41 Востаннє редагувалося tim (21.12.2016 13:00:40)

Re: Приват банк

Torbins написав:
cheappi386 написав:

Особисто я, не вірю жодним гарантіям олігархічної держави.

Типове совкове мислення.

Це досвід минулих поколінь і співпраці з державою в 1980-2016  :o  *CRAZY*
Відкрию Вам таємницю. Україна 1991-2016 практично нічим не відрізняється від УРСР 1970-1990 років. Хіба що назви деяких органів влади змінились, знищили колгоспи, промисловість, набрали боргів,  збільшили кількість чиновників в 5-7 разів.
ВРУ, кабмін, міністерства в тих самих будівлях працюють і на 50% в тому ж складі :)

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

42 Востаннє редагувалося Torbins (21.12.2016 15:26:08)

Re: Приват банк

tim написав:

Мабуть Ви молоді і не пам'ятаєте 1989-1991 роки, держава теж гарантувала. Рубль СРСР навіть був забезпечений золотом, надрами і всіма активами СРСР. Мені повернули 1000 грн за 3-5 тис. рублів десь в 2006-2009.

Держави СРСР, яка вам щось гарантувала уже давно немає, а її правонаступницею є Росія. Якщо ж Україна розпадеться як совок, то Приват буде далеко не найбільшою нашою проблемою.

tim написав:

Це досвід минулих поколінь і співпраці з державою в 1980-2016  :o  *CRAZY*
Відкрию Вам таємницю. Україна 1991-2016 практично нічим не відрізняється від УРСР 1970-1990 років. Хіба що назви деяких органів влади змінились, знищили колгоспи, промисловість, набрали боргів,  збільшили кількість чиновників в 5-7 разів.
ВРУ, кабмін, міністерства в тих самих будівлях працюють і на 50% в тому ж складі :)

І воно що, так і має лишатися? Люди, які знайшли в собі сили відмовитися від совкового мислення, мають розуміти, що, разом з можливістю самостійно визначати долю своєї країни, до них прийде обов'язок контролювати роботу виконавців: держ. службовців, депутатів, суддів і так далі.

Подякували: 221VOLT1

43

Re: Приват банк

Chemist-i написав:
221VOLT написав:
bvn написав:

Я наче б то сперечаюся з вами, хоча я насправді підтримую і вважаю, що це правильна ідея і до цього мають прийти всі країни рано чи пізно. Але до цього має і суспільство дозріти. І ви ж правда не вірите в те, що всі 45 ~40 мільйонів українців так зразу й приєднаються до такої спільноти? Спочатку це може бути лише відносно невелика спільнота, яка мало на що впливатиме, а в часи розквіту, я думаю, задіяність населення у цій спільноті буде ледь-ледь 50% - не забувайте, що основна маса людей завжди залишається інертною і індиферентною до будь-яких політичних змін, а ще буде відсотків 5-10% ярих противників цієї ідеї. Обов'язково будуть.

економічна складова сильніше за політичні ідеї в людській массі

приклад --
в Египті були "мусульманські браття" (чи якось так - розказував знайомий який то знає з перших рук) -- типу терористи-борці за свободу-права-щось-там-ще -- ну і влада їх зловити не могла - народ захищав-покривав-кормив і все таке...
далі вони щось натупили - підірвали автобус з німецькими туристами - одразу на кілька місяців перекрився потік туристів -- економічний фундамент просів --- і той самий народ який тих чуваків перед тим кормив-покривав -- вони ж почали їх видавати-вбивати-душити і тд... пройшло чуть часу і ті браття залишились лише в історії ...

А звідки впевненість що це вони підірвали, а не влада?

я описав ситуацію, приклад з історії

особисто свічку я там не тримав)
правда там трохи інша ситуація була, ніж у нас в Україні("поки війна до мене не дійшла - її не існує")

зрештою, про будь-яку подію минулого - ніхто не зможе вам дати 100% гарантій -- бо навіть троє очевидців якоїсь ситуації - сприймають і бачать її абсолютно-по-різному --
у кожного свій інтерпретатор в голові))

44

Re: Приват банк

Torbins написав:

І воно що, так і має лишатися? Люди, які знайшли в собі сили відмовитися від совкового мислення, мають розуміти, що, разом з можливістю самостійно визначати долю своєї країни, до них прийде обов'язок контролювати роботу виконавців: держ. службовців, депутатів, суддів і так далі.

Щоб самостійно щось визначати, треба мати адекватну інформацію про поточну ситуацію й можливість координувати свої дії, чого переважна більшість населення, як правило, не має. Формально — виборці когось обирають. Фактично — результати виборів є результатом інформаційних маніпуляцій з виборцями. Ну й чим це принципово відрізняється від совка з однією партією й «голосуй за кого скажуть»?

