41

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Ні, ні, стосовно hub.org.ua - я рук не опустив. Із неочікуваного було лише ігнор ріплейсівців та власну затяжну боротьбу із "відкладанням на потім"... ну ще й затягування з релізом Angular 2.

По-моїм уявленням, до того як я виклав свій проект hub.org.ua, ріплейсовці - це люди, які цікавляться україномовними ресурсами, і які мають єдиний на всю Україну "ні живий ні мертвий" форум, адмін якого чітко пояснив що у нього часу немає на розвиток свого ресурсу. Я собі думав: "Раз це так, то люди повинні зацікавитись моєю ініціативою зробити прогресивний україномовний ресурс, який монетизуватиметься й без реклами"...

Після того як я виклав hub.org.ua в альфа-версії, я не зрозумів де я прорахувався очікуючи фідбек, але я зрозумів що треба абстрагуватись від ріплейсівців і робити ресурс на загал... хоча й прийдеться це робити без фідбеку. Це важчій варіант для розвитку, але точно не смертельний...

Зі своїми "відкладаннями на потім" я теж, здається справляюсь непогано (основна суть - не тягнути усе зразу, усе по-максимуму).

Подякували: 0xDADA11C71

42

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

0xDADA11C7, думаю, якщо за 4+ роки існування цього сайту ми маємо по активності те що маємо. То запуск чогось нового пуста трата часу/сил.

43 Востаннє редагувалося VTrim (15.12.2016 00:23:20)

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

ktretyak, ото ж бо й воно (про фідбек). А ще, пост вище.

44

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:

ktretyak, ото ж бо й воно (про фідбек). А ще, пост вище.

Ні, чекайте, є дві великі різниці між фідбеком, коли ви викладаєте чорновик сайту не пояснивши свої плани, і зовсім інша ситуація, коли ці плани добре розписані і є вже частина з тієї описаної функціональності.

45

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:

0xDADA11C7, думаю, якщо за 4+ роки існування цього сайту ми маємо по активності те що маємо. То запуск чогось нового пуста трата часу/сил.

На ріплейс я прийшов за пошуком "україномовний форум". Три тисячі зареєстрованих користувачів - це вже певна ніша, з якою можна нормально жити, було б вам що запропонувати більш привабливе і не опускати рук після двох років життя свого проекту...

Подякували: 0xDADA11C71

46

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

ktretyak написав:
VTrim написав:

ktretyak, ото ж бо й воно (про фідбек). А ще, пост вище.

Ні, чекайте, є дві великі різниці між фідбеком, коли ви викладаєте чорновик сайту не пояснивши свої плани, і зовсім інша ситуація, коли ці плани добре розписані і є вже частина з тієї описаної функціональності.

То у вас ще гірша ситуація :D Я здався відразу (тільки голосно заявив дарма).
Ви ж усе розписали, зробили хороший шматок роботи і людей як не було так і немає.
І не буде, чим би ви той сайт не нафарширували.
Можливість публікування матеріалу є? є, але..

47

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:

Запізно ми взялися пиляти щось українське (чит. україномовне).
Радійте що хоч тут є якась активність.

Господи прости, ви б ще КВН український створювали і нарікали на непотрібність українського культурного продукту. Пропонована схема роботи адаптації московського культурного продукту для українців така: змавпувати культурний продукт до стану блідої подоби , "перекласти" українською, звичайно на базі гуглівського перекладача, вичистити продукт від всього не-УРСР'івського, щоб всі дегенерати навіть в стані білочки розуміли, втративши разом з тим стилістичне забарвлення присутнє в московському культурному продукті (через що це лайно здаватиметься інтелектуальнішим), всі суперечки розв'язувати компрмісом, бажано з ухилом на московську культурну спадщину (["Так історично склалося.", "Лєв Толстой нє Путін, читай про нєсопротівлєніє злу", "Пішли в ліс поспіваємо з гітарою \"Мілайа майа, солнішка лєсноє\" і тобі стане леше.", "Не можна мстить повинні ми любити всіх підарасів, злодіїв, убивць..."]), а потім можна сфейлити, і вирішити -- ніхто українським не цікавиться, поїду в Польщу/до Росії, навіть якщо трагічні сторінки твоєї родини пов'язані з операцією вісла/голодоморами.

Подякували: VTrim1

48 Востаннє редагувалося VTrim (15.12.2016 00:56:46)

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

0xDADA11C7, що ви хочете цим всім донести ?
Те, що все расово українське робиться на "відї6*сь" та з нахилом до совка/східних лишньохромосомних братушок?

49

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:

То у вас ще гірша ситуація :D Я здався відразу (тільки голосно заявив дарма).
Ви ж усе розписали, зробили хороший шматок роботи і людей як не було так і немає.
І не буде, чим би ви той сайт не нафарширували.
Можливість публікування матеріалу є? є, але..

