1

Тема: Wi-Fi та все що з ним пов'язане

Я недуже компетентний у роутерах і точках доступу,але поняття трохи маю.

Підкажіть будь ласка хтось як роздати інтернет з одної точки на другу. (В унтернеті є багато варіантів та інформації але мені потрібна конкретна модель роутера чи тому подібного)

Роздавати потрібно на 500 метрів . Чи потрібно два роутери, чи якось по іншому зробити це підкажіть будь ласка????
Дякую...

2

Re: Wi-Fi та все що з ним пов'язане

Це можливо реалізувати, якщо між будинками немає інших будівель (і бажано дерев) за допомогою направлених антен. Роутери підійдуть звичайні. Якщо клієнт тільки один, то можна обійтися одним роутером і WiFi-картою, тільки обов'язково з можливістю під'єднання зовнішніх антен. Відстань не дуже велика, тому антени підійдуть саморобні. Здається я бачив статтю про їх виготовлення у журналі "Компьютер". І не бійтеся експериментувати, задача у вас не дуже складна.

3

Re: Wi-Fi та все що з ним пов'язане

Має бути такий порядок .

Мені від точки потрібно прийняти і роздати по будинку,без роводів. Я не можу розібратися з антенами і роутерами,бо не знаю чи на роутері мають бути дві антени одна на прийом а друга на роздачу чи по іншому... Тому то я й прошу допомогти мені розібратися у цьому питанні.

Порадьте конкретну модель а краще дві перша на точку а, друга на прийом і роздачу по будинку.

4

Re: Wi-Fi та все що з ним пов'язане

Потрібно один досить потужний роутер, який підтримує передачу на великі відстані (технологія MIMO, направлена антена WiMax) і один роутер-ретранслятор, який буде приймати сигнал і роздавати користувачам.
Тут є трохи інформації: http://uk.wikipedia.org/wiki/Wireless_D … ion_System
Щодо реальних моделей, на практиці нажаль таким займатись не доводилось, але потрібно 2 роутера: з направленою антеною та роутер-ретранслятор.

5

Re: Wi-Fi та все що з ним пов'язане

Якщо будівля велика, то одним роутером там не обійдешся. Потрібно буде кілька роутерів з підтримкою WDS розташовувати на межі зони покриття одне одного.
Також хочу попередити, що така схема має свої обмеження. По-перше максимальна пропускна спроможність такої мережі буде дорівнювати в кращому випадку половині пропускної спроможності обраного WiFi-протоколу (b, g, n). Також очевидці кажуть, що двоє чоловік з торентами здатні повністю зупинити таку мережу. Це не кажучи про величезні пінги, що дуже заважатимуть грати у активні онлайн-ігри. Плюс на самі роутери доведеться витратити значну суму, на дешевому китайському обладнанні таку мережу не побудуєш.
Особисто я від WDS відмовився б за найменшої можливості, й прокладав би усе витою парою. Тай між будинками можна кинути щось на зразок коаксіалу, й на обох кінцях поставити ADSL-модеми.

6 Востаннє редагувалося User 298 (05.02.2013 21:02:11)

Re: Wi-Fi та все що з ним пов'язане

maks-pro1998 написав:

Напишіть будьласка батнік для кражи пароля з віндов на флешку

maks-pro1998, прочитайте Правила, тоді створіть окрему тему відповідно до вимог у Правилах і задайте питання там.

З.І: а будете спамити однаковими запитами у різних темах - отримаєте бан. Поважайте культуру спілкування на Форумі.