45

Re: Приват банк

То що ж, два попередніх майдани також були результатом інформаційних маніпуляцій? Щось я не помітив щоб тодішня влада чи Росія щось від тих маніпуляцій виграли. А вплив заходу на наш інформаційний простір не настільки великий.
Що стосується механізмів обміну інформацією та думками, то я згідний, що зараз достатньо безпечних та, водночас, зручних варіантів немає. І з цією проблемою треба щось робити.

46

Re: Приват банк

Де я говорив про майдани? Але вже те, що вони періодично виникають, говорить про те, наскільки результати виборів відповідають справжнім бажанням виборців.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

47 Востаннє редагувалося Torbins (21.12.2016 21:05:41)

Re: Приват банк

От і я кажу, майдани періодично виникають, і там з обміном інформацією та колективним прийняттям рішень усе гаразд. Тепер треба якось розвинути успіх, і зробити ефект майдану постійним. Бо п'ять років це надто великий термін для сучасного світу, та й дорогі ті вибори. Якщо вибори не будуть єдиною можливістю для народу висловити свою думку, тоді й грошей на них стільки не кидатимуть.

Подякували: 221VOLT1

48

Re: Приват банк

quez написав:
VTrim написав:
reverse2500 написав:

а коли вже рошен націоналізує держава ?

А у нього є якісь проблеми з платоспроможністю?
Як у ПБ.

У нього є проблеми з власником.

Якщо у нас в країні і є проблемні власники, то Порошенко явно не найпроблемніший. А нападати на нього - це послаблювати його, а хто тоді матиме змогу впливати на його рішення? Ахмєтов? Коломойський? Хто ще?

49

Re: Приват банк

Yola написав:
quez написав:
VTrim написав:

А у нього є якісь проблеми з платоспроможністю?
Як у ПБ.

У нього є проблеми з власником.

Якщо у нас в країні і є проблемні власники, то Порошенко явно не найпроблемніший. А нападати на нього - це послаблювати його, а хто тоді матиме змогу впливати на його рішення? Ахмєтов? Коломойський? Хто ще?

Все так. Слава королю!

Подякували: Chemist-i, 0xDADA11C7, P.Y., 221VOLT4

50

Re: Приват банк

Царь хороший, бояре плохие

Подякували: 221VOLT1

51

Re: Приват банк

Хочте, щоб Ахмєтов нову свою ляльку поставив?

От ви тут нападаєте на Пороха, а у вас є краща кандидатура, бо якщо такої реальної кандидатури нема, то виграє той кому допомогатиме наше ТБ, а воно належить Фірташу, Ахмєтову, Коломойському і т.п. Як гадаєте, чи буде Інтер чесно освітлювати події, чи на може намагатиметься проукраїнського кандидата завалити, а дати фори тому хто вигідніший Росії?

Подякували: Torbins, 221VOLT2

52

Re: Приват банк

Yola написав:

...бо якщо такої реальної кандидатури нема, то виграє той кому допомогатиме наше ТБ, а воно належить Фірташу, Ахмєтову, Коломойському і т.п. Як гадаєте, чи буде Інтер чесно освітлювати події, чи на може намагатиметься проукраїнського кандидата завалити, а дати фори тому хто вигідніший Росії?

Порошенко це перший русофіл, який приголубив русойоба Ложкіна, він є головою виконавчої влади. Те, що Інтер пезперешкодно працює, заслуга Президанта, якого ми всі любимо до нестями. Росія не прийде, бо вона нікуди не уходила і всіх це задовольняє повністю (спадковість УРСР-"Україна" з усіма чиновниками, скажімо якби столицю перенесли до Рівного та відновли на посадах чиновників Райхскомісаріяту, то можна було б казати про відновлення європейського вибору України  *JOKINGLY* ). Мені все одно яка пика буде в телевізорі, аби вона боялася українців.

Подякували: P.Y., Yola, 221VOLT, Chemist-i, cheappi3865

53

Re: Приват банк

0x9111A написав:

Царь хороший, бояре плохие

А Янукович був царем?

Я до того, що не все, що блищить, то на поверхні. Тобто, влада президента теж обмежена. Обмежена олігархами, в першу чергу. Адже вони мають свої фракції в раді, Саакашвілі казав, що міністри не можуть заступника назначити без поради олігарха. Так шо, цар, то він цар, але залежить все далеко не тільки від нього.

Я вважаю головними лихами України Ахмєтова, Фірташа і Коломойського.

54

Re: Приват банк

Yola написав:
0x9111A написав:

Царь хороший, бояре плохие

А Янукович був царем?

Я до того, що не все, що блищить, то на поверхні. Тобто, влада президента теж обмежена. Обмежена олігархами, в першу чергу. Адже вони мають свої фракції в раді, Саакашвілі казав, що міністри не можуть заступника назначити без поради олігарха. Так шо, цар, то він цар, але залежить все далеко не тільки від нього.