Реклама hub.org.ua на альфа-версії була лише на ріплейсі й на ДОУ, причому на обидвох ресурсах це оголошувалось саме як "сайт на стадії альфа-версії".

До речі, коли рекламував hub.org.ua на ДОУ, то сайт лягав при 300+ онлайн-відвідувачах, бо мій тодішній хостер (uahosting.com.ua) без попереджень обмежив ліміти буквально до мінімуму, пояснюючи що всплеск використання ресурсів досяг 90% від оплаченого. Уявляєте!? - Я оплатив тарифний пакет, здається третій по вартості серед інших пакетів, а мені хостер врізав ресурси з формулюванням, що всплеск ресурсів досяг 90% від куплених ресурсів - що можна впевнено оцінювати як "крайній ідіотизм".

Тому зрозуміло що успішною рекламу на ДОУ точно не можна назвати. Я був змушений перейти на виділений сервак і вчитись працювати з Linux'ом через термінал, на що пішло також немало часу, але цей перехід був значно простішим, ніж це я собі уявляв...

Коли видавати на широкий загал завершений проект, лише тоді можна говорити про "злетить чи не злетить".

Подякували: 0x9111A1

50

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Десь так, тільки не на відї6*сь а з почуттям культурної неповноцінності, яка на думку цих "освічених і поважних" панів (принаймні вони себе так позіціонують і ніхто не заперечує, тому мабуть правда) ні на що не здатна. Я б пропонував вам спробувати піднімати якісь справжні теми і шукати скрізь союзників, яких багацько, але з "цим" вони працювати не хочуть. Завтра відпишуся стосовно тем.

51

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

ktretyak, ну, зате був привід вивчити лінукс.
А на рахунок такої довготривалої розробки, то хтось з ойтішників сказав, що..
Проект робиться або швидко і якісно або довго й погано.

52

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:

ktretyak, ну, зате був привід вивчити лінукс.
А на рахунок такої довготривалої розробки, то хтось з ойтішників сказав, що..
Проект робиться або швидко і якісно або довго й погано.

Таке можна говорити лише відносно, бо я ж не пишу гостьову книгу, проект складний, ще й претендує на самоокупність, як мінімум.

53

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

0xDADA11C7 написав:

Десь так, тільки не на відї6*сь а з почуттям культурної неповноцінності, яка на думку цих "освічених і поважних" панів (принаймні вони себе так позіціонують і ніхто не заперечує, тому мабуть правда) ні на що не здатна. Я б пропонував вам спробувати піднімати якісь справжні теми і шукати скрізь союзників, яких багацько, але з "цим" вони працювати не хочуть. Завтра відпишуся стосовно тем.

Ну, нехай пан ktretyak спробує.

Прихований текст

а я постою збоку

Подякували: 0xDADA11C71

54

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

ktretyak написав:

Ні, ні, стосовно hub.org.ua - я рук не опустив. Із неочікуваного було лише ігнор ріплейсівців та власну затяжну боротьбу із "відкладанням на потім"... ну ще й затягування з релізом Angular 2.

По-моїм уявленням, до того як я виклав свій проект hub.org.ua, ріплейсовці - це люди, які цікавляться україномовними ресурсами, і які мають єдиний на всю Україну "ні живий ні мертвий" форум, адмін якого чітко пояснив що у нього часу немає на розвиток свого ресурсу. Я собі думав: "Раз це так, то люди повинні зацікавитись моєю ініціативою зробити прогресивний україномовний ресурс, який монетизуватиметься й без реклами"...

Після того як я виклав hub.org.ua в альфа-версії, я не зрозумів де я прорахувався очікуючи фідбек, але я зрозумів що треба абстрагуватись від ріплейсівців і робити ресурс на загал... хоча й прийдеться це робити без фідбеку. Це важчій варіант для розвитку, але точно не смертельний...

Зі своїми "відкладаннями на потім" я теж, здається справляюсь непогано (основна суть - не тягнути усе зразу, усе по-максимуму).

Робити ресурс під авдиторію конкретного форуму — це обмежувати себе скількомась відсотками відвідувачів цього форуму. Якщо форум, з Вашої точки зору, «ні живий ні мертвий» — тим більше, що Ви з нього хотіли вичавити? Нехай тут сотня активних — навіть якщо, умовно, десяток з них мігрують на новий ресурс, цього надто мало, щоб їхня кількість раптом почала лавиноподібно зростати, а новими користувачами поверх тих десяти будуть переважно інші користувачі того ж форуму — тобто, ми бачимо чітко окреслений верхній ліміт відвідуваності. Далі, люди приходять туди, де вже є люди й контент. Якщо цей контент мають зробити ці десять нових користувачів, то реально щось писатимуть пара чоловік — відповідно, для решти цей ресурс буде цікавий десь приблизно на рівні блогів цих двох дописувачів.

