поволі лише дещо складніше; таски в компанії Б - доволі складні міграції баз, включаючи переписування нетривіального коду PLSQL на інший діалект PLSQL.

Суми в А і Б приблизно однакові.

Мій план дій: отримати принаймні пре-офер від компанії Б і з ним на руках (скріншот з замазаними деталями) завтра на колі пробувати вибити +500, ну чи хоча б +200 єнотів від компанії А.

Ну ось тепер, на підставі описаного вище:

можливо будуть якісь уточнення, поради, картання, будь-що - це було б дуже доречно саме зараз

13 814

Re: Тема для розмов

Хтось вїхав в опору і знищив міст в Балтімор (видиво, en)

13 815 Востаннє редагувалося frz (30.03.2024 01:36:52)

Re: Тема для розмов

Читаю що хробаки то фігня, лише бджоли сила docker-compose це зараз ґуд лише для dev середовища, далі треба конвертувати YAML для роботи в kubernetes.

англійською

https://bluelight.co/blog/docker-compose-vs-kubernetes

Стаття досить куца і не розповідає наприклад про те, як організовано синхронізацію між декількома інстансами бази даних, яка піднімається на різних нодах, однак це більше про шардинг а не про кубернетес.

13 816

Re: Тема для розмов

Трохи нагадує ставлення росіян до українців і не тільки:

Польська класична література, від Г.Сенкевича й А.Міцкевича, сформувала в поляків образ «екзотичної Литви», де мешкали литовці-простаки: вони гірше одягалися, гірше воювали, однак любили свою «Батьківщину» – Польщу. У передвоєнні роки для поляків із Віленщини литовець був утіленням дикості та примітивізму, завжди асоціювався з селянством. «Поляк – це такий литовець, який ніколи у житті не пас гусей, а литовець – це такий поляк, котрий пас гусей, або ще пасе», – іронічно писав громадський діяч і публіцист І.Корвін-Мілевський.

13 817

Re: Тема для розмов

А ось і далі, просто як з російської методички:

Примітно, що в баченні польського суспільства формування української, литовської націй сприймалося як штучно інспірований ззовні процес. Поляки часто-густо вбачали тут «ворожі інтриґи». Як влучно підмітив польський історик В.Менджецький, упродовж міжвоєнного двадцятиліття значна частина польської політичної сцени – від ендеків до правого крила санаційного табору – не вважала українців рівноправним народом, який має власну програму державотворення; поширеним було трактування українськості як німецької чи австрійської «інтриґи», котра, урешті-решт, обернулася проти АвстроУгорщини. Подібно виглядала ситуація в Литві. Литовський національний рух сприймався як заходи російського імперського уряду в рамках відомого постулату «розділяй і володарюй». Не випадково у своєму дослідженні історії польсько-литовського конфлікту, написаному 1943 р. на прохання бюро пропаґанди та інформації Віленського округу Армії крайової, професор К.Ґурський визначав литовське національне відродження як «антипольську справу» росіян і німців

13 818

Re: Тема для розмов

В кого є серваки лінукс - бігом оновлювати OpenSSH
https://www.techpowerup.com/321101/rese … onnections

13 819

Re: Тема для розмов

Художники "засліплюють" ШІ котами, щоб захистити свої роботи від крадіжки

https://lite.informator.ua/uk/hudozhnik … -kradizhki

13 820

Re: Тема для розмов

оце хочу собі придбати й встановити кондюка, хтось шаре, як його обирати і все таке?