21

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Vo_Vik написав:
tim написав:
Vo_Vik написав:

На любій фірмі можна підійти і сказати: виплачуйте за мене всі податки як за найманого працівника і виплачуйте мені на руки що лишиться. Думаю вам ніде не відмовлять. Просто будете получати на руки в два рази менше.

Ви мало стикались з бізнесом останні 15 років в Україні?

Трохи більше останніх 5-ти  років не дуже близько, а до того дуже близько, власне оті 10 років стикання дуже близько і є причиною нестикання в останні 5 років)

І коли я кажу що можна підійти і сказати, то знаю що кажу, бо сам так робив і знаю людей які робили так. Просто наступає момент, коли отих пару тисяч гривень не роблять погоди і просто треба певні папірці на кілька місяців.

А для когось ті пару тисяч - усе. І таких поголовна більшість.

22

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Прикольно читати пости форуму 4х річної давності. Цікаво чи всі дописувачі дотримуються своїх поглядів від 2016го року?

Подякували: 221VOLT1

23

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Vo_Vik написав:

Прикольно читати пости форуму 4х річної давності. Цікаво чи всі дописувачі дотримуються своїх поглядів від 2016го року?

баньте цього некропостера!

24

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Я просто заліз дивитись хто мені репутацію підняв, а там виявляється люди читають оці некропости.

Подякували: 221VOLT1

25

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

https://senior.ua/articles/it-otrasl-ky … de-luchshe дуже шкода що  стаття на рос.мові (ресурс український) але на справді дуже корисні відомості щодо Львівського ІТ, тут можете ознайомитись зі списком провідних компаній, можливо якусь випустили з виду коли шукали роботу.

Подякували: 221VOLT1

26

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

А навіщо комусь треба було писати про львівське АйТі російською?

27

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Мені здається компанія Softserv наймає не фопів. перевірте самі ось посилання https://career.softserveinc.com/uk-ua/vacancies/

28 Востаннє редагувалося 221VOLT (27.12.2019 07:11:37)

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Vo_Vik написав:

А навіщо комусь треба було писати про львівське АйТі російською?

раптом то людина старалась заради якоїсь іншої людини з, наприклад, Харкова)
ну, чи з Донецька, чи Криму  :D
Донецьк -- то ж Україна!
а в Україні -- українці живуть)
отже, один українець потрудився з метою бути корисним для іншого українця)

запитання --
що ви маєте проти того,
щоб українець для українця добро робив?))

Прихований текст

чому би вам не зробити переклад того матеріалу з російської на українську,
та не виложити його сюди,
якщо ви аж такий великий борець за українську мову?
справжнім суперменом у вишиванці будете!!  :D

заодно добру справу зробите -- без цього вашого перекладу деякі люди,
ото як ФакіТрусик, з цим матеріалом ознайомитись не зможуть,
бо ж їх "тошнить від російських букв"...

а раптом там важлива інфа, яка круто, на краще, змінить їхнє життя?

то ж ви реально хорошу карму собі зробите!
і в наступному житті вас чекатиме народження та щасливе і довге життя у райських садах божественних сфер  :D

29 Востаннє редагувалося P.Y. (27.12.2019 23:07:21)

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Донецьк -- то ж Україна!

Якщо донеччани докладають зусиль, щоб Україною не бути, то вже ні.

Подякували: dot1

30

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

P.Y. написав:

Донецьк -- то ж Україна!

Якщо донеччани докладають зусиль, щоб Україною не бути, то вже ні.

Донеччани різні бувають, і я не маю статистики, яка б підтверджувала, що більше донеччан докладають зусилля, щоб не бути Україною, ніж тих, хто докладає зусилля, щоб бути Україною. От у чому я певен - що більшість донеччан не докладає в цьому сенсі зусиль узагалі.

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, 221VOLT, LoganRoss4

31

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

давайте не будемо звалюватись у політику там, де це є офтоп. виділіть окрему тему для цькування кремлєшльондр, зелених малоросів та іншої погані.

Подякували: leofun011

32

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

koala написав:
P.Y. написав:

Донецьк -- то ж Україна!

Якщо донеччани докладають зусиль, щоб Україною не бути, то вже ні.

Донеччани різні бувають, і я не маю статистики, яка б підтверджувала, що більше донеччан докладають зусилля, щоб не бути Україною, ніж тих, хто докладає зусилля, щоб бути Україною. От у чому я певен - що більшість донеччан не докладає в цьому сенсі зусиль узагалі.

Так чи інакше, тим, хто докладає зусиль, щоб не бути, це вдається краще. Сумщина он теж прикордонна, а з точки зору наступу на Київ навіть більш вигідна (теж могли б попросити Путіна ввести війська, і їх би почули) — а Сумської Народної Республіки немає чогось.

33

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

P.Y. написав:

Так чи інакше, тим, хто докладає зусиль, щоб не бути, це вдається краще. Сумщина он теж прикордонна, а з точки зору наступу на Київ навіть більш вигідна (теж могли б попросити Путіна ввести війська, і їх би почули) — а Сумської Народної Республіки немає чогось.

Якби Путін і Сурков вирішили, що "СНР" приорітетніша - то зараз би фронт і через Сумську область проходив. Послідовність не донеччани визначали, і від їхніх дій успіх "народних республік" не дуже залежав. От що вибір хуйла базувався на орієнтовних даних про кількість прихильників - це так; але невже ви серйозно вважаєте, що хоч якась суттєва кількість донеччан свідомо вирішила знищити економіку, провести лінії розмежування і прогнати всіх місцевих політиків та бізнесменів?