55

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Якщо форум, з Вашої точки зору, «ні живий ні мертвий» — тим більше, що Ви з нього хотіли вичавити? Нехай тут сотня активних — навіть якщо, умовно, десяток з них мігрують на новий ресурс, цього надто мало, щоб їхня кількість раптом почала лавиноподібно зростати, а новими користувачами поверх тих десяти будуть переважно інші користувачі того ж форуму — тобто, ми бачимо чітко окреслений верхній ліміт відвідуваності.

Я б не був таким песимістом, всяка тварюка не може розмножуватися без сприятливих умов існування, мені б вистачило десяток Kane щоби дотягнутися до майже всіх караванів та навіть ментів з гебнею пи3дити, не те що якийсь форум підняти. Самі знаєте, хто любе коли їх б'ють, і вони вас за це ще більше поважатимуть.

56

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Для десятка Kane треба 10 Kane, а в нас нема для цього достатньої кількості Kane.

Подякували: 0xDADA11C71

57

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

P.Y. написав:

Робити ресурс під авдиторію конкретного форуму — це обмежувати себе скількомась відсотками відвідувачів цього форуму. Якщо форум, з Вашої точки зору, «ні живий ні мертвий» — тим більше, що Ви з нього хотіли вичавити? Нехай тут сотня активних — навіть якщо, умовно, десяток з них мігрують на новий ресурс, цього надто мало, щоб їхня кількість раптом почала лавиноподібно зростати, а новими користувачами поверх тих десяти будуть переважно інші користувачі того ж форуму — тобто, ми бачимо чітко окреслений верхній ліміт відвідуваності. Далі, люди приходять туди, де вже є люди й контент. Якщо цей контент мають зробити ці десять нових користувачів, то реально щось писатимуть пара чоловік — відповідно, для решти цей ресурс буде цікавий десь приблизно на рівні блогів цих двох дописувачів.

Я очікував фідбеку від реплейсівців, а не орієнтувався виключно на них. Якщо б із самого початку був ігнор цієї ідеї, то було б не так дивно для мене, але ж було зацікавлення, ми обговорювали деталі реалізації... Так, я розумію, що я не видав усе те, що описав, але ж можна це було робити поступово...

58

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

0xDADA11C7 написав:

Якщо форум, з Вашої точки зору, «ні живий ні мертвий» — тим більше, що Ви з нього хотіли вичавити? Нехай тут сотня активних — навіть якщо, умовно, десяток з них мігрують на новий ресурс, цього надто мало, щоб їхня кількість раптом почала лавиноподібно зростати, а новими користувачами поверх тих десяти будуть переважно інші користувачі того ж форуму — тобто, ми бачимо чітко окреслений верхній ліміт відвідуваності.

Я б не був таким песимістом, всяка тварюка не може розмножуватися без сприятливих умов існування, мені б вистачило десяток Kane щоби дотягнутися до майже всіх караванів та навіть ментів з гебнею пи3дити, не те що якийсь форум підняти. Самі знаєте, хто любе коли їх б'ють, і вони вас за це ще більше поважатимуть.

Цікавим є те, що тут на форумі (як і в живій природі) все тягнеться до різноманіття, а Вам треба десяток хворих однаковим психічним розладом інтересом, а тут багато пацієнтів з великим різноманіттям.
До пана ВТріма і ктретяка Багатсько ютуберів жаліються на те, що в них аудиторія (або замала), або дибіли і діти. Але якщо проаналізувати, в кого найбільше часу на ютуб в дітей, бо в них його багацько. То саме і тут, якщо Ви хочте україномовну аудиторію (багато людей) так вам треба розповідати про ігри українською (ні разу не реклама, до речі проект теж в півдохлому стані), а Ви вибрали собі апріорі складну тему - технічні спеціалісти, ще й україномовні (відсоток від відсотка). (я помилився, це тільки для пана ктретяка, бо втрім якусь х...ю викотив і назвав це сайтом).

59

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Оу, Chemist-i, мені лише так здається, чи у вас нове амплуа? =)

По-суті питання (чи рекомендації). Мені ще рано щось рекомендувати, бо я не бідкаюсь на малу відвідуваність свого сайта, який висить трохи більше року на стадії альфа-версії. Це нормальна відвідуваність в даному випадку.

Ваші рекомендації будуть доречними, якщо я хоча б бету версію виставлю і прорекламую її як належить, а відвідувачів не буде. На даний момент я добре знаю що треба робити для успішного проекта...

Подякували: 0xDADA11C71

60

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Цікавим є те, що тут на форумі (як і в живій природі) все тягнеться до різноманіття, а Вам треба десяток хворих однаковим психічним розладом інтересом, а тут багато пацієнтів з великим різноманіттям.

Ви теж плутаєте різномаїття природне з кунсткамерним чи балканським.

Подякували: Chemist-i1