Я вважаю головними лихами України Ахмєтова, Фірташа і Коломойського.

Ти Порошенка забув.. і його партнерів.

Подякували: Torbins, flatliner2

55

Re: Приват банк

Torbins написав:

От і я кажу, майдани періодично виникають, і там з обміном інформацією та колективним прийняттям рішень усе гаразд. Тепер треба якось розвинути успіх, і зробити ефект майдану постійним. Бо п'ять років це надто великий термін для сучасного світу, та й дорогі ті вибори. Якщо вибори не будуть єдиною можливістю для народу висловити свою думку, тоді й грошей на них стільки не кидатимуть.

окей, давайте з допомогою технологій вирішимо цю проблему --
напишемо програму/сайт, яка замінить більшу частину чиновків, а також уряд і депутатів

Україну, царя, бояр, олігархів і ще кого-тільки-не-згадували,
тому я напишу -

Слава Технократії !!

Подякували: Monolith1

56

Re: Приват банк

221VOLT написав:
Torbins написав:

От і я кажу, майдани періодично виникають, і там з обміном інформацією та колективним прийняттям рішень усе гаразд. Тепер треба якось розвинути успіх, і зробити ефект майдану постійним. Бо п'ять років це надто великий термін для сучасного світу, та й дорогі ті вибори. Якщо вибори не будуть єдиною можливістю для народу висловити свою думку, тоді й грошей на них стільки не кидатимуть.

окей, давайте з допомогою технологій вирішимо цю проблему --
напишемо програму/сайт, яка замінить більшу частину чиновків, а також уряд і депутатів

Україну, царя, бояр, олігархів і ще кого-тільки-не-згадували,
тому я напишу -

Слава Технократії !!

Звучить як сюжет для фільму) Загалом беремо Круза і Дженніфер Лоуренс та починаємо знімати...А якщо серйозно то не думаю, що майдан то добре. Я не кажу про політику, майбутнє тощо. Я кажу про людські життя. А програма просто в такому випадку побачить баґ саме в нас, бо саме ми робимо всі проблеми для себе.

Подякували: 221VOLT1

57

Re: Приват банк

Yola написав:
0x9111A написав:

Царь хороший, бояре плохие

А Янукович був царем?

Я до того, що не все, що блищить, то на поверхні. Тобто, влада президента теж обмежена. Обмежена олігархами, в першу чергу. Адже вони мають свої фракції в раді, Саакашвілі казав, що міністри не можуть заступника назначити без поради олігарха. Так шо, цар, то він цар, але залежить все далеко не тільки від нього.

Я вважаю головними лихами України Ахмєтова, Фірташа і Коломойського.

Якщо вам не подобаються олігархи, то чому подобається президент-олігарх? Ну добре, Ахметов по вуха в регіонах, але я от не розумію, чим Коломойський принципово гірший за Порошенка чи Порошенко принципово гірший за Коломойського. Тут більше залежить, який клан вам симпатичніший, а на верхівці влади вони обидва діятимуть приблизно однаково.

Подякували: Torbins, 221VOLT2

58

Re: Приват банк

Таке враження, що зібрався потенційний електорат Ляшка і йому подібних.
І це реплейс, здавалося б погромісти, думаючі люди.
Прям класика
> от як зкинемо Порошенка, ух і заживемо!!1
Про рошен вже згадали, але..
Для повноти картини не вистачає лише кукурікання про долар по 8 та "Янукович повернися".

Вище взагалі хтось писав про закриття інтера..
Так вам в рассєюшку, там швидко закривають рот всім неугодним, кладучи *уй на всі можливі права/закони.
//зашквари інтера і т.д всі знають, але цього не вистачить щоб просто взяти і закрити такий ресурс у правовому полі.
І якщо ви думаєте, що все залежить від Порошенка, то вам ще раз в рассєюшку, там царьок-рєшатєль всього і вся вже є.

Соромно панове, соромно.

Подякували: Nikson, 221VOLT, Yola3

59

Re: Приват банк

misha_bondar_2012 написав:

А програма просто в такому випадку побачить баґ саме в нас, бо саме ми робимо всі проблеми для себе.

Щось побачити здатний лише AI, а тут про AI поки що ніхто не говорив. Тут йдеться лише про те, щоб оптимізувати та вивести на новий рівень те, що уже є.

Подякували: Monolith, 221VOLT2

60

Re: Приват банк

Torbins написав:
misha_bondar_2012 написав:

А програма просто в такому випадку побачить баґ саме в нас, бо саме ми робимо всі проблеми для себе.

Щось побачити здатний лише AI, а тут про AI поки що ніхто не говорив. Тут йдеться лише про те, щоб оптимізувати та вивести на новий рівень те, що уже є.

Ну то мабуть мене вже понесло. Передивився фантастики)