Подякували: 221VOLT1

34

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

koala написав:
P.Y. написав:

Так чи інакше, тим, хто докладає зусиль, щоб не бути, це вдається краще. Сумщина он теж прикордонна, а з точки зору наступу на Київ навіть більш вигідна (теж могли б попросити Путіна ввести війська, і їх би почули) — а Сумської Народної Республіки немає чогось.

Якби Путін і Сурков вирішили, що "СНР" приорітетніша - то зараз би фронт і через Сумську область проходив. Послідовність не донеччани визначали, і від їхніх дій успіх "народних республік" не дуже залежав. От що вибір хуйла базувався на орієнтовних даних про кількість прихильників - це так; але невже ви серйозно вважаєте, що хоч якась суттєва кількість донеччан свідомо вирішила знищити економіку, провести лінії розмежування і прогнати всіх місцевих політиків та бізнесменів?

«Занепад економіки» — то таке (якщо подумати, українська економіка без російського газу теж мала б загнутись — і що, нас це зупинило?). Важливо ж інше: чи хоче Донбас бути з Україною як такою (без урахування економічного фактору, з яким завжди щось негаразд за будь-яких обставин)? Якщо так — чудово, нехай збираються в загони, ми їм надішлемо гуманітарної зброї, наші інструктори проведуть інструктаж, там, може, якісь українські офіцери приїдуть у відпустку — Донбас доведе своє право бути з Україною. Якщо ні — ну, ми ж бачили, як донецькі пенсіонерки помагали штурмувати склади зі зброєю й лягали під українські танки, тільки щоб бандерівці не зробили в них майдан...

35

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Взагалі, увесь задум ДНР/ЛНР, як і ПМР та інших «невизнаних республік» — зробити довгограючу гарячу точку, підтримувану місцевим населенням, з допомогою якої можна тиснути на офіційну не надто проросійську екс-союзну республіку. Наступ на Київ через Сумщину, звичайно, міг би включати створення СНР, а ось довгограючою її було б проблематично зробити.

36

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

koala написав:
P.Y. написав:

Донецьк -- то ж Україна!

Якщо донеччани докладають зусиль, щоб Україною не бути, то вже ні.

Донеччани різні бувають, і я не маю статистики, яка б підтверджувала, що більше донеччан докладають зусилля, щоб не бути Україною, ніж тих, хто докладає зусилля, щоб бути Україною. От у чому я певен - що більшість донеччан не докладає в цьому сенсі зусиль узагалі.

koala написав:
P.Y. написав:

Так чи інакше, тим, хто докладає зусиль, щоб не бути, це вдається краще. Сумщина он теж прикордонна, а з точки зору наступу на Київ навіть більш вигідна (теж могли б попросити Путіна ввести війська, і їх би почули) — а Сумської Народної Республіки немає чогось.

Якби Путін і Сурков вирішили, що "СНР" приорітетніша - то зараз би фронт і через Сумську область проходив. Послідовність не донеччани визначали, і від їхніх дій успіх "народних республік" не дуже залежав. От що вибір хуйла базувався на орієнтовних даних про кількість прихильників - це так; але невже ви серйозно вважаєте, що хоч якась суттєва кількість донеччан свідомо вирішила знищити економіку, провести лінії розмежування і прогнати всіх місцевих політиків та бізнесменів?

mr. koala, я з вас в шоці !
ви така неоднозначна особистість!  :D

ви так майстерно вмієте гратись словами!
я в захваті !

в одних темах ви мене розпочали троллити-буллити за висловленую мною думку
(і цитату в 4 слова російською  на сотні слів українською),
а в інших темах пишете ту ж самісіньку думку, трохи іншими словами ))

37

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

На жаль, пане VOLT221, я не можу сказати, що захват взаємний - ваші спроби перекручувати чужі думки і примазуватися до них радше викликають огиду.

Подякували: dot1

38 Востаннє редагувалося 221VOLT (28.12.2019 07:32:45)

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

koala написав:

На жаль, пане VOLT221, я не можу сказати, що захват взаємний - ваші спроби перекручувати чужі думки і примазуватися до них радше викликають огиду.

ви так не переймайтесь, я візьму з вас приклад,
навчусь вашої майстерності гратись зі словами і завуальовано "закидати словникові терміни",
і скоро все буде чудесно))
я ж швидко навчаюсь

Прихований текст

кажуть, ніде немає покарання за успішний державний переворот,
лише за (неудачну) спробу державного перевороту  :D

отак і ми з вами --
Тарас поки "грається словами" з невдачами,
а ви уже майстер -- "успішні державні перевороти"в грі словами робите  8)  :D

39

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Patlatus написав:

хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Шукайте не аутсорс контори, а R&D філіали якихось вендорів.

40

Re: хтось знає айті компанії у Львові, де не треба бути пп?

Vo_Vik написав:

А навіщо комусь треба було писати про львівське АйТі російською?

Тому що це стаття львівської компанії N-iX англійською. Я там працював у маркетингу, вони такої soft фігні багато пишуть.

А ті з senior.ua просто переклали своєю коханою кацапською мовою.

Подякували: ping1